Ugrás tartalomhoz

Jagged Alliance

• Válasz írásához lépj be
1048 hozzászólás érkezett eddig

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.04, 19:54

Grat a honositáshoz :) WildFire nincs tervbe véve? vagy valamelyik stabil mod?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 21:25

Az 1.13 újabb verzióinál viszont új célzás van,az nagyon jó,igy mesterlövész puskával tényleg egy lövés 1 ellenfél :) Ui: már senki nem játszik Jagged Alliance/modokkal? Én mostanábban fedeztem fel :)

Nekem valahol az alapjáték honosításnál és annak a tesztelésénél elfogyott a játék iránti lelkesedésem, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem fogom valamikor újra elővenni. Csak nem mostanában. :)

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 19:16

Az 1.13 újabb verzióinál viszont új célzás van,az nagyon jó,igy mesterlövész puskával tényleg egy lövés 1 ellenfél :) Ui: már senki nem játszik Jagged Alliance/modokkal? Én mostanábban fedeztem fel :) 

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 18:50

Köszönöm szépen,időközben kiderült ez az aim 1.13-as.Nagyon nehéz már kezdőn is :) WildFire grafika és kezdőn picit túl sok ellenfél (és még piszok jól lőnnek is) de végre meglett első város erre nem tudok miliciát képezni :(

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 10:13

Segitséget szeretnék kérni, megvan 1.13 vanilia modban nem tudok miliciát képezni (80+os lojalitásnál se,60+os kiképzővel) az új modban pedig azt az új célzási modot nem lehet cserélni a régi,hagyományosra?

Az 1.13-ban nem vagyok otthon. Úgy tudom, hogy az iniből minden hangolható, de biztosabb, ha előbb rákeresel/rákérdezel a fórumban.

Itt:

http://forum.ja2.su/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ja2v113

Vagy itt:
http://thepit.ja-galaxy-forum.com/index.php?t=index&cat=21&

Módosította strato: 2015.08.03, 10:13

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.07.31, 09:37

Segitséget szeretnék kérni, megvan 1.13 vanilia modban nem tudok miliciát képezni (80+os lojalitásnál se,60+os kiképzővel) az új modban pedig azt az új célzási modot nem lehet cserélni a régi,hagyományosra?

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.07.31, 09:33

Mert a saját ember a lövész,Trevor javit,robbant és egy idő után kiképzőnek is nagyon jó :)

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.30, 19:51

Miért fix ember a csapatodban?

Sziasztok,én WildFire-vel játszok,egyetlen alap ember van akit mindig felveszek és végig velem jön az ausztrál műszaki zseni,Trevor :) úgy értem ezt-azt felveszek még persze

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.01.09, 07:44

Sziasztok,én WildFire-vel játszok,egyetlen alap ember van akit mindig felveszek és végig velem jön az ausztrál műszaki zseni,Trevor :) úgy értem ezt-azt felveszek még persze

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.14, 09:44

Sniper rifle rémlik - akkor lehet, hogy az Unfinished Business végén lehetett megkapni?

Az Unfinished business-ben egy Barrett-et lehet venni, ha elvittél a fegyverkereskedőnek egy antik szakállas puskát.

http://www.ammoland.com/wp-content/uploads/2010/03/Barrett-M107-50-BMG-Rifle-The-Hurt-Locker.jpg

Viszont az "utolsó küldetést" nehéz értelmezni. Nehezen megszerezhető még az auto rocket rifle (a királynő szekrényében van), az FN P90 (ilyen van a csillagkapu csapatnak, a játékban egy random táborban található), illetve a HK G11 (Mike-nál van).

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.13, 13:55

Sniper rifle rémlik - akkor lehet, hogy az Unfinished Business végén lehetett megkapni?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.12, 22:00

Mi volt az a fegyver a JGA 2-ben, amit az utolsó küldetés legvégén lehetett megkapni?
Valamilyen sniper puska?

A királynő búvóhelyén egy Auto Rocket Rifle van, ha arra gondolsz...

Módosította strato: 2014.09.12, 22:01

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.12, 17:12

Mi volt az a fegyver a  JGA 2-ben, amit az utolsó küldetés legvégén lehetett megkapni?

Valamilyen sniper puska? 

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.02, 07:14

Bóknak? Minden előnyével és hátrányával együtt értettem. Mondjuk tippre felbontás javító mod szerintem létezik ettől függetlenül is.

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.02, 07:03

Helmuth "Grunty" Grunther is akcentusos, de a night ops képessége miatt egy night vision-el nálam a játék legjobb karaktere volt ár/teljesítmény arányban, főleg mivel a játék elején olcsósága miatt könnyen felbérelhető. 

Grunty tényleg az egyik, ha nem a legjobb ár-érték arányban. (azért Grizzly, Barry, Razor elég komoly konkurencia :D)

Önmagában az akcentus nem zavar (Red vagy Fidel például tetszik), hanem inkább a szövegek és a nem is igazi akcentus összessége. Ezt úgy értem, hogy egy orosz nem úgy beszél, mint Igor.

A másik dolog meg az, hogy vannak emberek, akiket szeretek a csapatban tudni, és nagyon gyakran felveszem őket. Grizzly majdnem mindig tag lesz, de szeretem a Bull-Nails, Sidney-Scope párost is, elsősorban a dumáik miatt.
Külön oda kell figyelnem, hogy ne vegyem fel őket, mert különben elveszik a helyet a ki nem próbált zsoldosok elől :)

Vigyázat! brutális mennyiségű plusz tartalom veszély!

Nem tudom, hogy ezt bóknak szántad-e, de tavaly néztem a modot és elég elszomorító a helyzet.
Nagyon sok felesleges dolog került be, már alig játszható.

Módosította galu22: 2014.09.02, 07:05

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 20:28

Mai gépeken és a nagy monitorokon élvezhető még a régi játékok grafikája?

A nem hivatalos v1.13-mal nagyobb felbontásokon is élvezhető a játék, de nyilván HD felbontásban már minden apró lesz a HUD-on:
http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218334/Downloads
Vigyázat! brutális mennyiségű plusz tartalom veszély!

Módosította strato: 2014.09.01, 20:29

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 19:52

Nálam akik kimaradtak azok részben az "idegesítő akcentusos" emberek (Stephen, Thor, Cliff, Vicky, Q, stb.) illetve azok akik túl drágák, hogy praktikusak legyenek (Scully, Shadow, Reaper, Gus, stb.)

Helmuth "Grunty" Grunther is akcentusos, de a night ops képessége miatt egy night vision-el nálam a játék legjobb karaktere volt ár/teljesítmény arányban, főleg mivel a játék elején olcsósága miatt könnyen felbérelhető. 

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 19:05

Amennyien vannak, egyáltalán nem fura. Én is többször végigjátszottam, de például a MERC-nek sosem adtam annyi pénzt, hogy a teljes rosterüket lássam. Csak guide-okban találkoztam a drágább zsoldosaikkal, illetve az Unfinished Business-ben. :)

A MERC-es fickókat kipróbáltam, a Razor-Haywire-Fidel csapat, ha a játék legelején felveszed őket, elég hatékony, és ide illik még két zsoldos a végéről. (Larry és Numb)

Nálam akik kimaradtak azok részben az "idegesítő akcentusos" emberek (Stephen, Thor, Cliff, Vicky, Q, stb.) illetve azok akik túl drágák, hogy praktikusak legyenek (Scully, Shadow, Reaper, Gus, stb.)

Nem húzza szét, rontja játszhatatlanná, vagy ilyesmi. (mondjuk a laptopomon van a két oldalon egy-egy fekete csík a felbontás miatt)
Az már más kérdés, hogy a JA2 megjelenésekor sem az észvesztő grafikájáról volt híres.

A játékélmény mondjuk kárpótól szerintem, tavaly vagy tavalyelőtt simán végigjátszottam, és nem zavart az elavult grafika.

edit:
elvileg létezik egy "felbontásjavító" opció az 1.13 modban, azt viszont nem ajánlom. Sok kikapcsolhatatlan opció került bele, látszik, hogy gyűjtőmod, és nincs aki szelektáljon a sok szemét közt.

Módosította galu22: 2014.09.01, 19:07

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 17:34

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 15:39

(az talán még furább, hogy még ennyi idő és végigjátszás után is vannak olyan zsoldosok, akikkel sosem játszottam)

Amennyien vannak, egyáltalán nem fura. Én is többször végigjátszottam, de például a MERC-nek sosem adtam annyi pénzt, hogy a teljes rosterüket lássam. Csak guide-okban találkoztam a drágább zsoldosaikkal, illetve az Unfinished Business-ben. :)

Módosította strato: 2014.09.01, 15:39

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]