Ugrás tartalomhoz

Fotó

Síkjárók Kis Kocsmája - Offtopic

• Válasz írásához lépj be
5650 hozzászólás érkezett eddig

_Tarrasque (NPC/NJK)

_Tarrasque (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.07.27, 22:31

:)

C E N Z U R Á Z V A :lol:

lwb

lwb

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 21:53

balight

Sajnálom, hogy nem moderálsz tovább, nem volt veled semmi gáz. Mármint mint moderátor biztos nem.
Mondjuk elGabor jó választás szvsz, ő sem a szélsőséges hatalommániájáról híres. Mind1, majd meglátjuk idôvel, mi lesz.

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 21:08

Sok szerencsét ElGabor! REmélem nem lesz sok dolgod, jól viselkedünk :)

"Milyen partyban játszol/mesélsz?" és a "D&D karakterek" szerintem futhatnak párhuzamosan.

A többi teljesen ok, én ezt nem javasolnám. Szerintem egészen más a téma... De annyira nem fontos.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4516 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 17:10

Üdv!

BePe engem kért föl a D&D-fórum moderálására. A moderáció a továbbiakban is az eddig alkalmazott elvek figyelembevételével fog történni, én csupán három kisebb változtatást tartok indokoltnak (erről szívesen olvasnám a többi fórumozó véleményét is):

I. Témanyitási moratórium: jelen pillanatban az alfórumon fellelhető témák száma elégséges a D&D/AD&D kérdéseinek megvitatására.* A továbbiakban minden témanyitás előtt javasolnám a moderátorral vagy BePével való rövid konzultációt, esetleg a javasolt topic indokoltságának vitáját az offtopic fórumon. A szükségtelen topicok zároltatnak majd pár nap múlva törlésre kerülnek.

II. Offtopic: az offtopic fórum csak tehermentesítésre szolgál, tartalma bizonyos számú hozzászólás** után kerül törlésre, lehetőleg akkor, amikor éppen nem folyik rajta aktív diskurzus.

III. Flame: a játék megítélésében, szabályaiban és más kérdésekben előfordulhatnak jelentős nézetkülönbségek, amelyek adott esetben élénk hangvételű vitához vezethetnek. Huzamosabb flamelés céljaira azonban az RPG.HU külön fórumot tart fönn, s a magam részéről ennek használatát javaslom. Továbbra sem megengedett: topicrombolás, flood, más felhasználók személyének sértegetése, indokolatlan mértékű trágárság***, vagy bármi más, amit egy offline vitában nem mondanál mások szemébe. Az ilyen üzenetek figyelmeztetés nélkül mennek a levesbe.

*Mivel a "D&D karakterek" és a "Kinek milyen a legjobb NEM TÁPOLT karaktere" igen hasonló, az utóbbit lezárom, a későbbiekben pedig valószínűleg archívumba kerül. A "Milyen partyban játszol/mesélsz?" és a "D&D karakterek" szerintem futhatnak párhuzamosan.
**Mondjuk 4-500, de valószínűleg nem havi rendszerességgel. Annyira nem vagyunk sokan.
***Külön, Attilának: a "csimotám" belefér, a "mi a f*** van, baszod?" nem. :)

Véleményeket és ellenvetéseket is szívesen várok.

Módosította elGabor: 2003.07.22, 17:11

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 15:44

Nos, sajnos véget ért moderátori munkásságom. Ennek okai leginkább abban keresendők, hogy nem jutott elég időm a fórumra.

Akik úgyérezték, hogy megfelelően végzem a dolgot, azoktól elnézést kérek, hogy nem élvezhetik tovább :)

Természetesen továbbra is leszek a fórumon mint eddig, csak vissza sűlyedek az egyszerű "fórumiták" közé... A DnD fórumnak lesz új moderátora, remélem több ideje lesz a dologra, mint nekem.

Remélem a moderálás továbbra is a DnD topic szabályai témában lefektetett elvek szerint fog folyni, vagy hasonlók szerint. Sok szerencsét kivánok utódomnak!

Módosította balight the light knight: 2003.07.22, 15:48

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 15:26

Ennyire pocsék volt?

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.22, 14:39

Asszem úgy illik, hogy elnézést kérjek mindazoktól, akik tőlem értesültek a tegnapi Amazonos filmről. :)

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 10:39

balight: A fórum nem egy chat, van időd arra, hogy szerkeszd a hozzászólásod. A helyes(s)írás is fontos, bár bocsánatosabb. Ugye téged is a hozzászólásaid alapján ítélnek meg ezek a mocsok fórumozó társaid. Ezenkívül ha "megtisztelek" titeket azzal, hogy átolvasom még egyszer a hozzászólásom, kijavítom a bakugrások (ha észreveszem), az ordító helyes(s)írási hibákat (ha észre veszi a word), akkor úgye mástól is elvárhatom, nem?
üdv
ros :rohog:
ui: timba nem nem biztos, hogy ha nem értem valaki gondolat menetét az én hibám :rohog: .

Timba

Timba

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 09:47

Bad Angel

Ha nem érted valaki gondolatmenetét, nem feltétlen az ő hibája. :rohog:

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 09:05

DE. timbas ott három gondolatot vetett fel, ahol semmi logikai kapocs nem volt köztük, hiszen egy másik hozzászólásra reagált. Csupán elfelejtett entert nyomogatni az új gondolatok után.. Ez egy frumon bocsánatos bűn, és ugyanúgy nem illik felhozni, mint valaki rossz helyesírását... Ez nem tom benne van e a netikettben, de a hejesírós :rohog: tuti!

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 09:01

gyufa on:
balight, a fórumon igenis összeszedetten kell érvelni, a megfelelő gondolati átvezetésekkel, ugyanis ez egy sokszor ÚJRA OLVAHATÓ műfaj (újra olvasható: mind az alkotó és mind az elszenvedő részéről). Vagyis ha már fellősz egy hozzászólást a fórumra, úgy tessék előtte egypárszor átolvasni. Ez szól az érintetteknek is. Erre igenis lehet hivatkozni egy vitában és igen furcsán veszi ki magát ha sok a logikai bakugrás.
Gyors elfújás (nehogy a körmömre égjen) :rohog:
tisztelettel
rosz :rohog:
ui: Ez nem kötözködés volt.
Na jó de.
Vagy nem?

Módosította bad_angel: 2003.07.21, 09:03

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4516 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 01:50

Nos, Timba és Tápszivacs eljutott arra a szintre, ahol már egyikük teljesítményét sem nevezném szerepjátéknak - szent a béke. :rohog:

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 01:33

Látom témánál vagyunk... :rohog: :gigalol:

Módosította balight the light knight: 2003.07.21, 01:34

Tapszivacs

Tapszivacs

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 242 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.21, 01:22

És azt tudtad, hogy Endorfint lehet termltetni a szervezettel ha nagyfoku fizikai igenybevetelnek teszedki? Sziklamaszoknal, meg biciklistkanal levett vermintakon figyeltek meg.
És az adrenalin is valhogy igy teremelödik tehát akettőnek kell legyen vmi kapcsolata. (bar ez mar csak sajat fikcio).

Timba

Timba

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.19, 21:55

Tápszivacs

Nem vagyok adrenalinfüggő. Tehát a szerepjátéktől nem az adrenalin szintem emelkedését várom, inkább az endorfin szintem növekedését, azaz felhőtlen szórakozást. :rohog:

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.16, 19:01

Timba
Ha holnap ráérsz, akkor dobj egy mailt légyszi a pontos címeddel és, hogy mikortól vagy otthon.

Timba

Timba

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.14, 04:05

Ez tény, de inkább a terpjárókat a kedvelem, nem a sportkocsikat.

Szerencsére (néha sajnos) nem a belvárosban lakom. :lol:

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.14, 00:02

Timba
Ja igen, asszem szerda esténként szokták megismételni. A kocsikért komolyabban én sem vagyok oda, de egy szép, sportos kocsi azért elég szexi tud lenni. :lol:
A pacik meg aranyosak, csak nem a belvárosba valók. :lol:

Timba

Timba

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.07.13, 23:52

Zotyek

Akkor már tudom melyik. Egyik éjszaka, mintha láttam volna belőle valamit. Tényleg poénos, de az autók nem nagyon mozgatnak meg, jogsim se hiszem, hogy valaha is lesz. A lovaglás inkább érdekel. Tudod, én már ilyen anakronisztikus maradok. :lol:

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.07.13, 23:40

Timba
A Totalcar egy autós magazin, de az adja a pikantériáját, hogy két srác vezeti, akik végig poénkodnak, úgyhogy ha lesz**** a kocsikat, akkor is vicces.
A csigán szokott lenni szombaton dél körül, ami után egyből jön a Xena.

Módosította Zotyek: 2003.07.13, 23:42

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]