Ugrás tartalomhoz

Gorky 17

• Válasz írásához lépj be
83 hozzászólás érkezett eddig

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.20, 11:20

A specnac katonáknak nem volt vonzásvédelme, a natosok a végén már lehet hogy van, de ott nem csapdáztam mert már nagyon tápos voltam.
Neked egyébként hányas szintűek lettek az embereid? Én csak a három katonával ütöttem, így mind 9. szintű lett a végére.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.19, 13:57

Ez új. A katonák nálam mintha immunisak lennének a csapdára...

Én a lángszórót amúgy a combatos srácnak szoktam adni (Ovicz?), mert ált. az van legelől, ill. jó helyzetben pl. a puskához (12.gauge).

A szerencse az valóban jó, csak van olyan karakter, akinek alapban olyan csóri ez a tul.-a, hogy inkább az ellencsapást fejleszti az embör egy normál játékban. Amúgy a parancsnoknak alapban olyan magas, hogy 75%-ig is fel érdemes nyomni.

Ha a nyugalmat lehet csökkenteni, akkor persze, meg kell tenni! Úgyse sebződöm, akkor meg elég 1-2 belőle (sose megy 5 fölé...)

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.19, 13:36

A hadseregest én most elsőre megcsináltam sérülés nélkül kb. 5 perc alatt: csak letettem a csalit és mindegyik odament megnézni én meg lángszóróval meg baltával + a kétvégű ionpuskával szészedtem őket, közben ők egyszer sem lőttek!!! 2 éve ez tényleg kegyetlen nehéz csata volt, el is használtam az atomcsapást. Nagyon jó ez a csali!

Azt észrevetted, hogy a nyugalmat szintlépéskor lehet csökkenteni? Levittem 1-re sullivannek és így minden csatában őrjöngött. Így hatalmas sebzést tudott okozni lángszóróval (a végén 2 is lett neki) és fejszével. És a szerencsét is felvittem vagy 60-ra.

Módosította Vorador: 2006.04.19, 13:36

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.13, 10:46

Úgy 2-3 nap volt (azóta sem próbáltam teljesen tökéletesen végigvinni, mer' ugye vagy 2-szer sérültem).

A főellenség amúgy elméletile mindenféle kábításra, fagyasztásra, mérgezésre immunisnak kellett volna legyen (a PC-guru szerint). Így avlóban túl könnyű.

Szerintem a 2 legnehezebb csata a teleportkapun átlépve történő (a bugok miatt), illetve amikor az utcán küzdünk a hadsereggel. Az valami baromi idegesítő, hogy az ő fegyvereiknek nincs hatáscsökkenése a távolsággal, meg sokan is vannak és összedolgoznak.

A legfa**ább meg az volt, amikor megtalálod a puskát. Az legalább 3-4 órámba került, mire kisakkoztam :)

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.13, 10:18

twillight! nagyon király a sérülémentes végigjátszásod! mennyi ideig tartott összehozni?
a főellenséget modjuk szerintem eléggé elrontották a készítők: a végső csata az egyik legkönnyebb volt :)

_Laceee (NPC/NJK)

_Laceee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.12, 08:36

Nem láttam még a gorky zerot, de a 17 valami eszementül nehéz volt! Nem ülnék neki megint...

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.09, 09:29

Lopakodós.

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.08, 15:19

Ez a Gorky Zero elég szar lett, nem? Az Aurora is ilyen lopakodós vagy olyan mint a Gorky 17?

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.08, 12:52

NEM tud melléütni. Az egyetlen megoldás az lehetne (azt kéne kipróbálni), hogy össze lehet-e szedni annyi kábítócuccost, hogy kihúzzuk, míg megnyiffan. Ehhez az kell, hogy a kábítás az első körben összejöjjön, és a nyüzüge gyerkőcök se tudjanak tenni ellenünk semmit, kap-e kört közben a nagyi, ha kábult, de ütjük a gyerkőcöket, az mennyit számít stb. Szal' a kábítógránát elvisz-e odáig?

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.07, 12:17

atom nélkül biztosan, mert én is úgy nyírtam ki, de sérülés nélkül szerintem nem lehet. max ha mindig melléüt... :dilis:

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.04, 11:13

Nem olyan nehéz kinyírni a nagyit, a kérdés az, ki lehet-e nyírni ATOM ÉS SÉRÜLÉS NÉLKÜL.

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 09:59

twillight: nekem anno (nagyon régen) sikerült kifektetni a Nagymamit atom nélkül. Ha jól emlékszem, akkor működik ellene a kábítás, nekem mindig az volt a gond, hogy azt az Igor Vaszilovicsot (vagy hogy hívják) mindig kinyírta nagyon korán. De be lehetett tenni valamilyen fedezékbe, talán a ház mögé és ott már egész jól elvolt. A többieknek meg már volt annyi életerjük, hogy a csata végéig kibírják azt a kb. négy kört.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.04, 09:16

Az utolsó részlet:

Spoiler

Jó játékot mindenkinek. És próbálja már legyőzni valaki nagyanyust atombomba nélkül. Működik ellene a kábítás? a köjkei val.szeg megpurcannak az első körben a napalmvetőtől amúgy is, így nem velük van a legnagyobb probléma. És ez az egyetlen pont, ahol a tökéletesíteni lehetne ezt a kis szösszenetet. :gyagya: :rohog:

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.28, 09:45

Ha már idejött valaki benyomom a köv. adagot is - ezúttal addig nyomhatjátok, amíg el nem kell válnunk bónusz csapattagjainktól:

Spoiler

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.28, 09:39

Na jó, nem mondtatok semmit, de azért befejezem. Íme a múzeum:

Spoiler

No, egyszerre írtunk :dilis:
Valahol lentebb mintha már írtam volna, de íme trpis&tricks módban: nézd meg, alapban ki mire van fejlesztve. A szerencse rentgetegszer jobb, mint bármi más, de 95% alatt a lőbiztonság kevés (vagy nagyon idegesítő), és mivel itt a ne-sérülj megoldás van ezért a visszatámadást senkinél nem fejlesztettem.
Amúgy: életerő: nem sérülünk, gyógycuccok vannak dögivel.
lőbiztonság: 95% alatt szar, felette felesleges.
nyugalom: ???, felesleges. Még az alap 10-et se fogjuk soha elérni.
szerencse: nullázza az ellen páncélját. Ha eleget raksz rá (min. 33%) már roppant látványos a hatása.

Módosította twillight: 2005.10.28, 09:43

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.28, 09:38

twillight, a szintlépésnél kapott pontokat melyik képességre tegyem?

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.30, 08:54

Íme a játék első része, a dokkoktól a csatornákig. Kissé ugyanm hosszú, de megéri. Mivel embereink még nem rendelkeznek túl sok felszereléssel, sem tapasztalattal ma már ezt találom a játék legnehezebb részének (az első kommandósszuázaddal való összecsapásig).

Megjegyzés: a küldetések sorszáma azt jelzi, eredetileg hányadikként vállaltam el. Az ajánlott azt, amennyiedikként lehet/érdemes belekezdeni az adott csatába. Ki is próbáltam, és úgy tényleg megfelelőbb. Általában tapasztalat kell (fegyverjártasság a pluszsebzés miatt), vagy pár extra stukker. Jó szórakozást! :party:

Spoiler

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.28, 10:51

Az előző bejegyzésben az előforduló szörnyeket és általam tapasztalt immunitásaikat raktam be, itt pedig pár alapvető infó és segítség a továbbiakhoz:

Hogyan győzzünk sérülés nélkül?
Első szabály: ne sérüljünk.
Második szabály: spóroljunk a töltényekkel!
Version 1.: csak a három főkarival nyomulunk
Version 2.: mindenkit felveszünk
Version 3.: Medusa + riporternő
Version 4.: orosz munkás
Version 5.: Medusa

Mivel nekem Medusa tetszik a legjobban, és a túléléshez az a jó, ha minél többen vagyunk így a 3. Verzióval próbálkozom meg elsőre.
Fejlesztés: 95% lövésbiztonság elég kell legyen, így azt nyomjuk fel először. Az ellentámadás töltődő fegyverek esetében értelmetlen, tehát ha valakivel olyanra specializálódnánk, akkor marad a szerencse, amivel amúgy is sokkal jobbakat sebezhetünk.
Mindenből 10. szint a maximum.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.28, 10:49

Na jó, ha ki nem vágják ide felrakom részenként a segítséget (Spoilerben)

Spoiler

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.23, 09:17

No, Vorador bocs, de vagy adsz egy e-mail címet, vagy nem tudom, hogyan akarod megkapni a cuccot...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]