Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jóbarátok

• Válasz írásához lépj be
349 hozzászólás érkezett eddig

Balfars

Balfars

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.05, 10:29

Szerintem is. De gondolom a Sex és New York "sikere" után ők is megpróbálkoznának vele.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.05, 07:33

Én úgy tudom, hogy ez már régóta tervezett dolog. Úgy néz ki, hogy a nevezett 2 színősznő nem áll jól anyagilag. :D
Szerintem csalódás lenne őket ily vénen látni a vásznon.

Balfars

Balfars

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.05, 01:44

Ja-ja. De ez szinte az összes többi karakterre, színészre igaz. Egyszerűen jól kiegészítették egymást, és erre a Joe többi szereplője nem volt elég jó.

Viszont hallottam egy hírt -szerintem kacsa amúgy- , hogy Courtney Cox meg Jenifer Aniston nagyon lobbizik egy Jóbarátok filmért. Állítólag valami forgatókönyvszerűségen is gondolkoznak.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.04, 00:17

Én még csak 1 részt láttam anno a Joeyból, nem is emlékszem már rá, ezért is fogok neki adni egy esélyt. Haver kölcsönadja, szóval majd több rész alapján ítélek. :ugri:
Nekem is a Jóbarátok volt az egyik első sorozat, illetve sitcom amit imádtam és elkezdtem darálva nézni. Azóta láttam már kb 3-4x minden részt. Mondjuk rábukkantam azóta szvsz jobb sitcomokra, de akkoris kedvenc marad, még ma is jókat röhögök a részeken.

Szerintem a Joey nem kifejezetten jó, sőt úgy is mondhatnám, hogy egy kalap .....
Igazából próbálták kicsit leutánozni a Jóbarátok poénjait, illetve arra a sémára készítették. De nagyon nem sikerült.
Nekem nem tetszett.
A jóbarátok nekem is nagy kedvencem. Annyiszor láttam már, hogy néha, mikor barátokkal összejövünk, előkerül egy két mondat a filmből, és szó szerint befejezzük a másik mondatát.
Vannak olyan "szlogenek" is melyeket napi rendszerességgel használunk (pl: Ez itt a BUMM Szívtál)
Szerintem van még egy ehhez hasonlóan nagyon jó sorozat: Így jártam anyátokkal.
Abban érdemes belenézni. Akinek a Jóbarátok tetszett, annak ez a sorozat is tetszeni fog. A Joey-hez pedig ne fűzz sok reményt!

Egyetértek.
Nagyon meglátszik, hogy Joey karaktere -noha zseniális a Jóbarátokban- önmagában nem ér semmit. Továbbá Matt Le Blance is erősen beskatulyázta magát ebbe a hülye szívtipró szerepbe. Mondjuk szvsz egyébként sem egy ezerarcú színész.

MoonlightGirl

MoonlightGirl

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.03, 11:40

Én még csak 1 részt láttam anno a Joeyból, nem is emlékszem már rá, ezért is fogok neki adni egy esélyt. Haver kölcsönadja, szóval majd több rész alapján ítélek. ;)
Nekem is a Jóbarátok volt az egyik első sorozat, illetve sitcom amit imádtam és elkezdtem darálva nézni. Azóta láttam már kb 3-4x minden részt. Mondjuk rábukkantam azóta szvsz jobb sitcomokra, de akkoris kedvenc marad, még ma is jókat röhögök a részeken.

Szerintem a Joey nem kifejezetten jó, sőt úgy is mondhatnám, hogy egy kalap .....
Igazából próbálták kicsit leutánozni a Jóbarátok poénjait, illetve arra a sémára készítették. De nagyon nem sikerült.
Nekem nem tetszett.
A jóbarátok nekem is nagy kedvencem. Annyiszor láttam már, hogy néha, mikor barátokkal összejövünk, előkerül egy két mondat a filmből, és szó szerint befejezzük a másik mondatát.
Vannak olyan "szlogenek" is melyeket napi rendszerességgel használunk (pl: Ez itt a BUMM Szívtál)
Szerintem van még egy ehhez hasonlóan nagyon jó sorozat: Így jártam anyátokkal.
Abban érdemes belenézni. Akinek a Jóbarátok tetszett, annak ez a sorozat is tetszeni fog. A Joey-hez pedig ne fűzz sok reményt!

_henry91 (NPC/NJK)

_henry91 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.08.02, 12:55

Hi, nem tudjátok, hogy a 6. évad 15. rész végén Monica milyen zenére táncol?

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.11, 11:23

köszi a gyors válaszokat :felvon: életet mentettetek :)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.10, 23:00

Itt utána tudsz nézni: http://jobaratok.uw.hu/
Sajna nekem sem ugrik be. Az epizód címeket végignéztem, de nem találtam meg. Szerintem valahol a közepe tájékán lesz.

Pont most írtam én is. :buszke:

Módosította Aleister: 2008.02.10, 23:01

Mona_Sax

Mona_Sax

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.10, 22:59

hali

nem tudja vki h hanyadik évad hanyadik része amikor Rachel sütit csinál, de összeragad a szakácskönyv két lapja? :nos:
vagy h hol tudok ennek utánanézni?

thx

6os széria, 9. rész... amikor Monica szülei vendégségbe jönnek :buszke: jó kis rész... amúgy a www.imdb.com -on van egy rövid összefoglaló minden részről :D

ja, és itt: http://www.friendscafe.org/scripts/ meg megtalálhatók a scriptek :(

Módosította Mona Sax: 2008.02.10, 23:01

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.10, 22:31

hali

nem tudja vki h hanyadik évad hanyadik része amikor Rachel sütit csinál, de összeragad a szakácskönyv két lapja? :buszke:
vagy h hol tudok ennek utánanézni?

thx

Bill

Bill

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 227 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.11.03, 23:24

Minőségromlás? Az utolsó évadban van egy-két nagyon nagyon jó rész, például az Estelle meghal és a Joey franciául tanul... az igaz, hogy Rachelt összehozni Joey-val eléggé hülye ötlet volt...

Na igen, de ha megfigyeled, Chandler poénjai egyre lightosabbak sajnos az évadok előrehaladtával. Pedig az elején mennyire büntetős beszólásai voltak. A Joeys szálra meg kellett valami gondolom, mert szegész karakter 10 évadon keresztül szinte ugyanazt hozta, kis sarkítással részről részre. Mondjuk még így is nagy kedvenc, de akkoris.

_vépé (NPC/NJK)

_vépé (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.11.02, 09:47

Nekem is a Jóbarátok volt az egyik kedvenc sorozatom, és még ma is az, de ahogy közeledett a befejezés, én már kicsit erőltetettnek éreztem az egészet... Bár egyértelmű, hogy minőségromlás minden sorozatnál van, legalábbis én így vettem észre. Ettől függetlenül DVD-n megvan a sorozat összes epizódja :gyagya: :para:

Minőségromlás? Az utolsó évadban van egy-két nagyon nagyon jó rész, például az Estelle meghal és a Joey franciául tanul... az igaz, hogy Rachelt összehozni Joey-val eléggé hülye ötlet volt...

_Poozoh (NPC/NJK)

_Poozoh (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.11, 14:32

Bocs az időutazásért! Rosszul fogalmaztam a szövegemet. :) :titok:

_Carolyn (NPC/NJK)

_Carolyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.03, 08:32

Nekem is a Jóbarátok volt az egyik kedvenc sorozatom, és még ma is az, de ahogy közeledett a befejezés, én már kicsit erőltetettnek éreztem az egészet... Bár egyértelmű, hogy minőségromlás minden sorozatnál van, legalábbis én így vettem észre. Ettől függetlenül DVD-n megvan a sorozat összes epizódja :nos: :D

Bill

Bill

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 227 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.02, 20:38

Én még csak 1 részt láttam anno a Joeyból, nem is emlékszem már rá, ezért is fogok neki adni egy esélyt. Haver kölcsönadja, szóval majd több rész alapján ítélek. :nos:

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.02, 19:49

Számomra is, de azért adtam neki egy esélyt. A Jóbarátok volt az első sorozat, amibe érettebb fejjel szerettem bele. Rémes volt látni, hogy a szereplők szép lassan megöregedtek, és maga a Friends is végetért. Gondoltam, majd a Joey jó lesz hiánypótlónak... de nem.

_Carolyn (NPC/NJK)

_Carolyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.02, 15:37

Én egy részt sem néztem meg a Joey-ból. Már kicsit erőltetettnek tűnt a Jóbarátok után.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.02, 14:27

Először én sem értettem miről van szó. Azt hittem időutaztak itt páran. :nos:
A Joey szvsz sosem volt jó. Csodálom, hogy a 2. évadig húzta. Jobb sorozatokat is lapátra tettek már kevesebbért is.

Bill

Bill

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 227 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.02, 12:10

Akkor bocsi, ezt benéztem. :nos:
De a Joeynak is vége már, két évad után cancelt kapott. :D

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.01, 22:15

A minap azt nyilatkozták, hogy mindaddig folytatják a forgatást, amíg azt nem látják, hogy nem az igazi a színvonal.

Most ez csak nekem nem tiszta? Ezzel mit is akartál mondani? Hogyhogy folytatják a forgatást? A Jóbarátok 2004-ben végetért, mint ahogy a tv.com-os linken is jól látható. 10 évadot élt meg. Ha meg minőségromlás, akkor az első pár évad után nem annyira ütősek a poénok, pl Chandler esetében, ő már sajnos nem annyira vicces, mint az elején. Ettől függetlenül nekem nagy kedvenc a sorozat, bár van ennél szvsz jobb sitcom is. :nos:

mivel barátunk azt nyilatkoztatta ki, h neki Joey a kedvenc főszereplője, gondolom a Joey című sorozatra gondolt..

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]