Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jóbarátok

• Válasz írásához lépj be
349 hozzászólás érkezett eddig

Bill

Bill

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 227 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.01, 20:29

A minap azt nyilatkozták, hogy mindaddig folytatják a forgatást, amíg azt nem látják, hogy nem az igazi a színvonal.

Most ez csak nekem nem tiszta? Ezzel mit is akartál mondani? Hogyhogy folytatják a forgatást? A Jóbarátok 2004-ben végetért, mint ahogy a tv.com-os linken is jól látható. 10 évadot élt meg. Ha meg minőségromlás, akkor az első pár évad után nem annyira ütősek a poénok, pl Chandler esetében, ő már sajnos nem annyira vicces, mint az elején. Ettől függetlenül nekem nagy kedvenc a sorozat, bár van ennél szvsz jobb sitcom is. :nos:

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.01, 20:00

m1, minden vasárnap, 19:55. És mivel m1, nincs benne reklám. Ami azért nagy érték, bármilyen is a sorozat. :nos:

Ki a moderátor itt?

Hm, gondolom azért nincs benne reklám, mert a közszolgálatin megy...

Ha új témanyitással kapcsolatban akarsz írni, akkor szerintem Herbie-t vagy Scorbát keresd (ha jól tudom ennek a topiknak nincs külön moderátora, pedig én csinálnám szívesen, de ez nem ide tartozik :D ).
Aztán, hogy ők mennyire tartják megalapozottnak a kérést az már más dolog, egy próbát megér.

_Poozoh (NPC/NJK)

_Poozoh (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:45

m1, minden vasárnap, 19:55. És mivel m1, nincs benne reklám. Ami azért nagy érték, bármilyen is a sorozat. :)

Ki a moderátor itt?

_Carolyn (NPC/NJK)

_Carolyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:43

Köszi! Amúgy ha új témát akarsz indítani, akkor szólj a moderátornak! :) :D :D Szerintem érdemes lenne. Lehet, hogy a végén még én is rajongója leszek ennek a sorozatnak :)

_Poozoh (NPC/NJK)

_Poozoh (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:42

A Tűzvonalban egy új magyar sorozat. Témájában a Harmadik műszakra, előadásmódjában pedig a 24-re és egy pár német tévésorozatra hajaz. Főszereplő Stohl Buci. De játszik még benne Jordán Tamás, Hollósi Frigyes, Trokán Péter...stb.

Port.hu-s lap

_Carolyn (NPC/NJK)

_Carolyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:36

Tűzvonalban? Még nem is hallottam róla. Ha tényleg jó sorozat, akkor megérdemelhet egy külön topicot. Miről szól?

_Poozoh (NPC/NJK)

_Poozoh (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:27

A minap azt nyilatkozták, hogy mindaddig folytatják a forgatást, amíg azt nem látják, hogy nem az igazi a színvonal.

Egy kicsit más tészta...
Szerintetek szabd nyitni a sorozatok közé egy új témát Tűzvonalban címmel? Tegnap ment le a negyedik rész az m1-en. Megnéztem eddig mindet és az a véleményem, hogy nem is olyan feka. Sőt néha kifejezetten vicces, fordulatos. Még egy pár rész és kiforrja magát szerintem. Kíváncsi vagyok, hogy rajtam kívül nézi e még valaki az országban! :)

_Carolyn (NPC/NJK)

_Carolyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:19

Nekem egyértelműen Joey a kedvencem.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :) A minőségromlás pedig - legalábbis szerintem - előbb-utóbb bekövetkezik...

Módosította Carolyn: 2007.10.01, 16:19

_Poozoh (NPC/NJK)

_Poozoh (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.01, 16:07

Első írásomat stílusosan a Jóbarátok témában teszem. :D

Nekem egyértelműen Joey a kedvencem. Kiváncsi vagyok, hogy összesen hány évadot fog kibírni a sorozat minőség romlás nélkül. :)

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.13, 21:25

a dvd-n fent van a klip. amúgy a Joey sorozat is jó szerintem.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4418 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.11, 15:41

Ez itt az. Tényleg jó.

Már sajna törölték: "This video has been removed due to terms of use violation." :normaalis:

Casper

Casper

Sinter

• Archívum
  • 504 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.11, 15:07

:normaalis: Ha már Jóbarátok akkor Joe !!! :rohog:

frozenstein

frozenstein

a Kúszó Káosz papja

• Fórumita
  • 665 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.15, 18:34

Ez itt az. Tényleg jó.

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.15, 09:48

Üdv!

Tegnap egy ritka sz*r nap után sörrel a kezemben kapcsolgattam a tévét, és a VH1 nevű nosztalgiazenecsatornán egyszer csak felcsendült a Rembrandts:I'll be there for you!!!!!!!!!!!

ISZONYATOS! KEGYETLEN! A szokásos elmebetegségek mennek benne Rossék részéről, egyből jó kedvem lett!

Egyébként Aniston kisasszony mintha konyítana a gitározáshoz!

Nézzétek meg, ha tudjátok!

Módosította vadallat69: 2006.09.15, 09:48

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.03, 13:44

Köszi, hogy szóltál. Biztosan kihagytam volna. Mióta a másik sorozat ment helyette, be sem kapcsolatam a tévét abban az időben :felvon: .

Gica

Gica

Kisfianna

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.03, 13:34

Halihó!

Csütörtöktől újra lesz du. 3-tól a tv2-n a Jóbarátok. Ha jól emlékszem, a Ross szendvicse c. rész jön. :felvon:

Gica

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.17, 21:14

Igen :gyagya: . Az addig ok, hogy már sokszor leadták a Jóbarátokat, de még mindig sokkal többen kíváncsiak rá (mint pl. én, aki viszonylag kevés részt látott), mint erre az új akármire :) .

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.17, 17:54

Viszont én akarom rosszkor nézni (15:00) vagy tényleg lecserélték az Édes élet... című izére. A tv2.hu honlapján "kicsit" káosz van a műsort illetően.

A port.hu szerint már ez az olaszos cucc megy...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 23:28

Viszont én akarom rosszkor nézni (15:00) vagy tényleg lecserélték az Édes élet... című izére. A tv2.hu honlapján "kicsit" káosz van a műsort illetően.

Gica

Gica

Kisfianna

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 22:04

Halihó!

Eventyr: teljesen egyet értek Marcussal. Matt LeBlanc egyedül kevés ahhoz, h feldobja a sorozatot. Elég gyenge a többi szereplő a Jóbarátokban megszokott "színvonalhoz" képest.

Meg-megnézegetem, de inkább feldob a dupla Jóbarátok epizód délutánonként.

:D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]