Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jóbarátok

• Válasz írásához lépj be
349 hozzászólás érkezett eddig

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.28, 13:33

Sziasztok!

Eventyr: Szerintem nem jó annyira, mint a Jóbarátok, de ettől függetlenül ezt is nagyon szeretem. Néha valóban erőltetett, és kevesebb benne a sírva röhögős rész - de van (szerintem). Nekem a második szezon első fele a kedvencem, utána már talán nem lelkesedtek annyira a szereplők és a készítők a csökkenő nézőszám miatt. Bár más - sokkal gyengébb - sitcomokkal összehasonlítva érthetetlen a lecsökkent nézőszám, valószínűleg mindenki a Jóbarátokat akarta újra látni ebben a sorozatban. Szerintem a második szezon elején és közepén bedobott egy-két Jóbarátok vendégszereplő feldobhatta volna az egészet, hogy legalább még egy szezonra elegendő legyen, de hát nem én voltam a producer...

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.28, 13:17

Sziasztok!

Én már láttam a Joeyt az HBO-n, ha van rajtam kívül valaki, kíváncsi lennék a véleményére. Az tény, hogy nem egy Jóbarátok, de azért szórakoztató. Mondjuk néha vontatottnak és erőltetettnek érzem. Szerintetek?

Üdv: Eventyr

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.22, 16:51

Sziasztok!

A jövő héttől esténként 19 órakor elkezdik nyomni a TV2-n a Joey-t. A délutáni Jóbarátok pedig duplázva lesz.

Azt tudtam , hogy jövő héttől lesz Joey , de azt nem hogy dupla Jóbarátok lesz. Köszi az infót. :D

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.22, 16:38

Sziasztok!

A jövő héttől esténként 19 órakor elkezdik nyomni a TV2-n a Joey-t. A délutáni Jóbarátok pedig duplázva lesz.

Módosította Marcus: 2006.07.22, 16:40

_yed (NPC/NJK)

_yed (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.03, 19:09

Nem lesz folytatás.
Erre van még valami esély:
http://www.origo.hu/szorakozas/teve/20060606elet.html

Ötletnek nem rossz, a Joey-nél biztos jobb... :punny:

Eugen_von_Bathory

Eugen_von_Bathory

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 274 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.17, 22:28

Nem lesz folytatás.
Erre van még valami esély:
http://www.origo.hu/szorakozas/teve/20060606elet.html

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.12, 00:28

csak szolok, mert nem latok itt errol uzenetet:
nem lesz 4 reszes jobaratok - ez biztos.

Ezt csak most látom, sorry a necro postért. Szóval van erre valami hivatalos cáfolat? Mert amikor én utoljára néztem, hivatalos NBC-bejelentés volt, hogy lesz új Friends, aláírták a szerződést, meg minden.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 20:44

Ja, az elejétől játsszák.

Köszi szépen...!
Akkor tehát érdemes újra elkezdeni nézni... :D

TrueAzerotH

TrueAzerotH

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 20:32

Ja, az elejétől játsszák.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 13:56

Most késtem le :D . A stáblistát még láttam :D .

Azt meg tudnátok mondani , hogy most a legelejétől kezdték el nyomni , mivel sajnos még nem láttam részeket azóta , hogy újra elkezdték játszani... :D :D

TrueAzerotH

TrueAzerotH

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.03, 15:17

Sajnos én is csak a végére értem oda, de ez megvan videón :( .

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5744 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.03, 14:58

Most késtem le :( . A stáblistát még láttam :D .

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.31, 16:36

Sziasztok!

Jövő héttől délutánonként 15.30-tól újraindul a Jóbarátok a TV2-n. (Hátha ősztől lesz Joey, és ez talán annak a felvezetése.)

Én szeretem a Joey-t is , de a Jóbarátok sokkal jobb volt nála...
Mi kell egy jó délutánhoz? Jóbarátok , utána Knight Rider...Már csak egy Sliders hiányzik a sorból és stb... :gyagya:

TrueAzerotH

TrueAzerotH

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.31, 14:50

Jóbarátok újra? Remek! Legalább a jobb részeket fel tudom venni.

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 606 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.30, 22:37

Sziasztok!

Jövő héttől délutánonként 15.30-tól újraindul a Jóbarátok a TV2-n. (Hátha ősztől lesz Joey, és ez talán annak a felvezetése.)

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.17, 15:06

csak szolok, mert nem latok itt errol uzenetet:
nem lesz 4 reszes jobaratok - ez biztos.

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.20, 19:17

Dínchamion: köszi a linket!

A Joey tenyleg nagyon nagy! Mondjuk a jóbarátokban is nagy húzó karakter volt. (bár ott mindenki, de nekem személyes kedvencem volt) :buszke:

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.20, 15:40

Ez jó.
Lennél olyan kedves, hogy valami forrást -linket- beírnál.  :)

Hollywood.com

‘Friends’ Returns to TV

By WENN| Sunday, January 22, 2006

Friends
Photo Gallery
HOLLYWOOD - Seminal sitcom Friends is returning to television after each of its six stars agreed multi-million dollar deals to star in four one-hour specials.
In a secret meeting before Christmas, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer and Matthew Perry reportedly agreed a $5 million apiece deal with NBC bosses in Los Angeles.

Scriptwriters have already started penning lines for the four double episodes, which are due to air next year.

Aniston, who has filmed a string of movies since the final Friends episode, was the last to agree to the new deal.

An NBC insider says, "She's the one who had been holding out. But she's now agreed to reprise Rachel (Green).

"Bringing them back is a dream come true. Ratings will go through the roof."

Network bosses have also hinted at a second spin-off of the hit comedy, following the disappointing performance of Matt LeBlanc's show Joey. The new program will see the three male stars--Perry, Schwimmer and LeBlanc--pilot a series called It's A Guy Thing.

An NBC spokesperson confirms, "Negotiations on future projects are going on all the time."

De ez már régi info, az indexen is kint volt már jóideje.

Állítólag a Joye -ban is felbukkan majd 1-2 szereplő. (de mivel én ezt csak úgy elcsiptem valami beszélgetésből, és nem találtam róla semmit, csak halkan mondom!  :felvon:

Állítólag igen, de ezt legjobb tudomásom szerint nem jelentették be sehol hivatalosan, és amennyit én láttam a Joeyból (1. évad plusz a második éved első két része) nem volt benne senki. Csak David Schwimmer rendezett egy epizódot.

Egyébként ha már itt tartunk, a Joey-t ajánlom mindenkinek, szvsz zseniális lett. Nem kell a Friendshez hasonlítgatni, mert teljesen más, de nagyon-nagyon jó.

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.20, 12:17

4, egyenként egyórás rész lesz, ha minden igaz. A szereplők fejenként és epizódonként 5 milliót kaptak... ami így $120M csak a hat főszereplőre. Valszeg ez lesz a történelem legdrágább sitcomja. :D

Ez jó.
Lennél olyan kedves, hogy valami forrást -linket- beírnál. :)

Állítólag a Joye -ban is felbukkan majd 1-2 szereplő. (de mivel én ezt csak úgy elcsiptem valami beszélgetésből, és nem találtam róla semmit, csak halkan mondom! :felvon:

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.20, 00:26

Hi!

Én úgy hallottam, hogy most nagyon gondolkoznak a rendezők még 1-2 részen. Úgy tudom, hogy már meg is egyeztek az összes szereplővel és talán el is kezdik forgatni, de tényleg csak 1-2 részt. A hálaadási részt meg mintha Courtney Cox javasolta volna, de hogy abból mi lett... Passz.

4, egyenként egyórás rész lesz, ha minden igaz. A szereplők fejenként és epizódonként 5 milliót kaptak... ami így $120M csak a hat főszereplőre. Valszeg ez lesz a történelem legdrágább sitcomja. :felvon:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]