Ugrás tartalomhoz

Total War

• Válasz írásához lépj be
1551 hozzászólás érkezett eddig

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.09, 12:39

Hát nem tom, nekem tetszik, szerintem eltalálták a színeket meg minden :) De azt nefelejtsük el, hogy ez ha jól tudom még pre-alpha, úgyhogy sokat fog változni még.

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.09, 10:41

@Bradstreet:

A hadjárat térkép az tiszta Warcraft 3. Vagy inkább 'Én kicsi pónim'...
Rózsaszín, élénkzöld, csillog meg minden. :)

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.08, 13:12

Hú jó régen írtak már ide, bedobok pár infót a legújabb készülő részről, a Shogun 2: Total War-ról!

Ninja Assassination
Első ingame csata videó
Néhány térkép részlet
Cinematic Trailer

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.02, 10:23

Újra előkerült az M:TW 1, és még most is jobban bejön, mint az újabb részek.

Tetszik ez a Rizikó szerű térkép :lol:

Kérdés, ha valaki esetleg emlékszik:

Mitől függ, hogy valaki elfogadja-e a békét? Elfoglaltam Velencét kis hazánkkal a második körben (ott volt a dózse és nem merte bevállalni a csatát).
Azóta minden körben békét ajánlok, de csak úgy fogadná el, hogy visszaadom Velencét (hát persze). Volt 3-4 kísérlete hogy visszafoglalja, de teljességgel esélytelen, már kinyírtam két vagy három hercegét, meg megfuttattam a csapatait.

Teljesen meg kell semmisíteni a frakciót ha nem akar békét? Nekem nem kell a többi területe...

Tilleo

Tilleo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2251 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.28, 16:49

Szia!

Én H/VH-n játszom pusztán azért mert ez még nem idegesítő.. bár valós kihívást ez sem nyújt. Javasolom hogy nézz körül modok háza táján:
- Brocen Crescent 1-2
- Sicilian Wespers 3.2
- Third Age Total war (középfölde)
- Call of Warhammer (még eléggé béta verzió)

Üdv,

Tilleo

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.28, 10:18

Hali Andal!

Igen, a nehézségi szint VH/VH. :)
Alatta nincs kihívás a játékban... viszont így eléggé... khm... hogy szépen mondjam "érdekes" a játékélmény. :D
És emlékeim szerint ennyire nem akart a világon mindenki engem csesztetni még VH fokozatban sem... legutóbb Milánóval egész Itáliát elfoglaltam, úgy hogy csak Velencét, és Szicíliát haragítottam magamra. Most meg...

A Hard fokozat mennyivel fékezettebb habzású? :D

Peace and happiness!

Andal

Andal

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 519 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.28, 09:58

Hellguard666

Gondolom kampány nehézséget (nagyon) nehéz fokozatra állítottad, ilyenkor a távoli "szomszédok" is téged cseszegetnek azonnal, a saját szomszédos, lázadó területekkel nem foglalkozva. Szicíliai hajóhadam egy idő után pl. nem boldogult a mór-spanyol-német-francia-velencei-milánói-bizánci-egyiptomi flottákkal.

Az általad említett példák többsége egyébként természetes dolog, a portugálok szeretnek kavarni az íreknél vagy észak-francia területen, a skótok vagy angolok norvégiában stb., ha a gép irányítja ezeket a népeket akkor is.

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.22, 20:51

Halihó!

Elővettem a M2TW-t, hogy nyomjam megint egy pár kört. Ami fura, hogy mintha tökre fejre állt volna a kampány AI.
Példák:

1. Angliával játszva a spanyolok és portugálok akarják megszerezni Írországot, és Walest.
2. A portugálokkal játszva a szicíliaiak, és a milánóiak az Ibériai félszigeten kezdik először a hadjáratukat, 5-6 körrel a játék kezdete után.
3. A milánóiaknál mórok és a bizánciak is feljöttek Észak-Itáliába, a mórok egyenesen egy hatalmas sereget hoztak, holott 2 rebel területen is átvágtak, hogy hozzám eljussanak.
4. A dánokkal játszva az angolok megtámadják Norvégiát.

Ezek így a legfrissebbek, tényleg nem értem mi folyik... Volt valaki, aki hasonló hülyeségeket tapasztalt az AI kapcsán?
Ja, egyébként M2TW Gold Editionöm van, 1.03-as verzióval.

Peace and happiness!

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.27, 18:36

King Arthur-t ajánlom a Total War kedvelőinek. Mától kapni a cd galaxison, és kb egy éve steamen. magyar játék, dobozosan szinkronosan kerül forgalomba.

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.18, 09:52

Valakinek lenne kedve - és főleg ideje napi 1-2 körre - egy multiplayer kampányhoz?
Olyat keresek aki nem sértődik meg ha kikap (ennyire nem vagyok magabiztos, de az első próbálkozásnál ellenfelem Poroszországgal játszott, a kezdeti berlini seregével le is rohanta Drezdát...aztán mikor a helyi városőrség szétverte Anhalt-Dessau seregét, elment a kedve a kampánytól :szerencsetlen:)
Semleges vagy ellenséges népekként gondoltam, a csaták lejátszásával - szövetségesként vagy minden csatát autoplayre kéne rakni, vagy a tudathasadás veszélye fenyegetne...

Ossua

Ossua

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.12.18, 19:02

Amennyire jól tudom, csak a leírások magyarok. De csak hallottam róla, nem 100 %.

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.12.11, 11:47

Hát ha csatázni nem jöttök akkor nézzétek meg ezeket:
field guide
innen: RAGE!!!

905) Shouting "Form square!" was usually enough to slaughter any enemy cavalry if already engaged in melee.
1,000 Things I Learned from Empire: Total War

Meg tudná mondani valaki hogy az RTW antológia és az M2TW gold magyar verziója pontosan mitől is magyar?
A leírások magyarul vannak? A hang magyarul van vagy feliratos? A magyar nyelv opcionális vagy kötelező?

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.26, 15:18

Persze, sorolhatnám én is hogy mik azok amikkel semmi gond nem volt...röviden semmivel ;)
Vagyis semmi mással.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.26, 13:02

Nekem mindegyik Fallout tökéletesen működött az összes gépemen XP alatt...

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.19, 20:44

Oprendszer?

XP Pro SP3

SP3-ról már többen mondták, hogy nem szereti a játékokat. Például a Falloutot sem szereti...

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.19, 15:16

Oprendszer?

XP Pro SP3

Akar valaki párosozni? Vagy csak simán csatázni?

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.16, 23:00

Ez a cikk zseniális:
ETW

Én pedig 1.4 (1.5?) óta nem tudok játszani. Kipróbáltam már minden nvidia drivert 181.22-től kezdve, futtattam többórás videómemória teszteket, kipróbáltam régebbi és újabb játékokat, és sehol semmi probléma.

Oprendszer?

Baalzebub

Baalzebub

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.14, 20:35

Ez a cikk zseniális:
ETW

Én pedig 1.4 (1.5?) óta nem tudok játszani. Kipróbáltam már minden nvidia drivert 181.22-től kezdve, futtattam többórás videómemória teszteket, kipróbáltam régebbi és újabb játékokat, és sehol semmi probléma. Az ETW az egyetlen ahol 5 percenként szétcsúszik a kép, és rosszabb esetben egy "The nv4_disp display driver has stopped working normally..." üzenet után indíthatom újra a gépet. Nincs valami tippetek, létezik az hogy az újabb .net framework, vagy a visual studio zavar be?

Pedig maga a játék lassan játszhatóvá válik...bár az ostromok siralmasak.

jclayton

jclayton

szótlan szemtanú

• Fórumita
  • 407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.01, 08:30

Medieval TW 1:

Install, játék elindítás. A csatákat gond nélkül megjeleníti a gép, az összes lehetséges kampánymódban viszont kifagy, illetve a menüt jeleníti meg (windows 2ooo, 1.4Ghz, integrált grafikás notebook). Volt valakinek hasonló gondja, illetve hogy oldotta meg?

jasooon

jasooon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 164 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.19, 06:00

Driver frissítés, várakozás az 1.4-es patch-re. Sajnos más nem jut eszembe nagy hirtelen!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]