Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kávéházi beszélgetések

• Válasz írásához lépj be
288 hozzászólás érkezett eddig

_telelle (NPC/NJK)

_telelle (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.07, 14:25

Sziasztok!
A párom és 2 barátja írnak egy fantasy történetet, folytatásokban, http://cremor.freeblog.hu/ helyen található.
Nagyon szeretnének véleményeket és ötleteket hallani másoktól/többektől is.
Megtennétek, hogy elnéztek arra, és ha tetszik akkor vissza is térnétek néha? Kb 3-7 naponta új részekkel frissül.
Köszönet és kellemes olvasást kívánok ;)

Valdmur

Valdmur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.05, 15:37

Akkor küldd el nekem Warg, és én majd lekritizálom, ha olyan rossz. Egébként szeretem a sztorikat olvasgatni, és kíváncsian várom véleményedet a neked tegnap elküldöttről.

Edit néni: Áhá, valaki csak benézett ide is. Én személy szerint szívesen dícsérek és szidok, úgyhogy felnézek, ha valakinek mondandója vagy megmutatnivalója van.

Módosította Valdmur: 2008.09.05, 15:38

Raon

Raon

Révész

• Fórumita
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.05, 15:35

Sziasztok!

Nem akarom elvenni a kedveteket, de egy kezemen meg tudnám számolni, hány kritika jött össze abból, hogy valaki itt bejelentkezett. Az a helyzet, hogy az a kevés ember, akinek kedve is, ideje is lenne az ilyesmihez, nagy valószínűséggel vmely írókör tagja, és az energiáit saját munkáira, illetve körtársainak segítésére fordítja. Én azt tudnám javasolni, hogy ha komolyan érdekel titeket az írás, lépjetek be vmelyik írókörbe, ha lehet, és akkor rendszeresen meglesz a visszajelzés. A másik lehetőség, hogy ha csak itt érdeklődtök, nem biztos, hogy olyan figyelmet kaptok, amilyet szerettetek volna.

üdv,
Raon

Warg

Warg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.05, 15:08

Valdmur: én már próbálkoztam vele... Ennyire pocsék lennék? :D :) Elküldtem egy írásom, és nem válaszoltak többet... Még jó, hogy a témát nem nyúlhatták le, elég ködös volt, amit küldtem. Vagy csak én vagyok ilyen paranoid? :nos:

Valdmur

Valdmur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.31, 18:36

Rawen: érdekesen hangzik, kérlek, vegyél fel msn-re, bár még egyetlen eddigi írásomat sem mertem kiadni de tíz év sokat farag az emberen azt mondják... talán... de azért meghallgatnám a világodról szóló elképzeléseidet, mert a szerepjátékod is érdekel mellesleg

Üdvözlet, tisztelt urak és hölgyek! :para:

Na jó, inkább barátibban: hello :) ... azaz sziasztok, hogy magyarul beszéljek.

Remélem én is jó helyen járok, rengeteg munkám van, többnyire befejezetlen, vagy saját vélemény szerint túl elmaradott a bemutatáshoz. Nos, remélem itt szintén író kollégák vannak, így nem rossz helyre tévedtem. Szívesen beszélek írásaimról, persze biztonságos kereteken belül. :aaaaa:

_RawenDeveloper (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2008.05.26, 07:55

Sziasztok

Elnézést, hogy erre a helyre írok, de jelen pillanatban ez tünt a legjobb ötletnek.

Készülő internettes (hobbi) fantasy játék háttérvilágának támogatására keresnék
írót, aki támogatná a háttérvilágot írásaival.

Köszönettel

Email : developer@wolton.hu "író" jelige

Ursa_Maior

Ursa_Maior

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1960 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.23, 07:11

Falcon filmes regényírói tanfolyamról tud valaki valamit? Ez már a második belőle.

Előzetes benyomásaim.
Tematika +
Nemere István -

Üdv

• Látogató

Kelt 2008.01.21, 23:55

Sziasztok

Elnézést, hogy erre a helyre írok, de jelen pillanatban ez tünt a legjobb ötletnek.

Készülő internettes (hobbi) fantasy játék háttérvilágának támogatására keresnék
írót, aki támogatná a háttérvilágot írásaival.

Köszönettel

Email : developer@wolton.hu "író" jelige

GGOT

GGOT

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.13, 15:53

üdv

nemtom jó helyre írom-e de készítettem egy remek kis honlapot, kifejezetten a kollektív írás kedvelőinek. Lehet írni, oldasni, dícsérni és kirtizálni a kollektív irományokat. Lessétek meg hátha tetszeni fog :

regenyportal.extra.hu

fallenwhite

fallenwhite

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 103 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.11.17, 15:33

Hi All!

Keresek valakit a Requiem készítői közül!
Aki tud róluk valamit, és olvassa ezt az üzenetet, kérem szóljon valamelyikőjüknek, szeretném felvenni valamelyikükkel a kapcsolatot!

Köszönöm!

Fallenwhite

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Fórumita
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.16, 15:12

novella@rpg.hu
De előbb nem árt megmutatni, elolvastatni pár emberrel. Kb. ennyi.

_crusader15 (NPC/NJK)

_crusader15 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.15, 22:06

Üdv! :lol:
Remélem nem hülye kérdés, de ha én küldenék egy iromány-félét (mert irománynak nem nevezném, mert elég kezdő vagyok), azt először ide linkeljem be valahonnan, vagy küldjem egyenest az oldal szerkesztőinek?
És ha igen, ezt milyen címen tehetem meg?

Előre is kösz

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Fórumita
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.15, 19:03

Örömmel fogadnék véleményeket, kritikákat ezzel kapcsolatban!
Háttérismeretnek mondjuk nem árt honlapunk (itt) Elátkozott Földek menüpontja alatt található írásokat átolvasgatni. :lol:

Köszi és üdv
JWP

Módosította Jonathan Wright-Phillips: 2007.10.15, 19:05

Bergeron

Bergeron

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.14, 19:25

Olvastátok már ezt?

Köpések az elefántcsonttoronyból

És én még majdnem befizettem erre a vacakra 120 ezer Ft-ot. :D

_vépé (NPC/NJK)

_vépé (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.10, 13:00

Szép napot!H
Ha nem haragszotok, én is elmondanám szerény véleményem becses körötökben.

Hi!
Tudtok ajánlani valami minőségi magyar irodalmi folyóiratot, újságot, ami tisztán irodalmi, nem úgy, mint az Élet És Irodalom?

Üdv,
Pork

Nem, tudom, milyen stílusra gondolsz, de van egy minőségi science fiction folyóirat, ahol komoly tudományos fantasztikus művek olvashatóak. A neve Galaktika Magazin.
Az 1960-as, 70-es, és 80-as évek minőségi, az elgondolkodtató szórakoztatótól a komoly, irodalmi ágig terjedő folyóirat volt az 1990-es éveki megszűűnéséig, a science fiction mélyzuhanásáig, azomban az emberek manapság ismét vevőek ennek az ágnak a komoly irodalmára, én ajánlani tudom.

Ajánlom magam!

Hello,

elnézést, hogy belekaratyolok ebbe a társaságba.

Pork,

ha esetleg valóban javarészt irodalmi újságra gondolsz, amiben azért több minden helyet kap, akkor tiszta szívből merem ajánlani az Alexandra könyvkiadó Könyvjelző c. kiadványát, ami minden hónapban megjelenik és ingyenes (és szerintem kellemesen igényes).

Még egyszer bocsánat a zavarásért. :)

A Könyvjelzőt én is nagyon szeretem, de ami igazán csak irodalommal foglalkozik, az a HOLMI. Sajnos nmagyon kevés helyen lehet kapni, havonta jelenik meg.

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 17:50

Szép napot!H

Hi!
Tudtok ajánlani valami minőségi magyar irodalmi folyóiratot, újságot, ami tisztán irodalmi, nem úgy, mint az Élet És Irodalom?

Üdv,
Pork

Nem, tudom, milyen stílusra gondolsz, de van egy minőségi science fiction folyóirat, ahol komoly tudományos fantasztikus művek olvashatóak. A neve Galaktika Magazin.
Az 1960-as, 70-es, és 80-as évek minőségi, az elgondolkodtató szórakoztatótól a komoly, irodalmi ágig terjedő folyóirat volt az 1990-es éveki megszűűnéséig, a science fiction mélyzuhanásáig, azomban az emberek manapság ismét vevőek ennek az ágnak a komoly irodalmára, én ajánlani tudom.

Ajánlom magam!

Hello,

elnézést, hogy belekaratyolok ebbe a társaságba.

Pork,

ha esetleg valóban javarészt irodalmi újságra gondolsz, amiben azért több minden helyet kap, akkor tiszta szívből merem ajánlani az Alexandra könyvkiadó Könyvjelző c. kiadványát, ami minden hónapban megjelenik és ingyenes (és szerintem kellemesen igényes).

Még egyszer bocsánat a zavarásért. :P

Ian

Ian

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 64 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.10, 13:22

Sziasztok!

Most olvastam Hrabal Adagio lamentoso-jában a Hó törte fák az erdőben című novellát. Minden írónak/írópalántának ajánlom - hrabalosan elbűvülő és nagyon tanulságos. Központi témája az írás. :)

Ian

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 463 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.15, 12:09

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy milyen sci-fi könyvkiadókat ismertek itt Magyarországon, akik foglalkoznak első-könyves írókkal is?

Köszönettel:

Narmiraen

PJ_Montesano

PJ_Montesano

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.07, 10:30

Alakuló scriptorium keres vezetőt, tapasztalt író személyében, aki, ha nem is publikált még valahol regényt, kisregényt vagy novellákat, (a legjobb persze az lenne, ha már ilyen téren is van némi tapasztalata) valamilyen írói műhelyben már van pár éves múltja.
Egyébként a sript Vallandia világához kőtődne (a honlap címét lásd az aláírásomban). Persze ez nem azt jelenti, hogy kizárólag a világgal kapcsolatos feladatok lesznek majd.

Módosította P. J. Montesano: 2007.04.07, 10:32

_[KM]Lord S.Vampire (NPC/NJK)

_[KM]Lord S.Vampire (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.18, 23:03

Szép napot!H

Hi!

Üdv,
Pork

Ajánlom magam!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]