Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kávéházi beszélgetések

• Válasz írásához lépj be
290 hozzászólás érkezett eddig

Ngabor

Ngabor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 221 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.27, 21:24

Egy idevaló, minden kört érintő kérdés:
- Ki jön e hó 29 -én a Csülökbe? Melyik script kör?
Kicsit megtévesztettek, mert a script kettőről azt hallotam, hogy hatodikán tartja a találkozóját, aztán kaptam egy u2u-t, hogy most lesz.

ave
by

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.27, 20:14

Calien: Sajna nem..nincs tapasztalatom, se olyan nagyon nagy tehetségem...inkább csak olvasgatni szoktam ott.

Lady Crow: Lehet hogy magán, de az időt el lehet verni vele, és még mindig jobb, mint hetekig máshol járkálni, meg letolni az egészet, és utánna kritizálni..dobd fel az oldalt, te vagy valaki más, és nem erről fogunk beszélni. :) De ezen ne sértődj meg....+ mivel az írói műhelyekben vagyunk, lehet a versekről beszélni...

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.27, 15:43

Üdv!

LadyCrow:

Tudtommal a cím, kávéhazi beszélgetések, meg közös társalgó. Igaz, hogy nincs egetrengető kérdésünk, meg hasonlók, de lehetne másnak is és feltehetné. Hs meg nincs, akkor arról beszélünk , ami még belefér egy kellemes beszélgetésbe.

fergeteg: Bár nem részleteztem, én is így gondolom. a magánhangzónak kell egyezni. Lehet verset rím nélkül is írni, a görögök és rómaiak csak ilyeneket csináltak, és nagyon jókat. A kettő keverése viszont már az egyik legnagyobb.
Mellesleg tagja vagy valamelyik körnek?

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.26, 17:41

Fergeteg & Calien.

Akarjátok tudni, miért nem jár ide a kutya sem? Nos, nekem lenne egy tippem.
Talán mert ez a - már megbocsássatok - pársoros őgyelgés-halmaz nem vonz jóformán senkit.
Nem volt semmi húdenagyon érdekfeszítő/közérdekű/fontos bejelentés. Hogy ki mit gondol az ilyen-olyan versekről, azt a Versek, és ami belefér... topicon szépen át lehet rágni.

Ez a gyemekded párbeszédecskétek inkább chatre való, vagy U2Uba. Ennél még a Sörkert-offtopic is érdekesebb volt.

SZVSZ itt lehetne megbeszélni az összes kört érintő eseményeket, javaslatokat, ötleteket, itt lehet próbálkozni a körök közti, néhol talán értelmetlenül merev határvonalak finomítására.

Az egyes egyének családi hierarchiája, a "hónapi dógózat" meg, hogy ki milyen verseket szeret, baromira nem ide való, és senkit sem érdekel.

Tehát javaslom, hogy vagy hagyjuk szépen pangani ezt a topicot, amíg valaki nem akar valami érdemit feldobni, vagy ha ez a gügyögés így megy tovább, akár be is lehetne zárni.

Üdv,

LC

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.26, 17:18

Tudom, de ugyanakkor sok olyan verset olvastam (meg sajna irtam is ), ami eroltetett lett a rimtol. Ilyet a ritmussal meg nem lattam.... es kell a rim is, mert annelkul nem vers a vers, de en arra gondoltam, hogy nem kell az utolso mittomen 4 betunek megegyeznie, eleg, ha a maganhangzok ugyanazok. :rohog:

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.26, 13:19

Üdv!

Igen, az is nagyon fontos, igazad van. Viszont a rím is ad bizonyos ritmusosságot, dallamosságot.

Módosította Calien: 2003.11.26, 13:20

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.26, 10:58

Lac: az én söröm ( :) ) is a tied lehet.

Vers: én inkább nem mondok átfogó véleményt, de szerintem a legfontosabb a ritmus ( :) ), és a tartalom. A rím is jöhet, de nem ragaszkodom hozzá mereven...

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.25, 10:44

Üdv!

Lac:

Tiéd a sör: :D

Mit takar a jól legyen megírva. Még szép.
A műnek valamit sugallni kell, fog is, akarva-akaratlanul . Magáért a szépségért is írható, de akkor épp az a mondanivalója.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.24, 22:07

Szvsz versekben legfontosabb, hogy jol legyen megirva, mondanivalo, koltoi uzenet nem letezik (a versben benne) :D

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.24, 21:59

Üdv!

Nem!
Ez azt jelenti, hogy csak két művelt magyar van a világon ( aki netezik is ) :D
Vagy azt hiszik ez egy privát szoba. Ezennel üzenem mindenkinek:
Ajándék sör az első belépőnek!!!!!!!!!!!!

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.24, 20:27

Na, ha te így gondolod, majd megpróbálok begépelni ide néhány formaverset. Egy hetedikes írta őket, és betettük a suliújságba is. :( Nagyon cukiik! Furcsa, még mindig nincs itt senki rajtunk kívül... ;) Ennyire taszítom a társadalmat????? :D

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.24, 15:33

Üdv!

Én is így gondolkodtam, míg meg nem tanultam használni őt. Aszüleimmel nincs gond, álomszülők, kis hibákkal.

Versek:

Jó kérdés: Először is a vers líra . A líra alapj az, hogy nem történetet mesél el, hanem képek által mutat be érzéseket. Tehát fogalmilag ez a vers, bár mindig léteznek vad hajtások.. :D
Szerintem fontos, hogy a rím, és a forma tükrözze a mondanivalót, pontosabban az üzenetet, hangulatot, amit a költő sugalni akar.

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.21, 13:13

Adjad csak! legfeljebb egy kicsit átplasztikázzuk majd....Én mindig szerettem volna egy ikertesót, hogy anyu ne tudja. melyikünket kell leszúrni... :) És megjegyzés:

És két rabszolga egyért nagyon jó üzlet lenne

Jelzem, hogy anyám nem rabszolga, hanem a békés polgárságot* elnyomó hatalom, a tesóm pedig a békés polgárságot* terrorizálja
szóval nem járnál jól velük. :buszke:

*jelzem, ez én vagyok

Nah, vissza a versekhez: Mit tartotok fontosnak egy versben? :)

Na, most elmerülök :) egy időre a "hazai kommunizmusban" . De előbb hazamegyek az agymosó-intézetből...(iskola)...

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.20, 23:40

Üdv!

fergeteg: Akkor én meg adok egy ikertesót.Semmire se jó, de ha ránézel, rájössz, mit vettél fel rosszul ( ja nálad már nem lessz jó ) . Azért kutyapótlónak megteszi :rohog:.
És két rabszolga egyért nagyon jó üzlet lenne. :)

Ja, és gratula a sikeresen elmaradt dogákhoz. Mi meg a vizsgákra készülünk, nomeg a ZH-kra, de az még két hét, addig pihi.

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.20, 20:13

jupííí! Néha imádom az ofőt..pl most is...elhalasztatta a dogákat! :rohog: I'm so happy...happy...happy-py!
Calien: Nincs kutyám. Még csak gabonasiklóm se (sajna :) ) De egy idegesítő kistesót és egy rigolyás anyát adhatok..ha kell. :P

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.20, 10:56

Üdv!

fergeteg: Ha végrendelet, akkor én kérném a kutyát. :rohog:

Egyébként ha van tömeg, van téma.

Hanna: Üdv, rég láttalak. Hogysmint.

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.19, 19:10

Köszi Hanna! ;) Mégsem fogok unatkozni...nem mintha megengedhetném mgamnak. a következő két napban egy csomó doggát írunk, szóval nem valsz, hogy leszek..... :rohog: De azért itt menjen a társalgás, hogy majd legyen mit olvasgatni.

U.i.: Ez végrendelet volt.....

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.19, 15:28

fergeteg: a webchat.rpg.hu-ra nézz fel. A Zenei fórumban lóg napközben az összes lusta Script-es...

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.19, 13:02

Üdv!

Én jobban szeretem a fórumot, itt vissza vannak fogva a hülyék. A CHAT.HU-n pedig azt írsz , amit akarsz. Túl sok a degenerált elme. Inkább fórumozok.
Egyébként a csíknál van egy FórumChat rész is. Ott próbálkozz.

_fergeteg (NPC/NJK)

_fergeteg (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.19, 11:10

Jaj. Inkább bele se gondolok.....holtszezon napokig... :rohog: na mindegy, én feljövök, aztán legfeljebb magammal társalgok......meg elújságolom, mi minden szépet kaptam ;) tényleg, chatelni szoktatok? van valami chatszoba, ami ide kapcsolódik????? Nem mintha felengedne a gép.... csak a chat.hura tudok felmenni...meg talán ide.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]