Ugrás tartalomhoz

Fotó

Exalted - Magyarul

• Válasz írásához lépj be
57 hozzászólás érkezett eddig

_AviakElder (NPC/NJK)

_AviakElder (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.18, 17:40

Nah megtértem Bajáról, most akkor mondd meg mit kéne lefordítani. :(

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.11, 08:19

Üdv!
Ha gondoljátok én tudnék segíteni, és bár semmit nem tudok 100%ra megígérni, ha valaki mond egy szöveget, egy részt, akkor megpróbálhatom lefordítani. Viszont az Exaltedről szinte semmit nem tudok, így csak lelkesedésem van.

hihi,

koszi kivancsi vagyok veled es miattad feleled-e ez a topic :)

nos az alapkonyv mar nalad van, de itt maradt, hogy eddig mi van meg(par .doc es txt) --> csak hogy ne legyen valami 2x kezdve, mikozben mas elmarad.

----

mas: mondjuk sehol sem all, mivel nincs mivel feltolteni egyenlore, de van egy olyan oldal, hogy exalted.freeweb.hu (0.000000000001-es verzio)

ami otthon csucsul mar jobb, de az is messze van mindentol. ha elerek valami epelmelyu tartaloig, akkor frissitek.

_AviakElder (NPC/NJK)

_AviakElder (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.07, 00:15

Üdv!
Ha gondoljátok én tudnék segíteni, és bár semmit nem tudok 100%ra megígérni, ha valaki mond egy szöveget, egy részt, akkor megpróbálhatom lefordítani. Viszont az Exaltedről szinte semmit nem tudok, így csak lelkesedésem van.

Anatole

Anatole

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.09, 20:24

Hát sajnos, akkor nem tudok segíteni :D

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.08, 20:29

Üdv!
MAXXxxx: Ne add fel! Fordításban nemigen tudok ugyan segédkezni, de ha még mindig gond van a képekkel, akkor annyit tudok segíteni, hogy van egy scannerem. Igazából most vettem és nemnagyon tudom még használni. Exalted alapkönyvem pedig nincsen, de ha valaki kölcsönad egyet akkor megtanulom hogykell scannelni és akkor a képek meglesznek. Nos?

kepek es scan minden formaban van mar (foleg miota az alapkonyv ingyen volt adva 1 heten at egy online boltban), csak a leforditott szoveg hianyzik :D

Anatole

Anatole

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.08, 12:30

Üdv!
MAXXxxx: Ne add fel! Fordításban nemigen tudok ugyan segédkezni, de ha még mindig gond van a képekkel, akkor annyit tudok segíteni, hogy van egy scannerem. Igazából most vettem és nemnagyon tudom még használni. Exalted alapkönyvem pedig nincsen, de ha valaki kölcsönad egyet akkor megtanulom hogykell scannelni és akkor a képek meglesznek. Nos?

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.06, 07:44

Edorn: persze akarmi johet hatha hianyzik, de a forditasi project miatt minden itt van, amit Santito forditott :nono:

Matuzsaalem: megy az U2U

----

mas mivel lenyegi munka mar tobb, mint 1 eve nem tortent igy igazabol EN feladtam, hogy ebbol valaha lesz valami :nono:

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.29, 10:03

Ő... Már biztos szóltam régebben is, de szólok megint :sor: :
Van pár Exalted fordításrészletem, ha érdekel valakit... Az egyik asszem santito-tól van, a másik meg talán Cthulhu-tól, de nem biztos...

Matuzsaalem

Matuzsaalem

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 217 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.28, 14:14

MAX
Lécci írd meg hogy mi ez az Exalted U2U-ban! Ha bejön még be is szállhatok a fordításba, de az utóbbi időben csak DnD-vel vergődök, s azt is nagyon ritkán. Viszont frissen szerzett nyelvtudásom Ravenloft olvasással kínzom, amit szeretnék kamatoztatni is...
thx

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.04, 07:59

Hát én segítenék mindenben amiben csak tudok... (fordításon kívül)

Már sokmindent felajánlottam, de nemigazán reagált senki...  :nemertem:

az a gond, hogy leginkabb a forditasban kellene, tobbi megvan (legalabbis ugy gondolom)
(alapkonyv szempontbol)

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.03, 14:38

Hát én segítenék mindenben amiben csak tudok... (fordításon kívül)

Már sokmindent felajánlottam, de nemigazán reagált senki... :nemertem:

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.01, 17:03

nos tortent valami mostanaban?

mert ha 1 heten belul nincs valami, akkor javaslom BePe-nek, hogy szuntesse meg ezt , mert igy folosleges.
Mivel nekem megvan a konyv igazabol nem erdekel hogy lesz-e magyar, csak akartam segiteni masokon.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.30, 20:25

eleg szemet kerdes, de mi van a forditott anyagokkal?

igazabol szept. ota nem tortent semmi.

_Tileo (NPC/NJK)

_Tileo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.16, 21:53

Én is az időhiány gondjával küszködöm, de próbálok valahogy felülemelkedni rajta.
Kicsit talán könnyebb lesz a dolgom, ha már a kezemben tarthatom az Ex. alapkönyvemet... ;)

Rövidre fogva: engem se írjatok le teljesen, bár alaphelyzetben semmit sem ígérek, és semmit sem tartok be.

santito

santito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.16, 00:02

sorry, hogy mostanában nem küldtem fordítást, de munkát keresek és most nem igazán tudok erre koncentrálni...
viszont a már magyarított charm-okat és a többit átnézem újra és jelzek 2-3 napon belül, hogy szerintem viszonylag elütés/elfordításmentes-e, aztán lehet öszerakni

úgy tűnik, hogy téged leszámítva megroggyant a nagy lelkesedés...
;) nos, engem magad mellett tudhatsz, egyszer-kétszer arculcsapom magam és küldöm az újabb anyagokat

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.15, 08:10

ha valaki talal tar-helyet akkor ott vagy IRC, BePe-t biztos nem akarom nyaggatani, mivel nem hivatalos es nincs hivatalos engedely.

jelenlegi allapot:

- 3 rossz + 1 jo hir
- r1: kepek jo resze (ha nem valtozik semmi), akkor a mostani PDFbol lesznek
+ a szovegdobozok hatterei egyszinuek lesznek (eredetiben mintasak)
- r2: missive betu meg mindig hulyul, de ugy tunik hivatalos anyagokban is ilyen -> nem erdekel
- r3: legfontosabb: nem jon forditott anyag (semmi)
(ehhez kapcs: meg kellene nezni Santito, hogy ami forditasaid vannak charmokrol, stb. az mehet-e igy bele, vagy kell-e modositani rajtuk)
- j1: minden megvan , alap ossze van rakva (oldalkepek egy resze meg nem), lehetne szoveggel feltolteni az egeszet

- DB hazak hatteret meg kell csinalni, de HUH, 1 ora mire 1-et ujrarajzolok (es meg visszavan 8)

Matzi

Matzi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1757 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.14, 21:57

Én leginkább csak érdeklődnék, úgyhogy bocs, ha zavarok.

A művet hogyan lehet majd megszerezni?
A játékról már hallottam, és érdekelne.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.29, 13:44

nna. szep mar megint en nyafogok:
valaki mar irta, hogy magyaritotta/magyaritana a karakterlapot. per pill van nalam 9 valtozat (angol, 1-4 oldalasig), ha azokbol kivalasztana parat es megcsinalna, elore, azt megkoszonnem.

Én megpróbálkoznék vele... Magyarítottam már pár Vampire-s, Changeling-es, meg Werewolf-os karakterlapot... Ha elküldesz párat az általad birtokolt angol változatokból, megnézem mit tehetek... (lehetőleg jobb minőségüeket)

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.27, 19:28

nna. szep mar megint en nyafogok:
valaki mar irta, hogy magyaritotta/magyaritana a karakterlapot. per pill van nalam 9 valtozat (angol, 1-4 oldalasig), ha azokbol kivalasztana parat es megcsinalna, elore, azt megkoszonnem.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.07, 08:17

heh, Acelpatkanynak igaza volt, fogok meg vele szivni rendesen :gonosz:

az elso 10 oldal (tartalomig) megvan (ennyi lett atnezve Draco forditasabol), sajnos gondok merultek fel amikor PDF-be ment az indesign (a novellaban levo reszt hibasan kodolja bele, vagy mi, Acelpatkany jobban el tudta magyarazni nekem)

egy NAGY keres: baromi sok hiba volt (helyesirasi ES felreforditasi) az egyik elkuldott szovegben, sok helyen nem volt betartva a megegyezes szerinti fogalom, szoval legyszi nezzetek at.

kepekkel is van 1 gond: scanner nincs, a PDF amibol tudnek kiszedni 100dpi-s -> eleg szar ilyesmihez, de nincs rendes 300dpi-s scan. Szoval vagy egyenlore belenyugszunk ebbe (kesobb is ki lehet cserelni a kepeket), vagy valakinek be kell scannelnie a kepeket tartalmazo oldalakat :sor:

amugy kb. etva nem all rosszul az osszeallitas (ha igeny van ra, akkor a mindenkori aktualis generalt PDF letoltheto tolem IRCn)

uj szovegre varas es udules miatt szept.-ig nem tudom folytatni a keszitest, de mailben a forditasokat kuldjetek...

Módosította MAXXxxx: 2003.08.07, 08:19

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]