Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékajánlók

• Válasz írásához lépj be
539 hozzászólás érkezett eddig

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.11.17, 00:49

Ismét üdv mindenkinek!

Mint ígértem, amint elérhetővé válik a demó, közzéteszem. Nos, a vártnál korábban sikerült befejezni, így örömmel jelenthetem, hogy a nyilvános béta letölthető az alábbi oldalról:

www.ludicrous.eu/cms/demo

Aki kipróbálja és van véleménye (pozitív vagy negatív) az nyugodtan megoszthatja velünk a játék hivatalos oldalán és annak fórumán:

www.ludicrous.eu illetve www.ludicrous.eu/forum

Jó szórakozás!

HerHand22

HerHand22

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 28 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.11.12, 12:03

Sziasztok!

Szeretném mindenkinek ajánlani a Sword of the New World - Granado Espada játékot! Gyönyörű grafikája van, viszont nem tartozik az általános mmorpg-k közé. A játék a 16. század vége (mondjuk így) és a fantasy egyvelege. A játék pikantériáját az MCC adja ami "azt jelenti", hogy 3 karaktert kell irányítanunk. A játékba beépített félautomata bot rendszer van beépítve (nemtom mi a legjobb szó rá :rohog: ), úgyh kis idővel nagyon könnyű elsajátítani a több karis irányítást. AFK-ban is lehet fejlődni, tehát nem kell mobil wc-t sem beszerezni, ha nagyon grindelhetnéked támad! Természetesen a bot nem vesz le minden terhet a vállunkról, órákra nem lehet otthagyni őket afk-ban. Szeretettel várunk minden új és meglévő érdeklődőt :lol:

További infókat szerezhettek innen: www.granadoespadahun.lapunk.hu
www.sotnw.forumx.hu

Remélem sokaknak megtetszik a game :) Én a Bristia szerveren vok, mint a legtöbb magyar.

További szép napot :para:

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.11.09, 19:53

Ezen elsőre elkerekedtek a szemeim, aztán a gameplay video ráébresztett, hogy a megfogalmazás sántít. A játék nem 3D, hanem ugyanúgy 2D, mint a Soldat, ez utóbbira játéktechnikailag is erősen hajaz. Csupán a háttér használ ál3D-s megjelenítést.

Nos a hagyományos fogalomhasználat értelemben igazad van. A 3D itt nem a mozgás lehetőségére vonatkozik hanem a megjelenítésre. Kissé félrevezető így újraolvasva.

Technikailag tehát a játék teljesen 3Ds, csak a karakterek mozgása és a fegyverek röppályája van lekorlátozva egyetlen síkra. Tehát a megjelenítés nem csak ál 3Ds, hanem valós, mind a modellek, mind a pálya teljes 3Dsek. (Kivéve ha te kimondottan a mozgási lehetőségre értetted, mert ebből a szempontból tényleg ál 3Ds.)

Ha megnézed ezeket: http://ludicrous.eu/cms/media/screenshots/misc/ jól ltható, hogy a modellek nem csak sprite-ok, hanem teljesen körbeforgatható modellek. Tehát grafikai értelemben (ahogy én a 3D-t szántam) valóban 3Ds a játék.

Az oldalnézetes meghatározásba (bár nem egyértelmű) beleértendő a mozgás szabadsága/korlátozottsága is, helytállóan a mondat így szólna: "egy oldalnézetes 2Ds mozgásterű, 3D megjelenítésű lövöldözős játék".

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.09, 19:12

egy oldalnézetes 3D lövöldözős játék

Ezen elsőre elkerekedtek a szemeim, aztán a gameplay video ráébresztett, hogy a megfogalmazás sántít. A játék nem 3D, hanem ugyanúgy 2D, mint a Soldat, ez utóbbira játéktechnikailag is erősen hajaz. Csupán a háttér használ ál3D-s megjelenítést.

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.11.09, 17:27

Üdv mindenkinek!

Mindenki becses figyelmébe ajánlanám a fejlesztés végső szakaszában járó Ludicrous-t, mely egy oldalnézetes 3D lövöldözős játék PC-re és Mac-re. Egyszerű, könnyen tanulható és kezelhető hangulatos játék, könnyed kikapcsolódás akár botok ellen játszva, akár ismerősökkel LAN party-zni, vagy interneten egymás ellen vagy más csapatok ellen mérve össze az erőket. A játék a szokványos mindenki mindenki ellen, csapatos deathmatch és capture the flag játékmódokat tartalmazza. A játék ingyen játszható LAN-on és/vagy botok ellen, viszont az online játékhoz, online játékos statisztikákhoz és leaderboard-okhoz viszont már csak a teljes játékkal lehet hozzáférni.

Érdekesség, hogy a fejlesztőcsapat egyik tagja (szerény személyem) magyar. Én elsődlegesen író, dokumentáció készítő és illusztrátor szerepet töltök be, ezen kívül általános tanácsadó, fórum adminisztrátor, valamint PR és marketing felelős is vagyok. Mivel Marko a fejlesztés alapítója, vezetője és programozója jelenleg végzi az utolsó simításokat, ezért a nyilvános demó még nem elérhető, de pár héten belül várható, hogy kikerül. Ha van érdeklődés a játék iránt, belinkelem majd ha felkerült a weblapra. Jelenleg már tartalmazza a legtöbb tervezett feature-t (beleértve egy részletes bot editors it) és amint elkészült elérhetővé válik majd egy pályaszerkesztő is.

A játékról további információkat, képeket és videókat a hivatalos honlapon találtok:
www.ludicrous.eu

Illetve a videókat a YouTube csatornánkon külön is elérhetitek:
www.youtube.com/user/ludicrouseu

Mivel személyesen is játszottam a játékkal szívből ajánlhatom mindenkinek.

Ha esetleg bárkinek kérdése van szívesen várom levélben a weblapon feltűntetett címemen.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.08, 07:07

...mégis az fps érzet megmarad...

Szerintem ebből nagyjából kikövetkeztethető.

Szerintem meg nem; a DnD Onlineba is bevihetek fps érzést, ha belső nézetbe átváltom a kamerát, és az mégsem fps.

Mondjuk most magamnak mondok ellent, mert valójában 3rd person shooter. Ingyenes, online, szintlépéses fejlődős, 2.vhbs alapokra építkezős.

Tehát szerinted sem, sőt. :nemertem: Így már viszont tudom hova helyezni a játékot, köszönöm.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.07, 21:44

...mégis az fps érzet megmarad...

Szerintem ebből nagyjából kikövetkeztethető. Mondjuk most magamnak mondok ellent, mert valójában 3rd person shooter. Ingyenes, online, szintlépéses fejlődős, 2.vhbs alapokra építkezős.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.07, 20:47

Valamilyen szinten igazad van. Mondjuk én is blindre vágtam neki a 2 oldalas ismertetőnek, de végül is pár mondatba nem halok bele.
Hogy miért zseniális a Battlefield Heroes? Mert egy brutális, véres műfajt meseszerűvé, mókássá tett. A hangok és a grafikai inkább egy vicces hétvégi számháborút idéz, mint egy öldöklő háborút, mégis az fps érzet megmarad. A játékmenet néha nem realisztikus, de ezzel is csak a játszhatóságot és játékélményt kívánják erősíteni, hogy maximális legyen a szórakozás.
Maga a játék ingyenes, és csudálatosan optimizált. Több éves konfigokon is vígan működik. A karakterek a végletekig személyre szabhatóak, egyedi vicces mozgással felruházhatóak.
Aki egy kis kedvet kapott hozzá, itt egy trailer: http://www.youtube.com/watch?v=UsmPA52u7EM...player_embedded
...aki többet, keressen meg, és tolunk pár meccset. :D

Ne haragudj, de ebből még mindig nem tudom például azt az alapvető kérdést, hogy most ez egy FPS, vagy stratégia, netán valami sims-klón...

De most komolyan. Ha nekem valaki csak küld egy llinket, hogy nézd meg, az első kérdésem, hogy miért, mi ez? Ráadásul a topik neve "Játékajánlók", nem pedig a "Linkek játékokra", legalább egy-két bekezdés szerintem elvárható, ami megmondja, hogy mégis mi a fene az a játék, amire szeretnéd, hogy kattintsunk? Kliens kell hozzá, vagy browser game? Internetes, multiplayer, vagy egyedül játszható? Lövöldözni kell, vagy gazdasági szimuláció, netán kis bábukra kell ruhákat húzni, és ennek örülni? Ezt én egy ajánlásnál alapszintűnek érzem, kövezzetek meg, ha hülyeség. Erre már csak plusz lehet az, hogy miért érdemesebb az adott játékkal játszani, mint az akár sokezer hasonló játék közül bármelyik másikkal...

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.07, 13:44

Ezt látod nem tudom. Mindig win-es oprendszerem volt.

bokorn

bokorn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.07, 13:40

Valamilyen szinten igazad van. Mondjuk én is blindre vágtam neki a 2 oldalas ismertetőnek, de végül is pár mondatba nem halok bele.
Hogy miért zseniális a Battlefield Heroes? Mert egy brutális, véres műfajt meseszerűvé, mókássá tett. A hangok és a grafikai inkább egy vicces hétvégi számháborút idéz, mint egy öldöklő háborút, mégis az fps érzet megmarad. A játékmenet néha nem realisztikus, de ezzel is csak a játszhatóságot és játékélményt kívánják erősíteni, hogy maximális legyen a szórakozás.
Maga a játék ingyenes, és csudálatosan optimizált. Több éves konfigokon is vígan működik. A karakterek a végletekig személyre szabhatóak, egyedi vicces mozgással felruházhatóak.
Aki egy kis kedvet kapott hozzá, itt egy trailer: http://www.youtube.com/watch?v=UsmPA52u7EM...player_embedded

jol latom hogy ez a BH nem jatszhato sem Linux, sem OSX alatt, csakis windowsos?

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.07, 13:07

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.02, 16:03

Viharkeltő:

Szerintem ezt próbáld ki:

http://www.estiah.com/

Szvsz nagyon jó ÉS ingyenes.

Egyszerűen zseniális: Battlefield Heroes

Jelentem,letöltöttem a Risen demóját. Pár perc játék után meg kell mondanom,hogy nagyon tetszetős,ígéretesnek tűnő játékról van szó,amit jobban vártam már,mint a karácsonyt :aboci: Gothic rajongók figyelmébe ajánlom

Tök jó. Esetleg legalább annyit leírnátok, hogy milyen játékról van szó? FPS? Stratégia? Autóverseny? Horgászprogram? Azt már nem is merem remélni, hogy esetleg legalább 4-5 mondatot írjatok arról, hogy miért tetszett...

Black_Phosphorus

Black_Phosphorus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.02, 14:11

Jelentem,letöltöttem a Risen demóját. Pár perc játék után meg kell mondanom,hogy nagyon tetszetős,ígéretesnek tűnő játékról van szó,amit jobban vártam már,mint a karácsonyt :aboci: Gothic rajongók figyelmébe ajánlom

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.27, 18:05

Egyszerűen zseniális: Battlefield Heroes

Gontar

Gontar

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.17, 16:01

Viharkeltő:

Szerintem ezt próbáld ki:

http://www.estiah.com/

Szvsz nagyon jó ÉS ingyenes.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.06, 19:27

Így van, a Piranha Bytes követte el a Gothic trilógiát is. Szóval rpg körökben az egyik legnagyobb renoméval rendelkező fejlesztőgárdáról van szó. Én már nagyon várom a játékot!

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.06, 18:55

Na igen, ez a "spiritual successor of Gothic" (úgyis olyan divatos kifejezés manapság). Ha jól tudom, az eredeti Gothicon dolgozó egyének keze munkája.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.06, 15:55

Most akadtam rá erre a gyönyörű rpg-re: http://www.ipon.hu/hir/risen_osszefoglalo/7978
Kiadás októberben.

MrSelfDestruct

MrSelfDestruct

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.04, 12:52

Ja még 1

Csak ajánlani tudom. Régi szép lövöldözős idők :aaaaa:

:lol:

MrSelfDestruct

MrSelfDestruct

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.04, 12:47

Sziasztok!
Egy kéréssel fordulnék hozzátok, ami a következő: interneten játszható gyűjtögetős kártyajátékot keresek, ami ingyenes. :aaaaa: A warstormot ismerem, de annak ellenére, hogy elméletileg ingyenes, gyakorlatilag mégsem az. Ha ismertek vmit, légyszi yrjátok ide!
Előre is kösz!

Armageddon Empires :aaaaa:

Elméletileg gyűjtögetni nem kell mert minden megvan benne. Kártya + körönkénti stratégia 4 birodalommal.

http://www.crypticcomet.com/games/AE/armageddon_empires.html

Nemrég fedeztem fel, de sztem a műfaj kedvelőinek érdemes kipróbálni. :lol:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]