Ugrás tartalomhoz

Fotó

Thief széria

• Válasz írásához lépj be
357 hozzászólás érkezett eddig

Garret

Garret

Esküszegő

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.21, 17:42

:D Hello!
Visszatértem! Elnézést a hosszú halllgatásért, de a jó tolvaj elmegy a Balcsira is :sir:
Köszönöm a születésnapi jókívánságokat!
Eh, szóval ha valakit érdekel, van ilyen Thief pályaszerkesztő, ahol szerkeszted a pályát (meglepő módon :) ). Lehet minden hasznos dolgot csinálni, sőt saját múvít is csinálhatsz! A tutorial-t végignyomtam, de az két dologra nem tért ki: 1. hogy a búbánatba nyílnak az ajtók 2. hogyan kell tekercsre/könyvre írni? :para:
Jah, meg le lehet tölteni (kell) Darkoader-t, amivel mások (esetleg saját) pályáját játszhatod le. Szupp! :rohog: :P :D

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.19, 03:46

Messor:

Jaja, közben sikerült megszabadulni tőle asszem ;) Nemhiába irtottam aznap.. izé az utáni nap hajnal 5ig vírust :aboci:

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.18, 15:21

Xellos:
A Remote Process Controllingot /remélem jól írtam :)/ egy kedves kis új vírus lövi le, az amit a hiradóban is mondtak. Frissíts vinfost + szerválj egy féreg gyakót, az office scan pl. leviszi ha jóltudom, de ez nem biztos.

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.18, 13:35

Csak a zombis témához:
Nekem a rekordom egyszerre hat zombi megsemmisítése volt - csak egy akna kellett hozzá...

Amúgy az általam látott Thief3 movie-t a GameStar CD mellékletéről szedtem, nem a netről, de biztos, hogy ottt is lehet találni néhány vérfagyasztó előzetest...

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 22:04

Huh, az nemsoksemmi alapnak. Tartok tőle ennyiből így nem fogok rájöni a hiba okára :rohog:

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 22:00

"Thief has encountered a problem.Sorry..." kb ennyit.Meg annyit hogy a progi keszitojehez kuldhetek levelet...kosz (orulnenek neki az biztos...).En ugy sejtem valami video problema lehet...nincs meg a megfelelo lejatszo vagy ijesmi.

ElGabor:Koszi a linkeket nagyon jok!(foleg a 40 megas...annyi a kar hogy mivel nemet egy szot sem ertek belole).De jo lesz!

Knight

Módosította Knight: 2003.08.11, 22:01

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 21:45

Hümm.. The day of the errors? :rohog:

Milyen hibaüzi? Mi nem tetszik neki?

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 21:16

Xellos:Majd igyexem.

Nekem is egy technikai jellegu problemam lenne:Vegigjatszom az elso thiefes palyat...Garrett orvendezik meg minden a scepterert de utana kilep a progibol hogy valami hiba tortent.Ez gaz.Nem tudom tovabb jatszani.Vki pls help!

Knight

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 20:57

Knight: Ugyan, a 2. pályán még ha túljutsz a kezdetén, humánok vannak. Aztán ott a 3. ami totál élőhullás, majd a 4. ami viszont megint maximálisan emberes és szvsz tök jó (abban van követés. Ql). Aztán megint egy totál normál quest jön.. azaz izé.. a már lentebb ecsetelt elmebeteg quest. Na, addig legalább kötelező megcsinálni :rohog:

elGabor: Millió kösz, mindjárt megyek és szétnézek. Ha nem hullik szét z a vacak.

(kis OFF: Valakinek van sejtése róla miért van az, hogy bekapcsolom a gépet, 1-2 percen belül kijön, hogy 1 perc múlva újraindul, mert megszakadt valami RCP? Bár most pont nemtom írni a hibaüzit, mert kivételesen nem írta még ki.. ki se kapcsolom a gépet, nehogy megint elkezdje nekem. :rohog: )

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4482 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 19:48

Thief III infó/spekuláció elég sok van, ha az ember elég kitartó.

Itt.
Itt.
Itt. - Linkek videókhoz!

Kb. ennyi már elég kell legyen. :rohog:

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 11:26

Emlexem meg megjelenese napjatol nem sokkal kesobb mikor eloszor talalkoztam zombival nem akartam elhinni hogy nem lehet megolni (kardal stb.).Vagy 2 oran at purfoltem mindennel amim volt. :rohog: Most vittem vegig az elso palyat :rohog: :) De valahogy nincs kedvem a tobbihez :D Inkabb lehet hogy a Thief 2 vel probalkozom jad.

Knight

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 10:46

Hát akkor elég szimpla kis játék lenne szvsz. Így sokkal mókásabb, több megfontolást igényel mikor is kell lelőni a zombit és mikor kell inkább hagyni. Nameg ha már mészárolni akar az ember nem árt 2-3 zombit összeterelnie a nyílvesszőkkel való spórolás érdekében. Nekem egyszer már sikerült 3 zombit is kinyiffantanom 2 nyílveszővel amikor a kürt után rohangáltam :rohog: Bár néha télleg jobban örülnék szimpla őröknek. Azokkal is jót lehet szórakozni amikor elvakítod a nyomodban rohanókat és 2-3at lecsapsz gyorsan. De még jobb mikor sikerül elosonnod mellette/mögötte. Hogy a árőrök milyen idegesítőek tudnak lenni. "Vajon ez el jön eddig a sötétbe?" És gondolom Garret keze is úgy izzad a Blackjacken, mint az enyém az egéren.

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 10:22

Nekem az egesz nagyon bejonne!De komolyan ha:a zombik megolhatoek lennenek szimla arrowsal meg karddal.Igy viszont nagyon faraszto tud lenni a dolog.

(Jaja, ama két lap nemszeretetéből elsőre azt vontam le, hogy nem szeretsz csendben üldögélni és nézni ellenfeled hiábavaló erőlködéseit védelmed megtörésére  Persze lehet tévedek.)

Hmm hat lehet!Ki szereti azt ha megtorik a vedelmet? :rohog:

Knight

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 01:45

Jogos, ha már tolvaj legyen csendes... bár nekem van kifejezetten harsány tolvajon is de az más tészta. Viszont itt sem mindig az a csendes figura. Az elején még okéjs, mikor ne nyírjunk ki senkit és humánok vannak, ott tiszta élvezet az "oltsuk el a fáklyát, osonjunk el az őr mellett... esetleg a kulcsát is lopjuk el" stílus, de utána ugyebár élőhullák, gyíklények (vagy mik), tűzszellemek... ott aztán kedvenc Garettünk (nálam) hajlamos átmenni Ramboa. Csak épp a vörös kendő hiányzik a fejéről. Na egen, határozottan zavar, mikor körülöttem mindenfelé enemyk veszik hangosan szuszogva a levegőt, lépések koppannak a padlón... brrr. Inkább némi hulla csend és néma szag (Itt mosódnak össze a tolaj és orgyilkos művészet határai. Nade miért cipelné magával azokat a nyílvesszőket meg kardot ha nem akarná használni? Hej! Szerintem direkte bizsereg a sok csendes sunnyogás után a marka, hogy használhassa végre kicsit a kardot!)

(Jaja, ama két lap nemszeretetéből elsőre azt vontam le, hogy nem szeretsz csendben üldögélni és nézni ellenfeled hiábavaló erőlködéseit védelmed megtörésére :rohog: Persze lehet tévedek.)

Na, viszont mivel a Lost Picity felderítve, azt hiszem édes álomra hajtom hülye fejemet. Holnap Garett kalandjai folytatódnak, s újabb lépéseket tesz a főenemy felé.

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 01:21

El lehetne meselni csak nehogy pofara ess mikor kivulrol tudjak mi a teendo (anyuci karacsonykor tudtod nelkul megvette kisfianak tífecskét)! :rohog: :rohog:

Hat ha mar thief akkor csondes nem :D ?

(off:"Aktiv" vagyok Magicben?Hm.Miert is?Talan mert nem szeretem a Kantor-os hadviselest? :) )

Knight

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 00:58

Hja, annak is van hangulata, de nyilván aktívabb énem hmm... kívánja, hogy a sötétben ottlegyen némi valahonnan hallatszódó sercegés, halk morajlás, aztán már csak robbanás. Persze, hogy a hátam mögött... Huh, az elsőknél majdnem felugrottam a robbanástól, elszoktam már tőle :D Időnként határozottan ijesztő na... Egyébként mivel szerintem az általános rpgs társaim közül én vagyok az egyetlen aki játszotta (pláne végig) felmerült bennem az elképzelés, hogy adott körülmények közt le is lehetnemesélni minimális változtatásokkal :rohog: Ejj, nem vagyok Thief-fan HolisaThiefForevöröspólóm? :rohog:
(kis OFF: 1ébként érdekes, itt te szereted a csendesebb munkát Magicben meg én vagyok a passzívabb? :) )

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 00:22

En is igy este probalkoztam (most raktam fel).Nekem nincs szuksegem "holmi tuzszellemekre" eleg a sotet es a csend... :rohog: :rohog:

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.11, 00:18

Na, legalább szegény zombi létükben sem okozol nekik károkat. Elég ciki nekik, hogy ilyen kellemetlen állapotba kerültek, mi lenne ha még ezután is csesztetnéd szerencsétleneket? :rohog: Nameg képzeld el, ilymódon akár Lawful-Good (God? :D ) tolvaj is lehetnél, hiszen nem ártasz a kutyának sem... csak néha a kalapácsosoknak, de ők meg kit érdekelnek? :rohog:
Amúgy kellemesen filinges ilyentájt a játék. Lost Citi. Huh, a frászt hozzák rám azok a rohadt tűzszellemek.

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.10, 23:19

Xellos:Teljesen igazad van!1 a bokkeno:ilyen soha nem fordul elo mivel a zombinak nemhogy lova de megcsak semmilyen ertekes cucca sincs!(hacsaknem az a foszladozo ruhacska ami a rothado boren van az ertek... :rohog: )

Engem is erdekelne a video! :rohog:

Knight

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.10, 23:03

Hmm.. s azt az izét le lehet szedni valahonnan?

Amúgy zombitól lopni legalább nem szégyen. Nem kell lelkiismereti problémát csinálni abból, hogy szegény paraszt családjának nem lesz mit enni, ha most meglovasítod azt a kis pénzét, meg mellesleg esetleg a lovát :rohog:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]