Ugrás tartalomhoz

Fotó

Thief széria

• Válasz írásához lépj be
357 hozzászólás érkezett eddig

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.04, 21:20

Garrett:
A Kör alakú szoba: a térkép északnyugati részén (de a kriptákon belül), és magasan - egy marha hosszú létra van arra, attól nem messze ott lesz az "emeleten".

Garret

Garret

Esküszegő

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.03, 14:52

Még egy kérdés :lol: :
Honnan lehet loader-t letölteni? (azt senki ne mondja, hogy a thief-thecircle.com-ról, mert olyan lap már nincs. :) :lol: )
Előre is kössz!

Garret

Garret

Esküszegő

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.03, 13:44

ElGabor! Még annyit elárulnál, hogy merre keressem a kör alakú szobát? Azon a részen van, ahol a sok kripta van (Halls of echoing repose), vagy a pálya eleje felé? Köszi!

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4348 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 23:41

Kapós a fórum :D
Én a Thief 1-ben experten a Down in the Bonehoard pályán akadtam el. A kürt már megvan, meg a Mystic's soul is, de a másik ékkövet nem találom. :lol:

SPOILER
Mystic's Heart: keress egy kör alakú szobát, amit egy burrick [a mérget lehellő gyík] őriz. Innen továbbmenve ereszkedj le a következő terem aljára. Onnan meg... mint a karikacsapás.  :lol:

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 23:24

Kiado2:Te vetted magadra a dolgot (de azert raereztel).

Khalid:akkor valami masrol beszelunk.Ez teljesen valohure (thief 1 illetve 2 szerure) meg van csinalva Ijjal, karddal,buzogannyal stb.A reedemer meg a hasonlok (hala istennek) kimaradtak belole.

Knight

Garret

Garret

Esküszegő

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 10:58

Kapós a fórum :lol:
Én a Thief 1-ben experten a Down in the Bonehoard pályán akadtam el. A kürt már megvan, meg a Mystic's soul is, de a másik ékkövet nem találom. :lol:

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 08:56

A thief 2 is nagyon király! Bár most már kezd átmenni horrorba.... Lemészárolt falu, vér és karmolásnyomok... Meg most megpillantottam egy virág szemet. Komolyan mondom, nem lepődnék meg, ha egy démon előlépne az egyik sarokból és kettéharapna.

_Caracalla (NPC/NJK)

_Caracalla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.02, 08:39

A Thief1 király, a kettő meg most került fel a gépemre. Csak némi karakterfejlődés lenne... :lol:

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 07:37

Elnézést, most villant be, hogy a csajszi direkt hagyja el.... Én meg már felháborodtam, hogy milyen nagy hülyeség, hogy elejti, és nem veszi észre. Azt is próbáltam, hogy eléjeszaladtam, és a lába elé ejtettem a papírt, de nem vált be :lol: Ja, és a raktárépületben volt egy olyan érzésem, hogy a zenész szobájarejt valamit, még dallamokat is lejátszottam a hárfával és a kürttel. :lol:

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 07:26

Nagyon köszönöm a választ, erre nem is gondoltam volna.....
Különben én is hallottam a Unreal Thief modról........ És Garret ellopakodik az első őr mellett, a második mielőtt észrevenné, hátulról beleereszt egy lövést a flack cannonból. Garret fut tovább, jönnek a katonák, Garret elmosolyodik, és beléjük ereszt néhány rakétát. Majd meglátja a hatalmas acél bejáratot, ami a kincsestárhoz vezet. Ezt a negyedik emeletről lehet csak kinyitni, de a tolvaj inkább nem teketóriázik, és előveszi a reedemert......... :lol:
Amúgy ami a játékban nagyon tetszik, az az őrök beszélgetése.... Sokat lehet röhögni :lol:

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 00:17

Izé,célozgatás helyett,szerintem az is jobban esett,illetve többet segitett volna,ha mondtál volna pár tippet a pálya finishéhez,vagy céljához :lol:

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.02, 00:14

Hi

hala istennek ugy latom van meg ember aki szereti ezt a ket kis jatekot!
Egy hibat latok bennuk, de ez hatalmas:no multiplayer.Viszont.Unreal Tournamenthez le lehet tolteni egy modot ami "thief"ve irja at a jatekot.Furan hangzik de a kepek alapjan nem lett rondabb vagy rosszabb.Sajnos en meg nem tudtam kiprobalni mivel az unreal cd kell hozza (no meg a legujjabb patch).Oldalcimet sajna nem tudok adni de konnyu megtalalni: irjatok be yahooba hogy thief multiplayer es ott lesz.Ez egy amolyan unoffical mod.

Kiado2:hat igen itt mar gondolkodni kell es nem hentelni...ez nemelyeknek megerolteto.

Knight

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 23:55

Tényleg, nem tudja valaki esetleg honnan lehetne letölteni a Thief Gold küldetéseit, külön, vagy valami patch formájában? Ugyanis nem adnék ki mégegyszer pénzt az alapjátékért a plusz négy küldetés miatt...

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4348 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 23:47

Ajánlom még ezt az oldalt, ezen belül is a következő küldetéseket:
-Calendra's Cistern
-Calendra's Legacy
-The Inverted Manse
-Left for Dead
-Autumn in Lampfire Hills
-stb.
Van vagy 200-300, és a többségük nem is rossz.

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 23:40

Namost én minkét Thief-et végigvittem Experten, úgyhogy lehet, hogy gyakran fel fogok tűnni ezen a Topicon...

Khalid:
Követed Mosley-t, ez rendben. Miután elejti a levelet olvasd el, és utána ejtsd vissza oda ahonnan felvetted! Ezután jön egy csávó, aki felveszi a levelet - na ezután őt kell követni, a temetőig ... és még azután is...

Garret:
Hát én nem tudok végigjátszásd experten, amikor elakadtam (kétszer fordult elő) akkor kénytelen voltam a netről random összehalászni valami guide-ot ... de ha van valami gond akkor ide írd nyugodtan, ha tudok segítek... (kb. kétnaponta nézek fel a fórumra)

Ha tudsz angolul, ez az oldal sokat segíthet:
http://thief-thedarksite.8m.com/
csak lassan jön be az oldal ... de megéri várni

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 21:04

Hello,én meg ünnepélyesen leszek a második hozzászólo :lol:
A thief 2 nekemis emgvan,de ugy kb. 1 napig volt a gépemen,emg is bántam,hogy megvettem,az elején már elakadtam,azthsizem az első pályában az volt a gáz,hogy nem szabadott senkit megölni,namost ha valaki igy végigviszi,akkor az ügyes :lol:

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 20:50

Hi!

Én ünnepélyesen (zene, trombiták, reflektorfény) beírom az első hozzászólást. Egy segítség kéne a Thief 2-ben. Most akarom másodjára végigvinni, de megint elakadtam, pontosan ott ahol az első végigjátszásomnál. Szal: Az a feladat, hogy követnem kell egy nőcit, aki viszi az üzenetet. A levél tartalmát már tudom, de egyszerűen MINDIG mission failed lesz egy idő múlva, pedig nem vesz észre... követhetem úgy is, hogy ott vagyok a hátáben, követhetem távolról, követhetem akárhonnan... Addig sikerült eljutnom, hogy éppen bemegy egy épületbe. Please help! Hiszen a játék valami elképesztően király, de hát ez megkeseríti...
Amúgy van végigjátszásom a PC guruból, CD-n, csak most nincsenek nállam a gurus CD-k, úgyhogy majd csak max később küldhetem el.

Garret

Garret

Esküszegő

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.01, 18:50

Hello! Ezennel ünnepélyesen megnyitom a fórumot! (ezüstbojtos aranyharsonák, tapsvihar, örömódák)
Első kérésem lenne felétek: szükségem lenne egy Thief 1. végigjátszásra, mégpedig EXPERT fokozatban. Előre is köszönöm!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]