Ugrás tartalomhoz

Fotó

Milyen témát szeretnél látni?

• Válasz írásához lépj be
275 hozzászólás érkezett eddig

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.11.24, 11:12

Egy Swtor topic jo lenne.

Sorclike

Sorclike

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.02, 20:12

Sziasztok!

Jó lenne egy topik azoknak, akik szeretnének szerepjátékot készíteni csapatba szerveződve.
A topic neve: Csapatkeresés számítógépes szerepjáték készítőknek lenne.

Ide írhatnának grafikusok, történetkészítők, csapatkoordinátorok, programozók, stb.

Addig is akit érdekel a számítógépes szerepjáték készítés szívesen várom megkeresését.
Én Java programozó vagyok.

Üdv, Sorclike

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2047 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.15, 13:53

Bár lehet, hogy csak vak vagyok, de nem találtam World of Tanks topicot. Ez azért furcsa, mert szerintem elég sokan ismerik már és pont olyan a játék, amihez nem árthat beszélgetni. Klánok sem nagyon vannak egyelőre, de azért voltak már kezdeményezések. Én amúgy teljesen casual vagyok, de szívesen olvasnék a prfibbaktól fejtegetéseket a tankokról, fejlesztésekről, taktikákról.

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.12.01, 05:14

Lehetne külön topicja a Torchlight-nak.

http://www.torchlightgame.com

Diablo és World of Warcraft keresztezése. (Több ex-blizzardos is részt vett a fejlesztésben.) Szimpla hack and slash a Diablo, Fate és Mythos alkotóitól. A játékhoz pálya szerkesztő és moddoló program is készült, amivel pályák mellett fegyverértékek módosítására, úgy fegyverek importálására és egyebekre is lehetőség van.

Később lesz MMO változat is, elvileg nagyjából ugyanaz a grafika és játékmenet MMO-nak megcsinlva de külön játék lesz, a most kiadott játék pedig nem lesz vele kompatibilis. Hogy lesz-e külön (co-op) multiplayer kiegészítés a mostani játékhoz még nem tudható, elvileg csak az MMO-t említik a FAQ-ban de az persze még nem jelenti, hogy az igények miatt nem hoznak ki multiplayer opciót, illetve pár modder már most dolgozik a multiplayer opción.

Teliadan

Teliadan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.25, 15:07

Szívesen látnék egy Gear of War topicot és esetleg Supreme Commandert is

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.06, 00:34

Lassan (fél óra múlva) meg lehetne nyitni a Dragon Age topicot :)

:)

Croatush

Croatush

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.22, 14:11

Az internetes játékoknál jó lenne egy OGame topic. Eddig is színvonalas játék volt, de most, a megújult Univerzumban egyszerűen pazar :)

Xeloren

Xeloren

Éjjel Üvöltő Farkas

• Archívum
  • 816 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.24, 17:49

Upsz, tényleg, nemtom mér írtam ezret... :) Bár az hogy nem újítanak az engem annyira nem zavar, magát a KOTOR-t eleve nem szeretem annyira, így legalább több lesz benne a két trilógiából. De valóban elég hülyén néz ki hogy ennyi minden hasonlít.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.23, 15:12

Xeloren: a hivatalos oldal szerint Vader előtt (v.e. :sor: ?) kb. 3500 évvel játszódik. Azért furcsa a trailer alapján, hogy ennyi idő alatt Coruscant pl. semmit sem változott. Plusz van itt Vader és Fett wannabe, TIE és Csillagromboló, klón csapatszállító, + az őrök nekem nagyon hajaznak a lázadókra. Szomorú, hogy semmi újat nem akarnak vagy mernek bepróbálni.

Xeloren

Xeloren

Éjjel Üvöltő Farkas

• Archívum
  • 816 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.23, 14:57

Xeloren
irnal rola nehany sort? kuldd at es megnyitom azzal a topikot.

A BioWare a LucasArts-al illetve bizonyos fokon a Mythic-kel karöltve nagyszabású projektbe kezdett, mégpedig a Star Wars: The Old Republic elkészítésébe, amit sokszor KOTOR3-ként is emlegetnek, lényeges különbség azonban a két előző résszel szemben, hogy ezennel MMORPG-ről van szó. A trailert megnézve nem is akármilyenről... :ok:
A hivatalos oldalon (www.swtor.com) folyamatosan közlik az új híreket és nyilvánossága hozott anyagokat (kasztok, bolygók, történelem, stb.). Ezekből már kiderült, hogy kb. 1000 évvel az első mozifilm előtt fog játszódni a történet, mely ezúttal kasztonként más és más lesz, és a többi MMO-hoz képest sokkal nagyobb hangsúly lesz a karakter személyes sztoriján. Eddig még nem látott/hallott vonása lesz a játéknak az is, hogy minden párbeszéd és írás hanggal együtt fog megjelenni, nagyobb játékélményt ígérve.
A fejlesztők nyílt célja, hogy megdöntsék a WOW 10milliós felhasználói rekordját és az SWG-nél sikeresebb játéot hozzanak ki. A jelek arra utalnak, hogy az utóbbi valószínűleg sikerülni fog, az előbbit meg majd meglátjuk... :sor: De sajnos csak 2010 után.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.22, 09:53

Xeloren
irnal rola nehany sort? kuldd at es megnyitom azzal a topikot.

Zeratul18
irdd meg a nyitouzenetet hozza es kuldd at kerlek.

Xeloren

Xeloren

Éjjel Üvöltő Farkas

• Archívum
  • 816 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.20, 13:51

Üdv!
Nem kéne egy topic a készülő SWTOR-nak? Elég igéretesnek látszik, és ezt megerősítik a készítése miatt összeállt cégek nevei is (BioWare, LucasArts és úgy néz ki, még a Mythic is), akik arra készülnek hogy felülmúlják a WoW 10milliós táborát.
www.swtor.com

Zeratul18

Zeratul18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.14, 14:18

DM-nek igazat adok! Mobil Gamez Topicot akar a nép!

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.10.13, 22:13

Nem is igazán tudom, hogy ide illik e (a számítógép rovatba), de vajon lenne igény Mobil Játékok topicra, mert elég sok gyöngyszep akad arra is.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.15, 14:52

Kéne egy topic az Sw Force Unleashednek.
http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

Módosította Goraq: 2008.09.15, 14:54

_Francis Hunyadi (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2008.07.25, 12:52

Mivel a játék még béta állapotban van, meghívókkal lehet csak bejelentkezni, azokat is tudok osztani.

• Látogató

Kelt 2008.07.25, 00:42

Üdvözlet!

Szeretném ha nyitnátok egy új topicot az eRepublik webes játékról a megfelelő helyen, ismertetném a játékot és a lehetőségeit, illetve hogy a jelenlegi magyar társaság ott mit ért el.

Köszönöm

Módosította Francis Hunyadi: 2008.07.25, 00:43

_Jgatto (NPC/NJK)

_Jgatto (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.24, 17:22

Üdv All.

Csatlakoznék én is az elöttem szólóhoz. Jó ötletnek tartanám egy játék készítéssel kapcsolatos témát ahol mindenki megoszthatná a tapasztalatait a többiekkel. Én éppen most ez irányban keresgéltem ezen a fórumon a megfelelő topicot ,de ugye témát nyitni sehol nem lehet így nem tudtam sehova írni.

Mi éppen egy online mmporg játékötleten dolgozunk egy garázs-projectben ehhez keresünk olyan jó fantáziával megáldott lelkes embereket akik komplett háttértörténet kitalálásától kezdve istenek és városok történelmén át komplett questekhez írnának történetet. Nem cég vagyunk hanem pár lelkes fiatal akik fantáziát látnak valamiben és ehhez próbálunk embereket gyűjteni.Olyanok jelentkezését várjuk akik szívesen töltenék ezzel a szabadidejüket . A munkáért egyenlőre nem tudunk fizetni de ha szívesen részt vennél egy új játék kitalálásában akkor várjuk jelentkezésedet. Akit érdekel írjon a jgatto@freemail.hu címre

mohreb

mohreb

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 63 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.10, 09:58

Lehetne egy fantasy temaju jatekok keszitesevel kapcsolatos oldal, nagyszeru lehetoseget kinalna otletek cserelesere, fejlesztok es tesztelok toborzasara. Tudom hogy ez kicsit kilog a mostani forumok kozul de talan ide ferne be a legjobban az rpg forumon.

Shakti

Shakti

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.01, 18:57

Lionheart: Legacy of the Crusader

Nagyon jó PC-s szerepjáték, én a NWN elődjének tartom. Még nem találtam ilyen topicot, de ezt nem lenne rossz megalkotni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]