Ugrás tartalomhoz

Fotó

Milyen témát szeretnél látni?

• Válasz írásához lépj be
275 hozzászólás érkezett eddig

_Tyli (NPC/NJK)

_Tyli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.21, 14:52

Értem. Csak van egy másik oldal, ahol így is lehet topicocak nyitni. Én azt szoktam meg :buszke: . Tele helyesírási hibbákkal? Biztos azért, mert gyorsan gépeltem. Olyankor mindig tele lessz hibával :) .

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.20, 20:20

Bocsika, de lenne egy kérdésem: Tegnap megnyitottam egy topicot a játékmániákusoknak. Mára sehol nem volt. Hova tünt? :rohog:

Szia!

Töröltem, mert azon felül, hogy semmiféle információt nem tartalmazott az indítóüzenet, tele volt helyesírási hibákkal is. Ráadásul ennek nem ez a módja. :)
Kérlek, ha szeretnél egy topicot, ebbe a fórumba írd bele, hogy mit és miért és milyen indítóüzenetet akarsz. Ezek után, ha jó a téma, megnyitom a topicot.

Előre is köszi!

S.

Módosította Selion: 2003.11.21, 15:46

_Tyli (NPC/NJK)

_Tyli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.20, 17:15

Bocsika, de lenne egy kérdésem: Tegnap megnyitottam egy topicot a játékmániákusoknak. Mára sehol nem volt. Hova tünt? :rohog:

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.18, 01:22

Hoi!

Ööö... csak egy kérdés. Undyingot nyomta valaki? Esetleg érdemes neki nyitni fórumot? Mert én múlt hétvégén seperc alatt végignyomtam annyira megtetszett. Bár a történetet eléggé ööö összekotyvasztotta Barker mester, de azért mégiscsak.... nagyon jó volt a hangulata. Alone óta nem játszottam ilyet.

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.24, 18:24

Haila!

Selion: Megkérhetnélek arra hogy nyissál egy topicot az Internetes/webes játékokba a Runescape - ről! Szerintem elég sokan használják és itt tudnának a magyarok egymásnak segíten a játékban.

Támogatom az ötletet :P

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.24, 18:23

Haila!

Selion: Megkérhetnélek arra hogy nyissál egy topicot az Internetes/webes játékokba a Runescape - ről! Szerintem elég sokan használják és itt tudnának a magyarok egymásnak segíten a játékban.

Üdv!

Kérlek, írd meg az indító üzenetet vagy ide vagy küldd el nekem u2uban!

S.

_Ragnom (NPC/NJK)

_Ragnom (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.24, 18:09

Haila!

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 09:34

Ha jól emlékszem,régebben volt ilyen téma,nem?

És? Most van újra, tessék használni!

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 21:07

hello  bepe! légyszi nyissál az fps részlegnél egy Ghost recon nevű topikot,hiszen szerintem sok embernek megvan a játék és elsőre eléggé bonyolultnak tűnik mindenkinek.mellesleg némi szerepjáték része is van :)

Ha jól emlékszem,régebben volt ilyen téma,nem?

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.27, 04:25

hello  bepe! légyszi nyissál az fps részlegnél egy Ghost recon nevű topikot,hiszen szerintem sok embernek megvan a játék és elsőre eléggé bonyolultnak tűnik mindenkinek.mellesleg némi szerepjáték része is van :aaaaa:

crazymilan:

Amit írtam Hephatosnak, azt tudom Neked is:
Kérlek, írd meg az indító üzenetet és elkészítem a topicot.
Előre is köszi!

_crazymilan (NPC/NJK)

_crazymilan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.26, 23:09

hello bepe! légyszi nyissál az fps részlegnél egy Ghost recon nevű topikot,hiszen szerintem sok embernek megvan a játék és elsőre eléggé bonyolultnak tűnik mindenkinek.mellesleg némi szerepjáték része is van :aaaaa:

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.26, 20:34

Hepathos:
Kérlek, írd meg ide, hogy milyen indító üzenetet szeretnél a Startopia topicnak és mielőbb megcsinálom a topicot.

Hepathos

Hepathos

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 243 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.22, 21:24

BePe, tudnál írni egy választ, hogy egyáltalán gondolkozol-e rajta? Köszi!

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.21, 20:44

Hehe, én is éppen ezt akartam írni, remélem a játékajánlóba nem írtál, mert én most firkantottam pár sort.

Szóval én is szeretném látni a Startopiát!

Hepathos

Hepathos

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 243 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.20, 04:01

Én a sratégia részben látnák egy Startopia topicot. Ezt a játékot nem sokan ismerik, de tényleg remek, nagyon jó a humora, a gazdasági és harci sratégák is meglelik benne az örömüket, épp ezért meg szeretném szerettetni más emberekkel. És akiknek megvan, itt megoszthatják észrevételeiket, ötleteiket és történeteiket.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4618 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.15, 20:51

Milyen játékhoz és melyik alfórumban nyissunk topikot?
Indokolj :aboci: :aboci:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]