Ugrás tartalomhoz

Red Alert 2

• Válasz írásához lépj be
240 hozzászólás érkezett eddig

Parasikoly

Parasikoly

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 129 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.13, 17:36

Sziasztok!

Elnézést, ha off a téma, de van valaki aki tervezi a Red Alert 3 Premier Edition beszerzését?
A benne lévő Warhammer Online in-game item kódja érdekelne.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.27, 15:54

Telepíteni kell az IPX/SPX protokollt a Windows hálózati protokolljai közé. Azzal elvileg egymásra találnak.
Nekem nem jött össze így se, de az lehet, hogy csak a mi hálózatunk hibája volt...

_ubika (NPC/NJK)

_ubika (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.09, 21:52

Hello.Red Alert 2 zöm már egy jó ideje.Mindig a Skirmish-en nyomom.Nem eredeti a játékom de sehogy nem megy a network,sem az interneten..deh nem akarom megvenni a first decade-t mert nem tudom h azzal müködne e.Valaki nem tudna nekem segiteni hogy networkbe hogy játszak a tesómmal vagy interneten valakivel? elöre is köszi :felvon:

kucsma

kucsma

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.03, 15:02

Kösz, shadowguard, életet mentettél.

Valószínúleg meg én vagyok vak, mert én a googleba nem találtam. :)

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.03, 13:34

hello valaki nem tudná megmondani hogy hol találhatok végigjátszást a CnC 3 tiberium warshoz?
válaszokat előre is köszönöm

Katt ide!

Mellékesen Goggle-ben a második találat :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.29, 20:32

RA3 gameplay videó:
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area...nt&id=23608

kucsma

kucsma

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.29, 18:34

hello valaki nem tudná megmondani hogy hol találhatok végigjátszást a CnC 3 tiberium warshoz?
válaszokat előre is köszönöm

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.02, 06:32

Na akkor itt lennék megint. Legfontosabb megállapítás: kampány mód nagyon rövid lett a kiegészítőben. :ninja: Megvallom őszintén arra számítottam, hogy ha végigjátszom a Nod kampányt megint kapok bónuszként egy pár plusz küldetést a Scrin és/vagy a GDI szemszögéből. A kiegészítő címe ugyan árulkodó volt, de mégiscsak 8 GB a lemez. Gyakorlatilag 12 küldetést kapunk, amik a végére nagyon ellaposodnak. A fordulópont nagyjából a lentebb is említett Főtemplom-os csata után következik be.
És ha valaki esetleg kigpróbálná a játékot egy jótanács: ha a feladat nem az ellenséges erők megsemmisítése, hanem épületfoglalás akkor a végrehajtás előtt takarítsa le a pályát teljesen és gyártson jó sok egységet :(
Ugyanis általában ilyenkor jön a "Védd meg az épületet X ideig" része és a gép ilyenkor nem spórol. Sok káromkodást meg lehet ezzel a taktikával spórolni :ninja:

És mivel a sztori megint nem lett rendesen befejezve: várhatjuk a következő részt. :gyagya:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.31, 09:29

A hétvégén a C&C3 - Kane's Wrath-ot nyúztam, egy kis összegzés az eddigi tapasztalataimról:
A sztori az eddigiek alapján tetszetősre sikeredett, ügyesen összekapcsolják a második és a harmadik részt és pár dologra is fény derül(most játszom a Főtemplom ostromát a harmadik nézőpontból). Az új egységekkel sincs bajom, bár a két légelháírtó jármű szerintem annyira nem hasznos. Főleg, hogy mind a kettő elég gyengén páncélozott lett. Ezt mondjuk a GDI-nál meg is magyarázták, de a Nod-nál nem értem az okát. És az első fejezet végén egy vicces csavar is volt :D
Minden frakció kapott egy elég erős járművet is, amiből egyszerre csak egy gyártható. Ehhez külön épület is kell. Ezekből a legtetszetősebb a GDI MARV-ja. Ez menet közben még a tibériumot is betakarítja :lol: A Nod-os változat(Megváltó) viszont baromi lassú :lol:
Van új játékmód is: a mostanában divatos világhódítás. Ez első nekifutásra nem is lenne rossz, maga a rendszer jól kidolgoztott, de 3 perc után leveszi a fog of wart, 5perc után pedig láthatóvá válnak a lopakodó egységek,így a Nod elveszti legnagyobb előnyét :)
Az új egységeket szerencsére ügyesen beillesztették a történetbe, megfelelő háttér van készítve hozzá, hogy az alapjátékban miért is nem szerepeltek ezek(addigra kivonták a forgalomból(lépegetők) vagy egy speciális frakció használja csak (zónavadász, rakétás arató).
Mindent összevetve mindeninek ajánlom kipróbálásra, akinek az alap C&C3 tetszett, főleg, mert az alapjátékhoz hasonlóan ez is magyar felirattal került hozzánk :)
Majd ha végignyomtam a kampányt meg írok :lol:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.17, 07:19

A grafika még mindig nem tetszik :D
A sztori viszont annál inkább, a ruszkiktól úgyis valami ilyesmire számítottam :P

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.16, 13:42

Infók a RA3-ról:
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area...nt&id=23324

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.21, 18:54

Azért akkorát nem mint a Starcraft, erre mérget veszek.
Amúgy igen, a három mesebeli szám, jól áll a stratégiai játékokhoz (bár a Sins of a Solar Empire-ben el tudtam viselni több népet is, mindegy).

A lényeg, hogy tárt karokkal várom az RA3-at. Meg a japánokat. Nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy lesznek Kamikaze-ik... De remélem a ninnyákat kihaggyák.:)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.21, 15:24

Szerintem a WC3 elég nagyot ütött, csak sokan megelégednek 3 fél kiegyensúlyozásával. Az sem egyszerű.
Tulajdonképpen a három fél egy elég jó optimum RTS játékokhoz, szerintem.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.19, 07:16

Én mondjuk Yuriékra számítottam, de akkor most kellemeset csalódtam. Harmadik nép a StarCraft óta kötelező, ezen már meg sem lepődök. Képzeljétek el, ha a WarCraft III akkorát ütött volna, akkor négy nép lenne a minimum.:ok:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.19, 00:51

Coop single-t igérnek, és a manapság valamiért elengedhetetlen harmadik népség a japánok lesznek (a Felkelő Nap Birodalma).
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area...nt&id=23201

Módosította Strato: 2008.02.19, 00:52

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.14, 07:20

Üdv!

A grafika egy kissé rajzfilm-stílusúra sikerült, de azt leszámítva pofás. Ebből még bármi lehet. A RA2 nálam a stratégiai játék Top10-ban van. Merem remélni, hogy a három is odakerül mellé. :D

Tisztelettel:
R'naggol

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.13, 21:37

Hát ezek a képek engem nagyon nem győztek meg. És akkor meg finoman is fejeztem ki magam.
Engem így első ránézésre ez az egész játék a Generalsra emlékeztet, ami pedig nagyon nem tetszett. Akkor inkább legyen Tiberium War-os a grafika. Az se volt az igazi, de nem volt akkora ugrás a T Sunhoz képest. Mármint a stílust nézve :D

Módosította shadowguard: 2008.02.13, 21:38

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.13, 21:26

És az első képek:
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area...nt&id=23186

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.13, 20:26

StarCraft2, Red Alert 3... Az utóbbi időkben egy olyan valós idejű stratégia nem jelent meg, ami megfogott volna. Remélem mindegyik megüti majd a mércét.:D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8077 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.13, 17:36

Csak annyit mondok:
http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?...nt&id=23181
RA3 :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]