Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kelta Harci Játékok #1

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2138 hozzászólás érkezett eddig

The_flying_pig

The_flying_pig

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 22:15

Hali!

Mi is jönnénk, egyenlőre bizonytalan létszámban (2 biztos).
Soloviel: kösz, üdv neked is, remélem legközelebb el tudsz jönni.

Találkozunk a játékon, addig is legyetek jók és ne forgassátok a hermátokat, jó az úgy ahogy van.

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 21:19

Soloviel: Nagyon sajnálom, hogy egyik napra sem tudtok kijönni, de sebaj, lesz még sok alkalom, hogy a kelták mellet/ellen harcolhassatok. Idén talán már nem, de jövőre több alkalom is nyílik erre.

Üdv:

Soloviel

Soloviel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 19:42

Na, sajnos semmi sem úgy alakul, mint ahogy szeretném, de kiderült, hogy lettünk volna legalább nyolcan, csak ott a probléma, hogy a sulink egy kicsit köcsög mostanában velünk és még hétvégére is kötelez? programokat szervez nekünk és nincs semmilyen kikér? elfogadva, majd legközelebb, nekem meg most úgyis kettétörte egy vérpistike a pajzsom(kiderült külföldön is van ilyen él?szerepjatek, gondoltam, na majd akkor feszítek a magyar színekben, de az is kiderült, hogy mind vérpistike és szereti igaziból zúzni a másikat! :sor: :gyagya: :gyagya: :gyagya: :dilis: :dilis: :ize: :ize: ;) ;) :) :D :( :(
Egyébként, láttam múltkor ment War, Kevin, Azazel, ha ismeritek ?ket és ott lesznek, akkor üdvözlöm ?ket is, és jó játékot kívánok, a legközelebbire pedig hozom az egész csapatot! ;)
Nem tudom mikor lesz, gondolom nem egy hamar, de akkor már mi is ott fogunk feszíteni és remélem a rómaiak ellen, mert nagy kelta fanatikusok vagyunk! :eeek:
No, minden jót és mégegyszer jó játékot, jó szórakázást és aaye amin revanthas! :)

Blaz

Blaz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 173 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 18:36

Hello!
Csatlakozok másvalakihez, Szanda óta már én is fordított hermájú vagyok!! ;)

Megyek én is Gödre, majd bejelentkezek Brenn kománál, csak még nem tudom, hogy hányad magammal fogok menni.

Üdv:Blaz

_Bigy (NPC/NJK)

_Bigy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.18, 14:45

Nu, szeretnék a magam illetve pár barátom nevében jelentkezni, eddig szám szerint 4-en volnánk, és hát mindenképpen saját csapatot akarunk inditani csak még addig megpróbálok még 2 embert beszervezni...

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Archívum
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 14:02

Subidubi rókaprém...
Ha meg a valós kelták nem, én biztosan megveszlek, és elcsavarom a hermádat... ;)
Bár, úgy tűnik, most kelta leszek valódian, és kockásan... (négyzethálósan???)

Na, találkozunk a csata szigetén... erdején... na. Ott.
Fordítotthermájúak egyesüljetek.

_Lord Baal (NPC/NJK)

_Lord Baal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.18, 13:25

Üdvözletem!

Biztosan ott leszek, azt még nem tudom, hogy tudok e nehány embert magammal vinni.

Homár: Nagyon jó ötletet adtál :eeek: , tudod, hogy a kelták mindig vevők rád! ;)

Titszelettel:

Lord Baal

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 12:32

Egyébként holnap, azaz Csütörtökön döl el minden, szal majd holnap mondom, hogy jelentkeztünk-é, vagy sem, remélem mégis összegyün!
:eeek:

Hali!

Soloviel: Remélem összegyütt...
Velem is jön egy hiányos csapat, tehát minden ember számít, akár 3 akár 2 akár 1!
Jöjjön mindenki aki szeret kardozni és/vagy szerepet jáccani. Aki még a táborozást is szereti, az pedig pláne jöjjön mindhárom napra :sor:

Szandás ostromosok! Na itt próbáljatok eladni engem szexrabszolgának!!!!!! Garantáltan nehéz lesz!!!!! ;)

Üdv:

Brenn

Brenn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.18, 06:01

A jelentkezésekről:

Itt a fórumon, illetve emilben/U2U-ban nálam lehet jelentkezni. A honlapunkon a hadijáték résznél elérhető a szabályzat vagy letölthető itt.

A játék ingyenes!!! MIndenki maga gondoskodik az élelmezéséről, a sátráról/szállásáról, a fegyverzetéről, valamint a ruházatáról.

Sólyom: Gyere nyugodtan, ha nem farmerben/susi ruhában jösz, akkor szerintem nem lesz gond. Egyébként ez az Alsógöd vm. környékén lesz.

A menetrendről és egyéb mellékletekről szintén a honlapunkon olvashattok.

Soloviel

Soloviel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 22:47

Nem mi még nem jelentkeztünk sajnos, mert kisebb-nagyobb problémák merültek fel egyes barátoknál(amir?l nem szeretnének sajtótájékoztatót tartani, emiatt én se mondok semmit, köszönjük megértésüket :) )és még kétséges, hogy egyáltalán jelentkezünk-é! :D :lol: :lol:
Szal még egy kérdés felmerült, hogy mennyibé kerül?
Egyébként holnap, azaz Csütörtökön d?l el minden, szal majd holnap mondom, hogy jelentkeztünk-é, vagy sem, remélem mégis összegyün!
:P

_Solyom (NPC/NJK)

_Solyom (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.17, 16:25

Mivel a gödi MÁV állomás mellett lakunk, én is szivesen megyek, de nincs kifejezetten ilyen korhoz illő ruhám, ha az nem baj. Mindenestre nem Gi-ben leszek

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 16:24

Aaye amin revanthas!
Az a helyzet, hogy szívesen jönnénk, és nagyon szeretnénk is jönni: "...most három jóbarát jár az utakon...", de sajnos csak hárman vagyunk, akkor mi a helyzet, ki vagyunk esetleg zárva?  :) Pedig oly szívesen "aprítottuk" volna az ellenfelet a kelták oldalán!  :lol:
Hogy lehet jelentkezni, stb. infót ugye a közeljöv?ben felraktok majd a lapra! Kösz

Hali!

Amennyiben "kevesen" vagytok, az esetben több kisebb csapat összevonásával hozunk létre 6-10 fős csoportokat. Ha ez nem okoz nektek problémát, akkor várunk szeretettel titeket...
Ha meg gond, akkor lehettek öngyilkos kommandó akik az örök túlerő ellen küzdenek... :P (ez vicc volt...)
A jelentkezést pedig itt a fórum keretein belüli szándék és tervezett létszámnyilatkozattal lehet intézni. Tehát ti már jelentkeztetek. :D

Üdv:

Soloviel

Soloviel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 15:47

Aaye amin revanthas!
Az a helyzet, hogy szívesen jönnénk, és nagyon szeretnénk is jönni: "...most három jóbarát jár az utakon...", de sajnos csak hárman vagyunk, akkor mi a helyzet, ki vagyunk esetleg zárva? :) Pedig oly szívesen "aprítottuk" volna az ellenfelet a kelták oldalán! :P
Hogy lehet jelentkezni, stb. infót ugye a közeljöv?ben felraktok majd a lapra! Kösz

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 08:26

A link nem jó (#349652).
Akit szeretné megnézni, az az első hozzászólás (#348317) szövegében elhelyezett linken teheti meg. :)

Brenn

Brenn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 07:43

Elkészült a gödi játék szabályzata!!!

Hamarosan (még ma délután) elérhető lesz a honlapunkon, illetve majd igyekszem innen is letölthetővé tenni.

Addig is érdemes elkezdeni csapatok szervezését. Ezek 6-10 fősek legyenek, egy vezetővel!

Készüljetek, már csak két hét!!!

Brenn

Brenn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.16, 06:30

Üdv Mindenkinek!

Valóban lesz gödi játék és Biggy valóban szept 26-27-28 az időpont. Érkezés szept 26-án 17 körül, hazaindulás (remélhetőleg) szept 28-án 12/13 körül. Pontosítás jövő héten várható.

A szabályzat ma és holnap nyeri el végleges formáját, miután Sir Thomasszal és Homárral is leegyeztetjük a cuccot. Szerintem elég tuti rendzsert ütöttünk össze... ;)

Máswalaki : jó hogy élni fog a fórum, téged pedig elvárunk Gödre, vagy forduljon meg a hermád!!!

_Bigy (NPC/NJK)

_Bigy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.15, 15:12

legjobb infoim szerint szept. 26-27-28

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Archívum
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.15, 14:56

wow, há miknincsenekitt...
Brenn, fogjátok használni?
Remélem, mert eccerűbb lesz így a dolog.
(és: mikor is lesz a Gödi jellegű móka? És milyen szabályzattal is? És ilyesmi?)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.15, 10:20

Ezennel megnyílt a kelta játékokkal foglalkozó fórum. A jövőben rendezendő kelta harci-, illetve szerepjátékokkal kapcsolatban itt lehet kérdéseket feltenni, valamint észrevételeket tenni.

http://www.vpg.sulinet.hu/~brenn

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]