Ugrás tartalomhoz

Fotó

Black Library

• Válasz írásához lépj be
791 hozzászólás érkezett eddig

Gerik

Gerik

SE fan

• Fórumita
  • 683 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.10, 11:35

A halálszárny nekem is megvan!
Igen érdekes! :para:)

Érdekes hogy a könyvtáros szellemekkel varázsol!

Shyel

Shyel

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 26 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.10, 10:31

Üdv Mindenkinek!

A Halálszárny novella a Runa legeslegelső számában volt :para:
Én rendelkezem ezzel a műkinccsel csak az a gond hogy semmilyen olyan eszközöm nincs amivel elektronikus formába hozhatnám és gépelni nem akarok :)

Gerik

Gerik

SE fan

• Fórumita
  • 683 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.10, 09:16

Runában volt egy másik novella is!
A Torz csillagok ha jol emlékszem!

Lehet beszkennelem!

_SANGUINIUS (NPC/NJK)

_SANGUINIUS (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.10, 08:44

Hálás vagyok hogy ez a topic megnyitásra került. :para:

Azt tudja valaki hogy melyik rúnában van a Halálszárny novella?

Megpróbálom megkeresni.

Este jelentkezem egy hosszabb Chiper összefoglalóval remélem érdekess lesz!

Son_Goku

Son_Goku

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.10, 08:35

Ha már novelláknál tartunk. Nincs meg valakinek digitális formában a Halálszárny c. novella magyarul, ami szintén egy régi Rúnában volt ? Esetleg benne van ebben az alább emlegetett gyűjteményes kötetben ?

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 17:20

:para: :) Szemétség. Nem lehet valahonna letölteni a "vadi új" novellát, mert ezért nem akarom megvenni az egész hóbelebancot mégegyszer.
rosz :cool:

_Rincewind (NPC/NJK)

_Rincewind (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.09, 17:09

Legjobb TOPIC!
Én sajnos semmi érdemlegeset nem tudok ide írni, lévén a Warhammer 40k-s tudásom enyhén szólva is hiányos. Mások hosszabb rövidebb történeteit viszont nagyon szívesen olvasgatnám, hátha okosabb leszek tőle 40k téren. Szóval hajrá! :para:

u.i.: Zsolti a Torz Csillagokat leközölte régebben a Rúna magazin. Teljesen új, csak Bennünk Lakozó szörnyeteg.

Wolflord

Wolflord

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 17:03

Plussz kiegészítés:fő feladata az, hogy minél több helyen feltűnjön, és ott zavart és összeveszést keltsen.

Wolflord

Wolflord

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 16:51

Ez így teljesen nem igaz. Chipher egyike a Bukott Angyaloknak, akik Lion el Jhonson távollétében a Káosz egyik bolygójává tették a Sziklát. A Szikla pedig az, ami a DA rendház bolygójából megmaradt. Már többször is sikerült őt elfogni, de a felső hatalom, ami segíti, folyton kimenti. Amúgy szeret kavarni, egyik képessége, hogy ha nem saját, Bukott Angyalokból álló seregét vezeti, akkor az alatta harcolók összevesznek a csata hevében, és saját bajtársaiknak esnek. Eredeti fluff szerint Ő tette lehetővé az Eye of Terror kampányban a Black Crusadet.

Módosította Wolflord: 2003.11.09, 16:51

Zsolti

Zsolti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 15:47

Üdv!

Így első nekifutásra szeretném dícsérni a nemrégiben kiadott Ian Watson - Teljes -t, kellemes olvasmány:) Benne van ugye az Űrgárdista, az Inkvizítor trilógia, és 2 novella (ebbőlmég csak az egyiket olvastam el, ez Eylindi génorzó-átalakulásának előtörténete). Azért érdemes beszerezni/kölcsönkérni, mert van benne 1 novella, ami eddig még nem volt Magyaron (ha minden igaz, én a másikkal sem találkoztam még:)), ill. a többi könyvből talán egyedül az Inkvizítor ami beszerezhető......és itt egybe van, nem kell kajtatniutána stb. Szal olvasgassatok jól :para:

Cypher fejből, távoli rémképek alapján.......2nd-edes Chaos codexben 2 oldalban ki van fejtve, 3rd ed-ekben is lehet van vmi.........

A lényeg, hogy Dark Angel volt eredetileg, áruló, a Primarchát megölte, a kardját ellopta meg ilyesmik:)) A császár meggyilkolása szerintem kissé meredek, de mintha hallottam volna már róla másholis.....vmi meg nem nevezett felső hatalom pártfogoltja, csatában 2 pisztollyal tolja stb.

Iffotzer

Iffotzer

Chaos Lord

• Fórumita
  • 276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 15:01

Üdvözlet!

Veszem a bátorságot( :para: ), és feldobom az első témát: Engem Cypher története érdekelne.
Azt hallottam felőle, hogy egy ismeretlen hatalom segíti, gyűlölik a Dark Angelek, és a feladata, hogy megölje a Istencsászárt.
Ez így elég nagyvonalú, de kíváncsi vagyok a részletekre is.
Amit eddig leszűrtem, abból az derül ki, amolyan "antihős" a fickó(nem egy greccsin laspistol-lal) , és az sem utolsó, hogy vannak követői a régi rendházból.

Szóval: "segítsünk egymáson"...

Bye

Tuzmadar

Tuzmadar

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 715 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.09, 14:34

A topic témája a Warhammer világ történelme és minden ehhez kapcsolódó információ.

A Fekete Könyvtár megnyitotta kapuit, fáradj be tudásra éhes utazó...ha mersz.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]