Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2433 hozzászólás érkezett eddig

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.25, 12:27

Üdv,

Amennyiben időm engedi, nagyon szívesen csatlakoznék én is, akár mesélhetnék is, de ez még nyilván kiderül.
Most látm, mit írt Ram, meséltem már Ars Magicát, azt szívesen játszanék/mesélnék.

S

Módosította Silvermoon: 2005.10.25, 12:28

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.25, 12:27

RPG - ON

Ars Magica. Erre szavaznék, nagyon régóta szeretnék játszani, a 4th Ed. letölthető ingyé, nekem meg van otthon egy valag 3rd és 4th ed. kiegészítőm teljesen jogtisztán pdf formában, és az ötödik kiadást is szívesen megveszem. Már régóta szemezek vele, de így legalább lenne rá indok is, hogy miért tegyem. :felvon: aztán persze jogtiszta biztonsági fénymásolatokat készíthetünk róla... állítólag (ars magica topic) az ötödik a legjátszhatóbb verzió.
Nekem konkrétan a szerda esték remekül megfelelnének. Szóval én is jelentkeznék, ha lehet. Ha nem ArM, akkor esetleg Vampire érdekelne még, de inkább ArM. Na?

RGP - OFF

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.25, 12:10

RPG - ON

Nyitott vagyok bármire. A régen játszásból adódóan meglehetősen elavult rendszereket ismerek: mókus-nagyzöld, ad&d2nd edition, coc, codex, játszottam már vampire-t vagy háromszor.
az általad felsoroltak közül a Starwars ami annyira nem hoz lázba, a többi okés, Ars Magica?
vagy WOD? az úgyis most ingyen letölthető :felvon: rpg.hu-> címlap!

de egyébként mindegy, szívesen beleásom magam egy számomra ismeretlen rendszerbe is.

mondjuk ha valaki elvállná a mesélői posztot akkor mondja meg mi legyen a rendszer
én inkább játszanék

RPG - OFF

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.25, 11:43

Üdv all!

Gorbadock: És milyen szerepjátékra gondoltál? D&D 3.5, Magus :) , Starwars D20, Fallout rpg, Wod, vagy mi az amit szivesen játszanál? Én kb ezeket ismerem. (kivéve a wodot)

Szivesen játszanék én is egy bugyor partiban. :D :kockafej:

Kérem a többiek jelzését! (lenienn-el már egyszer játszottam egy partiban, ő rpg-zik. :))

Üdv. :felvon: :sor:

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.25, 10:31

People of the Pit!
(azaz Bugyorbéli Feleim!)

khm... nos az a helyzet, hogy bizsereg a markom a sokoldalú kockák után. Szállnak az évek mint a darvak és én tobzódom az rpg.hu-n azt közben réges rég játszottam utoljára.
Szóval esetleg összehozhatnánk valami szerepjáték félét vagy mittomén. Minden lehetséges megoldás érdekel.
Aztán az sem biztos, hogy tudok még szerepet játszani...
de megpróbálnám.

Ha akad illetékes szóljon pls.

Köszi,

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 20:58

Silvermoon:

Heppi börszdéj a 3. kör (és jómagam) nevében is! :szent:

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2000 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 19:59

Igazándiból csak a felháborodást nem értem. (Mondjuk ez nem teljesen igaz. :szent:) Nem emlékszem, hogy az írói tehetségünk (höhö) kapcsán valaha is olyan nagy lett volna az arcunk.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6204 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 19:36

Tehát, ígéretemhez hívem itt vagyok, és jellemzek.
Az írásaitok nem rosszak, de nem igaz ez mindre. A kritikák, vagy magukat kritikusnak képzelő egyének pedig egyenesen borzalmasak. Másrészt van, aki annyira komolytalan, mint egy gyerek, de van olyan is, aki pedig túlontúl felnőttnek akar látszani (holott az is).

Egyelőre ennyi. Örüljetek, ide már nem csatlakozok (s már nem is vennétek be), de annyira unszimpatikusak vagytok, hogy az nem igaz.
Szálljatok magatokba, én csak ezt javaslom... :)

Egy prófétával szegényebb lett a Bugyor. :ordog:
Igaz, én se alkottam még maradandót (mint ígértem, fogok nemsokára) de azér ez a csóka nem eccerű.

Mondcsak, kinek vagy fikanikkje? :szent:

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 19:00

Spoiler

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2000 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 18:58

(OFF)Felettébb gyanús nekem ez az egész. (Konspirációs elméletbe bújtatott csírlíderkedés következ.)

Spoiler
(/OFF)

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 18:11

Kedves Eltargrim!

Sajnálattal és mély szomorúsággal vettem tudomásul a csatlakozási szándékod meghiúsulását. Remélem valamelyik másik kör befogad, és ezt elősegítendő küldtem nekik egy-egy mélt és linket, melyben megírtam, hogy bennünk csalatkoztál, és szükséged volna esetleg egy komolyabb és érettebb társaság iránymutatására az írói pályád egyengetése során.

Kicsit elkeserített, hogy nem tudtuk a magas mércédnek megfeleni, de ez csak keményebb és szorgosabb munkára ösztönöz majd minket.

Ha gondolod műkritikai és egyéb észrevételeidet kifejthetnéd bővebben személyesen, vagy itt a fórumon is. Konkrét novellákat is kritizálhatsz. Csak bátran. Életvezetési tanácsokat is szivesen fogadunk. Minden találkozónk nyilvánosan meg lesz hirdetve, itt a fórumon, gyere, bármikor szivesen látunk.

Őszinte csodálattal:

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 16:20

Üdv all!

Gorbadock: Van kötelem, és oda is adom ezek után szivesen. :szuicid:

Atyáskodom. :)

Ezt felírom valahová, ez annyira jó. :D

visit us: http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=4618

Üdv. :szent: ;)

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 15:14

Eltargrim.

Édes húsom. Elmész te a picsába. A flémen folytatjuk, ha van hozzá arcod tovább is. A saját kiértékelésemmel semmi bajom, csókolom a szíved, de amit messorról mondtál, az durva.

(pedagógushoz méltatlanul hülye? :noormaalis: Egy pedagógushoz max. méltóan hülye lehet az ember... C. Baszolcs :szent: )

:)

SzóLó

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 15:04

Üdv!

Eltargrim: 1. hogy kapcsolódsz a körhöz? Voltál már itt, beszélgettél velünk, vagy csak kedved támadt leosztályozni egy csoportot ( netán az összes rpg forumozót? :szent: ) , és találomra minket szúrtál ki? Mert bocs, ha ezzel megsértelek, de én nem emlékszem, hogy valaha is találkoztam volna a neveddel.
2. A rövidke kritikád mondhatni találó, igen, felelőtlennek tartom magam, bár nem örülök neki. És még lehetne egy rahedli negatív tulajdonságot felsorolni velem szemben.
3. Chomy-val ne hasonlítgass, nagy mérce még az nekem.

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 12:55

Én alig 20 km-re leszek tőletek, édesapám névnapi családi hepaján, úgyhogy sajnos a színház kimarad, és mire a mulatozást elkezditek, addigra már javában utazásképtelenül fogom énekelni az Akácos utat a családom többi józan életű tagjával - vagy zsoltárokat mormolunk, bár ennek lényegesen kisebb esélyét látom :szent:

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 12:34

Mindenki!

SzóLó megkért, hogy összesítsem, hogy a nov. 5-i kultúrpartira hány színházlátogató jön.
Az alábbi listát adtam meg neki:

Narmiraen
Silvermoon
Messor_
Calien
lenienn + 1fő
Orastes
Gorbadock

és SzóLó

Thx SzóLó anyukájának aki valamit intéz a jegyekkel kapcsolatban!

Ja, és én az első vonatig (hajnal 3-4) tartó valamire szavazok, szóval Chomy igenis jöjjön!

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 12:22

Eltargrim,
Két kérdésem lenne...
- egyrészt ÉN HOL A BÚS RETEKBEN VAGYOK? HE? Igenis fikázz le, vágd az arcomba, hogy tehetségtelen, humortalan kretén vagyok és ha van korbácsod, akkor üss. Öööö... ha lány vagy, akkor esetleg taposhatnád a mellkasomat magassarkú dominacsizmában is, azt is komálom... meg a nyelvemen elnyomott cigi, na az a legjobb...
- másrészt ha ennyire unszimpatikus a csapat, akkor minek foglalkozol velünk ennyit? Nem gondolod, hogy ez kicsit beteges? Ha gondolod, u2u-ban tudok küldeni nevet, telefonszámot, megbízható doki, érdemes vele elbeszélgetni. Bár ahogy látom, nálad is a mazochizmus túltengéséről van szó, és azt nálam sem tudta kezelni... hál' Istennek.

Ja és van egy harmadik kérdésem is. Most, hogy igazságot osztottál, és megosztottad velünk kritikai észrevételed, jobb lett valami? :rohog: Remélem. Őszintén, remélem, hogy úgy érzed, elértél valamit. :rohog:

Na és most pedig nyomás, és gépelni, hogy én miért vagyok köcsög, értve? Ja, és ha úgy érzed, bármelyikünk írásánál jobbat tudsz alkotni, akkor nosza, a fikázás is sokkal szebb és jobb érzés, ha tisztában vagy vele: a fikázás alanya a lábad nyomába sem ér :D Kíváncsian várom. Gondolom a többiek is.

üdv,
Ram
aki megsértődött, mert kimaradt a szaknévsorból
...
bár tényleg elég régen tett már le írást az asztalra, de ATTÓL MÉG igazán lehetne beszólni neki egy kicsit... csak egy picikét... légyszi.

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 09:57

Üdv,

Eltargrim: azért egy találkozóra eljöhetnél, ha nem is akarsz csatlakozni, hátha megváltozna a véleményed, vagy nem - persze.
Egyébként több script kör létezik (ezt gondolom, Te is tudod), ha van köztük olyan, amelyet szimpatikusabb emberek alkotnak, akkor náluk még lehet próbálkozni.

S

Módosította Silvermoon: 2005.10.24, 09:57

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 09:46

Nyugi JWP. Az ilyen megjegyzéseket inkább flame fórumra tartogasd, vagy u2u, bár szerintem nem sok értelme van...

Spoiler

Messor_?! Van egy pengéd/köteled kölcsön? Ezek után azt hiszem nincs miért élnem...

bazz... :rohog:

Spoiler

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 09:43

:rohog: :rohog: :D

Eltargrim:

Egyelőre ennyi. Örüljetek, ide már nem csatlakozok (s már nem is vennétek be), de annyira unszimpatikusak vagytok, hogy az nem igaz.

Bár én nem tudom messzemenően kiértékelni őket így látatlanban, így csak a novelláikat és a kritikáikat tudom figyelembe venni, de az alapján egy imádni való kis társaság :P

JWP:

MI lenne, ha rákattognék a moderátort ide-fülecskére???

Ömm...valószínűleg semmi? :gitar:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]