Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2433 hozzászólás érkezett eddig

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 19:32

Sziasztok Mindenki!

Én is megyek, bár nekem is munkanap lenne, de szabadságot vettem ki rá :felvon: . Meg vasárnapra is, a főnököm mondta is, hogy nem hétvégén kellene ellógnom a munkanapjaimat!

Narmiraen

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 15:11

szasz nép.

sajna igen, munkanap, mert az előző hosszú hétvégét majd akkor kell ledolgozni. én, mindenesetre megyek és viszek +1 főt is.

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 13:47

Üdv all!

Megyek Szolnokra én is. Akár meló után is. :-/

Gorbadock: lesz benne nagycicijű drow fejvadásznő? :perverz: :liheg:

Töredelmesen bevallanám, hogy még nem kezdtem hozzá a helyszínleírós feladathoz, de mindenképp meg fogom csinálni.

Írjatok! És gyertek Szolnokra velünk!

Üdv. :titok: :ejj:

ui.:túl pozitív ez a post, kéne bele valami depresszív. Esik az eső. :dead: :szuicid:

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 13:31

Én megyek.
Gondolom úgyis este van, ráérünk meló után levonatozni.
Vagymi...

Készül a gilisztás dolog, jövöhétre meg lesz...
sötételfek, drizzitek, trollok, fülzsír, ami kell :titok:

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 13:06

Kérlek titeket, hogy összesítsük magunkat. Tudnom kell, hányan megyünk Szolnokra, ugyanis szeretném megrendelni a jegyeket.
Silver: munkanap, szombaton??? Nem értem, de biztos van valami oka, amiről megfeledkeztem. Meg hát, este lesz az előadás, persze az is igaz, hogy nem mindenki képes egy végiggürizett nap után még dzsanázni...

Embereljük meg magunkat.

Én is azon vagyok.... :titok:

SzóLó

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 11:29

Üdvözletem,

Nagyon úgy tűnik, hogy nem leszek képes elmenni a szolnoki kirándulásra/kultúrélményre, mivel 5 - e munkanap és nem tudom még, hogy mikor végzem.

Pork: igen, pontosan, küldd ide:script6@primlista.hu

A legjobbakat,

S

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 10:02

Ram: elképzelem, hogy pl. egy sötételf belép egy lepukkant falusi kocsmába, ami tele van alkoholistákkal. Pfúúúúú.... Ez nem is rossz! :rohog:

de. az.

:titok: :dead: :ejj: :-/

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 09:25

Ram: elképzelem, hogy pl. egy sötételf belép egy lepukkant falusi kocsmába, ami tele van alkoholistákkal. Pfúúúúú.... Ez nem is rossz! :titok:

de. az.

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.20, 17:21

Jon: Nos a zavarosság inkább az áttekinthetőségére vonatkozik, nem arra, hogy nem tudom miről szól, mert akkor tényleg súlyos lenne :sor: .

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Archívum
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.20, 12:56

Pork: én még emlékszem rád. ;) Egyébként ha olyan zavaros, hogy még te se tudod miről szól, meg nem is igazán Káinról meg Ábelről akkor most... :sor: Ez kicsit durva. Én azért akármilyen szart írok, azért azt tudom, hogy miről szól. Ha az olvasóim nem is. :)
Ram: elképzelem, hogy pl. egy sötételf belép egy lepukkant falusi kocsmába, ami tele van alkoholistákkal. Pfúúúúú.... Ez nem is rossz! :sor:

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.19, 19:01

Hi!
Elkészült a Káin és Ábeles novellám. Tudom, hogy nem emlékeztek rám, de én voltam az aki nyáron megjelentem, majd igérgettem, majd eltűntem. Hát igen ilyen az én formám :wow: . Asszem akkor küldöm is arra a script6@primlista.hu-ra, ha oda kell. Nem egy leányálom, sőt a vége annyira zavaros, hogy még magam sem tudtam kiigazodni rajta, de kezdésnek szerintem senki sem lehet semmilyen világhírű íróval egyenértékű. Szóval ne számítsatok semmi jóra :) . Még arra is rájöttem, hogy nem is annyira Káinról és Ábelről szól, de nem tudom átfogalmazni, mert akkor az egészet törölhetném. Szóval ha nem nagy kérés szeretnék jó kis kritikákat, hogy mit csinálhatnék jobban, mert tulajdonképpen ez a része érdekelne. :)

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.18, 19:31

november 5.-én, szolnokon, elvileg, szóval nem is értem a dolgot.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2021 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.18, 18:39

27.-ig nem érek rá, vagyis nem leszek a kötetlen talin. Előre is jó szórakozást.

Mer' az most végülis mikor is lesz?

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.18, 15:34

27.-ig nem érek rá, vagyis nem leszek a kötetlen talin. Előre is jó szórakozást.

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.18, 11:12

SzóLó: Kacér Giliszta: Pista bácsi meg Béla? :)  Asztem fanatsy lesz, jó kis fílinges fogadós környezettel meg ilyesmi. Ez így kissé illúzióromboló, de ettől függetlenül jó lett. :)

Öööö... nekem nem rémlik, hogy bármikor is említésre került volna, hogy fantasy lesz. És egyébként is: ettől még lehet fantasy simán, szerintem...

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Archívum
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.17, 10:48

SzóLó: Kacér Giliszta: Pista bácsi meg Béla? ;) Asztem fanatsy lesz, jó kis fílinges fogadós környezettel meg ilyesmi. Ez így kissé illúzióromboló, de ettől függetlenül jó lett. :(

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.16, 00:27

Szeretném kategórikusan kijelenteni, hogy a Káin és Ábel történet el van átkozva. Két történet is kialakult a fejemben, az elejétől a végéig, és egyszerűen egyiket sem vagyok képes formába önteni! Lehetetlen. Három hete szívok vele! :pirul:

Matador

Matador

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.13, 18:25

Sziasztok,

bocsánat, hogy el vagyok tűnve. Mostanában nem is leszek aktívabb, legalábbis nem bízom benne. :sor: A weboldalt azért viszem továbbra is. Ez a hozzászólásos dolog könnyen megoldható, amint lesz egy kis időm, megcsinálom.
Kellemes talit, ezerszínű ihletet nektek :aboci:

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.13, 10:23

Haló!

Most már én is megkaptam és el is olvastam (mármint a Kacér Gilisztát) és ha megengeditek, akkor le is foglalom magamnak a folytatás jogát, mert megcsapott az ihlet (a régen kifolyt italok áporodott szaga :D vagy Pista bácsi?? :felvon: ).
Úgyhogy, azt tudom mondani, hogy legkésőbb két hét múlva küldöm a folytatást, vagy felszabadítom a folyamatot (ha mégsem írok addig, akkor ne álljon a dolog).

Napá,

Módosította Gorbadock: 2005.10.13, 10:24

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.12, 20:51

Jó estét!

Gorbadock: tegnap kaptam meg az emailen elküldött file-t... kicsit megkésve, azt hiszem. Most nem tudom, hogy ez az én levelező-rendszerem fogyatékossága, vagy a prímlistáé (én személy szerint remélem, hogy inkább ez utóbbié).

Többiek: akkor most november ötödike biztos? Mert akkor viszont foglalnék magamnak szállást akkora valamelyik szállodába (szeretem a kényelmet :felvon: )

Narmiraen

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]