Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2433 hozzászólás érkezett eddig

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.12, 14:08

Szat,

köszönjük a lelkes helyzetjelentést, de legalább 2 szolnoki illetőségű van közöttünk.

szal, eléggé képben vagyunk, azt hiszem. :rohog:

más:

emberek: megtaláltam nádasdy mester összegyűjtött írásait itt, kötelező olvasmány mindenkinek. zseniális ez a fickó, ráadásul nagyon érzékletesen vezet be a magyar nyelv különleges zörgécskéibe.

olvassatok.

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.12, 13:41

Mindensetre, ha választani kellene, hogy 2500-3000 Ft-ot szállásra vagy ivászatra költsek, én inkább az utóbbi mellett döntenék. :rohog:

Módosította Szat: 2005.10.12, 13:41

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.12, 13:31

Egyébként az utolsó vonat jó későn megy Bp-re (kiderítendő eléggé későn-e):
22:04 Szolnok --> 23:55 Budapest-Nyugati pu.

megkérdeztem a szolnoki színház jegyirodát: a Rózsa neve kb. 21:35-kor végződik. (A színháztól a kossuth téri taxi-drosztig max. 5 perc, onnan újabb 5 perc az állomásig, avagy a színháztól az állomásig gyalog jól kilépve 30-35 perc, avagy a színház utcája-Kossuth tér sarki buszmegállóból a 7Y-os busz kb 21:42-kor indul, és 7-8 perc alatt ér az állomásra.) De jó ötletnek látszik az éjszakai mulatozás is, bár azt tisztes családapa lévén nem tudom, melyik kocsma tart nyitva éjszaka, mindenesetre az első vonat Pestre 2:54-kor indul, majd utána szinte óránként

Üdv: Szat (Szolnokról és a script7-ből)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2026 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 19:36

Woot

Kultúrnapban benne vagyok, akármelyik verziót preferálom. A kötetlen taliban is benne vagyok, ha még 24-e előtt megejtjük (mer' utána egyhetes konzultáción leszek Pécsett), ebben meg a pénteki napokat preferálom. :anti-antipartyface: :rohog:

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 14:05

Üdv all!

Ram: 502es légidesszant! ;) Aztán csak ésszel!

Teljes mértékben benne vagyok egy kötetlen összejövetelben.(hogy Ram hozzászólására reflektáljak) Csak mondjátok, hogy hova menjek és mikor. :D

Szolnok: Gorbadockhoz hasonlóan képzeltem én is. :half: És ha valakinek az lenne a baj, hogy esetleg szállás kellene Pesten, akkor állok rendelkezésére szerény albérletem megosztásával.(akár több embernek is. :sor: sok jó ember... ) Ha előre jelzi valaki, akkor még akár Szolnok közelében is tudok szállást, de ahhoz időben kéne jelezni.

SzóLó: sajnos valóban nem nagyon van abban a palacsintában töltelék. (nincs melléklet)

Üdv. :felvon: ;)

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 13:11

Helló!

Silver - felőlem lehetnek hozzászólási lehetőségek. Van ennek valami valóságalapja? Mármint nézik annyian a honlapot (rajtunk kívül), hogy érdemes legyen ezt megcsinálni... ezt azért végig kéne gondolni, mert ha Matador helyében lennék és időt feccölnék (de szép szó) a hozzászólás rendszer megírásába és nem használná senki... hát nem örülnék tulságosan...

Szolnok - én úgy képzeltem, hogy a színház után bevesszük magunkat egy szórakzó helyre (lásd: kocsma), semmi csövezés és hajnalban az első vonattal megyünk... vagy mittomén...

SzóLó - remélem örülni fogsz, de a mélben amit küldtél, nincs melléklet/nem jött át...
Szat a 7. kör tagja asszem.

napá

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 12:50

664 db vírus. Nem vicc. Tényleg.
Vírusirtót keres, talál, letölt, hazavisz, négy napig futtat.
Vírusirtó nem nyúl a kernel. exe-hez, a vírus viszont igen.
Újratelepít. Programokat, frissítéseket beszerez.
Egy kib@ßott hétig szenved, hogy visszállítsa az eredeti állapotot.
Telepíti a windówz serviz pakk kettöt.
Modem, videokártya kakukk.
Ma drivereket tölt hozzá.

Nem, nem ideges, nem nem habzik a szája.

Megírta a Kacér Gilisztát, behozta a városba, hogy feltöltse végre.
Nem megy a frímél.

:BALTA, BALTA, BALTA!!!!:

:felvon:

SzóDühösLó

u.i.

Ram: gratula, nyakad ne szegd vele soha.
;) Ki vagy, Szat?

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 12:04

Ahoj,
Én támogatom a hozzászólásos dolgot, még megboldogult bloggerkoromból rémlik, hogy van holmi myshoutbox oldal, ahol shouboxot lehet fabrikálni, meg van egyéni kommentelés lehetséges. A technikai megvalósítással viszont Matador kollégát bíznánk meg a köz nevében, nem tévedek, ugye? :felvon:
A szolnoki kiruccanás számomra kétséges, viszont mint említettük, jövő hét szerdán (jól emlékszem?) esetleg összeülhetnénk valahol, csak úgy, feladat nélküli pletykálkodásra, ilyesmire ;)
Ja igen, és örömmel jelentem be, hogy igen, megszületett, itt van végre, és én boldog vagyok, hogy az enyém: egy Nova Aeron M típusú ernyő boldog tulajdonosa lettem a hétvégén (és rögtön el is találtam egy kisebb-közepes diófát, hehe). ;)
üdv,
Ram

Módosította Ramanathan: 2005.10.11, 12:07

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.11, 11:43

Üdv,

Elsősorban Matadorhoz szólok, de esetleg többeket is érdekelhet. Ismerőseim, akik böngészték a honlapunkat, felvetették, hogy jó lenne, ha volna lehetőség az alkotóhoz szólni, véleményt nyilvánítani a művekkel kapcsolatban. Van erre elméletileg lehetőség?

Többiek, mit szóltok hozzá?
A szolnoki balhéban természetesen benne volnék. Preferálom az éjszaka hazautazós verziót.

S

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.08, 19:17

Szolnok, Szigligeti Sznhz:

nov. 5. szombat 19 óra A rózsa neve Bérletszünet
nov. 30. szerda 19 óra A rózsa neve Bérletszünet

Azonban a novemberi éjszakák elég zimankósak még Szolnokon is, ajánlok inkább valami olcsóbb diák-, vagy turista szállást, kb 2 ezer/kop.

Egyébként az utolsó vonat jó későn megy Bp-re (kiderítendő eléggé későn-e):

22:04 Szolnok --> 23:55 Budapest-Nyugati pu.

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 10:09

Ha flúd, akkor legyen kövér. :ugri:

Véletlenül tudom, hol lehet csövezni éjszaka Szolnokon. Parkok, Tisza-part, meg minden. Még néhány kocsmát is ismerek. :sor:

Hétfőre elintézem, hogy ráérjek.

Üdv. ;) :D

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 10:05

Üdv all!

Nem tudom, hogy rá fogok-e érni, igyekszem minnél előbb kideríteni. Ellenben szállásra nincs szükségem ugyanis Szolnokon otthon vagyok. :sor:

3-4-10 helyen is tudok szállást magamnak. És ha idegenvezető kell, akkor abban is tudok esetleg segíteni, nameg csinálhatunk esetleg városnézést. (ebből levonható hogy van kedvem menni, de azért még ne igyatok előre)

Én is a vonatot favorizálnám, mert cool csoportosan vonatozgatni. :dilis: Persze jöhetnek kocsival is, akik úgy gondolják, de én vonatozok. :D

Üdv. :ugri: ;)

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 08:40

Szállás szerintem nekem sem kell, majd valahogy hazajutok busszal-vonattal.
Jelenleg nekem tökéletes a nov. 5. meg hát nem is a ZH-hét, de ki tudja mit hoz össze az iskola. Mondjuk 95% az esélye, hogy megyek.

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 08:22

Flood - ON

Na, zöld jelzést kaptam a Kultúra Dögivel akcióra!!

Azaz én megyek nov. 5!

MIlyen szállást kell intézni? :ugri: Nem valami hajnalig nyitvatartó helyet kellene inkább kinézni, aztán hajnalban haza a vonattal :dzsihad: ;)

over and out

Flood - OFF

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 07:35

Halló mindneki!

A nov. 5 előreláthatólag jó, biztosat holnapra mondok. A feladat (tudjátok, az a 4 kép vagymi?! amihez senki nem büfögött hozzá semmit... nyilván mindnekinek megfelel... :eeek: ) határidejét is lehet akkora időzíteni, mert az egyetlen javaslat a nov.1 volt ami majdnem az, mármint 5.

Egyébként wááááá!! MIcsoda kultúrális sokk lesz, novellák, színház - tiszta Nyugat folyóirat :lol:

Csak előre jelzem, hogy nagyon kevés színdarabot láttam eddig életemben, nem is szeretem ezeket a dolgokat (valszeg mert még nem láttam jót)... és amelyiket megnéztem arról utóbb a színházkedvelő társaim is azt mondták, hogy szar...

...szóval így készüljetek!

ö..ö....inkább a vonatot favorizálnám, mert az egy újabb kultúrális élvezet és lehet rajta ittasan tartózkodni, ellenben a kocsi volánjánál nem illdomos...
mellesleg 50%-al megyek vonaton :)

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.05, 19:54

Jó estét!

Lenienn: dolgoztam akkor, amikor a találkozó volt, egyébként szívesen elmentem volna! Majd a legközelebbire... reszkessetek :eeek:

Narmiraen

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.05, 18:55

Calien,

pedig pont, hogy ennyire előre kell biztosat mondani. merugy, ha ezt eldöntötted, akkor már a többi gyíkságra kell azt mondani, hogy bocs, de színházjegyem van.

Narm,

üdv itthon. eljöhettél volna a találkozóra is, ha. :eeek:

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.05, 18:19

Nov. 5 jónak tűnik, de ennyire előre nem mondhatok biztosat. Vegyétek úgy, hogy megyek.

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.05, 18:01

Jó estét!

Engem is érdekelne a dolog, és most itthon is vagyok. Sőt, tovább megyek, ha valaki nem fél mellém beülni a kocsiba, akkor esetleg szívesen le is viszem, a benzin-ktg-t pedig valahogy elosztjuk. Szerintem így még olcsóbb is lenne, mint vonattal. Vélemény?

Narmiraen

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.05, 17:22

na. hah. meszendzser vok.

szóló azt üzente, hogy nov 5.-én lehetne megnézni a kifolyt agyvelejű társulatot szolnokon.

részemről rendben van. az egy szombati nap, szóval mindenki részéről jó kell, hogy legyen. utána lehet a szolnoki éjszakába belevetülni. ukrán k***ák, orosz pezsgő, szerb cigi, meg amit még akartok. szerintem.

egyébként volt egy alternatív időpont is, de mivel az nekem nem jó, inkább le sem írom. :muhaha:

kéretik embert, szálláshelyigényt, stb-t belejelenteni. bele. jól.

(ui. hát igyekeztem szólósra venni a postot. nem sikerült. szoráj.) :eeek:

szóló aka nem is

ja, meg a legfontosabb: kijelölhetjük a következő leadási határidőt úgy, hogy arra a hétvégére essék a találkozó és akkor egy füst alatt mindent. jujdeizgilenne. mint egy kihelyezett kormányülés. már most izgulok. nagyon. (merhogy írok - de pszt.)

Módosította lenienn: 2005.10.05, 17:24

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]