Ugrás tartalomhoz

Unreal Tournament

• Válasz írásához lépj be
171 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.03, 18:01

Az remélem megvan, hogy a készülő új Unreal Tournament már kipróbálható és ingyenes:
https://www.epicgames.com/unrealtournament/

podmiki

podmiki

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.20, 09:23

szerintem is a sima 1999 UT a legjobb
- kicsi a rendszer igénye..
- van teljes magyar szinkron hozzá..
- és szerintem nagyobb játék élményt nyújt mint a többi...
- az UT 2003 és 2004 szerintem jól sikerült de az igazi hangulat a simába van...
- a 3 pedig már túl pörgős, már csak mész lősz mész lősz mész lősz, már időd sincs elcsodálkozni a csodálatos textúrákról, a tájról mert egyből le lőnek ha megállsz.......

Irgum

Irgum

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.04, 11:54

Sziasztok.
Nekem legjobban a sima UT, testet, mert kegyetlenül pörgős, és gyors...De ne felejtsük el a primitív gondolkodású embereket, mert így egyszerű, még a segg hülye is tud vele játszani, mivel ha meg látod a pirosokat, vagy a kékeket, akkor öld meg....És még a morált is fel dobja, a hangok...Multi Kill...stb
De a hangulatot, a gyors egyszerű játék menet dobja fel legjobban....
És ne felejtsük el a botok irányítását se, nekem az tetszik a legjobban..
A ÚT-2003-as ill. a ÚT-2004-es kiadásban az Adrealin fogót meg benne a legjobban, mivel ösztönöz, a gyorsabb gyakásra ill. a túl ellésre…mivel minél nagyon az Adrealin annál pontosabban céloz…stb, nekem nagyon be jön…ja és peresze minél több embert ölsz annál nagyon az Adi.

Jokulmorder85GGG

Jokulmorder85GGG

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 240 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.16, 21:08

Hali!

Meg tudná valaki mondani hogy hogy lehet darkwalker szerezni az Arsenal-on?

jok

Jokulmorder85GGG

Jokulmorder85GGG

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 240 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.16, 19:51

félre bocs

Módosította Jokulmorder85GGG: 2008.11.16, 19:54

_Danthor (NPC/NJK)

_Danthor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.11.29, 08:07

Játszottam az alap Unreal Tournamentel, a 2003-as epizóddal, és a 2004-es résszel is. Az első nagyon bejött, remek volt, és megunhatatlan, főleg a vidám, gyors, harcos felfogásu rendszer fogott meg, de nagyon...sajnos a 2003-as rész, jóval lassabb volt, gyengébb volt a játékmenet, nem volt meg az a hangulat, bár azt meg kell vallani, mind grafikailag, mind mesterséges intelligenciában ott van, az elsők között. De aztán jött a 2004-es epizód, és bemutatta: az UT örök, és a legjobb FPS-ek egyike. Fantasztikus játék, még mostis rengeteget játszok vele, nagyon imádom!

Tökéletesen egyet értünk! :lol: Nekem is megvan az összes már a 3 is! :felvon: Annyira imádom az UT-t amennyire csak lehet. A GOTY nekem olyan 6 Gb-t foglal a pályákkal együtt (kb 600) és a 2004 pedig ! 11Gb-et ! foglal. Az élet üres Unreal nélkül! :P

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:02

Hali!

Mikor jelenik meg Az UT 2007?

év vége fele én úgy tudom, már várom az egész klánnal elkezdünk pürézni :amccoy:

_Tzimiscekoldun (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2007.02.01, 20:37

???

• Látogató

Kelt 2007.01.29, 21:00

Hali!

Mikor jelenik meg Az UT 2007?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.09, 10:53

Ha megnézed az UT követelményeit, szerintem nem azzal lesz a gond (bár egy új videókártya beférne a konfigba). Függhet a hálózat típusától, a hálókártyád típusától és sebességétől, a rendszered stabilitásától, az oprendszerek különbözőségétől is a dolog...

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.26, 12:22

ja, igen...csak valamiért a linken nem leltem meg a dolgot...ide meg már csak végső elkeseredésben írtam...

amúgy akadt egy kis problem game közben: a nem szerver gépen nagyon nagy volt a késés, kb 50es ping, ami eléggé lehetetlenné tette a játékot. Kísérletező ked hiányában átváltottunk Q3-ra, de engem érdekelne, vaon mi lehetett a problem nyitja. Én arra tippelek, hogy a grafika miatt lehetett, mert azért nem suttyó gépekkel nyomtuk, és szerintem az enyém volt a legrosszabb a maga 3 évével, 2.4GHz, 512 ram, 32 mega video, és társai... :D :aaaaa:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.19, 22:54

Nincs mit :punny: Egyébként már sokszor volt, de: A Google a barátod :D

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.18, 08:34

:D Shadowguard! Örök hála... :) :eeek: :D

Pedig itt is néztem, és akkor nem ment valamiért...most meg már le is szaggatott ezerrel. :) :sor:

Lehet, hogy már megint csak én voltam pancser... :D

THX még egyszer!

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.17, 21:52

Nem mondtál pontos nevet, de Itt Megtalálod, ami kellhet. Ha mégsem ezer bocs :)

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.17, 16:11

sziasztok!

Csütörtökön szerveztem pár haverral egy unreal partit, ők eddig kvék-fanok voltak, de most áttérítem őket. nem túl újak a gépeink, ezért alap unreal tournament lesz majd.

Kérés:

szükségem lenne egy teljes magyarításra, mert eddig csak részeket találtam, azok meg nem az igaziak. Ami volt a neten, az eltűnt. Esetleg valaki meg tudna szánni egy linkkel???

ELőre is thy :D :) :D

_Lord VIPER (NPC/NJK)

_Lord VIPER (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.08, 21:07

Játszottam az alap Unreal Tournamentel, a 2003-as epizóddal, és a 2004-es résszel is. Az első nagyon bejött, remek volt, és megunhatatlan, főleg a vidám, gyors, harcos felfogásu rendszer fogott meg, de nagyon...sajnos a 2003-as rész, jóval lassabb volt, gyengébb volt a játékmenet, nem volt meg az a hangulat, bár azt meg kell vallani, mind grafikailag, mind mesterséges intelligenciában ott van, az elsők között. De aztán jött a 2004-es epizód, és bemutatta: az UT örök, és a legjobb FPS-ek egyike. Fantasztikus játék, még mostis rengeteget játszok vele, nagyon imádom!

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.25, 00:35

Ahoj
Valaki segitsen plz :D Unalmamban felraktam az ut2k4-et és az a gond, hogy mikor megnyomom a bal egérgombot(vagy azt a gombot amire a másodlagos tüzelési mód van bindelve), akkor ránt egyet a fegyveren, és lenéz a padlóra, vagy az égbe, vagy el máshova a p*csába, és így nemhogy célozni nem lehet, de miután elforgolódott, fél percig kell keresni hogy hol vagyok :lol: Ugyan ez volt a Republic Commandoban ha gránátot akartam dobni, de ott meg oldottam azzal hogy a billentyüre bindeltem be a gránát hajigálást.Na itt ez sem segit.Valaki tud valamit mondani hogy mi lehet a gond? :sor:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.19, 18:19

A tűzfalad megmondja, nem?

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.19, 17:00

Hi nem tudja valaki esetleg hogyan lehet megtudni, hogy egy netes játék milyen portokat használ? :titok:

_Zotya (NPC/NJK)

_Zotya (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.05.17, 16:09

Nem szokott valaki játszani az Unreal 2 Expanded multyplayer kiegészítőjével?
Ha van valaki akkor szivesen játszanék vele

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]