Ugrás tartalomhoz

Unreal Tournament

• Válasz írásához lépj be
171 hozzászólás érkezett eddig

_15spikey (NPC/NJK)

_15spikey (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.05.17, 08:49

Hello mindenki!
Keresek egy jó oldalt amin UTs videókat lehet letölteni!?

És mi értelme van annak a rohadt teleportnak? Így is úgy is lekapom sniperrel Face-en. Miért kell még a másik dolgá is bonyolítani :-o .

Előre is köszi az infókat:
spikey :sor:

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.15, 16:00

Teljes formázás is volt idő közbe de az sem oldotta meg...
Sebaj azé kössz. :D

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.15, 13:45

Quirrta Khinn:

Talán egy uninstall és egy újratelepítés megoldaná ezeket a gondokat...

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.15, 12:59

Steam/ Counter Strike server kereséskor ezt az üzenetet kapom "Could not contact to master game server to download server list."
Nem tudom mi a baj eddig működött. Az all-seeing eye meg csak sponátn nem talál egy szervert sem.

UT 2004 esetén látom a servereket de nem tudja pingelni őket és csatlakozni sem tudok.

Segítsen vki légyszi ha tud. :D

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.14, 05:25

Quirrta Khinn:

Nem feltétlen a géped a ludas szerintem a dologban, hanem inkább a net...Nekem 3GHz-es a procim, 1GB RAM-om van, Radeon X800XT videókártya, és biza néha beszaggat. Pedig a netemet sem mondanám lassúnak..:D

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.13, 21:48

Valaki meg tudná mondani mi az a Hat Trick? Mer én minden körben kapok de nemtom mi az. :D

más

Mé akad nekem szinte teljesen minimumon is mikor az alapkövetelmények duplájával randelkezik a gépem.
256ram van írva nekem van vagy 750 vagy mennyi (hozzáértésodabasz:D)
meg geforce2es van írva nekem 4es van sok rammal
1,2es proci van írva nekem 1,8as van...
akkor gondolom vmi driver nem megfelelő vagy mi lehet a probléma?? :D
meginmás

interneten lagol mint a állat pedig a net követelményekhez írtaknál is jobb a netem...mondjuk elég szar de annál jobb...érted...
mosmicsináljak ha rendesen akarok jáccanniiii?? vegyek egy szupermasínt vagy mi a csöcs?? :rohog:
:D

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.12, 09:32

Nemtom az tényleg nehéz pálya.Meg utálom is. Én ugy csináltam aszem h előre küldtem a csapattagjaimat és amíg őket lőtte az ellen én megpróbáltam szétlőni amit kellett. :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.05, 12:03

Segítség kéne az UT2004-hez.
Single Game-ben az utolsó Assault pályán egyszerűen nem tudok túljutni. Iszonyat nehezen jutok be a Skaarj hajóba, mert a csapattagok szinte csak az enemyt vadásszák az űrben (pedig Attackra vannak állítva), így nekem kell szétlőni az összes generátort. Onnantól, hogy talpon rohangálunk, már mennek a dolgok, de addig szenvedés a köbön.
Aztán amikor meg kell védeni a hajót az egy rémálom: az ellenség hipergyorsan szétlövi a generátorokat (pedig mindenki védelmen, illetve másik esetben páran Search and Destroyon vannak - de egyik sem tűnik hatásosnak). Pikk-pakk bejutnak, és utána Shock Rifle-lel úgy szétgyaláznak (golyó és bele sugár, de olyan óramű pontosan, hogy esélyem nem lehet ellenük). A végén alig tudok bejutni a core-hoz, mert már menet közben úgy szétcincálnak, hogy még (pedig nem ma kezdtem, azt elhihetitek). Eyszerűen tehetetlennek érzem magamat, a csapatomat meg töketlennek, pedig Bloodrites-szal sok jó embert szereztem már...
Mik a tippek? Hogyan álítsam be a csapattagokat?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.17, 20:06

Végülis sikerült megoldani. Addig csinálta ezt, amíg egyszer meg nem kérdezte a játék, hogy milyen internet hozzáférésem van. Miután beállítottam ezt, azóta normálisan, a beálított névvel megy a multiplayer. Érdekes...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.17, 18:25

Na ez érdekes...
Jobb tippem nincs, mint hogy írásvédett a vonatkozó fájl. Ez friss telepítés után fura lenne, de azért nézd meg...
Esetleg próbálj meg más karaktert beállítani, vagy kezdj el egy egyszemélyes Practice sessiont...

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 23:31

Itt egy újabb lúzer kérdés:

Új gépre felraktam az eredeti UT-t, de ha mennék internetre játszani, kell egy fickót csinálnom. Ez oké is, de ha beállítok mindent, nevet, hangot, kinézetet, majd bezárom az ablakot és ráklikkelek az internet game-re újra megjelenik az ablak, hogy a nevem jelenleg player. Miért van ez? Az előző gépen simán elsőre megvolt a fickó.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 23:27

Igen, tehát az előrefelé duplagombos ugrással szaltózik, azaz akkor, ha kétszer nyomod le egymás után az előrét és be van kapcsolva a Dodging a menüben.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 22:21

DelArco:

Alighanem igazad van, majd kipróbálom a játékban. Bár mondjuk úgy lenne izgalmas, ha az ugrás közben megfordulna a világ velem..

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 19:49

Üdv!

GrofDilisnya:
"Előlrehaladás közben mit kell nyomni a szaltózáshoz? Gondolom nem kétszer az oldalra gombot..."

Én ugy vettem ki Strato szavaiból hogy ő arra gondolt amikor kétszer egymás után lenyomod az előre gombot.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 19:32

Előlrehaladás közben mit kell nyomni a szaltózáshoz? Gondolom nem kétszer az oldalra gombot...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.16, 19:25

Ezt a szaltó-problémakört én is vizsgálgattam korábban. Fogtam az editort, és beraktam egy szobát, aminek mindenf ala tükör volt. Ebben próbálgattam a "duplagombos" ugrásokat, és azzal szaltózott. Igaz, csak a tükörben látszott, a nézet nem forgott körbe...
Ja, és csak az előre haladás közben szaltózik, a többi irányba csak sinám vetődik a modell.

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.15, 16:47

Üdv!

Most lekezdtem skineket gyűjtögetni. Csak a legjobbakat. Itt van elég sok király skin:
Skincity
Különösen jó a Cage nevezetű a Human Solder kategóriában. Én most ezzel nyomom:
Cage
Vannak oylan skinek amikhez elöbb modelt kell feltenni ami egy umod nevű fájl. (PL. iylen a legóewmberes is) Azt írja csak simán indítsam el és felteszi magától a modellt. de az windows azt jelzi ki hogy nem ismeri a fájltipust igy nem tudja elindítani. tud valaki megoldást?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.14, 21:39

DelArco:

Igen, a dupla gombos ugrást azt én is ismerem. De a szaltókat meg ilyesmiket nem.

Nos, nem akarok reklámozni, de eredeti UT-t azokban a boltokban lehet vásárolni (tegnap láttam), ahol azok vásárolnak, akik nem hülyék....

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.14, 14:24

Üdv!

Ezt én sem tudom én csak a dupla iránygomblenyomásos kimozgást ismerem meg persze a sima ugrást. Még a billentyűzetkiosztásban sem láttam ilyet. Neten viszont elég a sima ugrás is szerintem azt kell jól csinálni.
Nem tudja vaalki hogy Magyarországon lehet e rendelni még valahonnan eredeti UT-t? Mert Cdgalaxisban nem láttam.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.14, 11:05

Srácok volna egy kérdésem:

hogy lehet szaltózni meg ilyen mozdulatokat az első UT-ben kivitelezni. Már csak azért kérdezem, mert a szervereken látom mindenki össze-vissza ugrálgat, én meg csak megyek mint a birka... :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]