Ugrás tartalomhoz

Unreal Tournament

• Válasz írásához lépj be
171 hozzászólás érkezett eddig

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.12, 22:17

Én annyira nem éreztem cheat szagot. Aki a pályát legtöbbször nyerte, volt, hogy körönként 2-3x öltem meg. Persze volt olyan kör is, amikor ez nem jött össze...

Amúgy elsőre, a megszokott botok után nagyon nehéz volt frag-ot szerezni. De sebaj, azért nekem tetszett.

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.11, 22:41

Üdv!

Én UT2004-et játszottam neten még régebben. Nem mondom voltak durva arcok. Votl akit megölni sem lehetett!!! (és nem cheat volt)
Én is egész jól belejötem még pályákat is nyertem de ez hosszas gyakorlás éredménye volt. Tehát sokszor heteken keresztül napi 8-10 óra UT. Azóta visszatértem a sima UT-hez azzal többet játszotta meg jobb is mint az újjabb verziók. mostanság LAN partykon mindig ezt nyomjuk.
Neten meg nekem is inkább marad a COD.

GOtto

GOtto

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.11, 12:57

Halihó!

Én eddig csak egyszer próbáltam az UT-t neten, de nagyon negatív tapasztalataim voltak. Bazi durva volt a menet, kb 5 perces játék után is csak két fragem volt. Azt azért hozzáteszem, hogy az egyik csávó repült, egy másiknak a kispisztolyából rakéták jöttek! Ezek után úgy döntöttem maradok a COD-nál.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.11, 00:03

Ma lenyomtam életem első deathmach-ét egy német szerveren. Persze az eredeti és számomra eddig is legjobb UT-vel, az elsővel.
Mit ne mondjak, 60 fragos volt a verseny, 8-at sikerült összehoznom (illetve 11-et, de háromszor megfulladtam :para:

Mindenesetre nagyon jó volt a hangulat.

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.12.27, 12:56

Üdv!

"UT2004et tolja vki neten?"

Nem. Ahhoz sajna eredeti verzió kell ha jól tudom. Annyit meg nem ér a játék hogy eredetiben megvegyem. Inkább marad a COD netes játéknak.

Quirrta_Khinn

Quirrta_Khinn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 345 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.12.25, 17:36

UT2004et tolja vki neten? :)

Noni

Noni

A Lámák Ura

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.09, 16:09

Bár egy kicsit elragadtattad magad az arcoknál (kilátszó fogsor, meg arci sebek), azért jó lett.

Az az arc egy robot akar lenni... :para:
Ennyire nem látszik? Fene, újracsinálom. ;)

A szín elég hülyén jön ki a nadrágon. Én inkább a karvédő, illetve a váll színét változtatnám. Esetleg raknék valamit a mellkasra, amit még lehetne, de a rózsaszín/piros nadrág röhejesen néz ki...

Igazából nem tudtam hirtelen, hogy hol lehessen látni a csapatszineket, ezért választottam a nadrágot(rózsaszín nadrág jogos :) ), de SZERINTEM nem olyan gáz... a karvédő meg egy jó 5let. :D

Nah, megyek dógozni :) :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.04, 18:58

Noni!
Ez már sokkal jobb.
Bár egy kicsit elragadtattad magad az arcoknál (kilátszó fogsor, meg arci sebek), azért jó lett. Bob arcán túl alacsonyan van a száj. Ha tudod rakd feljebb!
A szín elég hülyén jön ki a nadrágon. Én inkább a karvédő, illetve a váll színét változtatnám. Esetleg raknék valamit a mellkasra, amit még lehetne, de a rózsaszín/piros nadrág röhejesen néz ki...

Így tovább!

Strato

_Blaise (NPC/NJK)

_Blaise (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.03, 10:36

Hali!

Tud valaki egy jó magyar UT (az első) szervert, ahol nem csak vérprofik nyomják?

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.02, 02:34

Üdv!

Aki esetleg még nem látta volna, annak belinkelek néhány képet az UT3 motorról... Brrr... Franc se' tudja, milyen erőmű kell majd neki, úgyhogy mindenki szépen kezdjen el gyűjteni, hogy 2006-ra vehessen magának egy high-end gépet...

http://www.gengamers.com/forum/viewtopic.php?t=92

Tisztelettel:
R'naggol

Noni

Noni

A Lámák Ura

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.29, 11:47

Na még egy új verzió :rohog: :lol:
Elite Squad skin itt!!!!

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.04, 18:20

Az egyik Gamerben olvastam egy Cikket egy UT2004-es modról..valami maffiásról...ki tud segíteni valaki, hogy azzal mi van, vagy tényleg olvastam-e és nem csak látomás volt...

Noni

Noni

A Lámák Ura

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.04, 14:23

Én pölö a csizmát is átrajzolnám, mert a mostani túl ánrílos, illetve a csuklyát kiterjeszteném a nyakra is, mivel így elég idétlenül néz ki.

Feltettem egy újabb verziót, ott már valamivel jobb a csizmája(de még nem tökéletes :D ).
Nem tudom, hogy nézne ki ha a csuklya a nyakán lenne, mindenestre kipróbálom. ;)

Yusuf:

Ezt csöndben mondtam, mert tényleg jó, aber én nem értek hozzá, úgyhogy biztos sokat dolgoztál rajta!

Ehh... őszintén szólva csak átültettem egy CS-s skint, de a csapatszineket én csináltam :D :cool: . Mindenesetre készül még egy verzió, eddig a testét csináltam meg MAJDNEM tökéletesre, a többi még hátra van...

_Yusuf (NPC/NJK)

_Yusuf (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.04, 08:14

Nekem így is tetszik, bár tényleg van mit javítani rajta. Ezt csöndben mondtam, mert tényleg jó, aber én nem értek hozzá, úgyhogy biztos sokat dolgoztál rajta!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.03, 23:54

Megnéztem a skint. Nem rossz, de van még mit pofozni rajta. Én pölö a csizmát is átrajzolnám, mert a mostani túl ánrílos, illetve a csuklyát kiterjeszteném a nyakra is, mivel így elég idétlenül néz ki.
Mellesleg ajánlom figyelmedbe a Blackop nevű skint. Valahonnan biztosan le lehet tölteni, keress rá! Abból átvehetsz pár dolgot (pölö a csizmát)...

Strato

_adam-eger (NPC/NJK)

_adam-eger (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.15, 08:38

Tulajdonképpen ezek a skinek mit javítanak, módosítanak ???  Talán ha ezt is leírnád LEHET, hogy nagyobb lenne az érdeklődés... :gonosz:

Skin=játékos külcsíny/kinézet...

Ok...értem.

Noni

Noni

A Lámák Ura

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.14, 15:50

Tulajdonképpen ezek a skinek mit javítanak, módosítanak ???  Talán ha ezt is leírnád LEHET, hogy nagyobb lenne az érdeklődés... :gonosz:

Skin=játékos külcsíny/kinézet...

_adam-eger (NPC/NJK)

_adam-eger (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.14, 15:23

Nah, elkészült a "teljes" verziója skinnek!
Letöltés <u><u>itt!</U></U> ;)  ;)  ;)

:gonosz: ;) ;) :)

Tulajdonképpen ezek a skinek mit javítanak, módosítanak ??? Talán ha ezt is leírnád LEHET, hogy nagyobb lenne az érdeklődés... ;)

Noni

Noni

A Lámák Ura

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.08.14, 13:14

Nah, elkészült a "teljes" verziója skinnek!
Letöltés <u>itt!</U> ;)  ;)  ;)

:gonosz: ;) ;) ;)
Valaki nézze meg, plíííz!!
Ennyire rossz lett? :)

_adam-eger (NPC/NJK)

_adam-eger (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.14, 12:29

Az UT2004-ben az a szar hogy hálózatban a pályák 15 személyre készítették.

Szerintem nem szar, hogy csak 15-en tudtok játszani egy pályán mert minek eltúlozni, az úgy nem olyan érdekes, hogy kiteremsz és rögtön lönek rád 4-en aztán elpatkolsz... :gonosz: ;) ;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]