Ugrás tartalomhoz

Unreal Tournament

• Válasz írásához lépj be
171 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 14:25

Engem érdekelne az a Voicepack... esetleg feltehetnéd valahova, hogy mindneki le tudja tölteni...

Strato

_Blaise (NPC/NJK)

_Blaise (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.11, 09:53

Üdv!

Mashakai Danocen: fogadd jókivánságaimat a téma indításával kapcsolatban. Valóban épp ideje volt, hogy az egyik legjobb FPS is helyet kapjon itt.
Az UT (természetesen itt az elsőről beszélek, az UT2003 a maga Quake-es beütéseivel korántsem nyerte el annyira a tetszésemet) szerény véleményem szerint messze a leghangulatosabb alkotás ebben a kategóriában. Más FPS-sel korántsem tudtam annyit játszani, mint ezzel, stb, stb...
Na elég a csöpögésből.
Amúgy én modok nélkül nyomom, szerintem így az igazi.

Ja, és szerény személyem barkácsolt egy Agent Smith Voicepackot, ami - bár messze nem tökéletes - sokak tetszését elnyerte. Akit esetleg érdekel, itt jelezheti... :)

Módosította Blaise: 2003.12.11, 09:58

GhostHunter

GhostHunter

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 07:58

Az UT 2. legjobb, nekem a StarCraft: Brood War az első.

_Mashakai Danocen (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2003.12.10, 17:14

A játékhoz mellékeltek egy Multiplayer.com-os installációt is. Indítsd el, azután már csak használni kell. Amúgy mi lenne az a 2. legjobb játék, mert az UT az 1.?

GhostHunter

GhostHunter

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.09, 17:40

mit kell csinálnom, hogy az Inerneten tudjak a világ 2. legjobb játékával játszani?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.06, 00:48

Hella!

Az egyik kedvenc játékom! A világ talán legjobb deathmatcheit lehet Unreal Tournamentben játszani.

Mutatorból van egy halommal valamelyik CD-men, van egy pár pályám is, meg skinek és modellek. Nagy modot csak egyet szedtem le, de attól nem voltam hasraesve (valami CS szerű mod volt).

Ha szépen megcsinált skint akartok látni, akkor keressétek meg, és töltsétek le a Knight nevűt (van női modellhez is)!

Ja, adok linket is:

GUnreal

Ez leginkább a szerkesztésről szól, de van sok más jó dolog is itt, és ráadásul magyarul!

Strato

• Látogató

Kelt 2003.12.02, 19:59

Ha valakinek van jó sztorija, észrevétele, poénja, akkor ne habozzon, ÍRJON! Nem túl bíztató jel, hogy csak ennyi választ kaptam. Remélem a helyzet javulni fog.

• Látogató

Kelt 2003.12.01, 16:56

Köszke Aleister, már én is gondolkoztam rajta, hogy előfizetek egyre.
Amúgy az én kedvenc modom a Frag*Ball! Főleg akkor izgi, ha van hozzá Weaponer és GTX4.0 mutator :P Elég vicces látvány - és korántsem effektmentes - ha kb 100-150 rakéta szálldogál a levegőben! :para: (Abból minimum 10 Redeemerből származik :nono: )

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.01, 16:06

Ha beruházol bármilyen cd mellékletes gémer újságba biztos lehetsz benne, hogy lesz egy rakás mod, meg map, stb.
Az én kedvencem a Starwars mod! :nono: :para: :P

_Bonaparte (NPC/NJK)

_Bonaparte (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.29, 07:23

Én még csak kezdő vagyok! Méghozzá nagyon! Milyen módjaid vannak? Mert lehet, hogy én is tudok szerezni, csak ahhoz eléggé kutakodnom kell! :vitatkozik:

• Látogató

Kelt 2003.11.28, 18:23

Ne nézzetek olyan kérdőre vonóan! Még csak 1 napja indult ez a téma. De remélem minél több haverra tehetek szert általa.
Ha van valamilyen érdekes sztorid, amit szívesen megosztanál velünk, ne habozz, ÍRJ! :vitatkozik:

• Látogató

Kelt 2003.11.27, 20:41

Üdv mindenkinek!

Ha valaki tud esetleg olyan oldalakat, ahol le lehet tölteni ingyen modokat, az írjon!
(Dark Magic és Infiltration már van)

Módosította Selion: 2005.05.22, 23:27

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]