Ugrás tartalomhoz

Knights of the Old Republic

• Válasz írásához lépj be
1800 hozzászólás érkezett eddig

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2068 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.10, 11:21

Általában valami tök átlagost csinálok, aztán majd a következő 30 szint alatt eldől mi lesz belőle. KOTOR-t is megcsináltam már 1 kardossal, 2 kardossal, botossal, gránátossal stb.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1194 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.10, 09:46

Én azért szeretem a crpg-ket, mert a döntések befolyásolják a sztorit. Éppen emiatt általánosságban azt tartom szem előtt a karakteralkotáskor, hogy a harcon kívüli szitucáiókban minél több lehetőség közül tudjak választani. A karizma/meggyőzés menjen maxra, bármilyen új válaszopciót kínáló jártasság/képesség legyen meg minél hamarabb.

A másik számomra fontos szempont, hogy valamiért nem szeretek gonosz karakterrel játszani, és igyekszem minden mellékküldetést megcsinálni. Ez persze nem minden játékban jön így elő, de pont KOTOR-ban ennek technikai következménye is van, ezért én direkt messziről kerültem a sötét erőket, mert a karakter jelleme miatt ezek sokkal drágábbak voltak.

Általánosan igaz szerintem, hogy a min-max ezekben a játékokban elég jól szokott működni. Tehát ha a fentiek már adottak, akkor választok egy szerepet, és minden képességet úgy veszek fel, hogy egy 3-4 fős csapatban azt a pozíciót tökéletesen betöltse. Természetesen amelyik crpg-ben nem csapatot irányítunk (Withcer, Skyrim), ott azért néha balanszolok, de a KOTOR esetében mehet a min-max optimalizálás.

starwarsfan1113

starwarsfan1113

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.07, 13:25

Tudom, hogy tök új karaktert kezdesz a másodikban. Az elsőnek már meg van, milyen karaktert szeretnék felépíteni. A kérdés inkább arra irányul, hogyha tök új játékot kezdesz, legyen ez most bármilyen pc-s rpg, hogy mi alapján alakítjátok ki a karaktereiteket, úgy hogy nem tudjátok mekkora kihívás lesz a vége, milyen felszereléseket tudtok felvenni, stb.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1194 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.07, 10:31

Csak megerősítem, hogy a 2. részben teljesen új karaktert kell alkotni, és nem viszed tovább az 1. rész döntéseit sem automatikusan - nincs összekötve a két program, a második részben akár beállíthatod, hogy más legyen az előzmény, mint amit te ténylegesen az elsőben elértél. 

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.07, 06:39

Sziasztok! Elővettem a Kotort. Karakter generálásban kérek segítséget.

Válaszd a kardozós irányt, ne a lövőset. Mivel a fő karaktered beszél ezért az intimadie/charm(=helyi megfelelője) fontos. Fegyvereknél a sebzést érdemesebb optimalizálni, nem a pontosságot. 2-3x végigjátszottam de sosem volt leküzdhetetlen kihívás. A 2. részhez meg emlékeim szerint csak a döntés számít, a statisztikát nem viszed tovább, de ebben lehet tévedek.

starwarsfan1113

starwarsfan1113

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.06, 21:29

Sziasztok! Elővettem a Kotort. Karakter generálásban kérek segítséget. Úgy könnyű az optimalizálás, ha játék előtt megtervezem, milyen geareket, feateket használok, meg kb. milyen nehéz lesz a fő boss. De tervezem a 2. részt is elővenni, és ha ugyanígy tervezném meg, előre lespoilerezném a játékot.
A kérdésem, hogy ha semmit nem tudtok arról, milyen erősségű lessz a boss, milyen felszereléseket tudtok használni, mi alapján osztjátok el az attribute pontokat, a skilleket, és a képességeket?

Módosította starwarsfan1113: 2019.10.06, 21:30

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.18, 09:31

Nevezuk at a topicot Tor-Kotor topicca.

Módosította Nagai: 2012.03.18, 09:31

revan

revan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.01, 19:11

Pár hete toltam végig a Kotor 1-et.Én a női mester mellett döntöttem majd élve hagytam és kisétált az ajtón kinyitva nekem:)Ha a férfi mestert támogatod azt nem tudom már nagyon rég volt...lehet valahol a környéken van vmi kapcsoló...Milyen messze van az az autosave?

newkuty

newkuty

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.01, 16:46

Hahó!

Na a problémám a következő. Korribanon járok a sith templomban, és megszereztem a csillagtérképet, onnan pedig amint kiléptem elindult a beszélgetés a főgóré akadémia királlyal, és a mesteremmel, én a mesterem mellet döntöttem, aztán mikor végel lett ott voltam a befagyott savas vizen. Az ajtók viszont zárva voltam és nem tudtam kinyitni egyiket se zárnyitással sem, és nem tudok tovább haladni. Ugye nem kel automatikus mentésről újrakezdenem? :S

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.04.04, 19:38

Valamiert kidob a gep a Kotorbol meg az Endar Spiron.

Miet lehet ez?

Meg van az 1,3-as patch.

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.25, 14:08

Ez az a kristály volt, amit a Tatooine-i huttnak (már nem tudom a nevét) kellett leszállítani. Mondták, hogy ne nézzek bele, mert megszívom. Naná, hogy belenéztem, erre beszippantott és ott voltam a nagy semmi közepén egy fekete ruhás rakata fickóval, aki már régen be van zárva a kristályba, ami egy börtön. Mesélt mindenfélét valami nagy háborúról (arról amit később az arany ruhás rakták is mesélnek a beach-bolygón). Azt mondta ő egy hadvezér volt, de vesztett és a nyertesek (talán az arany ruhások) bezárták és nem is nagyon lehet kijutni. Aztán játszottunk egy találós-kérdés csatát és csak úgy lehet kijönni a kristályból, hogy megnyerem. Ha nem, akkor asszem game over, de nekem sikerült kijönni. Viszont valahol láttam olyan in-game képet, amin ebben a kristályban harcol Revan sötét jedikkel. Én viszont soha nem találkoztam itt senkivel a rakatán kívül. :para:

En sem.

Ott csak egy rakata van.

ShaakTi

ShaakTi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 810 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.25, 13:05

Na, a hivatalos neve mysterious box, és a Korribanon adja Lurze, hogy szállítsam le Mottának a Tatooine-ra.

ShaakTi

ShaakTi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 810 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.25, 12:51

Ez az a kristály volt, amit a Tatooine-i huttnak (már nem tudom a nevét) kellett leszállítani. Mondták, hogy ne nézzek bele, mert megszívom. Naná, hogy belenéztem, erre beszippantott és ott voltam a nagy semmi közepén egy fekete ruhás rakata fickóval, aki már régen be van zárva a kristályba, ami egy börtön. Mesélt mindenfélét valami nagy háborúról (arról amit később az arany ruhás rakták is mesélnek a beach-bolygón). Azt mondta ő egy hadvezér volt, de vesztett és a nyertesek (talán az arany ruhások) bezárták és nem is nagyon lehet kijutni. Aztán játszottunk egy találós-kérdés csatát és csak úgy lehet kijönni a kristályból, hogy megnyerem. Ha nem, akkor asszem game over, de nekem sikerült kijönni. Viszont valahol láttam olyan in-game képet, amin ebben a kristályban harcol Revan sötét jedikkel. Én viszont soha nem találkoztam itt senkivel a rakatán kívül. :para:

ricska

ricska

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 19:19

Melyik/mien kristályokra gondolsz és hol?

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 15:16

Shakti irta:

"
Amúgy én KOTOR 1-ből láttam olyan képeket, amin abban a rakata "börtön-kristályban" (vagy mi volt az), lehet harcolni mindenféle fura sötét jedikkel, vagy sith-ekkel, én viszont sosem találkoztam ilyenekkel. Ez csak valami rátelepítés? Egyáltalán mi értelme van belemenni abba a kristályba? Azt reméltem a rakata bolygón talán értelmet nyer, de sose kérdezte senki... "

valaki tud errol?

ricska

ricska

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.12, 19:28

Ahol vannak az ajtók, azok nem vezetnek sehová, csak mind a 2 játéknak időhiánya volt ezért nincs ott semmi, de egyébként lenne sztem és ezeket kitűnően kihasználják a modok...

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.12, 05:18

Hát az télleg össze van csapva, mintha a készítők megunták volna a végét:D
Am a Dantoointól kezdtem újra.

Az tortent hogy Lucasarts csak 12 honapot adot hogy elkeszitsek, ezert van osszecsapva.

ShaakTi

ShaakTi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 810 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.28, 22:25

Cső.
Én mar kétszer kivittem a játékot és néhány dolog fölkeltetee az érdeklődésemet. A teloson 2 olyan ajtó is van ami vezet valahová de nem lehet kinyitni (elhagyatott bázis alsó szintje(valószínüleg a HK gyár, és Atris bázisán) ha valaki tudja hogy hogyan lehet átjutni rajtuk PLS mondja meg, vagy legalább aszt hogy hogy lehet másodszorra lejutni a telosra. PLEASE ;) :sor: :) :aaaaa:

Én úgy emlékszem, a KOTOR 2-ben több olyan ajtóba is belefutottam, ami úgy tűnt, hogy van mögötte valami, mégsem tudtam átjutni. Volt a Telos állomáson is egy, a Nar Shaddán talán kettő is...

Amúgy én KOTOR 1-ből láttam olyan képeket, amin abban a rakata "börtön-kristályban" (vagy mi volt az), lehet harcolni mindenféle fura sötét jedikkel, vagy sith-ekkel, én viszont sosem találkoztam ilyenekkel. Ez csak valami rátelepítés? Egyáltalán mi értelme van belemenni abba a kristályba? Azt reméltem a rakata bolygón talán értelmet nyer, de sose kérdezte senki...

Módosította ShaakTi: 2010.11.28, 22:26

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2068 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.28, 14:07

Mindegyik másik bolygón van, de pontosabban valami végigjátszást olvass el és az megmondja a konkrét helyeket.

Módosította Selmo: 2010.11.28, 14:07

zolika1994

zolika1994

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 93 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.28, 10:21

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Kotor2-ben HK-47 alkatrészeit honnan tudom beszerezni?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]