Ugrás tartalomhoz

Fotó

Need For Speed

• Válasz írásához lépj be
2037 hozzászólás érkezett eddig

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.23, 16:58

Lehet egyszerre több autóm a játékba? Vagy ha újat akarok, mindig le kell cserélnem az elözöt?

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.21, 21:48

Én nagyon csipem a Drag részét a játéknak.....

Egyébként nálam csak akkor fagy ki a progi (és törlödik a save), ha "Collect reward"-ot nyomok így általában az kihagyom és minde pálya után nyomok manual save-t. Persze a könnyebb pályák után kockáztatok és nyomom a collectet. De megfigyeltem, hogy mindig csak ugyan annál a pályánál vág ki, még ha újra is telepítem a gamét.

_Darksheer (NPC/NJK)

_Darksheer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.21, 21:40

Értem, mi több nem csak nálunk van ilyen probléma, DC-n találtam egy doksit, ami arra hivatkozik, hogy az eredeti patch-el sokan szívtak (kiakadt, előlről kellett kezdeni, oda a játékélmény) és erre írtak egy módszert a népnek, tehát feltételezem, ez elég gyakori probléma.

Ha kell, és adsz egy e-mail címet, elküldöm a doksit, mert nekem amióta ez a patch fenn van, + ha nem ikszelem be a "Collect reward"-ot, nem szaraxik.

Jahh, és olvastam itt a véleményeket a versenytípusokról, a magam részéről csak annyit fűznék hozzá, hogy a bele folyjon ki, aki kitalálta hogy a Drag-ot bele kell tenni ebbe az egyébként utánozhatatlan tempójú játékba, mert ilyen erővel kvarcjátékkal is játszhatnák a "Drag" szarságok helyett.

csá

Darksheer

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.20, 14:41

Mint irtam nálam is ez volt a helyzet....
Kilép aztán elszáll minden.... még a mentés is....
Én is vagy 3-szor ugrottam már neki ez miatt.....

_Darksheer (NPC/NJK)

_Darksheer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.20, 14:19

Nálad is kilépett???

És csak ilyenkor?

amúgy kösz (Benszí) :rohog:

_Ben C (NPC/NJK)

_Ben C (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.20, 13:42

Darksír, úgyérted mikó a collect rewardra nyomsz?
peccset nem tok hozzá, és nem krekk miatt van, de ki lehet kerülni.amikor ott van a CollectReward, nyomsz egy restart race-t, majd onnan kilépsz. a magazin meglesz.

_Darksheer (NPC/NJK)

_Darksheer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.20, 10:40

Helló

Akinek van MŰKÖDŐKÉPES crack-elt exe indítóállománya a játékhoz, kérem írja be honnan töltöte le, mert megőrülök!!!

Eddig négyet próbáltam ki, különböző helyekről, négyszer kezdtem el a játékot, de amint először felkerülök valamelyik magazin címlapjára, vagy néha, amikor el akarom menteni, a játék kilép a windows-ba, és b*****hatom az egészet a levesbe. Ötödször nem fogok nekiállni, pedig nagyon megfogott a játék.

Kösz előre is

Darksheer

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.19, 20:22

Most hétvégén sikerült nekem is hozzájutni a gaméhoz...
Hát több mint király a dolog...
Egy Civicet keztem el tuningolni, de mindig minimális módon, hogy nagy legyen a kihivás és persze csak hardon nyomom...
Észrevettem, hogy Drift-be egy "kiló" style-pontot össze lehet szedni ezzel megnyitva egy csomo cuccost meg unique dolgott... valaki drifteltm már 38000-nél nagyobbat??? nekem ez eddig a rekord!
...de beszívtam... a 19-es megnyerése után kilép mindig a játék.... már vagy telepítettem mindent újra, de nem jó...
Úgyhogy most szomorkodás van egy darabig.....

_Ray (NPC/NJK)

_Ray (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.19, 18:11

Sziasztok!

Miata. Az jó! :)

Clorel: Ismerős a probléma. Vagy váltás vagy kormányzás! :)

Igen, az alapcuccokból is marha jókat ki lehetett hozni. :rohog:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.19, 06:05

Amikor megszereztem, nekem is elment egy fél napom meg fél éjszakám, mire összeraktam midnen kocsira más design-t. Pedig ZH-ra kellett vona tanulnom. ;) És még csak nem is volt unlockolva semmi extra, hanem az alap cuccosból építkeztem. :rohog:
A Miata tényleg jó, sokáig én is azzal nyomtam, de most már leseréltem valami masszívabbra, ami nem repül el annyira, ha ütközök. Asszem Nissan Skylinom van most, és állati feeling, ahogy kiránt oldalra induláskor. :)

Strato

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.18, 20:10

Jó is bizony :rohog:

Én is hasonlóan jártam Ray, csak én hajnali 2-kor telepítettem, és akkor már bizony rendesen összemosódtak a színek :gyagya:
Amúgy szvsz a Miata nagyon rulz ;)
A draget meg nem szeretem :) Általában a váltásra figyelek és akkor jön szembe valaki, vagy amikor nyomom a nitrot akkor :aboci:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.16, 01:08

Én épp tegnap előtt léptem túl a 81-esen. Eddig mindegyik drag-et hardon csináltam, és 10-15 újraindulásnál nem kellett több soha (persze, ha az elején elbambulok, akkor azonnal újraindítom, ez is benne van :D )...

Strato

_Ray (NPC/NJK)

_Ray (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.15, 12:24

Sziasztok!

Nah, én is függő lettem ettől a gamétől.
Most éppen hanyagolom én is, de b*ssza a csőrömet a 81-edik futam. Itt vagyok ugyanis. ha jól emléxem, Skyline-nal vagyok. Ha érdekel valakit, rakok fel képet. Ez (mármint a 81-es) drag. Az egyes, és kettes között nincs másfél másodperc időm sem, és a billentyűzet nem könnyíti meg a váltást. Rengeteg időt vesztek egy sz*r váltással. És képes a gép 6 váltásból 4 perfect mellett állva hagyni médiumon! :rohog:

A zenék szerintem kellemesek. Bár populárisabb számokat választottak az egyes előadóktól, jók. Pl Rob Zombie-féle sörmetált kissé gyökérnek érzem, és a static-X I'm with Stupidja kissé jobban zúz, mint az Only.

A kocsi tunningtól viszont hülyét kapok a szó pozitív értelmében. Amikor megkaptam, későn értem haza, és másnap kora hajnali kelés volt. Gondoltam, megnézem a gamét, és lefexem szunyálni. Hajnali negyed kettőkor befejeztem a 206-os abajgatását. Nagyon élveztem. Aztán másnap zombiként álltam a pultban. :felvon:

Szerintem jó mis game ez.
Nekem az Nfs 3 volt eddig a nagy kedvencem, Most viszont az Underground.

Lirion

Lirion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 720 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.13, 22:17

A tima trialban nem ugyanúgy kell teljesíteni a 3 fokozaton. Sőt, a drift és drag módban is erősen látszik a különbség. Driftben a 4 kör alatt az easy gép 50-60 ezreket ér el, addig hardon már nem ritka a 200 ezres drift sem. Dragen úgy szintén, easyn mennek ilyen 24-25-ös időket (vagy rosszabakat, nem tudom), hardon meg 21-eseket.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.11, 00:12

Urakil!

Szvsz van különbség :gyagya: Így a játék vége felé (Mazda Miata-val vagyok) hardon túl nehéz, mediumon meg túl könnyű :ugri: Persze ez csak a circuit meg sprint versenyekre igaz, a többiben szvsz nincs sok különbség :( Max. time trialban (bár ott meg nem tudom mi, mert így is-úgy is ugyanannyi idő alatt kell teljesíteni...)

_Mr.Adams (NPC/NJK)

_Mr.Adams (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.05, 19:43

Bocs az elírásért!

"valami jó oldalt"

_Mr.Adams (NPC/NJK)

_Mr.Adams (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.05, 19:41

Üdv!

Az biztos,hogy nagyon jó játék.De sajnos még nem tudtam megszerezni! :vitatkozik: :leborul: :titanic: Csak egyik barátomnál játszottam vele.
Nem tudtok valam jó oldal,ahonnan a legujabb játékokat lehet letölteni????????

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.05, 14:38

kicsit rakattantam a jatekra, pedig utalom az autoversenyzest
Drift a kedvencem

ja: a teli magus partin ökörködtünk, kukk ide:
fotó 1
Foto 2

:vitatkozik: :leborul: :titanic: :rohog: :D

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.04, 20:47

Lirion:
Elírtam, mert a drift a kedvencem. A dragot nagyon utálom. :vitatkozik:

Lirion

Lirion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 720 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.01, 15:35

Petrus: láthatóan te sem olvastad el rendesen az én hozzászólásomat. Ha nem tűnt volna fel, azt írtam, hogy a táj az nfsu-ban sem kicsi, és sok minden van ott is, de láthatóan elkerülte a figyelmedet az a pár sorocska, amiben ezt írtam.

Urakil: a különbség easy normal és hard között csak annyi, hogy minél keményebb fokozaton mész, annál kevésbbé csal a gép. Meg van még a drift a time trial meg a drag, ahol észlelhető komolyabban.

B.U.É.K.

Módosította Lirion: 2004.01.01, 15:40

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]