Ugrás tartalomhoz

Fotó

BloodBowl.hu Bajnokságok

• Zárt téma Téma lezárva
951 hozzászólás érkezett eddig

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.09, 16:20

VÁLTOZÁS VÁLTOZÁS VÁLTOZÁS

Végül NEM február 29. vasárnap, hanem FEBRUÁR 28. szombat lesz a 2. KupaNap.

Indok: gondnok utánunk még rendet rak, meg takarít, és ha vasárnap estig nyomjuk, akkor ahhoz hogy hétfőre kész legyen, vasárnap este-éjjel kell csinálnia. Szerintem teljesen jogos a kérése, úgyhogy akkor szombaton lesz a Bajnokság.

A feltételek nagyjából ugyanazok lesznek mint a múltkor, de a jövő hétre igyekszünk pontosítani.

Lorac

Lorac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.09, 12:27

Helló!

Ha már több részlet kikristályosodott a febr. 29-i bajnoksággal kapcsolatban, léci-léci írjátok be ide a fejleményeket, mert ismerek 1-2 embert, aki valószínűleg jönne!

Addig is szerencse fel!

HT

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.20, 09:45

Február 29 kiválló!

Üdv:

Vihar

_Tengleng (NPC/NJK)

_Tengleng (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.19, 15:32

Nekem, úgy tűnik, nem lesz jó a február 29., legalábbis nagyon remélem :D ... Eredeti terveim szerint vhol Közép-Amerikában fogom akkor rontani a levegőt... :)

Lorac

Lorac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.19, 10:37

Nekem jelenlegi állás szerint jó a február. Októberig még nem látok előre...

ht

uborka

uborka

Szuperkritikus

• Archívum
  • 271 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.18, 14:34

... viszont az októberi dátum az lehet, hogy módosításra szorulna.... ;)

1 kicsit pontosabban, ha lehet. Mert szeretnénk azt is tudni, hogy miért? Pl, mindenki hazahúz arra a 2 napra, vagy meg akarja nézni a tüzijátékot, vagy már hideg van, stb.

_Valor (NPC/NJK)

_Valor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.18, 13:43

A február 29-i bajnoki nap szerintem teljesen jó, viszont az októberi dátum az lehet, hogy módosításra szorulna.... ;)

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.18, 13:13

Én mellette vagyok az Uborka által felvetett dolgoknak.

Tűnhet úgy, hogy kicsit korai még előhozakodnunk az új KupaNap időpontjával, hisz Bajnokság-igényét épp most élte ki mindenki, és ilyenkor nyilván nincs senki úgy rajta a témán, mint amikor már X éve nem volt semmi össznépi szervezés.

De azért vannak olyanok, akik nem tudtak eljönni, meg olyanok is, akik máris várják az újabb megmérettetést.

A szervezési oldalról pedig az a magyarázat, hogy terveink és reményeink szerint még nagyobb szabásúvá fajítanánk a rendezvényt (nem mintha nem jött volna össze már most is szívderítően sok edző). Ehhez szélesebb körben szeretnénk hírdetni, és kicsit hamarabb, mint előzőleg. Viszont azt nem annyira szeretnénk, hogy épp a "törzsgárda" számára legyen teljesen rossz az időpont. Ezért lenne jó, ha minél hamarabb megtudnánk, hogy mit gondoltok az új időpontról.

A terv tehát a következő: UBorka felvetette az időpontot. Ti minél hamarabb reagáltok, és a reakciókból leszűrve a tanulságot kialakítjuk a végleges időpontot. Ezután nekiállunk, és minden elképzelhető és hozzáférhető csatornán tudatosítjuk a népekben, hogy mikor lesz a következő KupaNap.

uborka

uborka

Szuperkritikus

• Archívum
  • 271 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.17, 20:50

Sőt, mivel eléggé jól ki is találtuk mi és hogyan legyen, és általában az első ötletek a legjobbak, ki is bököm az ÉN gonodalataimat:

Tehát, lévén a várakozásokat messze túlszárnyalta a rendezvény nem várt sikere, így a mondóak vagyunk, hogyha igény van rá, akkor évi két rendezvényt tartunk. Technikailag ezek természetesen a jelenleg már megismert rendszert és szisztémát fogják követni, változás mindössze a játékszabályokban lehet, és pár egyéb apróságban. Reméljük mindenki okulására.

Na már most amit ide leírok az még csak tervezet, tehát lehet ellene és mellette kiállni!

Február 29-én tartanánk a tavaszi (idén szökőnapi) Kupát, és várhatóan október 23-án az őszi Bajnokságot.
Gondolom egyértelmű mindenkinek, hogy habár nevében különbözni fog, másban nem ;) Esetleg külön vándorkupában gondolkodom, de ez még a jövő (hét) kérdése.

Nos?

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.17, 15:51

CaveMaN:

LOL :aboci: :para: :nono: :rohog:

Mindenkinek:

Uborka jelezte,hogy már most szerveződik a következő bajnokság.Információk a szokott helyen.Tessék jelezni az esetleges gondokat,hozni az ötleteket...stb.

Üdv:

Vihar

CaveMaN

CaveMaN

Hülyegyerek

• Fórumita
  • 277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.17, 09:31

...Sajnálom a hozzászólásokat...

Én nem :para: :aboci:

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 20:30

Az elöző topicot bezártam,remélem ezzel a névvel már egyértelmű lesz a különbség.Sajnálom a hozzászólásokat,de gondolom senkinek nem okoz gondot ismét leírni a fontosabb észrevételeit,ötleteit.

Viharmadár

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]