Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus flame #3

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1932 hozzászólás érkezett eddig

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6574 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 19:07

Ez a kedvencem:

Elég hülyén hangzik ez a főbuzi kedvencének seggnyaló-tartójából.

Ezt gondolom a Főnöködre, Szlejerre érthetjük, nyugodtan :ize:

No, ha a hárem már itten riszálja a valagát, valszeg a főbuzira se kell sokat várni. Aszt ha itt lesz, lacikám, akko jöhet a csaholás meg hugyeregetés. Ezt a nyalásot meg felejtcsük már el részemről, mielőtt még szarrá rehegem magam.

Ja, szvsz mingyá érkezik, ahogy elnézem.

Tééleg, csak egyet árruj el Bélám, kinek vagy a seggnyaló kis alteregója? :) :D
Mer' a stílus elég halványan, de Szléjeres :)
Ugyanannyira gyík, ezé' kár volt +1 regisztráció :-o

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 18:56

Kocsonya Béla: Mi van itt, vazze? Ennyire népszerű lett a farkam, hogy mindenki szopni akarja? :) Lassíts, cicafiú, álljál be a sorba, még Szléjernek is sokat kell tanulni, hogy a szájába adjam, pedig ő előbb volt itt. :)

Komolyan, bazmeg, áruld már el, kinek a másodnickje vagy?

Gondolom, Szléjeré, de nem tökmindegy? :D

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 18:49

Sziasztok!

Persze a barna lyuk ezt nem érti...

...hogyan is érthetné? Azért persze erőlködik, erőlködik nagyon. :) Már idézget is, hisz látta a nagyoktól, hogy ők így művelik azt furcsa, már-már misztikus tevékenységet, amit ők "kommunikáció"-nak hívnak, de ami neki a szövegértés és -értelmezés képességének híján soha nem fog menni.

Közben persze nagyon-nagyon figyel, hogy mindig "hugy"-ot írjon "hogy" helyett, reméli, hogy ha sikerül, és egyszer se rontja el, akkor valaki előbb-utóbb elhiszi neki, hogy ún. "stílus"-sal rendelkezik, de hát ezzel legföljebb mindenféle Kocsonya Bélákat verhet át.

Kétségbeesetten próbál feldühíteni, de hát erre épp annyi esélye van, mint hogy feldühítsen a klozet, amibe beleszartam.

Egy szó, mint száz, próbál úgy tenni, mintha nem bukta volna be ezt a flémet éppen úgy, mint a szánalmas, jelentéktelen kis életét, de már ő is sejti, hogy baj van. Egyre hosszabban, körülményesebben magyarázza a semmit, a szája sarkában megjelenik némi hab, és ez most nem a megszokott geci, ami akkor szokott ott lenni, amikor leszopja magát. Mi lehet a gond? Vajon mi kerülhette el a figyelmét?...

És a barna lyuk egyre csak nem érti...

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.23, 18:48

No, ha a hárem már itten riszálja a valagát, valszeg a főbuzira se kell sokat várni. Aszt ha itt lesz, lacikám, akko jöhet a csaholás meg hugyeregetés. Ezt a nyalásot meg felejtcsük már el részemről, mielőtt még szarrá rehegem magam. Elég hülyén hangzik ez a főbuzi kedvencének seggnyaló-tartójából.

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 17:36

Csak annyi, hogy úgy tudom, az anyázásért karmalevonás jár.

Ha mégeccer beleugatol bazmeg, szétütöm rajtad anyádat!

Nohát baszomkeresztbeanyád

Ez már 2, ha jól számolom.... fogy a karma, fogy szépen...

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 17:21

Bela, en Szlejer helyeben erosen cikinek ereznem, hogy egy ilyen f***paraszt nyalja a seggem, raadasul fajna is, mert kilog egy gerenda a szemebol: epp az elobb volt valami baszogatas-kiserleted Dinchamion iranyaban ebben a temaban.
A kulonbseg, hogy te nyalsz, o nem.
Nem jatsszad itt az agyad, kicsi vagy meg ehhez, fikanick.

_Szlejer (NPC/NJK)

_Szlejer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.23, 17:17

Egy kicsit aggódtam, hogy nem méltatsz válaszra, ebben az esetben ugyanis a pizzarendelést én fizethettem volna, de szerencsére eléggé kiismertem az itt mutatott viselkedésedet.

Nohát baszomkeresztbeanyád, émmeg megnyertem fogadást a pizzással (tökkvéletlen persze)!

Merhát' biztosra vettem, hugy nembírod válasz nélkül hagyni a válaszumat, meg (tökkvéletlen persze) pont annyi szóközt rüfögtél ide (szerencsére ruppant kiismerhető módon persze), ahány mormottarühös szemölcs van az apádba hálni járó neves homoeroto-atamán táncdalénekes Abdelkadar Makdad balvalagán! Ezér' jutalmul, a szakácson kívül, mostan én is beleverhettem nektek a tésztába...

Jó étvágyat hozzája, sneci.

Gyere majdan vissza, ha nagyubbacska leszel, osztán nem tizenkettőt baszok meg fajtádbul, röptiben, eccerre.

Alorian

Alorian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 258 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 17:13

Lehet itt egységfrontokba tömörülni, egymás f***ára csókot dobálni, győzelmi jelentéseket írogatni (lásd Apokrif-Aprófing :) ), mégiscsak az a nagy harci helyzet, hogy ez a Szlejer csákó benéz ide 5 percre, aszt kifújja az orrotokat gyerekek.

Hát...
Az igaz, hogy ahogy ezeket az épületes izéket olvasom (hozzászólásnak azért nem nevezném) percről percre csökken az IQ-m de ott még nem tartok hogy más fújja ki az orrom.
(szerintem még a többiek se)

Egyébként mennyit fizet neked Szléjer?

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 17:07

Na lássuk.

- hordaelmélet csekkolva
- nickbaszogatás csekkolva
- csírlíderkedés csekkolva

:D

Komolyan, bazmeg, áruld már el, kinek a másodnickje vagy? Mert egyéniség annyi van benned, mint egy fénymásolóban a legrosszabb napján... :)

Mer' Szlejer pörög itt, mint valami duracellnyuszi, többen röhögnek (én is), és kész, vége. De hogy ennek a melléksodrán besompolyogva akarjon bárkit is kioktatni egy lemmingképzőből szalasztott értelemzavart idióta, az már kicsit nonszensz, nem? :)

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)

_Kocsonya Béla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.23, 16:52

Lehet itt egységfrontokba tömörülni, egymás f***ára csókot dobálni, győzelmi jelentéseket írogatni (lásd Apokrif-Aprófing :) ), mégiscsak az a nagy harci helyzet, hogy ez a Szlejer csákó benéz ide 5 percre, aszt kifújja az orrotokat gyerekek.

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 15:21

Nemtom bazmeg, de ha ilyen tempóban halványodik a produkciód gabikám, még egy-két beszólás és te leszel a lokál inviziből men... :)

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 15:19

Szléjer!

Köszönöm reakciódat, hála neked megnyertem egy fogadást. :)
Tudom nem nagy ügy, de nekem elég... Valószinüleg más dolgok okoznak nekem sikerélményt mint neked, ezért nem várom el, hogy megértsd.

Egy kicsit aggódtam, hogy nem méltatsz válaszra, ebben az esetben ugyanis a pizzarendelést én fizethettem volna, de szerencsére eléggé kiismertem az itt mutatott viselkedésedet.

Mindenesetre amennyiben igéreted fenntartod, szivesen állok rendelkezésedre, bár azt nem garantálom, hogy anyukám is ráér, de ha gondolod a tiéddel is beérem... :)

További kellemes "flémelést"

Üdv:

Enjoy the little things in life!

_Szlejer (NPC/NJK)

_Szlejer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.23, 14:40

Remélem nem veszed sértésnek, de megkérdezném: Mi az igazi oka annak, hogy ezt csinálod itt?

Ha mégeccer beleugatol bazmeg, szétütöm rajtad anyádat!

_Szlejer (NPC/NJK)

_Szlejer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.23, 14:29

Azt hallottam, Hawking bácsi nemrégiben revideált. Hogyaszongya, a fekete lyukból mégicsak ki tud jutni valamennyi az elnyelt információból, még ha erősen eltorzulva is. Nomármost ha ez a helyzet, akkor az ilyen Szléjer-típusú szingularitások mégsem fekete lyukak, hanem bizony visszaminősülnek barna lyukakká. Hétköznapi szóval "segglyuk"-ká.

Most látum, Aprófing gyerek nagyon pattogik...

Öcsike, ha én segglugg vagyok, akkó te csak bélsár tengeriben fuldokló aprócska hemorrhoidikkus pörsenés lehetel rajtam, akit csak akkó vesznek futólag észre, amikó végigszánt rajta a seggszpír. Attól még, mer letod írni annak a gépbebrunyáló Hawkingnak a nevit, úgyanojjan disznószaros gummizsizmával arcbarugdalni való zsírköcsög maradol, akkinek még az utolsó taknyosszájú purgyé is büntetlenül csulázhat bele a gigájába, miközbe sírva könyörögsz egy hariért a visszaökklendezett, macskás kézzel nyálgalacsinnyá mancsikolt túróruddijából...

Én persze most elmagyarázom neki, hogy a "szarok az attrakciódra" nem azt jelenti

Peerszeje, hogyne... Tanujjad meg fitymahuzadék, flemmelésbe csak magadfajta bealázott, kinemszarjale lúzerecskék "elmagyaráznak". Annyira kispájjás vagyol ebbe, hugy legközelebb próbákozzá inkább dörmögő-dömötörrel, hátha aztat egykét színesceruzzával, haboskakajóval, meg persze anyu segíccségivel letod nyomni...

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 12:46

Alorian:

De nem az csak annak akar látszani.

Na, ez meg a másik, ami nem érdekel...
Ha valaki az étteremben beleköp a kajádba, meg szoktad tőle kérdezni, hogy "figyi, haver, amúgy jó fej vagy, nem, melyik egyetemen végeztél?" - merthogy engem nem nagyon szokott ez sem érdekelni. Azzal, hogy ilyen-e valójában nincs értelme foglalkozni: láthatólag ilyen. A célját meg leszarom...

Esetleg lesz itten valami rendesebb flame is amibe érdemes beleszólni?

Hellyel-közzel szokott. Amúgy csak azt tudom mondani, amit Balight mondott: ha unod, hagyd vagy intézkedj. :)

Verpistike:

Nem hagyod abba a floodolást! Fúj! Rossz Verpistike!

üdv:
Pater

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 12:20

Es akkor attol kevesebb ido alatt, tobb hulyeseget lehet leirni?  :buszke:

Aha :eeek: :), illetve jajám! :)

Módosította Verpistike: 2004.09.23, 12:22

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 11:03

Rájöttem én is, azért osztogattam cukorkát
Van benne speed, meg koffein

Es akkor attol kevesebb ido alatt, tobb hulyeseget lehet leirni? :)

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 07:37

......
De ezt a megvilágosult megváltópózt
szvsz ne erőltesd, mert nem áll jól.

Rájöttem én is, azért osztogattam cukorkát :buszke:
Van benne speed, meg koffein :)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 07:26

Az erőködésrő meg annyit, úgy csimotázol te nagyonkiccsávó, ahugy én akarom... Ej be kár, hugy akkó sem veszed észre a f***t, amikó mán rég kiütötte szemed.

No eriggyé helyedre.

Ez most már az "én csak jáccom veletek" fázis? :)

Hitelesebb lenne, ha nem a kefét próbálnád baszni, te szerencsétlen... :buszke:

Altemor_del_Daitar

Altemor_del_Daitar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 302 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 06:42

Vérpistike.
Elmondtad egyszer..kétszer..háromszor
bölcs jótanácsaidat, nem értettük meg, vagy nem érdekelt.
Téged ez az egész untat. Akkor ezek után miért olvasod, és pláne miért írogatod elmés meglátásaidat ide? Egy szebb és jobb flémről prédikálsz glóriával a fejed felett, már sokadszor választod ketté azt a rohadt Vörös tengert, vedd már észre, hogy felesleges megváltó tevékenységed. Ez egy B kategoriás unaloműző kalandfilm,
ahol a munkahelyi stresszt levezetni próbáló csikósok egy B kategóriás
petróleummal lelocsolt lószart csapkodnak karikás ostoraikkal.
Semmi több. Senki nem veszi komolyan szlejert, csak röhögni lehet
rajta, ahogy direkt széllel szembe vizel, és szemlátomást élvezi, ahogy a langyos permet lecsapódik homlokán, majd lassan belefolyik
mogyorókrémtől ragacsos csúzliszájába. Nincs jobb, érted?
Ha ez neked nem tetszik, ülj le egy fa alá meditálni, vagy menj és érdeklődj az SR fórumon, hogy kész van-e a legújabb génmanipulált igazzy f***, amivel le lehet cserélni ezt a szánalmas, ürülék, és vazelinfoltos műbránert. De ezt a megvilágosult megváltópózt
szvsz ne erőltesd, mert nem áll jól.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]