Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus flame #3

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1932 hozzászólás érkezett eddig

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 18:50

Esetleg lesz itten valami rendesebb flame is amibe érdemes beleszólni?

Csináljál. Rendezd meg. Legyél alany vagy felfedező, a lehetőségek tárháza végtelen. Addig meg marad ez. Legalább könnyű olvasni, nem kell sokat gondolkodni hozzá. Nem mehet mindig művészfilm, mert elöbb utóbb megunod. Azért majd egy u2u-t dobj, ha készen állsz a dologgal... :)

Alorian

Alorian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 258 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 18:31

Zool: nem érdekel senkit, mitől lett ennyire tahó alpári szubhumán kotonszökevény. Senkit.

üdv:
Pater

De nem az csak annak akar látszani.
Esetleg lesz itten valami rendesebb flame is amibe érdemes beleszólni? :)

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 17:56

Zool: nem érdekel senkit, mitől lett ennyire tahó alpári szubhumán kotonszökevény. Senkit.

üdv:
Pater

_Zool (NPC/NJK)

_Zool (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.22, 17:45

Hi there!

Lobsta rátapintott a lényegre: Szlejer ezt valamiért csinálja, és nekem is van 2 tippem, úgyhogy Lobsta, ha Szlejer megírná neked, légyszi küldd tovább!! THX! :) :eeek:

És még valami: Ki van zárva, hogy a fickó nem direkt ennyire alpári paraszt. Ilyen ember nem létezik. De ha mégis, akkor nem szeretnék vele összefutni egy MAGUS partyn.. :buszke:

Szeva..

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 17:40

Lobsta: nem bánt senki... nem olyan itt senki... :buszke:
Orastes: a billentyűzetfelérésben is apukát gyanítom... felsegítette, letette négykézláb az asztalra, hadd csapkodja a billentyűket szittya random módon. :)
Apokrif: ilyen fiatal korban még nem engedi apuka a péniszimplantot. :magyaraz:

üdv:
Pater

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:52

Te se lehetsz nagyon eleresztve, ha ez neked már méret.

Mingyár' öngyilkos leszek :)
Biztass még Apokrif, csak így tovább.
Mindenesetre a billentyűzetet láccólag föléri :buszke:

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:39

Sziasztok!

Elérte a megfelelő méretet, még ide is írogat.

:) Te se lehetsz nagyon eleresztve, ha ez neked már méret. :buszke: Neeeem, Szléjer még f***nak se elég impresszív. Épp csak egy kuki.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:33

(Szlejer, idő: 2004.09.22, 17:05 )
Ej be kár, hugy akkó sem veszed észre a f***t, amikó mán rég kiütötte szemed.

Ahhoz a f***nak el kéne érni egy bizonyos méretet. :)

Elérte a megfelelő méretet, még ide is írogat.
Szlejer név alatt peóbálkozik :buszke:

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:31

Hali!

Előre is elnézést kérek ha kicsit off a stilusom, asszem nem vagyok flémer. :buszke:

Szléjer!
Remélem nem veszed sértésnek, de megkérdezném: Mi az igazi oka annak, hogy ezt csinálod itt? Ha esetleg elrontaná a játékod egy eltérő hangnemű hozzászólás, akkor u2u-ban is érdekelne a válasz, mert tényleg kiváncsi vagyok rá. Ha, jól emléxem az egész vhol egy "jajj de elgárgyult ez a fórum" jellegű, bár ennél kétségkivül durvábban fogalmazott hozzászólásoddal és ennek folyományaival kezdődött. A többi hozzászóló reakcióit többé kevésbé érteni vélem, hiszen többnyire reakciók, vérmérséklettől és vszeg pillanatnyi hangulattól függően. Ha nagyon tévednék, nyugodtan javitsatok ki, ezért irtam publikba és nem u2u-ba.

Tehát Szléjer kérlek, adj vmi magyarázatot erre, mert egy fogadás eredménye függ tőled! :eeek: Ha válaszolsz (és érdekel a dolog) akkor elmondom mi volt a két (egyébként triviális) elképzelés a motivációdat illetően.

Előre is köszönöm!

ui: bevallom kicsit aknamezőre tévedtem, eddig csak egyszer flémeltem próbaképpen, de a végül megszületett döntésem szerint nem szándékszom még1x. Remélem ezen hozzászólásommal nem estem bele ebbe a hibába... :)

Üdv mindenkinek:

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:31

ehh...
megint itt van...

szólni kéne apukájának, hogy zárja el a gépet, mert meg kellene írni még a házit környezetismeretből...
elég csúnya dolog, az is, hogy (méretéhez mérten nyilván kicsi) műbránerekkel hagyja játszani, de hogy ide is engedi, az már komoly nevelési hiba.

valaki szóljon neki, hogy inkább a szüleivel beszélnénk vagy a pszichológusával, ha még életben van szegény buta "szakember"...

üdv:
Pater

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:17

Sziasztok!

Ej be kár, hugy akkó sem veszed észre a f***t, amikó mán rég kiütötte szemed.

Ahhoz a f***nak el kéne érni egy bizonyos méretet. :)

Rutin

Rutin

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 16:13

Szvsz ennél csak az lesz majd fárasztóbb, amikor Szlejer kartács bejelenti, hogy "hihihi, csak megjáccottam, nem is vagyok ilyen, becaptalak, becaptalak"...

_Szlejer (NPC/NJK)

_Szlejer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.22, 16:05

Legalább valami lendület lenne az erőlködésedben, csimota.  Valami kis tűz, lelkesedés, nem csak ez a szarszag, ami a beszólásaidból szivárog. No, mindegy, szopogasd még egy kicsit a letépett f***odat, amit épp a seggedből húztál elő, oszt' ha megtanulsz rendesen provokálni, majd próbálkozz újra, mer' tüdőbeteg danaiszlepkétől is láttam már súlyosabb rácsapásokat...

Nem köll ennyi rizsa. Tehát akkó nyeled.

Az erőködésrő meg annyit, úgy csimotázol te nagyonkiccsávó, ahugy én akarom... Ej be kár, hugy akkó sem veszed észre a f***t, amikó mán rég kiütötte szemed.

No eriggyé helyedre.

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 15:49

Sziasztok!

De, észrevesszük... és pont azért, mert ennyit foglalkoztok vele...
Nem kellene...

:újra előveszi az atyai mosolyt: És mit is kéne csinálni a flém-topicban, ha nem lúzereket flémelni? :) Na elmész te is Szléjer után, jól van? :buszke:

Tisztelettel:
Apokrif

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 15:16

:sóhajt:

Elvagytok ti ahogy nézem, kellemes szórakozást! :buszke: :)

:cukorkát osztogat:

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 15:09

Megértem én, mer' zsákmajomszar vótál mindég is flemmelésbe... Azé' látom éghet a bőrkóbász tárolásra módosult pofazacskócskád attul amit tűlem kaptál, mervalahugy hirtelen elment kedved az übergaggyi csimotázástól, és mán a néphez nyavíkolsz szupportér. (kajánul röhöcsél)

:)

Legalább valami lendület lenne az erőlködésedben, csimota. Valami kis tűz, lelkesedés, nem csak ez a szarszag, ami a beszólásaidból szivárog. No, mindegy, szopogasd még egy kicsit a letépett f***odat, amit épp a seggedből húztál elő, oszt' ha megtanulsz rendesen provokálni, majd próbálkozz újra, mer' tüdőbeteg danaiszlepkétől is láttam már súlyosabb rácsapásokat...

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 15:08

Apokrif:

De, észrevesszük... és pont azért, mert ennyit foglalkoztok vele...
Nem kellene...

üdv:
Pater

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 14:34

Sziasztok!

De hiába vetítel, a Mester tuggya kinek-mikó-hova tanál be.

:rotfl: Milyen mester, nyomoronc? Csak nem magadról beszélsz, te szánalmas kis hímringyó? :) Pörögjél még picit, de düllesszél is, mert esetleg nem veszünk észre. :)

Pater_Schonheit

Pater_Schonheit

Mutyóka

• Archívum
  • 844 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 14:11

Szlejer:

:) :) :megsimogat: :nono:

...elballag...

üdv:
Pater

ps: nem csk szlejerre vonatkozik... gyerekek, túl sok a búgócsigázás...

_Szlejer (NPC/NJK)

_Szlejer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.22, 13:58

Oké, persze a lentieknek igaza van, nem érdemes etetni a trollokat. De ez a Szléjer gyerek már trollnak is selejtes. Csak egy komplett hülyének juthat eszébe, hogy egy flém fórumot akar széttrollkodni/körbehordozni rajta a véres f***át/vagy mittomén minek balf***kodik itt már napok óta...

Fosol kishüjjegyerek?

Megértem én, mer' zsákmajomszar vótál mindég is flemmelésbe... Azé' látom éghet a bőrkóbász tárolásra módosult pofazacskócskád attul amit tűlem kaptál, mervalahugy hirtelen elment kedved az übergaggyi csimotázástól, és mán a néphez nyavíkolsz szupportér. (kajánul röhöcsél)

De hiába vetítel, a Mester tuggya kinek-mikó-hova tanál be.

Ha nem teccik, takaroggy.
Ha maracc, akkó meg nyejjed.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]