Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus flame #3

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1932 hozzászólás érkezett eddig

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 21:43

Van egy olyan érzésem, hogy DnD alapkönyvekben előforduló fordítási hibák is a te egyik tervednek a részei! Ha már itt az igazság pillanata, fedd fel lapjaid, és mond el milyen felsőbb cél érdekében is tetetted bele őket...! TUDNI AKAROM!

Ahh, bocsáss meg uram, nem akartam kiabálni, csak az idegesség... olyan nehéz elviselni rám meredő avtatárod parancsoló tekintetét.... Gondolom abban is van valami trükk. Valójában egy másodpercenkétnt 150frammel villogó.gif, amiben összesen 3 kép (minden 30.-helyen 1 ) a "KUSSHADJ SZOLGA!" feliratot tartalmazza! Nézzétek csak meg valami animátor progival....! :aboci:

Roger_Preed

Roger_Preed

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 346 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 21:12

:rohog:

RoGeR :aboci: Attila előtt!

Most már nem merek több RPG-t megvenni, csak a Te (Istencsászár Ultraüberzsír ErPéGéPontHuGuru Egekig Magasztalt) személyiséged engedélyével. :para:

KisMano... Ezentúl én is hallgatózom a buszokon... :nono:

Üdv:
RoGeR

:punny:

kismano

kismano

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 21:08

Jóóólvan.... egyből védekezik... :aboci:
De aztán a komoly tények nyomása alatt csak beismerte a valót!!! :para: :rohog: :nono:

Kiváncsi vagyok, ha ott lettél volna mit reagálsz Te Magyar RPG és Fantazi Istene! :punny:

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 21:03

Mottó: "Nem telepítettünk B3-as bombázókat a térségbe."

Mivel a sztorin már percek óta fuldokolva röhögök, mióta a chaten hallottam, örülök, hogy végre reagálhatok... :para:

- Soha nem voltam eladó/tulaj/alkalmazott/stb semmilyen Valhalla boltban. Utoljára olyan hét éve voltam ilyen intézményben, akkor egy Star Wars alapkönyvet vettem. Ha ez munkakapcsolat, állok elébe.

- Bár támogatom az rpg.hu-t, ezt nem könyvesbolti, hanem reptéri fizetésből teszem, oszt' azér' ez az összeg nem annyi, hogy én tartanám el a site-ot.

- Hasonlóképpen, asszem Bepének nem elsőrendű rémálma az anyagi összeomlás, amit a moderálásom okozta sértődés miatt történő tőkekivonásom eredményez.

Mindenesetre öröm elnézni, hogy lassan részese leszek a hazai rpg-folklórnak. :aboci: Akit a fentiek nem elégítenek ki és inkább összeesküvésre vágynak, ihol néhány adalék:

MrX az unokabátyám féltestvérének nagynénje és úgy táncol, ahogy én fütyülök. Tihor dettó.
Tiberius igazából Novák Csanád, csak utasításomra túlesett egy plasztikai műtéten.
Nem csak a Valhalla boltok az enyémek, de az új Inomi bolt, az előtte álló pályaudvar, meg az összes hazai Cora és Tesco.
D20 készítő érdekeltségeim miatt erőltetem az új M* rendszerét.
A címlapon található bögre-hír a titkos TelAviv-rpg.hu-én tengelyre utal.

A két sugdolózó csimotára meg már kiküldtem a legényeket.

Módosította Attila: 2003.12.16, 21:04

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 21:01

Lol.... :para: :aboci: Ez kész... Én még nem nagyon találkoztam rpg.hu felhasználóval élőben magamon kívűl, egyedűl nyáron rpg-táborba látam pár ismerős nicket :rohog: Lehet nem járok elég geek közegben (ez elGabor vesszőparipája, ha jól sikerűlt levennem....). Mondjuk buszon eléggé meglepett volna egy ilyen... :nono:

kismano

kismano

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 20:48

Kicsit off leszek... előre is elnézést... ;)

Kezdeném egy köszönetnyilvánitással két RPG user felé akik a névtelenség homályába burkolózva lelkes olvasói a flame topicoknak :para: -> Istenek vagytok srácok!!! Még pár év és megkeres titeket az MIB! :rohog:

A háttér:
173 Gyors busz
Bosnyák tér és Molnár Viktor utca megállók között
16.40 ZULU

Két tizenéves csóka (barna kordkabát és fekete bomber) előttem ül a busz hátuljában és vagányul dumálnak csajokról... Én beletemetkezve a HVGbe, amikor megüti a fülemet egy szó "Artemis" :eeek:
vadul fülelek, mire a két lelkes flame-rajongó tudatlanul is elémtár egy fantasztikus felfedezést!
Összeesküvés-elmélet ezerrel... :nono:

Bonvivánuk faxfejségének taglalása után ugyanis a beszélgetés powerage-re terelődött (AKA. Attila).
Bomberes Jólértesült Kiscserkészünk felvezette, hogy Attila voltaképpen megegyeszik a Kodály köröndi ex-Valhallás könyvesbolt kopaszodó eladójával, merthogy eccer hallotta, hogy Attilának hivják őt is, innentől pofonegyszerű, hogy Attila - Attila / ex-Valhalala - RPG.hu csakissss ugyanaz lehet... :aboci: Barnakabátos Kisnaiv :aboci: hitetlenkedésére sokat sejtetöen jött az újab tromf: belső infóból hallotta, hogy Attila keményen pénzeli BePét - merthát a könyvesboltból fussa - ezért BePe mindig félrenéz ha Attila elveti a súlykot, mert be van fosva, hogy elapad a pénzfolyam!
Meg a legutóbbi pénzes levél is azért született, mert a Tihor is befenyitette és insider info, hogy az Inomi is utálja, mert nem adta el nekik az RPG-t....

Szerencsére az arcüreggyulladásomnak köszönhetöen :punny: sikerült az orrfújásokba rejteni a röhögést... de sajnos a két ifjú titán a következő megállónál leszállt igy lemaradtam a többi zaftos sztoriról...

Remélem fiúk ti is olvassátok! Csak annyit szeretnék mondani, hogy: Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! :rohog: :rohog: :rohog:

Apokrif

Apokrif

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 395 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 18:43

Sziasztok!

Varshi:

Kicsi Endrosz, fogalmaznál picit konkrétabban?

Endrosz szerintem arra próbálta felhívni a figyelmet, hogy míly jelentős munkásságot tett le az asztalra veszettül pörgő búgócsigánk, mielőtt elnyelte őt az rpg.hu történelmének emésztőgödre.

kismano

kismano

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 16:04

Lehet, hogy én vagyok paranoid ;)
De már előre félek, hogy mikor tér vissza.
Tudom, hogy nem kötelező olvasni, de thrillert és horrort is szoktam... :( olyankor is félek :ugri:

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 14:52

Hümmm... de unalmas egy darab volt.

De ilyenkor regelhet egy új nevet nem? Vagy ip-bannt kapott?

Varshi

Varshi

Árnyfalkatag

• Moderátor
  • 1592 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 14:29

Kicsi Endrosz, fogalmaznál picit konkrétabban? ;) Biztos az én elmém nem elég éles már...

Endrosz

Endrosz

Kicsicsillag

• Fórumita
  • 875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 13:25

Összes hozzászólás:168 (0.05% százaléka az összes hozzászólásnak )

(kiemelés tölem)

Módosította Endrosz: 2003.12.16, 13:25

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 13:20

es most, hogy a bannolasaval csend es nyugalom tamad a flame forumokon, Artemis elegedetten hatradol a fotelben:
"En megmondtam! elnemittattam a flame forumot!"
;)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 13:01

És véget ért a felvonás:

http://forum.rpg.hu/index.php?s=&act=Profi...DE=03&MID=21382