Ugrás tartalomhoz

Fotó

Silent Storm

• Válasz írásához lépj be
97 hozzászólás érkezett eddig

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.06, 13:47

Üdv.

Ergil: Win2k. De a tasklist alatt azt értettem, hogy feladat bezárása. :)

Honlapjukat még én sem néztem. :hammer:

Üdv.

Ergil

Ergil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.06, 13:14

Messor_!

Patch- nel vmilyen hivatalos patchre godnoltam, meg nem neztem a jatek honlapjat.

Tasklist megoldja? Erdekes, ugyanezt jatszotta nekem a MAx Payne palyainak toltesenel.... Milyen op rendszered van? Nekem WIN2k

Ergil

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 15:57

Ergil

Megesett már, hogy 10! perc után sem fejezte be a semlegesek lépését. (tasklist megoldotta :cyber: )

Patchet még nem, de nem is nagyon volt rá szükség. (bár egy pályán nem rakja ki a doksit, anélkül meg nem lehet leavelni...)

Milyen patchre is gondolsz?

Üdv.

Ergil

Ergil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 11:01

Sziasztok!

Van egy kis problemam a a jatekkal, nem tudom masnal is elofordult-e, nalam a gep rengeteg idot (perceket) tolt a semleges felek mozgatasaval. Gyakran 5 percet!!!! is kell varnom, mire vegre eldonti mit is akarnak csinalni.

Installalt mar valaki barmilyen patch-et a jatekhoz?

Ergil

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.28, 22:01

Egyebkent Panzerklein-okig nalam az abszolut gyilkosok a Scout es a Sniper.

Tényleg jók, de nincs jobb élmény kétlábú géppuskát adni a napszemüveges katonának, és hosszú sorozatot lőni az ellenség csoportjába... :nono:
Silenced cuccsot nem is használtam. Hadd jöjjenek azok a mocskos szövetségesek! :D

Egyebkent erdemes cserelgetni a csapattagokat

De már annyira a szívemhez nőtt ez a banda, és annyira a végén járok már (szerintem)... :)

Strato

Ergil

Ergil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.28, 14:43

Sziasztok!

Nagyon kiraly a jatek, s mint JA fan rogton kozepes fokozaton kezdtem el, mondvan izgalmasabbak a serulesek.
Hat nem egyszer tortent mar, hogy 3-4 ora jatek utan kellett ujrakezdenem, mert meghalt vmelyik emberem.
Ha tobb reszbol all a palya, akkor sem tudok koztuk menteni... Horror

En is Svajcnal jarok, nekem nem volt vele gondom, a civileket is lehet kotozni :D
Raadasul sikerult kirobbantanom a padlot a Szovetseges pnazerklein-ok fellett, onnan mar nem volt nehez leszedni oket. Az Agyuk - nem a robbanolovedekesek - eleg jol viszik oket.

Egyebkent Panzerklein-okig nalam az abszolut gyilkosok a Scout es a Sniper.
Scout nal Suriken kozelharcra (4AP 30-40sebzes) silenced submachine GUn tavolra, a Snipernel meg egy silenced mesterlovesz puska.

Egyebkent erdemes cserelgetni a csapattagokat, ugyanis 11-13 szintig mindig ugyanazokat hasznaltam, ami jo kis special ability-ket adott, viszont nezzetek meg a listan levo karaktereket, ok is egyutt fejlodnek velunk, es a kepessegik 2szer jobbak. (Lehet, hogy nem voltam eleg random - encounterben...)

Udv: Ergil

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.23, 00:35

Hát, megszenvedtem az oroszországi gyárral, ahol foglyul kell ejteni egy mérnököt.
Először is úgy gondoltam, hogy ha már van 6 panzerkleinom, akkor mindeki ugorjon bele egybe. Ennek a következménye az lett, hogy a pálya elején három összeragadt, úgyhogy azokól ki kellett szállnom, s csak 3-mal zúzhattam. Mondjuk az kárpótolt. :sir:
Azonban sikerült szétlőnöm egy adag hordót a lépcsőház mellett, aminek a robanása tönkrevágta az egész lépcsőszerkezetet. Gondoltam, nem gond, majd felmászok a lyukas padlón. Igen ám, de a padló pont az ajtó előtt szakadt le... :lol:
Közben nézem a mechanicomat, és látom, hogy elfelejtettem neki lockpicket hozni. :aaaaa:
Az alsó szinten nem volt senki, és még volt két szint, ahova be kellett volna néznem...
Találtam egy létrát valami fenti állványzatra, ami körbefutotta a hangárt. Felzúztam rá, persze a fenti irodába vezető ajtó zárva (minden ajtó tömör fém, azaz szétlőhetetlen volt). Szerencsére volt mellette egy ablak, amit szétlőtem, majd a mögötte lévő asztalt is, így végre be tudtam mászni. Persze az ajtó a harmadik szint irodarészéhez megközelíthetetlen volt a lépcsőházi pusztítás miatt. Gránátból mázlimra rendesen felszereltem magamat, méghozzá igen erősből. Elkezdtem hát a falpusztítást... :aaaaa:
A vége az lett, hogy a harmadikról lerobbantottam egy utat az elsőre, ahonnan vissza lehetett mászni a másodikra, onnan pedig be tudtam mászni a harmadik emelet iroda részébe. :)
Itt megtaláltam a dokit, akit kiütöttem, de hát levinni már nem tudtam. Mászni nem lehet úgy, hogy hurcolsz valakit. Gondoltam, hogy ledobni csak nem lehet, de azért megpróbáltam... és lehet! Akkorát röhögtem, ahogy ledobta a katonám egy emeletnyit azt a szerencsétlen mérnök urat! :aaaaa: Aztán még egyet. :rohog:
Aztán jött a poféra esés, hiszen, ha midnen PK-t el akarok vinni, akkor a fickót itt kel hagynom...
Kipróbáltam, mi a különbség a két választás között. Az egyikben elveszik egy PK, de a missionra bökve kiírja, hogy mit szereztem onnan, a másiknál megvan a PK, a kiírás hiányzik, de ugyanúgy megkaptam a kihallgatás dokumentumait és a következő küldetést...

Strato

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.19, 06:32

Két CD-s a játék. Két kampány van benne, értelemszerűen tengely- és szövetséges hatalmak alapján. Én a tengely kampányt kezdtem el, és talán tíz pályát végeztem ki eddig. Még van szerintem pár előttem... Gondolom a másik kampány ugyanennyi pályát tatalmaz. A történetet leginkább a szerzett dokumentumokból lehet megtudni.
Jól lehet taktkázni, nem túl hülye az ellenfél sem, néha rendesen megszorongat. Tetszik, hogy egy-egy jó csellel teljesen átfordíthatom a csata egyensúlyát. A tereptárgyakat, ablakokat, ajtókat szépen ki lehet használni...

Strato

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.17, 18:37

Meg kell hagyni én csak a demóval játszottam de rendkívül nagy hatást tett rám. Bár nem vagyok nagy turn-based tactical fan, sajna a Jagged Alliance és az UFO sorozat egyaránt kimaradt az életemből, az utolsó ilyen jellegű gém ami megfogott az a Blue Byte által nyomott Incubation volt, de annál is csak a demóig jutottam el (abban volt hot seat...). Ő, ja szóval azt akartam kérdezni, hogy milyen hosszú is ez a gém? Hány pálya/kampány? Az az érzésem, hogy rá kell majd szánni egy kis időt...

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.16, 14:04

NEm tudom mi a módja, ha van egyáltalán rá lehetőség.

Viszont most elég morcos vagyok, A svájvi pályán végre minden rendben menne, nem fagy le, nem halnak meg a civilek (akik mindent megtesznek azért, hogy meghaljanak, a kedvencem volt, amikor két mérnök bemászott négy ellenséges katona és a saját hatoson közé, szerencsére gugoltak, így csak egy találatot kaptak), ekkor előmászik három PK, és már nem is próbálkoztam. Ja, az előzőeket elhagytam az orosz pályán, mivel egyébként meg felrobbant az épület a pálya elhagyása előtt.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.15, 21:22

Én svájcban még nem voltam, segíteni tehát nem nagyon tudok (ilyenkor általában a load game szokott egyedül segíteni...).

Engem amúgy a játék rendszere fogott meg igazán. Lehet kúszni, guggolni, futni, és mindegyik pózból rendesen számolja a program a line of sightot (amit eddig egy hasonló játékban sem láttam), az oldalazás csak hab a tortán. Szépen ki vannak alakítva a tüzelési módok is, lehet testrészre célozni (a numpaddal)... rengeteg funkció, és mégis minden könnyen elérhető, megtanulható. Mostanság kevés játékot láttam, aminél rendesen figyeltek volna az ergonómiára is. A Warcraft 3 óta ez az első...

Remélem a Sentinelsben tényleg jobb lesz a körítés is (sztori, pénzügyek, stratégia)...

Nem tudja valaki, milyen konzolparanccsal tudom előcsalni a "hot seat" játékot, azaz, hogy az ellenséget is én irányítsam (öcsémmel eljátszogatnánk kettesben...)?

Strato

Módosította Strato: 2004.01.15, 21:23

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.15, 11:00

Thorin

Igen, civil halál esetén game over. Kerüld az épület hordóit. Ki kell csalni az ellent. (sok AP-s embered beszalad hide-olva, aztán vissza, utcán meg már mehet a sorozás) Így max a kaput és környékét lövöd rommá. :rohog:

A probláma a következő volt tesómnak ezen a pályán: kiírtotta az ellent, de nem talált semmit.(civilek is túlélték) És leave-elni sem tud. Mit lehet tenni?

Üdv.

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.15, 10:55

Az most komoly, hogy a svájci pályán, ha megölök egy civilt, vagy meghal magától, akkor vége a jétáknak???

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.10, 18:01

Egy kicsit engem is megleptek ezek a powerarmoros ellenségek, meg a lézerpuska, de tulajdonképpen szerintem éppen akkor odaért a játék, hogy ha nincs valami változatosság benne, akkor azért hagyom abba.
Most már én is rendelkezem panzerkleinokkal, és bizony élvezem, hogy végigcsörtetek a mezőn, osztom a halált, az ellenfél meg nem sokat kezd ellenem a Stenjeivel.

DE!
A Sentinelsben álíltólag sokkal kevesebb szerepet kapnak a panzerkleinok, és a történet is sokkal izgalmasabbnak ígérkezik. Visszakapunk valamit a jó öreg JA2-ből...

Strato

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.10, 11:04

Egészen addig sokkal jobb, amíg az egyik pályán szembe nem jött két SW-s kinézetű űrgárdista amint az energiafegyvereiket lóbálják.
Ezek után még befordult a sarkon pár páncélozott emberke, akinek nem ártott semmi (a rakétavető már sebezte annyira, mint a többi embert a piszolyok). Na itt kénytelen vagyok abba hagyni, nagy kár érte.

Módosította Thorin: 2004.01.10, 11:04

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.01.01, 03:55

Én azt tapasztaltam, hogy a Silent Storm sokkal jobb ahhoz, hogy még mindig csak én legyek az egyetlen látogatója ennek a topicnak...
Talán kicsit jobban kellene reklámoznom, hogy megnyitottam? :nuke:

Azért BÚÉK! :nuke:

Strato

Módosította Strato: 2004.01.01, 03:55

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.28, 05:52

Készülőben a kiegészítő, ami Sentinels névre hallgat, és igen csak jónak ígérkezik. Sokban fog hasonlítani a Jagged Alliance-hez...
Srácok, ez a játék kötelező darab! :D

Strato

Módosította Strato: 2003.12.28, 05:53

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.27, 17:58

Pihenj, katona!
Ebben a szobában nem kell vigyázban állnia. Nyugodtan foglaljon helyet, és fejtse ki a véleményét a hadjáratról!
Elégedett a rendelkezésre álló fegyverekkel? Kapnak elég lőszert a csapatai?
Elég rálátást kap a katonai hadműveltekre, vagy néha zavarják a fák a kilátását?
Besorozta a magyar hadnagyot a csapatába? Elégedett a teljesítményével?

Hamarosan megérkezik a vezérkar többi tisztje is. Remélem ők el tudják önnek mesélni mely (konzol)parancsokkal lehet előcsalni a kvázi "hotseat módot" a játékból...

Strato, ellentengelynagy :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]