Ugrás tartalomhoz

Kérdések

• Válasz írásához lépj be
3231 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.08, 08:58

Ha végleg elvesznék a kérdések megtalálásában, akkor az itteniek ( :sor: ) mindig segítenek :) . A Firefox vs Chrome vita az irodában is elég gyakori, tényleg megszokás kérdése - bár még mindig szaladunk bele ritkán olyanba, hogy egyiket utálja, másikat szereti egy-egy oldal :) .

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.07, 10:27

Én egy-két jól paraméterezett kereséssel rend szerint megtalálom, amit keresek.

A böngészőnél meg rohadt sokat számít az, hogy mit szoktál meg. Nekem a Firefox a furcsa, amikor nagy ritkán megnyitom a Chrome mellett. ;)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.07, 10:02

Furcsa módon én pont elveszek általában bennük :( . De például én a chrome megoldásaitól is falnak tudok menni a firefox után :) . Nem vagyok haver a google-lel :titanic: .

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.07, 09:27

A Google súgója kiemelkedően jó, és általában minden le van fordítva magyarra is. Google termékekkel kapcsolatban mindig érdemes először ott keresgélni, és így általában máshol már nem is kell. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.07, 09:21

Hali. Azt hiszem ő lesz az :sor: . Furcsa, én is itt kerestem, de valahogy nem tűnt egyik link sem elég csábítónak. Ha legközelebb erre jár, rásikítok, hogy ezt nézzük már meg :) .

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.03, 11:42

[céges email cím] fiókja van megadva a következő fiók biztonsági e-mail-címeként: [nyugdíjba vonult munkatárs email címe].

Gmail.

Hol tudná az illető megváltoztatni a biztonsági címet, hogy ne kapjunk emailt minden alkalommal amikor ő pl. belép otthon? Tuti az orrom előtt van, de nem látom :titanic: .

Nem biztos, hogy jól értem, de csekkold le ezt:

https://support.google.com/accounts/answer/176347?visit_id=1-636688896281282287-44592234&rd=1#

• dekszter kedvelte ezt

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.03, 10:08

[céges email cím] fiókja van megadva a következő fiók biztonsági e-mail-címeként: [nyugdíjba vonult munkatárs email címe].

Gmail.

Hol tudná az illető megváltoztatni a biztonsági címet, hogy ne kapjunk emailt minden alkalommal amikor ő pl. belép otthon? Tuti az orrom előtt van, de nem látom :titanic: .

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.28, 19:04

Ahogy berakod a kosárba, azonnal mutatja is :) . Én úgy emlékszem/tippelek, hogy elég jó áron szállítanak - mindenképpen barátibb, mint egyik-másik ebay vagy amazonos vásárlás esetében.

harlequin10

harlequin10

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 178 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.28, 13:31

most már csak az a kérdés mennyiért hoznak ide mo.-ra... 286 ft-os dollár árral számolva 21 ill. 7 ezerért szeretnék rendelni...kiváncsi vagyok mennyit rak rá...

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 651 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.07.26, 12:52

(Az elbaszott vásárlások miatt általában nem a feladó a hibás, hanem a Magyar Királyi Posta. Se értékes, se törékeny, se fontos dolgokat nem szabad rájuk bízni. >:[ )

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.26, 12:45

Eddig több softcover cuccot rendeltem tőlük, mindegyik szép borítóval, jó minőségben érkezett - színes minőségről nem tudok nyilatkozni, mert mindegyik csak fekete-fehér módban volt elérhető. Tervezek rendelni pod hardcover könyvet is, de még "nincs kedvem" hozzá :D .

harlequin10

harlequin10

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 178 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.26, 12:37

Fuhh...akkor megnyugodtam...

Köszi a segítséget, Shadow of Demon Lord alapkönyvet tervezek rendelni...mert BookDepo-n nincsen :(

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.26, 12:23

Szia.

Igen és igen :) . Pöpecül becsomagolnak mindent, gyorsan postáznak, a print on demand cuccai jó minőségűek - csak plakátot ne rendelj tőlük mert azt félbehajtva küldik ki :( .

harlequin10

harlequin10

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 178 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.26, 12:09

Üdv Mindenkinek!

Nem tudja esetleg valaki, hogy a DriveThruRPG szállít e Magyarországra ill. lehet e náluk itteni kártyával fizetni náluk?

Köszi a figyelmet és a segítséget.

rizsa

rizsa

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.22, 09:30

Sziasztok

nem igazán találtam itt róla írást,de felteszem a kérdést esetleg valakinek van magyar fordítása a Warhammer invasion lcg-hez akár a kártyákhoz akár a szabályhoz,mert azt elkérném?

Örülnék neki ha akadna valaki:)

köszi fiúk lányok

darqhan

darqhan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.07, 21:41

A rpg.hu megújulása előtt a képregény szekcióban még évekkel ezelőtt volt itt az oldalon egy történet, amit szeretnék újra elolvasni. Arra emlékszem, hogy egy gyűrű körül forgott a sztori, ami kézről kézre járt. A dnd kozmológián alapult (volt benne blood war és különböző síkok). Emlékszik még valaki a címére?

Szia, 

hátha nem nagyon megkésve: 

The Unity of Rings

http://www.wizards.com/dnd/DnD_PS_Comic.asp 

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.07, 09:29

Köszi, végül telefon képszerkesztő + google első találatos ( :pajzs: ) online szerkesztővel meglett a mágikus-átlátszó png :) .

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 193 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.06, 19:22

Sziasztok.

Tud valaki olyan egyszerű módot/programot, amivel tudnék ehhez hasonló keretű png fájlt kreálni? Olyan helyen lenne rá szükségem, ahol fontos, hogy a fehér rész átlátszó legyen.

Kompozitálás az ImageMagick nevű ingyenes, nyílt foráskódú, parancssori eszközcsomaggal. WLS-el kiegészítve még a vindóz is egészen használható ImageMagick platform, tehát batchelhető/scriptelhető az automatizált feladatvégzés..

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.06, 17:22

Sziasztok.

Tud valaki olyan egyszerű módot/programot, amivel tudnék ehhez hasonló keretű png fájlt kreálni? Olyan helyen lenne rá szükségem, ahol fontos, hogy a fehér rész átlátszó legyen.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1091 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.10, 00:59

A rpg.hu megújulása előtt a képregény szekcióban még évekkel ezelőtt volt itt az oldalon egy történet, amit szeretnék újra elolvasni. Arra emlékszem, hogy egy gyűrű körül forgott a sztori, ami kézről kézre járt. A dnd kozmológián alapult (volt benne blood war és különböző síkok). Emlékszik még valaki a címére?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]