Ugrás tartalomhoz

Fotó

Élő játék

• Válasz írásához lépj be
116 hozzászólás érkezett eddig

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.02, 16:02

Na szóval. Nincs erre külön topic, s bár ez se erre való, de én azért megkockáztatom. Szóval lenne-e valaki, akinek lenne kedve eljönni egy Tapolcai mítingre? Nem babusgatok vak reményeket, de azért hátha....

Módosította Chimaera: 2006.03.02, 16:09

_Lycra (NPC/NJK)

_Lycra (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.01, 18:10

Üdvi!
huh, itt aztán pezseg az élet :punny:

Módosította Lycra: 2005.02.01, 18:12

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.11.21, 15:18

- Nincs épeszű, egységes, már kipróbált és működő szabályrendszer.

És addig nem is lesz, amíg nem lesz alkalom kipróbálni és megtapasztalni a hibákat, és addig nem lesz erre esély, míg az ebben érdeklődő esetleges alkotók meg nem tudnak alapvető kérdésekben egyezni. Erre pedig addig nem lesz esély, míg ezek az emberek a biti világának elveit alapvetően másképpen látják, vagy legalább is olyan módon ellentétesen, ami már abban okoz gondot, hogy kompromisszumot kössenek alapvető kérdésekben.

- Nincs épeszű, egységes, már kipróbált és működő világleírás és világkép.

Ezerszer átrágott téma, és míg más fórumokon ezerrel kardoskodom a meglévő fél-világ mellett...nos, egyetértek mindazokkal, akik azt mondják, hogy ráerőltetem azt másokra. És még az is tele van hibákkal.

- A potencionális érdeklődők között elég éles ellentétek vannak a "ki milyennek is képzeli" kérdésben.

Mint már mondtam...és nem is lesz egyetértés szerintem soha.

- A fantasy, goth-horror és cyber elemek keveredése itt is káoszt okoz, élőben egyszerűen röhejes és szánalmas lenne.

Pfujjj...és nem csak röhejes és szánalmas, de undorító is. És ehhez jönne még a real-world, a sci-fi meg kis tudja még miszösz.

- De kirekeszteni bármelyik irányzatot meg diszkrimináció (és LC nem akarna pl fentezizni).

Alew meg nem akarna cyberezni, és amúgy is, mi értelme meghatározni bármit, hiszen épp erről szól a dolog, hogy korlátlan.

- Képtelenség lenne összehozni egy épeszű időpontot.

Ez legyen a legkevesebb...

- Nem is valami egetverő az érdeklődés.

Ez meg a legtöbb...

- A szervezőknek rengeteg munkájába kerülne, ennek dacára a dolog nem kecsegtet sok eredménnyel, avagy sok hűhó semmiért.

És a vége az lenne, hogy aki munkát ölt bele, az eredményt akar, és egyesen következik az egetverő összeveszés.

- Ha már LIVE-on gondolkodik a nép, akkor így első nekifutásra célszerűbb lenne egy bitorló-független, létező szerepjátékot alapul vevő live szervezése (Valami WOD pl).

Akkor pont az veszik el, amiről a dolog szól, a biti hangulata (van olyan neki???) és légköre.

- Nagyon poénos dolog a karakterednek öltözve, és azt mímelve bohóckodni, de ehhez minek a live? Egy oldottabb hangulatú meeting (mint az első Veszprémi volt) keretein belül megoldható a dolog, hosszas szervezés és szarakodás nélkül is.

Hogy is van ez a prófétákkal?

Alew

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.20, 18:38

Nemnem, én épp most gondolkodtam el egy Live Vampire mellett.. :ugri:
Bár egy jelmezes Biti míting se lenne rossz, Adelnek még úgysem öltöztem. :lol:

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.19, 22:14

Csináljunk egyáltalán valamit????

Fene tudja. Kezdetben én is elég lelkes voltam, de a lelkesedésem valahogy elszállt. SZVSZ - felesleges.

- Nincs épeszű, egységes, már kipróbált és működő szabályrendszer.
- Nincs épeszű, egységes, már kipróbált és működő világleírás és világkép.
- A potencionális érdeklődők között elég éles ellentétek vannak a "ki milyennek is képzeli" kérdésben.
- A fantasy, goth-horror és cyber elemek keveredése itt is káoszt okoz, élőben egyszerűen röhejes és szánalmas lenne.
- De kirekeszteni bármelyik irányzatot meg diszkrimináció (és LC nem akarna pl fentezizni).
- Képtelenség lenne összehozni egy épeszű időpontot.
- Nem is valami egetverő az érdeklődés.
- A szervezőknek rengeteg munkájába kerülne, ennek dacára a dolog nem kecsegtet sok eredménnyel, avagy sok hűhó semmiért.
- Ha már LIVE-on gondolkodik a nép, akkor így első nekifutásra célszerűbb lenne egy bitorló-független, létező szerepjátékot alapul vevő live szervezése (Valami WOD pl).
- Nagyon poénos dolog a karakterednek öltözve, és azt mímelve bohóckodni, de ehhez minek a live? Egy oldottabb hangulatú meeting (mint az első Veszprémi volt) keretein belül megoldható a dolog, hosszas szervezés és szarakodás nélkül is.

Bocs, ha lehangoltalak titeket, ha valaki nem ért velem egyet, érdeklődve várom az érveket a biti-live mellett. ;)

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.17, 15:11

Én szivesen csinálnék sokmindent, de kéne egy szavazás, vagy körkérdés arról, hogy akarnak-e egyáltalán élő játékot. A kalandom még mindig áll, bár lehet, hogy átírjuk, vagy együtt kitalálunk valamit. De jó lenne tudni, kik a szervezők, és kik a játékosok, naés akkor szúrjunk ki egy kellően távoli időpontot, ami aránylag megfelel. pl. Áprilisban.

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.12, 10:59

Na..most,hogy ezt az évet is megúsztuk élő játék nélkül,kérdem én.

Csináljunk egyáltalán valamit????Mert erősen gondolkozom,hogy ezt átköltöztetem a halott témákhoz.

Mellesleg megjegyzem,voltam idén többször is játszani, és azt kell mondjam,hogy egy jól levédett fegyverrel,ha megütnek,abszolult nem fáj. Max. egy kis tompa ütés...de semmi több.

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.23, 12:10

Tartózkodom; nekem teljesen mindegy. Augusztus is jó, ősz is jó. :) ;)

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.22, 12:46

Christ: Őszre szavazok, az nem lesz olyan húzós... és valamikor tényleg össze kellene ülnünk picit ezzel kapcsolatban, mint szervezők. :gyagya: Mikor legyen? :dilis:

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 21:40

Augusztusban úgy sem érek rá. --> Ősz

Alew

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 21:39

Viszont egy kérdés....ami most így hirtelenjében felmerült bennem...

Ha lesz aug-ban játék,akkor az valszeg egy elég szedett-vedett dolog lesz,ahogy én itt a hozzá állást látom...
Tehát,legyen így aug-ban,vagy valamikorra az őszre kidolgozzuk rendesen,s akkor megyünk játszani.

Szavazzunk!!!!

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 21:22

*Ugrál* Hol mikor? Én én én! Én is! Muti Christ!

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 19:22

Üdv!

Nah...a héten voltam egy élő játékon,s azt kell mondjam,hogy nagyon kiforrott,remekül kitalált szabályaik vannak a srácoknak.
Nagyon jól meg van csinálva a mágia rendszer,a fejlődés,és a skacok többségének a hozzáállása is remek.
És nem mellesleg a hely is kiválló.

Szóval sztm érdemes lenne tőlük nyúlni jó néhány életet,bár nem illik.Vagy az ötleteket kicsit átdolgozni.

Jah...és nem melleseleg a kasztok is nagyon jók!

Szóval tp-m már van ilyen téren,már csak dolgozni kell rajta.

Szal akkor legyen aug.?

Jah..és ha lesz,akkor néhányunknak össze kéne tespednünk valahol,s összehozni végre vmi szabályokat....
De ez most komoly!

Módosította christ: 2004.07.21, 19:26

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.19, 11:19

Itt volnék, és figyelek csöndben... mivel netem alig van (lakásfelújítás, és vidéken történő területfejlesztés), ezért inkább emailben volnék elérhető, ha van valami... :buli:

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.13, 16:53

Nah..ha akarunk vmit,akkor itt lenne az ideje a szervezésnek nemde???

Szóval...kik jönnek?
És mostmár kérném nem mellőzni a beírást,mert különben ejtve lesz az egész,és töröltetem ezt a szobát!!!! :aboci:

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 23:08

Christ, én csak azt mondtam, hogy a kajabeszerzést vállalom.. a tasakos leveseken kívül nem tudok sokat főzni.. :eeek:

De ha gondoljátok, és a helyszín megengedi, megpróbálhatok mondjuk egy lecsót összedobni. ;)

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 22:03

Nah...hárman eddig vagyunk,ugyanis Morg és Gala vállalta,hogy benne van a dologban.

Sőt,Gala drága aztat is vállalta,hogy megcsinálja a sztorit,s még főz is majd ránk!

Úgyhogy eddig vagyunk hárman.Még kb. olyan 10 ember kéne!!!!!

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 11:11

Akkor javasoljatok ti valamit,mert én még egyelőre azt se tom,hogy alapból a nyáron mit fogok csinálni.
Nekem ez az időpont tűnt elfogadhatónak,már csak azért is,mert ez 3 napos hétvége lett volna.

Vagy hagyjuk a fenébe az egészet?

Awenhai

Awenhai

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 05:28

Líthas, ifjú emberek!

Az az időpont lehet, hogy többünknek nem lesz jó... ahogy nekem sem... :eeek:

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.18, 17:12

Hömm...az alkotói válságban én is szenvedek,no meg van egyéb más is,ami elfoglal mostanság,de asszem lassan itt az ideje kimozdulni itthonról,úgyhogy lassan tessen mindenki kitalálni valamit,s hozzá a cuccokat megcsinálni!

Na,némi egyeztetés után arra jutottam,(no meg persze tanulva az előzőekből,bár nem mindenből),hogy mi lenne,ha aug. környékén csinálnánk egy játékot???

Jelentkezéseket kérnék ide jelezni,csak hogy mennyi érdeklődő vagyon eme környéken!

Tehát: játék aug. valamelyik hétvégéje,de mondjuk tudom ajánlani a 20-22-t,az úgy is három nap.
Helyszín lehetne a Pilisborosjenői várrom.Bár tutira lesznek ott mások is,de azért meg lehet próbálni.

Na???? :eeek:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]