Ugrás tartalomhoz

Fotó

Élő játék

• Válasz írásához lépj be
116 hozzászólás érkezett eddig

Edmund_Sean_Caltridge

Edmund_Sean_Caltridge

Dux Teralianis

• Archívum
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.15, 22:51

Grrr...a Windows-halál, az érettségi és a szellemi alkotóválság gonoszságos triumvirátusa lecsapott rám. De megöltem mindet! Mikor játszunk? :P

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.11, 22:29

Hmm...asszem kicsit behalltunk,holott itt a nyár!

Nah...én amondó vagyok,tűzzünk ki egy időpontot a játékra,meg keressünk egy helyet és a többi majd kialakul.

Mit szóltok hozzá???

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.10, 17:59

Mivel Te vagy a főszervező, Te döntöd el, milyen módon lesz szimulálva a harc. Ez csak javaslat volt, nem kötelező megfogadni. Az, hogy nekem nem tetszik, az az én problémám.

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.09, 21:50

Megkaptam...és amennyit átfuttam belőle,abban eddig egy dolog nagyon nem tetszik...
A harcrendszer.Én úgy gondolom,hogy aki lejön,az tény,hogy nem akar elvérezve ott pusztulni a terepen és talán nem is mindenki e miatt jön le,de szvsz kicsit gyerekes,hogy így döntsük el a csatát.
Miért nem viszünk mindjárt "Ki nevet a végént..."

Vannak nagyon jól bevált védések fegyverekere,mint pl. a keltások,akik megkövetelnek 2 réteg polifoam borítást a fegyverekre.Nekem van egy ilyen kardom és jelentem,teljesen biztonságos.

A testrészeket meg lekorlátozzuk.Fejre nem!Ez már most ki van kötve!!!!
És nem is kell mindjárt gyorsan csépelni egymást úgy,hogy nem látjuk a másikat...lehet mondjuk lassított felvételként is harcolni...sztm.Így a másik látja,hogy mit tud lépni.

Na..egyelőre ennyi.

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.09, 19:54

Most mi van? Megkaptátok az emilt? Valami vélemény?

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.05, 08:27

Akkor én jelentem kérnék egy példányt.

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.04, 16:36

Leszabhatjuk, hogy hova lehet ütni, de ha nagyon belemelegszik valaki a harcba, aligha fog erre ügyelni... Ha nem találunk jobb megoldást, akkor ez van, de szerintem vannak páran, akiket a lila foltok lehetősége is távoltart. Egyszer voltam egy live-on, és ott remek harcokat lehetett vívni anélkül, hogy bárkit ténylegesen megütöttünk volna.
Időpontra van valamilyen javaslat? És helyszínnel hogy állunk?

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.04, 15:41

Rendben Mekk...a hiányosságokat valahogy ésszerűen kikéne dolgozni.
Ellenben én ezt a "ne üsd,mert meghal" felfogást nem értem.Tény,hogy nem azért megyünk,hogy belehaljunk,de azért ha harcra kerülne sor,akkor istenem,csapjunk oda.
Vannak nagyon jó technikák a fegyverek levédésére és szvsz senki nem fog belehalni néhány lila foltba.Persze kérdés,hogy hol van az a folt,de majd ezt is leszablyuk,hogy hova lehet ütni.

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.04, 15:03

Megkaptam a szabályokat, Christ. Ma este (amikor végre hazaérek) küldöm a javasolt módosításokat, mert jópár dolgot hiányolok (pl. tulajdonságok, képzettségek), és pár dolgot nem támogatnék (pl. érintésre menő harc). Aztán jelezz, hogy mit gondolsz. Aki időben jelez, hogy kéri, annak is küldöm a tervezetet :ize:

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.04, 12:50

Én tudon hoznom az átlagJB karaktereket, magyarán ül cigizik és nem szól semmit :ize:
De én is vállalok npc-t, pc-t akármit, sőt JB-ként akár NPC is lehetek hátha sikerül valakinek kiszedni belőlem az infot(természetesen mindennemű, tetlegesség, és orvorsi beavatkozás meg hasonlók nélkül, lelki terror alkalmazása megengedett :sor: )

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.03, 18:49

Hmm..hát,akkor mint már mondottam a játéksztorit rátok bízom,mert én abban nem vagyok jó.

Az időpont és helyszínt viszont lassan kikéne jelölni,hogy mindennel kész legyünk,meg valami rendszert is ki kéne már dolgozni,hogy tudjuk tökéletesíteni.

Tudom,Mekk még nem kapot.Csak e-mail cím kéne.

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.29, 09:41

Hihi, most eszembe jutott az a régi bitis sztori, amiből még a klánháborúkat akartuk megirni.. :) BePe eltünése. ;) No, szóval arra akarok kilyukadni, hogy a sztori kitalálásában segitek szivesen, vannak bőven ötleteim rá, hogy mik lehetnének... ha viszont többen alkotnánk sztorit, akkor lehet, hogy egy külön fórum jobb lenne erre, amit csak a szervezők látnak.
Nameg ha esetleg kell a segitségem, és ott lennék az időpontra, egy NPC-t bevállalok szivesen, vagy akár többet is, ha úgy jön össze, mert PC-t úgy már nem poén játszani, ha tudod előre a sztorit.. :)

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 14:13

A szuloi beleegyezesrol meg annyit, hogy nem a resztvevok miatt kell. Hanem pl. azert, mert mondjuk xy 18 ev alatti emberke hasraesik a jatek soran, a szulei eszreveszik rajta a horzsolast, hibas kovetkeztetest vonnak le, es valamilyen formaban (jogi, tettlegesseg) tamadni kezdik a tobbi resztvevot. Elegge komoly gond lehet egy ilyenbol.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 22:06

Játék engem is érdekelne, akár npc-ként, akár pcként is, (KMkedést nem vállalok, mivel nem volt még részem live-ban) feltéve ha ráérek, és feltéve, ha előre tisztázva lesznek a szabályok, ugyanis ha sima baromkodás lesz a dologból, akkor azért nem utazok el a világ végére napokig. Ha télleg beindul a dolog, esetleg segíthetek is szabályügyileg. Pontosabban inkább a "világleírás" vagy mifene szöszmőnél. De akár mind2nél.

Szülői beleegyezés: Van benne ráció. Ha lesz játék, nem hinném, hogy baj lenne, de ha valami csoda folyományaképp mégis, én sem vállalnék senkiért felelőséget. Meg gondolom olyan sokakat nem érint ez a 18 alatti izé. (Vagy tévedek?)

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 20:42

Még nem kaptam szabályokat, de tűkön ülve várom.
A technikai részleteket, pl. a sztorit, nem a nyilvános fórumon kéne megbeszélni, mert olyanok is olvasnák, akiknek nem kéne. Tehát vagy u2u, vagy személyesen kéne egyeztetnünk. Eddig hány szervező (km, npc) van? Mert össze kéne ülni lefektetni az alapokat.

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 19:22

Nos...ha már itt tartunk,és ily kedvesen felajánlottad szolgálataid,akkor sztm lehetsz KM,mert nekem speciel halvány ötletem sincs,hogy mit lehetne játszani.
A szabályokat,ha jól tudom,akkor már megkaptad,de lehet,hogy az indonéziám megint rosszalkodik,s még nem küldtem el.

Szóval,keressünk egy időpontot,így a távlatból!
Valaki valami javaslat?

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.26, 18:30

Ezek szerint mégiscsak lesz Live... helyes.
Akor ismételten felajánlom "szolgálataimat", mint NPC, KM, vagy aire szükség van. Esetleg a szabálytervezésbe is szívesen besegítek.

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.23, 18:08

Na...akkor már csak egy időpont,meg egy jó sztori kéne,a rendszert meg kicsit csiszolni addig az igények szerint.

Mondjuk a védő értékeket ki lehetne osztani öltözetre,meg hasonlók.

Apropó,kinek van régi rulett játéka?Mert abból ki lehetne szedni a pénzt,s azokat használhatnánk.
De ez csak egy felvetés....

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.20, 17:17

Ez jól hangzik, Christ. :) Nyáron benne lennék. :lol:

Egyébként nekem is az a véleményem, hogy nem kell feltétlenül véresnek lennie, kell bele valami elgondolkodtató is, vagy épp olyan, amit csellel kell megcsinálni, vagy mittomén. Ettől lesz változatos a játék, és nem az a tipikus "gyakjunk mindenkit, aki szembejön velünk".

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.20, 08:57

Üdv!

Bocsi,hogy eddig hallgattam mostanában,csak nagyon punnyadék voltam beírogatni.

Nos...ami helyszínt Mekklood említ,az Pilisborosjenőn van,s már bennem is felmerült egy ottani játék lehetősége,hisz ott elég sok játék folyik mindig.Csak meg kell érdeklődni,hogy milyen papírokat kell kérni a szervektől.De amúgy ott van Solymár is....Ott is van várrom,meg erdő,bár ott a lakott terület közelebb van....

Ami a korhatárokat illeti...valamennyire mindenkinek igaza van,hisz ha már eljön egy játékra,akkor ne az legyen a lényeg,hogy minél véresebb legyen,hanem hogy minél szórakoztatóbb.De ugye mint tudjuk a színvonalat nem feltétlenül lehet korhoz kötni.... :) De én úgy vélem,hogy baráti társaság,s ha mégis van nézel eltérés,akkor sem fogunk temetési szetartást is bele vinni a dologba.

Ami a klánok kérdését illeti,sztm alkalomtól függően lehetne mellőzni néhány klánt a játékból.
Mert én mondjuk nem nagyon tudok elképzenli vampokat,meg vérfarkasokat és egyebeket egy MAGUS szerű játékban.....meg vissza.

De majd meglátjuk!A lényeg: ne adjuk fel.Mit szólnátok a nyáron egy játékhoz????

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]