Ugrás tartalomhoz

Trónbitorló #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2077 hozzászólás érkezett eddig

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 16:38

Az utolsó hatezer beírást töröltem, nehogy Xantának legyen igaza. Rend, csend, fegyelem.

Matiasz, első, és egyben utolsó figyelmeztetés is - állíts magadon, ne írj egyszavas post-okat, tanulj meg helyesen írni, és viselkedj úgy, ahogy elvárható, mert hosszú bant kapsz. Aztán pampoghatsz.

A többiekkel mind-mind egyetértek, köszönöm a kiállást és a hozzállás tartalmát. :sor:

Ja, és lezártam a topicot, nyitom az újat.

Alew

_Nomen est omen! (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2007.06.20, 12:24

Tudod, szerintem ezt hívják érettségnek. A fórumhoz, játékhoz bizonyos érettség is kell. Képzeld, én is 14 évesen ültem le játszani a gép elé és bannom is csak egyszer lett, amiért alkalmatlan időpontban játszottam a karimmal. De valahogy soha nem sikerült oda süllyednem, hogy komolyan felpanaszoltak volna.

Módosította Nomen est omen!: 2007.06.20, 12:25

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:24

Első körben azt várnám el, hogy mondjuk ismerd a nagybetűk, és az írásjelek helyes használatát. Bár ahogy látom, egyiket sem ismered túlzottan.
Senki nem várja el, hogy apuci és anyuci kedvence légy, de a véleményformálásnak is megvan a maga módja, amibe, ha hiszed, ha nem, a trágár beszéd nem tartozik bele. Normálisan, kultúrált hangnemben is lehet véleményt közölni, illetve kimondani azt, amit gondolsz.

Módosította Water Lily: 2007.06.20, 12:24

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:21

azt várjátok hogy egy 14 éves gyerek komoly lenne és kis apuci és anyuci kendvence legyek bár normális akarok lenni olyan térenhogy mindenkivel rendes vagyok cak nem tehetek róla hogy kimondom amit kondolok és ez másokra sértő

• Látogató

Kelt 2007.06.20, 12:12

Mondjuk a trágárság tényleg elég bosszantó tud lenni és a játékosok automatukisan a modokat hibáztatják, amiért ilyen alakokat felengednek. Én se merném vállalni a felelősséget.

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:10

Hát gondolom az IP bann nem véletlenül volt... nyílván az említett moderátor is úgy ítélte, hogy jobb, ha többet nem fordulsz meg erre... kétlem, hogy most más döntés születne.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:08

Jómagam csak a nyárra vagyok afféle besegítő mod. Beszéld ezt meg az állandó moderátorokkal. Én nem engednélek vissza a lentebb már feltárt okokból.

- Cs.

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:04

de ez mikoris volt?:D hát nem mostanában ha jól emlékszem :D lés honnan tudod hogy nem változtam meg;)figy ha rossz leszek akor bannolhac és nem fogok érte sírni

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 12:02

A bannolásod oka a következő volt: "Trágár beszéd OFF-ban. Sértő megjegyzések a játékosokra." Aiwe egykori moderátor rakott téged bannra. A Márványtáblán olvashattad annó a káromkodásra és a hasonló viselkedésre vonatkozó következméyneket. bann. Nem kívánom feloldani a tiltásodat. Mások offban való sértegetése trágár módon nem csak szabályellenes, de bunkóság is egy nyílt fórumon, s kiállít önmagadról egy bizonyítványt. Sajnálom, de részemről nem vehetsz részt a játékban.

- Cs.

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:55

a kari névre már nem emlékszem emrt egy éve volt már de a felhasználó név az matiasz volt :D

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:53

Látom értelmi képességeid bizony az egekben... kérdeztem lentebb, hogy ki volt a karakter (igaz én is hibáéztam mert itt a felhasználó név szükséges,hogy meg tudjuk nézni az illetékes karakter bannolását...bár te egyiket sem adtad meg) máskülönben nem tudunk segíteni a problémád megoldásában... bár egyre inkább kétlem, hogy lenne értelme.

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:52

jaaa meg van volt egy lovagom akinek egy kis csaj beszólt hogy milyen keveset írtam ·beszéltem·vele szoval megírtam neki a véleményemet róla de szerintem jó volt a nyelv munkája ezért kb 1perc múlva bannoltak is :D

nem

• Látogató

Kelt 2007.06.20, 11:51

Értem, köszönöm. Akkor eddig még fényesen jól vagyok. Nem lehet hogy Symulf volt a karid matiasz? Úgy emlékszem őt is letiltották a szellemeskedése után. Bár ez nagyon nem biztos.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:49

Nincs külön opció a megnézésére... egyszerűen megpróbálsz belépni a akraktereiddel,s ha valamelyikkel nem sikerül és azt írja a program,hogy XY moderátor feketelistára rakott akko bizony bannolva vagy.

• Látogató

Kelt 2007.06.20, 11:48

Thuendal volt a mágus neve ha jól emlékszem és az én karimat is csúnyál lehurrogta üziben, amikor fel próbáltam hívni a figyelmét némi hibáira. Amúgy a fekete listát hol lehet megnézni, mert érdekel fent vagyok e valamelyik karimmal.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:48

A kérdés ettől még él: van vagy volt karaktered a múltban mit bannoltak? S ha igen akkor ki? Ha nem válaszolsz hitelesen akkor biztos, hogy nem tudok segíteni a problémádon.

- Cs.

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:47

még sose volt t betűs karim :D

m eg az tegnap volt és az nem én voltam :D akor még karimsem volt :D

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:44

Így már értem..ha jól sejtem te voltál a T betűs mágus kit Wex egy hétre tiltólistára rakott. Nem véltelenül. Hogy gondolkodj el azon, hogy hogy is játszol! Ha emlékezetem nem csal a Tébolyda topicban olvashatod a saját játékod lementett változatát..annak elégnek kell lennie, hogy felismerd a saját hibáidat. Ha igen akkor használd ki az egy hetes bannolásod, s mikor visszajöttél átgondoltabban játsz! Ha nem egyértelmű a tiltás oka akkor jobb ha az egy hét leteltével sem próbálkozol újra mert akko ugyanez lesz, de immár nem egy hétre hanem véglegesen.

- Cs/ Bolond

matiasz

matiasz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:36

Üdv, lehet egy kérdésem?

miért van az hogy most regiztem és semitse csináltam még csak akitváltam és máris feketelistán vagyok? :aaaaa:ja kari neve Krázus :D

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 11:35

Az lehet az oka hogy valamikor a múltban végleges IP bann-t kaptál. Márpedig ha ezt elérted annó akor bizonyosan valami nagyon nagy blődséget művelhettél. Kérdés tehát bannoltak e téged illetve valamelyik karakteredet annó valami hülyeségért? Ha nem akkor foggalmam sincs mi lehet a probléma.

- Cs.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]