Ugrás tartalomhoz

Trónbitorló #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2077 hozzászólás érkezett eddig

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.17, 16:23

a kérdéssel kapcs. egyetértek.

ami meg az infószerzést illeti: van az erdőben egy unikornis. ennek van egy bizonyos hatása. ha az unikornist elrabolják, ez a hatás megszűnik. a hiánya feltűnő, főleg egy amazon papnőnek, vagy egy druidának, aki rendszeresen kapcsolatban áll az erdővel, és azzal valahogy kommunikál is. (a papnőt illetően ezek a morik, kisebbfajta egyedszellemek, akik többnyire jelzik az amazon papnőknek, ha valami nincs rendben). Ebből tehát rövid úton ki lehet következtetni, hogy valami nincs rendben, valami hiányzik. A változásokat végignézve simán kikövetkeztethető az is, hogy a jelek szerint az unikornis nincs meg, mert minden, ami az ő hatása volt, most megszűnt. Innentől kezdve a probléma észlelése már megvan. Más kérdés, hogy amíg Amandácska nem játszik, ahogy a te karid sem közvetlenül az enyémnek dicsekszik, továbbra is esélytelen, hogy komolyabb lépéseket tegyek. Ahhoz kellene egy kis komolyabb segítség, pl. találhatok valami "szemtanút" az erdőben, akár az egyik mori is láthatta, és tessék, már van egy kiindulópontom. :aboci:

Szóval csak azért, mert az a két kari volt épp abban a pillanatban onlájn, még nem muszáj nekik lenni az egyetlen információforrásnak... főleg, ha az egyik nem megtalálható, a másikkal meg magától nem nagyon állna szóba a karim. Nem azért, mert megveti az orkféléket, hanem mert önszántából nem fog odamenni, hogy lepacsizzon vele, hátha tud valamit az unikornis eltűnéséről..

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.17, 14:44

Melyik klánban van Julius? Remélem megérted, hogy nincs kedvem az összeset végignézni ^^

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.17, 14:34

A szavazatok összeszámlálása során arra a következtetésre jutottam, hogy a hétfő este lesz a megfelelő alkalom. Addig Julius Calliditas karimnak írjon valaki üzenetet, hogy ki jönne. Maximum 6 ember jöhet, minimum legyen azért 3, azért jó lenne esélyt adni a felszabadító csapatnak. :aboci:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.17, 00:30

Üdv!

Látom megy a para megint. Mad rátapintott a lényegre. Ők kezdték el. Miért? Nos...ez jó kérdés, amandának írtam, hogy tele van csapdákkal az erdő, tirnarogot elkaptam. Erre kikerülte mindet persze, és megérezte, hogy a fajtársa bajban van. Grubbal gyorsan összeálltak, meret ugye jópajtások, és nekiálltak keresni. Grub mindenáron szagolni akart, én erről nagy nehezen lebeszéltem. (mert végül kiderült, hogy az evil mage elteleportálta tirnarogot, tehát nincs szagnyom).

Egyébként esküvőről jöttem, csak történt egy s más ami miatt be kellett jelentkeznem a gépre, gondoltam felnézek, és ezt látom. :aboci: Nekem egyébként hulla mindegy ki szabadítja ki, de mive lnem értek az unikornisokhoz, nem kötöttem bele, hogy az egyik megérzi a másik baját. Szóval az szabadít aki akar. infot gyűjteni pedig egyik multimtól lehet, aki általában el is dicsekedik vele, hogy elejtett egy unikornist. :) Csak valahogy senkit nem érdekel. :)

Na pá. :D

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 19:03

mad.. márnemazért, de vagyunk páran, akiket több karakterrel is érdekelhet az ügy, és elég aktívak is voltunk mostanában. jó, az eltűnésről nem tudtam, de nem lehetek fenn a nap 24 órájában.. tehát egyetlenek biztos, hogy nem voltak. csak épp nem volt másoknak túl sok lehetősége bármiféle információra szert tenni. :P

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1310 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 18:52

Nem kell mindenűtt összeesküvéseket látni vagy oda juttok mint én. :( Talán ők voltak az elsők. :D Megjegyzem azt is el tudom elképzelni, hogy egyetlenek. (Én pl egész egyszerüen nem tudom, hogyan keveredne ebbe az ügybe bármely karakterem is. Hm, no, talán egyiküknek jól jönne egy unikornisszarv. :P )

Módosította Madfox: 2007.06.16, 18:52

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 18:40

Véletlen balesetek mindig akadhatnak :D

Egyébként azt még mindig értem, hogy mert ők kezdték el a mentőakciót, de miért pont ők?? Nem volt erre más játékos? Protekciót kaptak a mesélőtől? Merthogy kábé ez utóbbit tudom elképzelni max. :P Más játékos akadhatott volna...

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 08:18

"Janika, miért kell mindenkit kiírtani?"

Nem mindenkit... bár megvallom hosszú a lista :sor:

S rendben Gala akkor a rabszarvút nem ölöm meg (remélem a mentő akció befuccsol :P . lehet a meseszálban gigászi éhes lóevő szörnyet játszani? no'c-ként? :D :( :D)csináld ki az Amanda nevűt :sor:

- Cs.

Tigerius

Tigerius

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 118 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 22:01

Akkor Vasárnap este, vagy hétfő, inkább Vasárnap.

Amandát nem tudom hogy érem el, de látom szólok neki.

Egyébként azért ők a szervezők, mert ők kezdték el a kalandot.

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 21:55

A vasárnap este lenne a legjobb, de jó a hétfő este is. A másik két időpont vizsga miatt kiesik sajnos.

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 21:49

Éljen.. csak tudnám egyébként, hogy miért pont ők, és mit tettek, hogy pont ők lettek azok...? O.o

Bolond.. ezt az egy egyszarvút ne. :P A többit kiirthatom neked :D

Nagy eséllyel mindegyik időpont jó. Majd úgy szervezem a progim.

Módosította Galaxina: 2007.06.15, 21:50

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 21:48

Üdv!

Látom a játék pontosabb szervezést kíván. :P Lehet szavazni, íme az időpontok, mivel holnap egész nap nem leszek, ezért a bitin aki tud szóljon a résztvevőknek, mert még átnéem a fórumot, aztán megyek alukálni:

1: vasárnap este, nem feltétlen késő este, de este.
2: Hétfő délelőtt
3: hétfő délután
4: hétfő este.

A játék akkor indul be, ha mindenki ugyanarra az időpontra szavaz, amit ha lehetne, legkésőbb 14 órával az adott időpont előtt legkésőbb beszéljétek meg. Akkor úgy intézem a dolgaimat, hogy nagyjából 95 % eséllyle ráérjek. És akkor lemesélem nektek a kis kalandot. :D

Galaxina: veresfarkas Grub, és Amanda a két karakter. Velük lehet lebeszélni. Szerintem mindne segítséget szívesen látnak.

//Amanda is veszélyben van, de azt a karimat a játék ideje alatt nem használom, csak mesélésre, szóval no para :( //

Tigerius

Tigerius

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 118 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 20:27

Ez Aemethtől függ, bár szerintem ma este lehetne már folytatni, ha itt van.
Az akciót egy ork és egy egyszarvúvá változó csaj vezeti, öket lehet keresni, tudtommal, mint szövetséges.

Janika, miért kell mindenkit kiírtani?

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 20:17

Aki ölni akarja őket az hol jelentkezzen? :P

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 20:11

Ez engem is érdekelne. Én is szeretnék egyszarvút menteni :P

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 20:00

Én úgy értettem, hova a fenébe menjek, ha egyszarvúkeresni akarok, vagy hol legyek "látható"... értik? Hol jelezzem, hogy kalandra készen várok?

Tigerius

Tigerius

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 118 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 18:56

Ma hogy alakul az egyszarvú ügy? Eddig az ork van jelen, mint látom.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 18:42

Üdv!

A karakterek annyit már kiderítettek, hogy valahol a hegyekben. :P

Egyébként írtam nekik is, de nem vették figyelembe, hogy varázsló/mágus segítségével könnyebb lenne a nyomkövetés, mint szaglás útján (az ork ötlete volt, amiről nem akart lemondani :D )

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 09:09

És akkor hol is kellene jelen lenni? ;)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.15, 08:14

Üdv!

Tirnarog akció: Sehogy. A legutóbbi felhívásra senki nem jelent meg, nyílván nem értek rá, megesik. Szombat este esküvőn leszek, ha ma nem tudjuk megejteni,akkor legközelebb csak vasárnap szerintem. Aztán kiderül.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]