Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vadászház #2

• Válasz írásához lépj be
1204 hozzászólás érkezett eddig

Bayushi_Yorijo

Bayushi_Yorijo

A Skorpió Bajnok

• Archívum
  • 809 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.01, 19:00

Egy Worluk nevű vadászod rámlőtt. Nem rajta múlt, hogy meghalok-e vagy sem. Előtte egy vámpír e becsületemet sértette meg, és megölhettem volna, ha akarom, ahogy értelmeztem vadászod őt akarta megvédeni. Ám tisztában kelett volna lennie vele, ha én meg akarom ölni, akkor meg is halt volna. Később mágiával is próbálkozott, s ott csak hű szolgámnak köszönhetem életem.
Add ki a vadászt, vagy holnap vörös nap virrad...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.01, 18:49

*Teljes harci vértben lép ki, oldalán ezüstözött hosszúkardja, jobbjában címeres pajzsa. Hóna alatt sisak. Vállán miniszteri bíborköpenye*

Itt vagyok Bayushi! Hallgatom szavad!

Alew

Bayushi_Yorijo

Bayushi_Yorijo

A Skorpió Bajnok

• Archívum
  • 809 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.01, 17:12

A Vadászmesterrel van beszédem, nem veled.
*Csoda, hogy elhagyja a sértést. A maszk nem engedi láttatni, hogy vajh a vadászra nézett-e közben vagy sem.*

_Worluk (NPC/NJK)

_Worluk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.01, 16:59

*kilép a vadászházból*
Ez csak ránk tartozik őket hagyd békén.Nem engedtem hogy megöld Wilhelminát mert az hittem meg akarod ölni utána pedig idegesítettél én lőttem majd egy varázslatot probáltam de ezt csak is ránk nem pedig rájuk vonatkozik intézzük el*mondja*//gyere bitire//

Bayushi_Yorijo

Bayushi_Yorijo

A Skorpió Bajnok

• Archívum
  • 809 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.01, 16:43

*Ködös reggel virradt a vadászházra, s a ködből egy Skorpió szamuráj lépett elő, előtte nem nagyon lehetett felfedezni mivel elég sűrű volt az a köd. A szamuráj egymaga volt, bár ki tudja hány szempár kísérhette figyelemmel a köd mögül, már ha látták egyáltalán. Vörös és fekete kimonója úgy örvénylett körülötte mint ébenszín kísértet. Most A Bajnok a hagyományos fegyvereit viselte obija mögött, Az Itcuwarit, klánja örökségét, és egy wakizasit. Jobbjában egy zászló volt, mit a bukott Skorpió klán monja díszített. Az őrök kutakodó pillantását nem viszonozta, rettentő démoni álarca mögül csak a vadászházat fürkészte. Becsületéért jött. Leszúrta a zászlót a földbe maga melett s végignézte, ahogy az egyik őr máris futásnak indult, hogy szóljon...*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]