Ugrás tartalomhoz

Fotó

Prince of Persia

• Válasz írásához lépj be
236 hozzászólás érkezett eddig

Zeratul18

Zeratul18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 52 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.12, 22:02

Nekem PoP-ok közül a Warrior Within jött be leginkább. Az a leghangulatosabb. Hogy tud az a csaj a másodperc tört része alatt úgy megcsúnyulni?

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.02, 16:57

edem: Kár lenne feladni, bár tény tizedik próbánál már nekem is fel menne a pumpa, ha lett volna annyi (hö :felvon: ). Remek története van ennek a trilógiának, megéri végjátszani / végigszenvedni, kinek melyik.

Hát, ha több ilyen csata is van benne, akkor köszönöm, nem kérek belőle. Van egy csomó olyan játék, aminek remek a sztorija, és ha nem is bekötött szemmel, hátrakötött kézzel tolom végig, nem idegesít fel úgy, hogy falhoz akarjam vágni a kontrollert (de annyira, hogy a harmadik szomszédnál álljon meg...) Nekem a játék a szórakozásról szól, nem az idegbajról/gyomorfekélyről. :ugri:

Módosította edem: 2008.12.02, 16:58

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.02, 15:27

Heh-heh, régi szép idők... A rekordom 24 perc. Mármint, nem annyi maradt, annyi alatt csináltam végig a legelsőt. És mindig idegesen doboltam az asztalon, várva az egérre...
Meg amíg rájöttem hogy hogy lehet leverni a tükörképemet... Beleőszültem.

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.02, 14:57

edem: Kár lenne feladni, bár tény tizedik próbánál már nekem is fel menne a pumpa, ha lett volna annyi (hö :ugri: ). Remek története van ennek a trilógiának, megéri végjátszani / végigszenvedni, kinek melyik.
Sigmund: Nekem eléggé letörte a kíváncsiságomat, ez a Jó VS Gonosz nagyon standard felállás, de ettől még ki fogom próbálni, de nem vagyok nagyon elragadtatva ezzel a kezdéssel.

Hmmm... hol vannak azok a régi szép idők, amikor Jaffarral verekedtünk a hercegnőért, tükörképünkkel szemben állva, kisegér segítségére várva, ezeregy ellenfelet levágva, 59 perces mászókázással :felvon:

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.01, 13:56

Nem monjdtam hogy nehéz, csak azt hogy idegesítő. De azt nagyon. Semmi bajom nem lenne az ellenfelekkel, ha nem kéne közben még Faraára is vigyázni, hogy túlélje, meg engem ne szedjen le.

Én kb ott adtam fel, amikor a tizedik próbálkozás után is vagy Fara farát páholták el, vagy engem. :para: Kerestem kevésbé frusztráló játékot inkább.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.01, 12:47

Nem monjdtam hogy nehéz, csak azt hogy idegesítő. De azt nagyon. Semmi bajom nem lenne az ellenfelekkel, ha nem kéne közben még Faraára is vigyázni, hogy túlélje, meg engem ne szedjen le.
Végigtoltam már mindhárom részt, és állítom hogy az első a legkeményebb. A második jött be legjobban. A harmadik meg végre lezárja a sztorit. Kíváncsi vagyok az új részbe mit hoznak össze.

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.11.29, 23:50

Nem értem mi olyan nehéz benne, talán lehet, hogy összevissza vagdalkoztok, és azért csapnak le titeket, aztán rohantok a medencéhez. :P Először is, nem csak karddal tudtok védekezni, hanem gurulással vagy hátraszaltózgatással is. A másik, hogy a mi kis akrobata hercegünk, kifejezetten preferálja a falról kardozást, ahonnan vagy felfele ugrik, ugyanúgy ahogy az ellenfélen, vagy egyenesen neki veti magát a legközelebbinek, mint egy torpedó. (ez elég halálos zúzás, és még ki is lehet vele törni a kék-páncélos, BIG-BAD handzsárosok karmaiból) Harmadszor, meg elsősorban mindig a kemény fickókat csapjátok, mert akkor végig olyan arányban harcolhattok, hogy 1 keménylegény a többi mind gyenge, mert ha a gyengéket rögtön levágjátok, akkor mindegyik helyére kemény legény kerül, és így EGYSZERRE kell megküzdenetek velük, és ilyen helyzetben, még talán...esetleg, megeshet, hogy én is szaladnék a medencéhez hűsölni. :freud:
Fatert meg tényleg a végére kell hagyni, akkor mondhatni dedós módon kell kinyírni, nulla kihívással. :freud:
Farahoz nemtudok tanácsot adni, ott tényleg vagy bemákolod, hogy mindenki rádugrik, vagy valamelyik ráizgul és mehetsz menteni... vagy loadolni. :P [Tényleg, ha közelében harcolsz az a baj, ha tőle távol harcolsz, az a baj... szóval nincs megoldás, de szerencsére lesz olyan küzdelem, ahol nem közelharci távolságban akar íjászkodni, kissé lengén öltözött hősnőnk. ;) ]

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.10.16, 19:50

A kedvencem amikor Fara kedvesen hátbalő, és utána aranyos hangon bocsánatot kér. Persze csak amikor már emiatt kizökkentem a ritmusból és a gyomromban van három jatagán és két naginata.

Vagy, ha többször megvágod véletlenül akkor is így cselekszik :)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.10.16, 13:05

A kedvencem amikor Fara kedvesen hátbalő, és utána aranyos hangon bocsánatot kér. Persze csak amikor már emiatt kizökkentem a ritmusból és a gyomromban van három jatagán és két naginata.

jeremey

jeremey

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.10.15, 16:56

Üdv :P
Sands Of Time
Nagyon az elején vagyok még. Ha jól vágom, akkor a Prince saját apjával küzd abban a teremben, ahol a Homok elszabadult. Mit kell csinálni? A fatert kell csak gyakni, vagy nem árt a többit sem leverni? Az elsődleges probléma az, hogy kb. 5 másodperc alatt megölnek. Ha blokkolok, ha nem... Help :pletyka: .

Elsőnek is le kell verni a többi kishomokost, (aminek kék szín van a ruhájában arra nem lehet ráugrani arra figyelj) ezért főként a pirosaknak, ill. szögesz deszkás törpéknek támadsz space+ L mouse comboval (Fara-ra is kell vigyázni a fene ;)
(OFF)miatta hányszor buktam el ott(/OFF)
) Ha leverted mindegyik segítőt csak utána lehet megsebezni az apját. Sok sikert hozzá :hamster3:
(OFF)az apja támadásait lehet védeni, csak arra kell figyelni, ha a lábadat támadja ugorj fel, itt ha szerencséd van másokat is eltalál akkor elvégezte neked a piszkos munkát(/OFF)
:orrverzes:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.18, 22:23

Sajna a Prince nem elég gyors, ha ki van vonva a kardja, mert olyankor csak idétlenül hátrál, a monszterek meg ugye teleportálnak. Sokszor van, hogy át akarom őket ugrani és "röptében" lecsapni, de egyszerűen a levegőből leszednek :ok: . Ha ezek alap szörnyek, akkor jogosan vannak most az rpg.hu apróhirdetésében... :)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.18, 09:34

Dekszter, nálam pont az volt a baj, hogy blokkolt és nem ivott :ok: . Én is a medence körül hakurásztam őket (meg ők engem), de ezeke bár sokan vannak, még elég alap szörnyek. Egy ráfutós felülről rávágós kombóval kivégezheted a pirosakat, a kékek első csapását kivéded és rögtön visszavágsz, és egy idő után elfogynak. Fater kardját kigurulod (védeni asszem nem lehet), és párszor átugrasz rajta, közben serényen csépelve. Nála mindig beválik. Olyan öt ilyen támadás után kifekszik, és le lehet bökni a tőrrel.
Körbevétel ellen is ideális ha átfutsz valamelyik köcsögön.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 13:47

Én is a medencéhez igyekeztem, de történt pár baleset ;) . Néha (tuti az én bénaságom) blokkolás helyett nagy serényen elkezdett inni => :ugri: Ha tudok inni, akkor nehezen szabadulok ki mert körbevesznek => :ok: ... Egy esetben hiába volt tele a tőr, nem tudtam visszatekerni az időt ;) => ;)
Azt hiszem inkább visszatérek a Gran Turismo-hoz ;) .

Módosította Dekszter: 2008.09.17, 13:48

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 13:38

Igen, az apját kell leverni :ok:
Meg a többit is. Nekem az a taktika jött be, hogy gyorsan elfutottam a medencéhez és akörül kergetőztem velük, meg ha volt egy kis szabadidőm akkor ittam. Az apját az elején szvsz jobb hagyni, előbb a közkatonákat verd le. Hidd el, utána már az apa is gyerekjáték :ugri:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 12:42

Üdv :ugri:
Sands Of Time
Nagyon az elején vagyok még. Ha jól vágom, akkor a Prince saját apjával küzd abban a teremben, ahol a Homok elszabadult. Mit kell csinálni? A fatert kell csak gyakni, vagy nem árt a többit sem leverni? Az elsődleges probléma az, hogy kb. 5 másodperc alatt megölnek. Ha blokkolok, ha nem... Help :ok: .

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.04, 11:47

nem kell lelökni sehogy. Időlassítással elkened a száját, és egy idő után bejön az animáció, ahol a herci ledobja, és nyom egy marhajó benyögést.

ricska

ricska

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.02, 17:17

a T2T-ban amikor a 2.főellen megyek (az az ugrálós k***a) akkor amikor már kevés élete van hogy kell le lökni?

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.10, 21:09

Mit szóltok hozzá, hogy a negyedik rész cellshading grafikás lesz? Nekem valahogy a hangulatot csorbítani fogja (vagyis csorbítaná, ha lenne nextgen konzolom).

Úgyis ki fogják adni PC-re is - majd pont az UbiSoft nem...

Rosszul fogalmaztam :titok: . A konzolt azért írtam, mert pc-n egy ideje nem játszom. A lényeg, hogy szerintem sokat ront a hangulaton.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.28, 15:59

Szvsz a cell shading elég gáz. Normális térérzetet szvsz az életben nem hoznak össze vele, pedig az akrobatikháoz elengedhetetlen lenne. De emiatt valszeg legalább a gépigény nem lesz magas.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.26, 20:29

Mit szóltok hozzá, hogy a negyedik rész cellshading grafikás lesz? Nekem valahogy a hangulatot csorbítani fogja (vagyis csorbítaná, ha lenne nextgen konzolom).

Úgyis ki fogják adni PC-re is - majd pont az UbiSoft nem...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]