Ugrás tartalomhoz

Fotó

Prince of Persia

• Válasz írásához lépj be
236 hozzászólás érkezett eddig

Prof_William

Prof_William

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.05.24, 09:43

Azt hallottam hogy a Gf 4 MX ilesztőprogijét kell frissíteni és akkor normálisan fut.

Igsz ez?

Nekem GF 4 -en tiszta diavetítés, szóval remélem hogy igaz a hír.

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.23, 19:53

Raistlin:

Én sokat használtam a védekezést sokszor segített, pláne körbeálltak a rohadékok.

Módosította Kötéltáncos: 2004.05.23, 19:53

_Raistlin (NPC/NJK)

_Raistlin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.05.17, 15:53

Na videokartya ugyben: Pixel shader-t használ, amin nincs azt dobhatod a kukaba. Ati-nal Radeon 8500 vagy folotte barmi,
Nvidia: Geo3 Ti, de Geo4 mx NEM.

Na tolom a jatekot de nagyon franko. Egyetlen gondja a kamerakezeles, illetve hogy a kamerahoz van rogzitve a mozgas iranya. Az ugyessegi logikai reszek kis gondolkodassal megoldhatoak. A harc meg rohadt latvanyos lett. Tenyleg hasznalja valaki a vedekezest rendszeresen?

Raist

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.05.12, 08:25

Hali!

A jatek vege fele (81%) vagyok, ahol egy lifttel kell felmenni a Tower of Dawn-ba, es nem vagyok kepes megnyerni a csatat. Aki megcsinalta az pls. irjon nehany tippet!

Nem emlékszem pontosan, hogy ott milyen területen játszol, de az nagyon sokszor segítettt rajtam, hogy a falról nyomtam a támadást. Nagyot lehet vele sebezni, és kifexik töle a szörny szinte azonnal!
Legalábbis nekem ez a taktika nagyon sok helyen bevált!

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.13, 11:18

Nekem Raderon 9000 Pro-m van, és tökéletesen megy. A videokártya csak azt befolyásolja, hogy elindul-e, egyébként onnantól a teljesítmény mindenképpen nagyszerű (cel2-1200-on is tökéletesen, akadásmentesen fut, minden maxon). A Radeon 7500 sajna kb. a Geforce2-vel van egy szinten... Egyébként, Geforce4 MX-es kártyákon se fut.

Mi van a 3 szeletelő biszbasz után? Gondolom még nem szerezted meg a tőrt, és akkor az a tutorial, de most nem ugrik be...

Lac gondolom ha odáig eljutottál akkor már nem sok tippet tudunk adni egy harchoz, de érdemes pl. az alacsonyabb ellenfeleken átugrálni, mert olyankor jól a hátukba vág a fickó, azt meg nem nagyon szokták túlélni, a magasabbakat meg - mivel az átugrálás nem műxik, sőt, te szívod be ha megpróbálod - a falra ugorva érdemes támadni, az az esetek 95%-ában bejött eddig, igaz még csak 62%-nál vagyok. Egyébként ha van a közelben víz, akkor csald el tőle olyan messzire az ellent, amennyire csak lehet, aztán ha rosszul állsz, rohanj oda és igyál pár kortyot, mielőtt utolérnének. Igaz hogy a mocskok ilyenkor teleportálnak, de akkoris lehet pár másodperced erre. Főleg, ha harc közben hirtelen elteszed a kardod, és úgy menekülsz arrébb - ha ügyesen csinálod, az is be szokott válni.

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.07, 18:33

Lac:
Az elég kemény harc, én nem vetettem be több trükköt, mint egyébként. Nekem az jött be, hogy nagyon sokat kell körbe-körbe rohangláni, aztán néha hirtelen lecsapni valamelyik monsztára. Arra kell vigyázni, hogy ne álljanak körül sokan.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.06, 16:03

Hali!

A jatek vege fele (81%) vagyok, ahol egy lifttel kell felmenni a Tower of Dawn-ba, es nem vagyok kepes megnyerni a csatat. Aki megcsinalta az pls. irjon nehany tippet!

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.28, 09:48

Nekem GeForce 3-asom van, 128 megás, és minden gond nélkül fut rajta, minden fel van húzva a maximumra. ;)

DelArco

Valaki mondja már meg hogy kell továbbmenni miután átmész a 3 mozgó-forgó-szeletelő bizbaszon.Ez a játék legelején van.

Így most hirtelen nem ugrik be, melyik részről van szó (van sok ilyen forgó-szeletelő bizbasz ám! :lol: ), de tippelek: az udvaron? Amikor úgy indul, hogy fel kell futni a falon egy gombra, aztán egy kiemelkedő oszlopra, és utána jönnek a szeletelők? (Jobban mondva _egy_ szeletelő, a többi az ilyen mozgó pengés oszlop, vagy mifranc) Mert ha igen, akkor a következő: amikro túljutsz a három mozgó szaron, utána van egy zászlótartó, amire rá kell ugrani, át a másik platformra. Ott elvileg van egy létra, alatta meg a padlóból kiugró tüskék. Óvatosan, lassan át kell jutni a falhoz, felfutni a falon, és arról visszaugrani a létrára. Szivatós, de meg lehet csinálni (lesz szarabb is :virag: )

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.28, 02:59

Bizony elég szarul lett megírva, szinte csak a GeForce 4-eken müxik rendesen. Nekem 64mbyte-os GeForce 4 Ti4200-vel akadás mentesen futott max. felbontással.

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.27, 20:42

Üdv!
Sajnos a Radeon 7500-as nem biztos ohgy jó lesz.Mainapság Radeonból 9700 pro a menő ha jól tudom.Nem is tudtam hogy van 128 Mb-os változata.Bár a Ram sajna kevesebbet számít mint a kártya fajtája. ;)
Tudom ajánlani a Geforce Fx 5200-at mert azon tökéletesen fut max felbontáson.
Bár csak a demót töltöttem le de sajna már a legelején elakadtam.Valaki mondja már meg hogy kell továbbmenni miután átmész a 3 mozgó-forgó-szeletelő bizbaszon.Ez a játék legelején van.

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.27, 08:55

Folraktam otthon, de valami gaz lehet a videokartyaval.(Radeon 7500 128mb) Kb 3 masodpercig ment normalisan aztan becsikozodott: ilyen kis erdekes nonfigurativ fehér csikok takarják ki a kep nagy reszet. Probalkoztam mindennel, de semmi sem segitett. Van valakinek valami otlete?

Raist

Amennyire tudom, elég kényes a videokártya bizonyos feature-jeire...

Nem vagyok egy nagy videokártya-szaki, de alapvetően a program nVidia támogatással készült, és GeForce 2-es kártyákon sem műkszik. A 7500-as Radeon melyik kategóriának felel meg (GeForce 3-tól felfele működik normálisan, meg persze ezzel egyenlő cuccokkal).

De majd utánaások, mi lehet a gond. :titok:

_Raistlin (NPC/NJK)

_Raistlin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.27, 08:20

Folraktam otthon, de valami gaz lehet a videokartyaval.(Radeon 7500 128mb) Kb 3 masodpercig ment normalisan aztan becsikozodott: ilyen kis erdekes nonfigurativ fehér csikok takarják ki a kep nagy reszet. Probalkoztam mindennel, de semmi sem segitett. Van valakinek valami otlete?

Raist

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.15, 20:54

Tényleg szorri hogy ennyiszer leírtam, hogy "tényleg"!
:lol:

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.15, 20:52

Ja, főleg a Sands of Time-ról lenne szó, mert a 3d a kritikák szerint nem ütötte meg a mércét.

A Sands of Time grafikája tényleg első osztályú, gyengébb gépen is tökéletes. A kamerakezelés sajnos tényleg elég szokatlan, de most volt eltörve a kezem, és 2 hétig fél kézzel voltam kénytelen játszani, ennek ellenére nagyon jól boldogultam, és csak nagy ritkán igazítottam egyet-egyet a kamerán, mikor tényleg kellett, amúgy minden gomb a billentyűzetre volt konfigurálva. Állatság, de megszokható, hogy a herceg nem saját magához, hanem a kamerához képest mozog. Katasztrófa.
:lol:

A harcok szerintem jók, főleg mert iszonyú látványosak (nem is tudom, miben volt még hasonló, talán a SW - KOTOR-ban, de ott persze nem volt ügyességi rész, csak hasonló koreográfia), egyetlen hátrányuk, hogy néhol idegtépőek. Olyankor jobb egy kissé pihentetni a dolgokat, és pl. másnap újra próbálkozni.

A feeling egyébként kb. a Tomb Raider első két részét idézi, legalábbis szerintem. Újdonság varázsa, fantasztikus látvány és újítások, stb.

Ja, ha kérdés van, írjatok!

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.14, 21:16

Szerintem inkább Sands of Time... :P

Addig is, amíg érkeznek a kérdések, némi vélemény: imádom! :) Szvsz gyönyörű lett, megvan a PoP-feeling, csak két baja van: idióta kamerakezelés ;) és idegtépő, egy idő után unalmas harcok. :D

De iszonyű jókat lehet röhögni, főleg mikor Farah is velünk van. Kedvenc idézetem: "Yeah, I saw that crack, I was just wondering if you notice that" -- vagy vmi hasonló. Meg amikor kedvenc hercegünk magában beszél (hihetetlen jó! :) ), és a végén: "STOP TALKING MYSELF!"

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.14, 19:19

Ez sima pop,vagy 3d ről is lesz szó?

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.14, 18:24

Ha észrevételed, kérdésed van a játékkal kapcsolatban, ide bátran írhatsz!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]