Ugrás tartalomhoz

Fotó

Prince of Persia

• Válasz írásához lépj be
236 hozzászólás érkezett eddig

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.28, 20:09

Már megoldotam. :)

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 19:35

Two thrones
miután elöször változtam herceggé és lemészároltam a ,,csatornalakokat,, mit is kell tennem,kinyititam egy ajtot , ugrotam párat és végül sehova se jutotam,csak a halálba,mivel a sötét hercegnek harc kell az életeröhöz.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 13:09

Használat a kötélen, beleng, eddig gondolom megy, aztán nyomva tartod a használatot, nyomod az előrét, de lehet az nem is kell hozzá, és elengeded a kötelet. Akkor engedd el, amikor pont a holtponton van amegfelelő irányban. Mielőtt visszalendülne. És még egyszer, a használatot folyamatosan nyomd, mint a sima falonfutásnál. Gombot nem mondok, te tuti más billentyűket használsz mint én.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 12:03

Köszönöm szépen a választ,bár végülis rájöttem magamtól is,hogy mit kell csináln.
A következő probléma is felmerült,szintén Warrior within
Van két kötél,meglengetem magam az egyiken de nem tudok elugrani a másikhoz.Melyik komboval tudom ráveni,hogy,meglengesse magát a kötélen,majd elfusson a falon a következöig?

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:35

Gondolom Warrior Within, és Shahdee-ra gondolsz. Na hát akkor:
mindig ugyanazt a kombót tolja a csaj, ha befejezte, van egy-két másodperced odavágni. Addig védekezz mint állat, ha végzett, odasózhatsz vagy kettőt. Időnként bevethetsz egy visszatámadást is (kivédett csapás után rögtön visszaütni, ettől hátratánrorodik, bármilyen ellenfél ellen jó, kivéve gólemek, hollóemberek és griff), a visszatámadás sokszor bejött már. Arra vigyázz hogy a csaj időnként rúg egyet, és elküld vele a bánatba, elmegy egy csomó életerőd, és jó eséllyel Kaileenát is lerúgta mire visszaérsz hozzá. Ilyenkor szaltózz hátra párat, vagy ha már eltalált, tekerd vissza az időt. Oldalt vannak edények homokkal, onnan pótolhatod egy darabig.
Ja, és ha a titkos helyekre is utazol:
Spoiler

Asszem minden lényegeset elmondtam a helyről.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.24, 23:14

Valaki meg tudná mondani,hogy érdemes harcolnom amikor a második párbajomat vivom a kékruhás hölgyeményel a szigeten?Milyen kombokat érdemes használnom stb

_Garett (NPC/NJK)

_Garett (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.13, 12:27

Szívesen, de lehet, hogy valami kimaradt majd megnézem. :sor:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.13, 09:43

Danke, legalább tudom mi a vége.

_Garett (NPC/NJK)

_Garett (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.13, 07:14

Röviden: A herceg elviszi Kaileenat Babylonba, de amikor megérkezik romokban a város és támadják az ellenfelek. Későb, mint kiderül az első rész Vizierje vezetésével. Amikor a hercek partra ér a hajója egy darabjával észreveszi, hogy az ellenfél katonái elfogták az elájult Kaileenat és bevitték a palotába. Ezért a herceg elindult, hogy megmentse szerelmét, de amikor odaérne egy nő elkapja a karját egy láncal, ami belevályódik a karjába, így csak azt láthassa, hogy a Vizier beleszúrja Kaileenaba az idő tőrjét és kiszabadul az idő homokja. A Vizier átalakul (és az emberei homok) szörnnyé és a herceg megszerzi a tőrt. Ezzel a tőrrel egész Babylont bejárja, hogy később megölhesse Bábel tornyában a Viziert. Útközben kiderül, hogy őt is megfertőzte az idő homokja, így néha előjön belőle a sötét homokszörny oldala, aki nem kímél senkit, és még homokfüggő is. Ráadásul még Farah is ott tartózkodik, így a végén még őt is megg kell mentenie. Bábel tornyában befejeződött a harc, így aHeceg és Vizier testéből kiszabadult a homok (persze a Vizier meghalt) és bodogan élt Farahhal, amíg nem jön a. rész. VÉGE.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.12, 09:49

Garett: a harmadik rész sztoriját.

_Garett (NPC/NJK)

_Garett (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.11, 17:40

Sigmund
Mármint honnan a végét?

Zsolti

Zsolti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.06, 20:56

találkozott valaki azzal a problémával a two thrones-nál, hogy ahogy elindítom a játékot, az ubisoft intro/logó pittyen párat, majd elszáll a játék? a játék gépigénye jópárszor megvan, úgyhogy nem hiszem hgoy az a gond

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.18, 10:18

PRINCE OF PERSIA 4 :D
részletek:
gamekapocs.hu

Na erre kíváncsi leszek...
Nem tudom hogy fogják folytatni a "lezárt" történetet.
Elég merész lépés ez.Csak aztán jó is legyen.Remélem nem csak a grafikára gyúrnak,hanem a story is jó lesz.Meg lehetne nagyobb kihívás a játék :felvon: :D .

Elvileg a Homok-sztori lezárásával nem érnek véget a Herceg kalandjai, csupán ez a rész zárul le.

A T2T-ban az Arena pályán van egy khm...'kis aranyos' akinek érezhetően a szemeit kellene kibökni. Ez eddig le is esett nálam. Felmegyek a kiálló gerenda szélére, és a Speed Kill (?) gombot hosszan lenyomva ráveti magát, ahol le is lassul, mintha valami gombot még várna tőlem. Kicsit szaladgál a hátán, de a lényeg, hogy a mamlasz hamar leszed onnan.
Valami javaslat? :D

Üdv,
BAKOÚ

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.04, 11:00

Nagyobb kihívás? Észnél vagy, ember? Told végig nehéz fokozaton a Warrior withint, mindjárt nem lesz olyan könnyű!
Ja, igen: spoilerben leírná valaki hogy mi asztori vége? merthogy nem tudtam megszerezni a two thronest normális változatban. vagy u2u-ban is jó.

KokusoLord

KokusoLord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 240 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.02, 18:38

PRINCE OF PERSIA 4 :sor:
részletek:
gamekapocs.hu

Na erre kíváncsi leszek...
Nem tudom hogy fogják folytatni a "lezárt" történetet.
Elég merész lépés ez.Csak aztán jó is legyen.Remélem nem csak a grafikára gyúrnak,hanem a story is jó lesz.Meg lehetne nagyobb kihívás a játék :leborul: :szent: .

_kivagyokén (NPC/NJK)

_kivagyokén (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.02, 18:13

PRINCE OF PERSIA 4 :leborul:
részletek:
gamekapocs.hu

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.28, 16:25

Azét legyünk pontosak. :) Kard és balta :aaaaa: Valahogy nekem jobban bejön a kétfegyveres harcmodor :aaaaa:

Adamssohn

Adamssohn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.28, 08:20

A "Holló bácsit" tényleg úgy lehet a legegyszerűbben legyőzni ahogy Sigmund mondta. Jelenlegi kardoddal kicsit sokszor kell még megütni, de kb. 5 vaulting attacktól megpusztul alkalmanként, főleg ha lendülés után még ütsz párat rá, mert nem fog tudni védekezni még kb. két ütés ellen. Jah, ha viszont 3szor vaultingolsz egymás után, akkor "megjegyzi" a támadásod és blokkolni fogja, ilyenkor megéri pár sima ütést is elhelyezni, esetleg rebound attackot nyomni neki (ez a falról előre vetődős támadás).
A filmről én még régebben annyit hallottam, hogy télleg lesz, és Johnny Depp játssza a főszerepet, de azóta semmi hír. Ha valóban ő lesz a főszereplő, akkor szerintem meg kell még várni a Karib-tenger kalózai 3at. Utána talán visszatérnek rá...

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.27, 13:35

Hát hurrá. Közben elkezdtem újra az első részt. Ott egyedül a Sand King(apuci :leborul: ) okozott nehézséget. De harmadik nekifutásra őt is lecsaptam :dilis:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.27, 10:29

Nekimégy, felfutsz rá, végigvágsz rajta felfelé és lefelé is, túloldalon leérsz, és ismételd az első ponttól. Egy diő után átrepül gy másik helyre. Háromszor kell megpüfölni hogy végleg megmurdeljen. De hajrá, lesznek még aranyosabb ellenfelek is.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]