Ugrás tartalomhoz

Fotó

Prince of Persia

• Válasz írásához lépj be
236 hozzászólás érkezett eddig

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.23, 22:04

A Warrior Withinben eléggé az elején van egy ellenfél, aki madarakból(holló?) áll össze. Na ezt hogy lehet megölni? Mert engem elég gyorsan levert. A progi magyaráz valami egyfegyveres tutorialról, de nálam kettő van. Lehet ez a baj? Egyszer sikerültlegyőznöm, de akkor meg megjelent máshol(én meg leestem a szakadékba). Please help!
Az első részt probléma nélkül végigvittem, de ez...
Előre is kösz :aboci:

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.23, 22:26

Hogy film lesz-e? Régebben volt róla szó, de már nem hiszek benne...
Mostanában én is újra játszottam a WW-t (pedig már végigvittem mindenhogyan) és talán egy picivel nagyobb fíling volt, mint legelőször.
Külön élmény volt hardon lenyomni Dahakát a 10. próbálkozásra...utána rögtön load és az empresst elsőre lekaszáltam szinte minimális életveszteséggel + homokhasználtattal. (Bár a scorpion sword ilyen silány használati móddal valszeg régen eltörött volna ;) :cool: )

Módosította Aldor a harcias: 2006.07.23, 22:27

_Petrácska (NPC/NJK)

_Petrácska (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.14, 12:40

most akkor lesz ebből film vagy nem? és további részek????

_Garett (NPC/NJK)

_Garett (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.08, 20:42

Nekem még csak az első kettő van meg, mert hiába keresem a T2T-t egyszerűen nincs a boltokban, pedig már nagyon játszanák, mert a WW nagyon bejött, főleg a Dahaka elleni harc. :nono:

Thranduil002

Thranduil002

az Elf Nemes

• Archívum
  • 839 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.01.15, 20:55

Na mivel játszok? :D
WW-vel! :)
Anno nem vittem végig, mert volt mással játszani, de most a sztori kerekségéért újra tolom. Így a T2T után nehéz visszaszokni a full dark helyekhez, de a játék maga hangulatos :szent:
Amúgy msot találtam meg a 4. pluszéletadót, lassan a végére is érek :)

Thranduil002

Thranduil002

az Elf Nemes

• Archívum
  • 839 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.30, 20:35

Thranduil002: Hát ez volt az utolsó rész ebből a trilógiából.  :(

De az biztos, hogy Jordan bácsi már dolgozik egy újabb gyöngyszemen.
Itt lehet ama bizonyos hírre is gondolni mely szerint készül a PoP film.  :D  :sor: (Legalább is a WW idején ilyesmit hallottam/olvastam)

Igen, tudom hogy az új trilógia uccs darabja volt a T2T, de ez azért elég jövedelmező az UbiSoftnak... Szal lehet beindul egy második trilógia is :D
Csak a végén nehogy Lara Croft legyen belőle :sor:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.29, 11:57

ne legyen igazam,k de a pop film borzalmas lesz. Én legalábbis még sosem láttam játékból jó filmet. Lásd pölö a legújabb, a doom. :cool:

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.28, 17:35

Thranduil002: Hát ez volt az utolsó rész ebből a trilógiából. :para:

De az biztos, hogy Jordan bácsi már dolgozik egy újabb gyöngyszemen.
Itt lehet ama bizonyos hírre is gondolni mely szerint készül a PoP film. :nuke: :( (Legalább is a WW idején ilyesmit hallottam/olvastam)

Thranduil002

Thranduil002

az Elf Nemes

• Archívum
  • 839 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.28, 09:47

Én karácsonykor végigvittem a T2T-t, sztem a leghangulatosabb játék lett a PoP-sorozatból. És remélem, lesz folytatás :nuke:

envagyokam

envagyokam

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.18, 02:20

Tegnap kezdtem el nyomni a 2T-t,nekem nagyon bejön...a vége felé már egész izgi részek is vannak,nem ugy mint az elején...és a párbeszédek is jók. Nekem teccccik. :felvon:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.15, 08:45

scal: sorry hogy csak most irok, de legalább irok, tehát:
nem kell visszamenni sehova, az említett helyíeket mindenképpen bejárod, legfeljebba titkos hely bejáratát kell kicsit keresni, de a megadott honlapon rajta van az is, hogy hol. Érdemes játék közben is nézegetni, akkor jobban megérted.
Illustrations nekem akkor nyílt meg mikor a szíkret befejezést megcsináltam, de akkor az összes. A telepítés közbeni képeket nyomatja be.
Azoka tárgyak télleg csaka poén kedvéért vannak benne, ja, és nem kopnak sose, de ha használod, csökken a herceg életereje is.

_Swordsaint (NPC/NJK)

_Swordsaint (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.14, 11:13

Most viszem a Two Tronest nagggyon király.
Főleg a párbeszédek prince és dark prince között.
Eddig ez a legjobb idén.

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.24, 16:44

Sigmund: kösziköszikösziköszi :nyenye: k***ára nem értettem, a rúnák mit takarnak, nekem még legalább három hiányzik. Gondolom sok helyre vissza kell menni, miután a faltörő kardot megszerezted.

Eddig azt hittem, a homok töltését nézik, hogy mikor van tele. :normaalis:
És akkor így minden klappol, még hiányzik egy fegyver ikon, egy videjó (nekem már csak az marad, ami nem közvetlen motorral készült) azt gondoltam, ha végigtolom mindhárom fokozaton, akkor kiderül a turpisság. De így már hahaha. Holnap már megyek is haza princelni.

Más: felvettem két különleges tárgyat is, lehet csak a poén kedéért rakták bele.

Az egyik egy kesztyű, a másik meg egy zöld kard volt, talán mérgező, nekem leginkább egy banánra emlékeztetett. Három még hiányzik, ezekből találtatok. Mondjuk olyan nagyon egyiknek se vettem hasznát, de én már csak ilyen maximalista vagyok.

És van még egy adag kép, amiből meg egyet se találtam meg, Illustrations vagy mi, ezek egyszerre nyílnak meg, vagy hogyan?

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.24, 14:49

Scal: ki lehet nyírni a Dahakát, és igazi kéjmámor apróra szabdalni, mert könnyű ellenfél. Csak ehhez kell a Water Sword, asmit a homokóra termében vehetsz fel, ha beszerezted mind a kilenc titkos helyet, ahol a herceg az életerejét tudja megnövelni. Ha megnézed, látod, hogy a homokóra mellett van a földön kilenc rúna. Minden megszerzett titkos hely után felfénylik egy. Amikor mind a kilenc világít, megjelenik a kard, és mehetsz vele Dahakát gyakni. Ezzel persze a sztori vége is totál más lesz, de ezt tapasztald ki magad.
Ja, egy kis segítség, ha nem találod a cuccost: www.zanzarah.hu, itt megtalálod a végigjátszász, és a titkos tápokat is.

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.22, 16:21

És hol vannak azok a viedók, amikkel hírdették a WW-t??? Hol van a csata jelenet, meg amikor a halottak közt mászkáűl a Prince?????

ezért hívják demónak ;)

amúgy nekem meg egyáltalán nincs videjó ,mert rippelt ;)

külömben meg sirály a játék :D

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.21, 17:29

Hehe, mondjuk azt hiszem R billentyű, egyszer rövid ideig, míg a kardokat fogja a prince, és nem védekezik. :dilis:

Na végigtoltam a WW-t. Hát azért ez k***ára nincs ám így lezárva. Olyan nyitva hagyták a végét, mint a Monika a száját az ovális irodában. Ennyire kevés játék vége baszott fel az biztos. Szal ezután a SoT önmagában is élvezhető volt, ez meg szinte követeli a harmadik részt. Még jó, hogy enm egy éve nyomtam végig mert szétrúgtam volna a gépet az idegtől.

Mellesleg Dahakának k***ára nem volt semmilyen fontos szerepe a végén sem, reméltem, hogy jól ki lehet majd nyírni de mér is.

A sandwraithes rész nagyon sirályosra sikerült, még akkor is, hogy nem egészen értem ezt a paradoxont, hogy a Princet kapta el aDahaka, akkor el se jutott volna a maszkig. Kicsit jobban át kellett volna dolgozni ezt nem?

És hol vannak azok a viedók, amikkel hírdették a WW-t??? Hol van a csata jelenet, meg amikor a halottak közt mászkáűl a Prince?????

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.20, 18:03

hogy nagyon ultrabrutál követelménye van a SoT-nak

nekem P4,256 Mb Ram, gforce2 mx/mx 440-es van winxp service p.2-sel elfut minimumun. :pirul:
Most végre találtam egy használható verziót fut rendesen csak nincsen zene sem videó. :)

Valaki mondja már el hogy hogyan lehet harc közben időt lassítani?

gondolom amivel harcon kívül :D
nekem legalábbis úgy megy

_xdanielx (NPC/NJK)

_xdanielx (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.20, 10:09

Hali!
Valaki mondja már el hogy hogyan lehet harc közben időt lassítani?
Nem bírok rájönni :lol:
Köszönöm!

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.18, 18:56

Hát én eddig mindenhol azt halottam, hogy nagyon ultrabrutál követelménye van a SoT-nak. A Beyond pl. kivágja a gépemet, mikor játszom vele (Beyond Good & Evil) nem értem mi lehet a baj, ha a WW megy. Fazsom ki van mostanában ezekkel.

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.18, 14:34

Kissc: hogyan? a SoT el se indult Ati8500 alatt?

A Warrior Within-t tudtam elindítani egy gforce2-sel
a sot-ot nem próbáltam,de sztem az is el menne ha a WW elmegy

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]