Ugrás tartalomhoz

Fotó

Prince of Persia

• Válasz írásához lépj be
236 hozzászólás érkezett eddig

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.17, 23:49

Sigmund: van vér, cska lehet nem támogatja a feature-t a videokártyád. :felvon: Az időlassítás csak Keileanál jutott eszembe, de még úgy is nehéz volt. Meg mindig felmásztam előle az oszlopokra, ne is beszéljünk róla, szerintem nem biztos, hogy olyan hévvel fogom végigtolni újra és újra, mint a SoT-ot. Ezt a spoilert nem kellett volna, mert nem bírtam magammal. :rohog: De mivel már láttam a Two Thronesből képeket, valahogy számítottam egy ilyne fordulatra. :dilis:

Kissc: hogyan? a SoT el se indult Ati8500 alatt?

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.17, 23:49

Sigmund: van vér, cska lehet nem támogatja a feature-t a videokártyád. :felvon: Az időlassítás csak Keileanál jutott eszembe, de még úgy is nehéz volt. Meg mindig felmásztam előle az oszlopokra, ne is beszéljünk róla, szerintem nem biztos, hogy olyan hévvel fogom végigtolni újra és újra, mint a SoT-ot. Ezt a spoilert nem kellett volna, mert nem bírtam magammal. :rohog: De mivel már láttam a Two Thronesből képeket, valahogy számítottam egy ilyne fordulatra. :dilis:

Kissc: hogyan? a SoT el se indult Ati8500 alatt?

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.17, 15:26

A kombókból tényleg fölösleges annyi, de sztem az tök jó hogy Gforce2 mx 440-esen is elfut.A kútnál én is úgy tapasztaltam hogy újra jönnek az ellnek, az alfőellen is(holló man).Sztem pedig van vér hacsak nem rosszl láttam.Egyébként ki lehet kapcsoni és a korhatár "csak" 16 év.Az ügyességi részek nagyon bejönnek csak még kicsit szokatlan a nagy mozgás szabadság.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.17, 12:21

Dahakának a végén lesz értelme... én is sokat nayáztam a főellenfeleknél főleg. Később, amikor a kétharmada után már
Spoiler
az alap ellenfelek is elég gázak lesznek, lásd az ugrálós csajok brutálabb változatai.
Kombókról csak annyit, hogy nem feltétlenül kell mindet megjegyezni, sőt: asszem van vagy száz kombó, ha nem több, és egy csomó ami csak közvetve harci. Én személy szerint az oszlop körül pörgést, ktéfegyvers pörgést használom (fejjel lefelé is), meg a lefjezős mozdulatot. Ja, meg elkapást, árnyak dobásai ellen marha jó, az 3llenfeledbe áll bele, nem beléd. Szvsz, jobban jársz, ha másodlagos feyvernek az mb2-t állítod be, eldobásra meg valami mást, úgy könnyebben kiviteklezhetőek a kombók. Röviden, megjegyzed a tiz, tizenkét kedvencedet, és az már kábé bármi ellen jó lesz, ha jól válogatod össze.
eltévedni nekem is sikerült már, pedig ha hatszor nem toltam végig, hát egyszer sem. mégis, még most is elkeverdek.
ehhez a hangulathoz meg sztem tényleg inkább a metal illik mint a keleti zene. Na jó, kevesebb zúzás kellett volna bele. A herceg hangja...hát az első rész kisfiús hangja nem illett volna ehhez a véresruhájú, sebhelyes arcú gyakógéphez.
Kút: tudtommal ivás után az ellenfelek újratermelődnek, szal az odafutok, mentek, ölöm tovább módszer nem működik.
Ja, még valami: főellenfelek ellen időlassítás, mindjárt kevesebbet fogsz anyázni. :hamster3:
És még egy: vér itt sincs, csak repkedő testrészek. :) Azok is homokból.

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.17, 03:41

Azt esetleg meg tudja valaki mondani, hogy ezt a flash prince progit honnan lehetne letölteni?

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.16, 23:29

Miért neked egy ilyen game, nem ér meg 2500 hufot? Nincs valami ismerősöd, aki leírná, az biztos futna.

Nnna és akkor most néhány észrevétel a WW-vel kapcsolatban.

Az első benyomásaim (Bad Sector első benyomásai - komoly arc :)))
alapján a WW egy kibaszott ütős akciójáték lett anélkül, hogy az ügyességi elemek csorbultak volna. Brutális ez a free form fighting system. Még most is (talán a gamma közepén járok) vannak újabb és újabb trükkök, amiknél csak kapargatom az állam a padlórol. A grafika ugyan szvsz nem sokat változott, talán kevésbé rajzfilmszerű, de lehet csak a darkosabb tónusok miatt gondolom így.

Maga a játék iszonyat nehéz, még abszolút chicken fokozaton is, ugye, amin én szoktam nyomni. Annyit k***aanyáztam, míg legyőztem Dooshát, meg most Kaileenát mint máshol soha. Nem tudom mi lesz nehezebb fokozaton.

Nekem ugyan nem volt bajon a SoT-ban a hegyni ellenféllel, itt egyelőre 5-6nál több nem igen támad az emberre egy adott rásznél viszont nagyon sok helyen vannak a kis dögök. És ezzel a brutális kombóarzenállal nem igazán ellenfelei a Princenek, a főellenségeket kivéve.

Azonban míg a SoT-nál élvezet volt a 6-7 kombót alkalmazni, itt a 40 valahány kombót megjegyezni is nehéz és mint az őrült nyomkodom összevissza az E meg a MB1 gombokat. Vagyis nem tudom gamebpadnál mi lesz de egyelőre nem igazán tudom mivel mit váltok ki, mert nem tudok minden megjegyezni. Ez lehet hogy hátrány inkább.

Az ügyességi elemeket sikerült kibővíteni néhány igen jól továbbfejlesztett, vagy tök új verzióval, a zászlócsúszás nagyon süti.

Az meg hót ziher, hogy ennyi idő alatt már háromszor végignyomtam a SoT-ot nagyon hosszú a játék, szvsz nem egyszer el is tévedtem ebben a k***a kastélyban, és ez helyenként inkább frusztráló, míg megjegyzi az ember, merre mehessen, mintsem izgalmas. Főleg, az a durva, hogy egy helyszínen többször is végig kell menni, ráadásul múltban, jelenben, hagyjatok mán.

A Dahaka meg, hát komolyan mondom ilyen egy kibaszott dögöt, utálom ezt a rohadt szörnyt, valósággal remeg a kezem, mikor üldöz, mert tudom, hogy bármikor elkaphat, azokkal a nyúlós csápjaival. Egyébként marha jól néz ki, hogy bebarnul minden, és már abból tudni lehet, itt valami nincs rendben.

Zene: nem tudom miért, de fellógatnám azt, aki kitalálta, hogy ilyen k***a rock szóljon a játék alatt, a SoTban szóló zenék olyan különleges, keleties hangulatot teremtettek, itt meg.... nem mondom van néhány job darab, de nagyon nem gyere be.

A mentés is inkább zavar, nem tudom, melyik kútnál jártam, mikor ittam belőle, mikor nem. A SoT-nál ugye mindig összegyűlt egy adag homok és akkor lehetett menteni, nem többször. Itt akár harc közben is elfuthatok, ihatok, menthetek. Ehhez jön az, hogy eleinte kevésnek találtam a 3 hokzacskót, így még sok is. Emlékszem a SoT-nál nem egyszer előfordult, hogy kaptam egy maflást, mikor visszatekertem, vagyis ott a legtöbbet a harcnál használtam el, nem az ügyességi részeknél, minden szörny ellen egyedi módon kellett harcolni, itt meg, kombózzál vazze, és watch the enemy suffer!!!

Nem volt semmi bajom azzal az ötletes megoldással sem, hogy a korhatár miatt, homokká alakultak a lények, és nem volt vér, na ebbe beletették, el is érték vele a 18-as karikát, bravó.

Prince hangja felháborító, hogy nem maradt a SoT-ból, főleg, hogy a hajón még a régi hang mond egy-két mondatot :hamster3:

Ügyességi részek, ez sem olyan nehéz, mert a SoT-ban minden mozdulatot kitanultam, emlékszem még a végére, mikor nem volt tőröm és egy napomba telt, mire rájöttem mit kell csinálni, hogy lejöhessek a toronyből, itt ezt a mozdulatot már vagy ezerszer alkalmaztam. és nem is nézelődök annyit, ugrok, falon futok, mégha nem is látom, de tudom, hogy lesz egy párkány, vagy kötél, amiben prince megkapszkodik a végén, vagy amire át lehet ugorni, és tényleg.

A szörnyek közül a gólem nagyon tetszik, igazi élvezet volt rájönni a gyenge pontjára.

A WW annyi nem is innovatív, simán abba tudom hagyni bármikor, a SoT-nál majdnem fel sem keltem a géptől, míg a vége főcim be nem jött.

Vagyis míg a SoT-nak számomra, nincsenek hibái, azért a WW akármilyen jó játék, azért van pár hiányossága. Sőt. De persze ez csak a SoT-ra nézve igaz, bár minden játék csak ennyire lenne szar, mint a WW.

És alig várom a Two Thronest, ennek tükrében.

Említettem már, hogy útálom azt a kibaszott, mocskos, k***aanyja, DAHAKÁT!!!!!!!! Azt a designert üldöztetném vele, aki kitalálta, hogy ekll bele egy ilyen is.

Módosította Scal: 2005.11.16, 23:30

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.16, 22:22

inkább letöltöm máshonnan
különben tök jó a game
ha csinálnának hozzá vmi drow patchet akkor tök olyan lenne mintha D.Urdent irányítanánk,igaz nem nagyon illene bele de attó még jó volna

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.16, 21:39

Heh, vedd meg eredetiben. :P

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.16, 19:52

kössz,az első három meg is van meg az 5-dik is.A warrior withinnel van gonodm.
Krekkelt változat és 24 óra játék után nem lehet elindítani.Ki is írja hogy lejárt a próba idő.Próbáltam a Bios óráját is vissza állítani de úgy sem sikerült.Esetleg vmi dll-t kell kicserélnem?A rendszer elviszi az nem gond.Már többféle crekket is próbáltam. :P

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.16, 16:49

Prince Of Persia
Prince Of Persia 2 The Shadow and The Flame

Prince Of Persia 3D

Prince Of Persia Sands Of Time
Prince Of Persia Warrior Within
Prince Of Persia The Two Thrones

Hivatalosan így vannak a PoP epizódok, és természetesn amik között nincs hely azok egy történetet képeznek, amik között van hely azoknak történetileg semmi köze a másikhoz. :P (Csak gondoltam összefoglalom)

Módosította Aldor a harcias: 2005.11.16, 16:49

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.16, 02:33

Kissc: azért mert Ez már egy másik trilógia (szerintem el is akarnak különülni az alapgammától, csak azért nem annyira mondják ki) azóta kiadó jött, kiadó ment, Mechner sem vett már ebben részt, vagyis Hivatalosan a 2. részt, de nem hivatalosan az 5. :dilis:

Egyébként a hétvégén vettem meg én is, zúzom rendesen, majd bírom az észrevételeimet. eddig szvsz ultrabrutálisan hosszab, mint a SoT, azt ennyi idő alatt, már kétszer végigvittem. És sok mindenben is másabb.

Na szóval, nekem nincs ilyen problémám, igaz nekem DVD-s kiadás (ez az Ubisoft Exclusive :P) neked eredti, vagy crackes? Mert ha az utóbbi lehet az a gond?

De milyne rendszered van? Lehet azt kellene újrarakni, a géped konfigja milyen? vagyis kicsivel több details-t kérnék ha nem gond. :D

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.11.15, 22:49

valaki tudna segíteni nekem?
Az a nagy gondom hogy meg van a PoP:WW(ez persze nem gond ,sőt) és egy napi használat után nem lehet elindítani.Próbáltam mindenféle dolgot de nem tudtam elindítani anélkül hogy naponta feltelepítsem.Különben a játék zsír,király,cool meg minden.

Ui:miért írják néha PoP2-nek és nem PoP5-nek?

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.10, 19:16

Én ilyen cheatoldalakon olvastam róla angolul, Egyébként sejthető is, furcsáltam, hogy miért van ez:

biztos emlékszel rá - olyan teremben vagy, ahol két kapu van, nyomni kell egy tekerőt, mire lecsukódik az egyik ajtó, és kinyílik a másik, de tovább is lehet nyomni, és akkor megint lecsukódik az ajtó, és akkor azt kapod, hogy ott vagy egy kis sarok teremben, ütközésig tolt tekerőkarral, két csukott ajtóval - állítólag a karral szemben lévő falat kell megcsapkodni, (ott máshogy szikrázik a kard, vagy mi) és akkor berobban afal, és ott lehet az első princet aktiválni, ha végignyomod a gammát, akkor a menüben megjelenik a prince felirat, és akkor lehet játszani az eredeti princcel.

:) de én még nem találtam meg, ezért gondolom, hogy csak a PS2-es verzión műxik

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.10, 11:14

Ez a titkos pálya dolog már városi legenda egy csomó játékban, SoT-ban még nem hallottam róla hogy van egyáltalán.

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.09, 21:08

Nekem nem kellett a PoP Sot-hot ilyen motiváció, egyszer végigvittem, aztán még ötször, mert annyira tetszett, és ugye egyre rövidebb lett, meg akkor már megkerestem mindsen titkos helyet, aztán vettem hozzá kontrollert, azzal is végigvittem vagy ötször, de lehet valami nehézségi fokozat sem ártot volna (mondjuk akkor 40 szörny helyett 200 jött volna minden helyen, az milyen állatt lett volna, lehettvolna homokot szervezni ezerrel) meg persze vannak trainerek is. :D

A titkos pályát valaki megtalálta? Állítólag a legelső princel lehet nyomulni. De lehet csak Ps2-őn. :felvon:

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.09, 20:19

Scal: Így lesznek a PoP fanok! Hiszen ha végigviszed és letörlöd az semmit nem ér. De ha végig viszed és ezt újra meg újra (Pl. Ládakeresés, alternatív befejezés stb.) akkor ugye sokkal többször játszol a játékkal az átlaggnál, így rájössz, hogy milyen zsír. :D :felvon:

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.08, 23:30

Hát azért ennyire nyitott befejezést nem annyira szeretnék, volt egy hangulata, de legalább 5x kellett megnéznem mire rájöttem ezek most mit is akartak.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.08, 18:02

A warrior within hangulata után és az eddigi előzetesek fényében teljesen kizártnak tartok egy happyendet. Nem is illene a sztoriba. Valami olyan hangulatú befejezést látnék szívesen, mint a Warcraft3-Frozen Throne-ban Arthas sorsa.
Meg se hal, happy end sincs. Ilyesmi.

Scal

Scal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.27, 23:32

No ez megnyugtató, mindeesetre, én nem tudok megunni valamit ha jó az ötlet. És ez a homokos dolog :dilis: nagyon jó ötlet. Mondjuk olyna, mintha a következő Max Payne-ben nem lenne bullet-time, meg se venném.

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.21, 13:08

Scal: Az hogy befejezik, az konkrétan a Sands Of Time-os trilógiára vonatkozik...(Sztem is már kicsit uncsi, hogy mindig az idő homokjával kell kavarogni :titok: )
Tehát csak remélni tudjuk (hiszen a hercegnek ezúttal se lesz fehér gatyája :-/ :dead: ), hogy a trilógia drámai helyzetei egy jó happy enddel ér véget. :rohog:

Ahogy lentebb is írtam, még lesz folytatás, de ott talán még sima homok se lesz. :rohog: :ejj:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]