Ugrás tartalomhoz

Fotó

Online FPS

• Válasz írásához lépj be
175 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4628 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.07, 18:20

ArmA2 + DayZ modot probalta valaki?

Krissz

Krissz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 182 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.10.22, 08:21

Szervusz az egész!
Abban szeretnék segitséget kérni h amikor COD2 ben feltöltessz egy mod ot FTPn keresztül a szerveredre annak main mappájába akkor azt h teszed pontosan.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.01, 06:07

megoldva

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 12:40

Sziasztok.

Battlefield 2 kérdésben fordulnék a kompetensekhez:

Tegnap megvettem eredetiben hogy nosztalgiázzak, felrakom, játszogatok vele, majd kifagy mert a gamespy arcade még nem volt rendben fent a gépen.
Felraktam, letöltöttem apatchet, ám fel még nem frissítettem vele.
Ma nekiállok hogy megteszem, a patch percek alatt indul csak el, aztán nem találja a telepítő könyvtárat. Újra szedem épp le, gondoltam addig megnézzük patch nélkül, ahogy tegnap is futott.
Egy frászt, amint multiplayer szerverhez kapcsolódnék, a játék kifagy. A single player megy gond nélkül.
A konfig: AMD 6000+, 4 giga ram, 512 Mbyte Nvidia 8600GT.
Tehát ezzel nem lehet baj.

Ötlet?

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.03, 00:15

Ugyan a CS topicba már beírtam, de ez jobban passzol a témához.

Szóval:
Készül az EA games szárnyai alatt egy világháborús karikatúra játék, a Battlefield Heroes. Böngészőből indul majd, de teljes ablakban fut, és abszolút olyan mintha egy feltelepített játék lenne. (ingyenes lesz 100%-ig)
Mivel BÉTA teszter lettem, ezért ha valakit érdekel, az kérdezzen nyugodtan.

Ha minden jól alakul, pár hónap múlva már letölthető lesz.

Örülnék ha minél több magyarral találkoznék majd :ugri: Eddig magamon kívül még egyet se láttam ;)

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.26, 14:16

Epikus harcok (akár 133 vs 133 vs 133). Állandó világ. 25 szinten át fejleszthető karakterek. Három markánssan különböző oldal. Harc, örökké.

Szűk épületharctól a nyíltszíni páncélosütközetig, a desszanttól a légiharcig mindent megtalálsz. Változatos járművek ATV-től a csapatszállító repülőgépig, PSZH-tól a lépegetőkig minden.

Bokorugró, vagy harckocsizó? Mesterlövész, vagy utász? Vadászpilóta, vagy szabotőr? Ahogy szeretnéd! És bármikor szerepet válthatsz.

Csapatmunka mindenfelé, egymást segítő, támogató, fedező játékosok. Több száz főt számláló klánok a vérprofitól az alkalmi játékosokig, olykor vegyesen. Segítő hozzáállás, szinte mindenki részéről. A játék ugyanis nem egyszerű, de nagyon sokat segít egy jó társaság.

Már első szinten minden fegyverhez, járműhöz hozzájutsz (de egyszerre nyilván nem mindhez). Egy kimaxolt karakter is csak a képességeiben bízhat.

Az egész FPS szint fölött egy RTS húzódik, de akik azt játszák, ugyanúgy bakák, mint Te magad.

Nyomjelzők mindenfelé, a fedezékben előrenyomuló gruntokat páncélosok és mesterlövészek fedezik. A fejed felett bombázókat kergetnek a fürge vadászok, míg a földről légelhárítók takarítják az eget. A melletted rohanóba golyó csapódik, ő egy fa mögé húzódik. Mellétérdelsz, gyógyítani kezded. A szemed sarkából mozgást veszel észre. Már lépsz is oldalra, kezedben a fegyver, egy klikkel felvillantod az éjjellátót, az álcázott ellenség épp most ereszt egy sorozatot oda, ahol az előbb térdeltél. Keselyű. A géppuskád könyörtelenül szaggatja szét. Gyerünk tovább!

Oldalról rakéták! Körülöttetek robbannak, ennek nem lesz jó vége! Persze dolgozik a légelhárítás, de van akinek ez már késő. Egy pillantás a radarra. Már közeledik a mozgó újraéledő pont. Teret nyertünk. Már nem olyan nagy kár értünk, a közelben folytatjuk, ha beüt a .....

...

Krach. Szemét álcák! Sebaj, gyorsan ellátmány, vissza a sűrűbe. Már a falak alatt vagyunk, a páncélosok nyomulnak be a bázis kapuján, az első alatt akna robban. A többiek visszahúzódnak, a kapu mellől már EMP gránátok repülnek, ezzel sütjük ki az aknákat. A páncélosok benyomulnak, a falakról lövik őket. Özönlünk utánuk, Teamspeaken hallom, hogy a falakat foglaljuk el, másra hagyjuk a belső komplexum feltörését, mi később csatlakozunk.

Rohanunk a falakra. Könnyű préda az a néhány szerencsétlen tankelhárító.

Mikor kintről már minket látnak, küldik az udvarra az újraéledő pontot. Ez már a miénk, az ellenség beszorult az épületbe. Mi felülről támadunk. A géppuskát sörétesre cserélem, az mégiscsak jobb lesz a szűk folyosókon, lépcsőházakban. Összevárjuk a szakaszt az ajtó előtt, a hacker feltöri az ajtót, a másfél ember magas MAX-ok mennek előre, mögöttük mi, a fegyverek csöve szinte izzik. Egy egész szakasz ellen nincs esélye az első szobát védő ellenségnek. Nem meglepő. A csapatmunka itt mindenkit legyőz, Ramboknak ez nem való.

Leverekedjük magunkat a pincéig, itt az irányítóterem. Útközben néha meghalunk, de mindig van, aki ismét hadrafoghatóvá tesz. Felőröljük őket. Elfoglaljuk a bázist. Irány a következő!

Akarod?

Planetside

Akarod.

Kerecsen

Ui.: a játék fizetős, de van 14 nap trial, a spoiler alatt letölthető. Csak emailcím kell hozzá, a 14 nap korlátlan számban ismételhető.

http://planetside.station.sony.com/download.vm

Kovvi

Kovvi

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 91 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.13, 11:22

Sziasztok!

Felraktam az Americas army 2.4 - es verzióját, de nem akar elindulni, indulás helyett egy "IFC23.dll nem található" ablak jelenik meg.
Ötlet?

Üdv all!
Nos Boodler a következőt tudom ajánlani... És bármely másik esetben amikor dll hibát kapsz:
Használd egészséggel...

Remélem segítettem báj!

Gandalf_lotr

Gandalf_lotr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.07, 00:14

Van egy új klán a Despaired Marines.Magyar természetesen....Cime http://www.despaired-marines.hu/
Mindenkit szeretettel várok :langol: Quake4et és ETQW-t támogat.

monte

monte

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.03, 16:15

"Arra azért kíváncsi vagyok, hogy nézed meg a szerverlistát, miközben futtatsz egy szervert."

Egy egyszerűbb megoldása is van ám ennek...Elindítod a Cod-ot...megcsinálod szépen a servert.
( kilép a játék magától...megjelenik egy karakteres felület - na az a server, ott tudsz mindenféle
parancsokkal módosítani a játék beállításain...szétrobbanó ember...vérgőz...stb - )

Következő lépés: Elindítod megen a Cod-ot (Multiplayerben természetesen)...refresh list...ha minden szuperál akkor ott kell lennie a serverednek a listán...

Állandó servered úgy lehet...hogy egyszerűen éjjel-nappal bekapcsolva hagyod gépedet azzal a bizonyos "karakteres felület"-ként
jellemzett ablakkal...és már megy is. ;)

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.10, 13:53

"Arra azért kíváncsi vagyok, hogy nézed meg a szerverlistát, miközben futtatsz egy szervert."
Megmondom én neked...nem titok ez...egy másik gépen nézem meg a listát.

Amikor a Dedicated-hez no-t írok akkor létrejön a szerver, de a "haverom" nem látja a listában. Nekem meg a TAB megnyomásával a panel alján nem a szerver ip-címet írja ki, mint normál esetben, hanem azt, hogy Listen Server. Ez mit jelent akkor?

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.10, 06:08

A dedicated szervernek az a lényege, hogy magát a játékot szolgálja ki. Tehát kapsz egy karakteres felületet, ahol nyomon tudod követni az eseményeket oszt annyi.
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy nézed meg a szerverlistát, miközben futtatsz egy szervert.
Kukkold le az IP-det, a whatsmyip-ről, majd egy haverodnak mondd meg, hogy direktbe csatlakozzon. Sót valszeg ha másik gépről nézed, a szervered is látható.

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.09, 22:37

Legális a játékom. Vettem őtet a boltban.
Gondolhatod, hogy próbáltam már párszor csinálni szervert, mire arra az elhatározásra jutottam, hogy feltegyem a kérdésemet ezen a fórumon.
Nyilvánvalóan a szerver beállításoknál a Dedicated-nél az Internet-re kell állítani, ám ebben az esetben nem csinálja meg a szervert nekem, csak kilép a játékból és valami dos-os (vagy milyen) parancssor kezd el futni egy külön Cod fejléces ablakban, majd megáll és se előre se hátra. Ha meg a Dedicatednél No-ra állítom, akkor megcsinálja a szervert, de nem látszik a nyilvános listában, bármilyen filtert állítok be.
Lehetséges, hogy a gépemről nem tud futni egy nyilvános szerver, csak valami tárhelyről?

Módosította Klambó: 2006.10.09, 22:39

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.09, 09:37

úgy, hogy csinálsz egy servert. Ha nem sikerül, akkor ne az illegális verzióval próbálkozz...

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.08, 12:28

Szevasztok!
Call of Duty I.-ben hogyan lehet szervert csinálni internetre?

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.21, 10:06

Hali!
Keresgéltem az archívumban, és némi érdeklődést véltem felfedezni a CS1.6 iránt. Így felterjeszteném, hogy kicsit beszélgethetnénk a játékról. Trükkök, tanácsok, taktikák, illetve érdekes történetek. Kérdések és megválaszolásuk.

El is kezdeném:
Nekem is beletelt egy kis időbe, mire rájöttem a CS1.6 fejlövés érdekességére. Tudjátok, az a móka, mikor nem a fickó fejét kell célozni mikor oldalazva mozog, hanem a fej mögé egy kicsivel. Ez pl engem marhára zavar, mert az összes többi online FPS-ben nincs ilyen. Hozzá lehet szokni, de akkor is zavaró.
És egy tipp:
Ha sorozatot lősz, érdemes úgy célozni, hogy a célkereszt felső szárának teteje legyen ez ellen fejénél. Ekkor igen nagy esélyed van fejest kiosztani. Rövid és közép távon erre a legalkalmasabb fegyver az ingram :pirul: . Múltkor bomba védésénél, utolsóként megmaradva szedtem le 4 CT, akik jöttek hatástalanítani. :)

Nektek trükkök, tapasztalatok?

Molroth

Molroth

Wigant

• Archívum
  • 336 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.31, 21:26

Kis önreklám. :gyagya:
Ingyenes online FPS - Nexuiz. Nagyon hasonlít a Quake3-ra. Már magyar fanoldallal.
Nexuiz.majer.hu
Itt találtok képeket, videókat, és a klienst is.
Ha már ismeritek, akkor bocs, de csak most indult be az oldal.

Wolf ET foreva! :titok:

_AL13N (NPC/NJK)

_AL13N (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.27, 16:12

Sziasztok!

Lenne 1 problémám....

A SWAT4 tökéletesen működik Single Playerben, de amikor az All Seeing Eye-vel akarok multizni, akkor elkezd tölteni, majd kilép a játékból, és ezt írja ki: :gonosz:

No Label

Crash Time: 10/27/05 17:10:47

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1999 MHz with 511MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 6600 (8185)

UserName: Bence
ComputerName: XSP2XMYCOMP
Application location: C:\games\Sierra\SWAT 4\Content\System\

SWAT Build Number: 34688

Access Violation caused General protection fault!

History: UGameEngine::GetMD5ConfigFiles <- UGameEngine::AuthorizeClient <- AttemptLoadPending <- TickPending <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop->GenerateExtraCrashInfo [(GLevel: 'myLevel' PendingLevel: 'NetPendingLevel0' NetMode: 'NM_Client'] <- MainLoop

Ez miért van?? :) :sor: :D ;) :ok:
Aki tudna segíteni PLZ írjon, nagyon fontos lenne!!!!

Köszke! :dilis:

_Lifeforce (NPC/NJK)

_Lifeforce (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.28, 18:03

PLANETSIDE

Hogy a régi és az esetleges új játékosok is ürülhessenek, csináltunk egy olyan lehetőséget, hogy ismét megkaphatod a full verziót, + 1 hónapnyi játékot, teljesen ingyen.

A http://psreg.station.sony.com/launchpad/registration.jsp oldalon regisztrálj egy accountot, és az oldalunkon a http/ps.hungs.hu/faqreg.htm címen küldethetsz magadnak egy EREDETI CDkulcsot!
Az oldalunkról letöltheted a netes telepítőt, a http/ps.hungs.hu címen, ami a mai verziót telepíti a gépedre.

FIGYELMEZTETÉST:

1., Egy e-mail címre, csak 1 CDkulcsot küldethetsz.
2., Ha már van accountod, és a 7 vagy 10 napos triálban résztvettél vele, akkor folytathatod az a karakteredet.
3., Mivel gyári CDkulcsot kapszt, ezért egy accountra csak egy ilyen kulcsot regisztrálhatsz, és arra a karakteredre nem regisztrálhatsz többet triált. (Amúgy sem lehetne).
4., Eredeti játék mivolta miatt, a teljes adataidat meg kell adnod, és az 1hónapnyi játékot, csak a bankkártyád adatainak megadásával játszhatod le.
Mivel Magyarországon még nem nagyon elterjedt dolog a bankkártyás fizetés neten keresztül, ezért beírhatsz fals bankkártya adatot:
Bankkártya: Mastercard
Bankkártyaszám: 5420 8337 0534 6315
Lejárat: 07év 05hónap

Ezt késöbb megváltoztathatod ha tetszik a játék, a már régi játékosok szívesen segítenek átutalni neked a havidíjat.

Boodler

Boodler

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.22, 12:10

Sziasztok!

Felraktam az Americas army 2.4 - es verzióját, de nem akar elindulni, indulás helyett egy "IFC23.dll nem található" ablak jelenik meg.
Ötlet?

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.11, 09:22

Hi.

Elvileg a Punkbuster bele van építve azokba a játékokba ill. ezek javításaiba, amikkel működik. Nem biztos, hogy az általad említett játékokban van Punkbuster. Ámbár lehet, hogy valahogy meg lehet oldani, nem tudom.

Ronin

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]