Ugrás tartalomhoz

Fotó

Online FPS

• Válasz írásához lépj be
175 hozzászólás érkezett eddig

Wieros

Wieros

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 167 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 15:37

Szeva mindenkinek!

Azt megmondaná valaki, hogy pontosan hogyan kell felrakni a Punkbustert és az OSP-t SoF2 alá???

_Kryss (NPC/NJK)

_Kryss (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.10, 06:06

Hi!

BATTLEFIELD (1-2+vietnam) minden mennyiségben, bárhol s bármikor!!!
:) ;) :( :sor: :sor:

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.15, 14:54

Hi.

www.enemy-territory.com

Azé' egy keresést nyomathattá' vóna'... :)

Ronin

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.14, 19:19

Ismeri valaki a Return the Castle Wolfeinstein netes változatát az Enemi Territorit ?
Nagyon ütős játék, csak úgy odavág érdemes kipróbálni.

Jah, és is sokat jáccottam vele, csak annyit áruljatok el, hogy honnan és hogyan lehet letölteni az alapokat hozzá? A 6 alappályát meg magát ami a gépre kerül. A francsetuggya hogy hívják -nem én töltöttem le anno, hanem öcsém, így fingom sincs. Panzerfaustot akarok! ;)

Shinean_Velyr

Shinean_Velyr

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.14, 10:11

Valaki? Battlefield 2 demo??? Náttyon durvá!!!!! Szét estem tőle!!!

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.09, 19:21

Hát izé... Sejtem én is, mi lehet a probléma... :gonosz: Csak régebben működött... :szent: Azért kösz!

Avion

Avion

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.06, 19:02

Ronin:az attól lehet ogy nincs frissítve a Punkbustered amit asszem a http://www.callofduty.hu -ról tölthetsz le vagy másolt a játékod ;)

_Krahog (NPC/NJK)

_Krahog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.05.10, 20:16

Helló, nemtom volt e már szó róla, de a Planetside is egy jó MMOFPS, és nekem lenne azzal kapcsolatban egy kérdésem: A bátyám játszott 7 napos próbaverziót, aztán megtetszett neki, és letöltötte, most aktívan játszik. Én is ki szeretném próbálni, de nem találom sehol a 7 napos Trial-t. Találtam egy 10 naposat, de azt nem hajlandó nekem megcsinálni az oldal. Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudnék végre játszani vele? Csak mert már kezd unalmas lenni, hogy mindig csak nézem! előre is köszi.

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.26, 14:56

Hi.

Az, hogy "RESTRICTION: Corrupted file/Memory 81055" mond valakinek valamit? Lerúg minden szerver kb. fél perc múlva "via PunkBuster (for 0 minutes)" (Call of Duty).

Ronin

_-Drizzit- (NPC/NJK)

_-Drizzit- (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.04.23, 17:46

:gyagya: :nuke: :sor: STAR WARS: BATTLEFRONT A KIRÁLY ;) :ugri: :)

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.20, 20:24

Hi.

Azért írok, mert rájöttem a korábban felmerült punkbusteres dolog nyitjára, szóval ha esetleg valakinek ugyanez lenne a problémája, itt a megoldás. A problémám az volt, hogy felnyomtam az 1.5-ös patch-et a CoD-hoz, és egyszerűen NINCS Punkbuster (így mindig No-ra állítódik a beállításoknál, és nem enged fel a Pb-s szerverekre). Sehol egy PB könyvtár, mer' ugye próbálkoztam utánaolvasni a Neten, találtam is egy pbweb.exe-t, ami manuálisan update-elné a Punkbustert. Csakhogy a PB könyvtárból kell futtatni, ami nekem NINCS (pedig elvileg a patch installálja a Pb-t). Hiába csinálok, mert a pbweb.exe kiírja, hogy nem találja a Punkbuster fájlokat, nem elég neki a könyvtár...

A megoldás egyszerű, szerezni kell egy helyesen felinstallálódott (vagy mi) játékból Pb könyvtárat, és azt bemásolni a játék könyvtárába. Csak ugye mire erre rájöttem... Pár hónapja ugyanazzal a fájllal patcheltem ugyanazt progit és volt Pb könyvtár... :sor: Ráadásul azt is kipróbáltam, hogy másik CD-ről installálom a játékot, de akkor sem volt meg a könyvtár. Ezt magyarázza már meg nekem valaki.

Ronin

P-LoW

P-LoW

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 362 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.17, 12:16

Én akkor meg mondok kettőt. MOHA Breakthrough-nál még nem jáccottam jobbal és kész...

P-LoW

Shinean_Velyr

Shinean_Velyr

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 07:39

Egyet mondok: SWAT 4 Online... Nagyon üt :rohog:

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 06:43

Hi.

Az a baj, hogy most friss installal próbáltam, tehát nem is volt több config_mp... Ráadásul nem tölt semmit a netről, hiába van engedélyezve. Nemtom mi van. Azért kösz.

Ronin

Szunyog

Szunyog

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.12, 23:02

Hello!

Nos valószínűlleg azért lehet mivel vannak serverek amik eltérő modot használnak és mindegyikhez tartozik egy config_mp file.
Ezek szerint nálad nem mindet írta át ,kis türelem kell hozzá és mindegyik meglesz.
Vagy az összes config_mp filet törlöd a mainban lévő kivételével és akkor mégcsak várnod sem kell annyit,
Sok szerencsét ,és remélem segíthettem!

Archon

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.11, 12:48

Hi.

A következő problémával állok szemben: CoD multiplayert valahányszor elindítom, visszaállítja a PunkBustert Nem/No-ra. Beállítom Igenre, kilépek, vissza, és megint Nem-en van. Nem tudja valaki, mi a probléma (1.5-ös patch fent van, de a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy a játék nem eredeti). Korábban (pár hónapja) még működött a dolog... :aaaaa:

Ronin

Módosította Ronin: 2005.04.11, 12:49

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.15, 13:23

A Player menüpontban kell, ott van jobb oldalt középen.Asszem, nem emléxek pont tegnap uninstalláltam :lol:

kindzsal

kindzsal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 291 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.15, 17:41

kerdesem a kovetkezo:

-hogy a busba tudom magam regelni ut2004ben hogy tudjak bizonyos szervereken jatszani mert nem hagyja...amugy eredeti szal hol kellene? elore is kosz!

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.18, 19:30

Sziasztok!

Ismeri itt valaki a Joint Operations című játékot? Nagyon megköszönném, ha meg tudnátok mondani, hogy hányas porton/portokon kommunikál a gáma, mert a tűzfalon nem tud átjutni, és szükség lenne a portfelszabadításhoz.
Előre is köszi!

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.02, 10:07

Üdv!

Ivory:
Nincsen túl sok lépés. Elindítod a multis ikonnal a játékot. A Multiplayer optionsban az CD key-re mész és beírod azt. Aztén rámész a Veryfire és ha elfogadta a kódot már mehetsz is a join a game menüpontra. Ott fennt localról átállítod internetre a legfelső menüpontot és Refesh list-re kattintasz ami ott van mellette. Ezután bejönnek a szerverek szerintem jóval több mint 100 van. Azok közül válogathatsz. Duplakttal pedig fellépsz a szerverre.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]