Ugrás tartalomhoz

Milyen karaktert választanál?Jóképű avagy...

• Válasz írásához lépj be
364 hozzászólás érkezett eddig

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12352 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.20, 05:37

"Én egy macsónagyonpöpecizmosszőkemindenkibelémzuhan" tipusú görög isten akar

Mint halivúdban? :lol:

Mert a vázákon pld. göndör, fekete haj a szokásos ábrázolás.

Na persze egy germán félisten az lehet szöszi.

Adios
KLM
akkád istenkirály archetípus :D

_arunson (NPC/NJK)

_arunson (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.17, 19:08

Szasztok!

én 1et értek lucio giovannival de kérlek lucio ne használd a rugo kifejezést. :para:

Amarilis!
mi az a dzsenn?az olyan mint a dzsem amit a kenyérre kenünk? :normaalis:

Amarilis

Amarilis

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.17, 10:21

Üdv!
Szerintem egy karakternek nem a megjelenésén, hanem a személyiségén van a hangsúly. Hódítani nem csak egy csinos arccal, de lehengerlő karmával, egyéni stílussal, kiemelkedő intellektussal is lehet, sőt! :aboci: Attól, hogy valaki még nem jóképű, lehet vonzó, vagy sármos. Sokkal inkább a belső adottságoktól és stílustól függ a dolog! (Legalábbis, nekem nőként ez a véleményem... :buszke: )
Igaz, hogy vonzónak találok egy elfet a szépségéért, de egy dzsennre legalább annyira tudnék bukni, a személyisége erelye miatt!

_Lucio Giovanni (NPC/NJK)

_Lucio Giovanni (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.15, 12:04

Ide véleményeket, és indoklását kérem: Milyen karakter választanál?Jóképű vagy csontváz, avagy gonosz eltorzítottat....

Én jóképűt mert azzal lehet jól csajozni :D

Szerintem ez annak fügvénye hogy a játékos túl tudja-e tenni magát azon a tényen hogy "Én egy macsónagyonpöpecizmosszőkemindenkibelémzuhan" tipusú görög isten akar lenni, ez álltalában a kezdő játékosokra jellemző. Szerintem kissé unalmas a "Lovag vagyok, pallosom van, magas vagyok, izmos vagyok, és jóképű" :szent:
Szvsz egy kissé furcsa kinézetű karakterrel hatványozottan jobb a játék. Nekem pl. volt egy 16 éves, dagi, Suzail-i ficsúr, kalandor, karim és óóóriási poén volt vele játszani....főleg hogy a többiek fojton baszogatták a kilói miatt..... :) ( dagi "pudling" evő rugó--- :D )
Szal sztem egy furább kinézetű alakkal sokkal jobb játékot lehet kihozni, meg persze nagyobb kihívás kijátszani.

Módosította Lucio Giovanni: 2007.07.15, 12:07

Ardvisson

Ardvisson

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 47 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.16, 18:52

MIkor hogy. VAn amikor szívesebben nyomulok valami vad, otromba gyilokgéppel akit mindenki utál, de néha játszom valami kedves, nyugodt, jóképű stb. karaktert. Általában hangulat kérdése hogy melyik

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3482 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.27, 22:37

Üdv!

Én jóképűt választaném. Legalább el tud csábítani nőt. Ha női karakterem lenne olyan szép lenne hogy még egy igaz szerelmest vagy magát egy királyt is el tudna csábítani :sor:

A csábítás nem csak (sőt szvsz elsősorban nem) a jóképűségen múlik, hanem a vonzerőn múlik, ami inkább egy belső dolog...

Maradok tisztelettel: Alister

FantasyManias

FantasyManias

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.27, 19:17

Én jóképűt választaném. Legalább el tud csábítani nőt. Ha női karakterem lenne olyan szép lenne hogy még egy igaz szerelmest vagy magát egy királyt is el tudna csábítani :sor:

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3237 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.23, 18:28

Mesmer: ahogy mondod, nem akartam megírni azt az 1251 oldalt. :rohog:
Szal csak annyit, hogy mára az is felületes, és elavult nézet, hogy a pszichológia részéről komoly támadás érné a szerepjátékot. Kutatják, kísérleteket építenek rá, persze azt sem mondhatni, hogy a szakma fejest ugrott volna a témába, de korántsem negatív már a hozzáállás.

mesmer

mesmer

Ordo Dracul tag

• Archívum
  • 487 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.23, 11:14

Turin

Azért jó lenne, ha ilyen egyszerűen működnének a dolgok!!! Egyrészről attól függ melyik és milyen pszichológust kérdezel, másrészről kicsit leegyszerűsítő amit írtál, bár gondolom csak megemlítetted és nem akartál 1251 oldalas esszét írni a témáról... :rohog:

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.21, 16:54

Amit ezzel mondani akarok: Egy átlagos kalandozó találkozik egy szép nővel, aki lila-fekete ruhát visel. Ennyiből a legparanoiásabb se gondolna egyből boszorkányra. De még arra sem, hogy toroni. Akár megpillanthat 1-2 ízléses tetoválást is. Még mindig semmi határozott következtetés.

Tehát: Aki igazán veszélyes, azon úgysem látszik. Csak amikor már késő. De aki előre reklámozza, hogy húúúúde ijesztő vagyok... háát... :)

A fentiekkel egyetértek - részben - azonban a döntött részhez hozzáfűzném: ...az nagyon tápos vagy erős... :lol:

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3237 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.19, 12:22

OGRF: a pszichológusoknak nincs olyan szakmai álláspontja (legalábbis ami közmegegyezéses), hogy a játékban agresszív Pistike agresszivitása játékon kívül is növekszik.

Ellenkezőleg: az elaboráció már alapfogalom bármi ilyen tárgyú kutatásban.

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.18, 00:11

Én ide megintcsak sokat emlegetett toroni züllött boszimat tudnám felhozni, az öltözködése a következő:

(alap: fekete, hullámos haj; nagy, kerekded mellek; szinte nulla ÉP-t sugárzó törékeny testalkat)

Magasabb rangú toronihoz: lila-fekete, enyhén csábos, ált. bő, tetkók látszanak.
Alacsonyabb rangú toronihoz: vörös-fekete, sokat takar (nem mutogat semmit a pórnépnek)
Idegenhez aki lehetséges kliens: sárga-kék v. sárga-fekete, alig takar (fontos a jó bemutatkozás)
Idegenhez akitől tartani kell: lila-fekete, sokat takar
Kalandokhoz idegen helyen (nappal): barna, krémszín (elvegyülés)
Kalandokhoz idegen helyen (éjjel): kék-fekete

Látható, hogy itt inkább praktikus okai vannak, de teljesen egyszínű fekete, ráadásul úgy, hogy tetkók meg miegyebek kivillanjanak, nincs az öltözködésében.

Amúgy érzéketlen, lelketlen valaki, aki csak a drogoknak és a saját szórakozásának él, de ez soha nem látszik rajta. Egyik pillanatban segítőkész fiatal hölgy, másikban könyörtelen szadista, legalább százféle arc lapul a bőre alatt. Afféle kaméleon.

Amit ezzel mondani akarok: Egy átlagos kalandozó találkozik egy szép nővel, aki lila-fekete ruhát visel. Ennyiből a legparanoiásabb se gondolna egyből boszorkányra. De még arra sem, hogy toroni. Akár megpillanthat 1-2 ízléses tetoválást is. Még mindig semmi határozott következtetés.

Tehát: Aki igazán veszélyes, azon úgysem látszik. Csak amikor már késő. De aki előre reklámozza, hogy húúúúde ijesztő vagyok... háát... :gyagya:

AliceNeklar

AliceNeklar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.25, 17:51

Sziasztok!

Nem tudtok egy olyan oldalt, ahol hasonló képek vannak, mint itt az avatargyűjteményben, de nagyobbak?

Előre is köszi!
Alice

lordmiky

lordmiky

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 266 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.13, 16:57

FTRed: ez lenne a helyes..... nekem is volt olyan főgonoszom, aki egy Shadoni bajvívó képébe bújt bele :(

Nem azt mondtam, hogy ezek a stigmák minden főgonoszra jellemzőek... de a "kezdő" játékos nem tud elszakadni ettől a képtől.... mint ahogy a "csuklya"=rejtőzés mítosza is kering a körükben... (erről már valahol volt szó)... A legjobban sikerült rejtőzésemnél egy nagydarab fényes páncélú lovag mellé csapódtam, és a Km-ünk egész játékalkalommal a csapatot próbálta "összemesélni" :P (Sword: emlékszel? :sherlock: ). A ruhának nem kellene a karakter (JK vagy NJK) stigmájának lennie, ahogy a kinézet sem határozza meg a jellemet, vagy az elme-és más- beli képességeket. Mégis -főleg- kezdő játékosok esetén megfigyelhető ez a hiba :D....

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.13, 12:58

Persze a fekete mellett még szóbajöhet a sötétvörös, bordó vagy esetleg a mélykék, mint elrettentés... :sherlock: ...ellenben nálam a ruházat a karakter koncepciójától és személyiségétől függ, a "főgonosznak" abszolút nem kötelezőek a lent felsorolt "stigmák"... :(

Módosította RedSign: 2006.02.13, 12:58

lordmiky

lordmiky

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 266 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.13, 12:44

Sics: ne forgasd ki a szavaimat légyszives :sherlock: lehet olyan tulajdonság is ezekben a karikban, amik megtalálhatóak a játékosban is.... (pl.: gyenge fizikumú, nyugodt, hirtelen haragú, szereti a szépet, az ártatlant.... stb)

A fekete ruha, a tetkó, a kopasz haj pedig szerintem a halivúdi és egyéb szemét következménye, ahol általában a rosszfiúk valamelyik jellemzővel rendelkeznek. (Igaz, az ördög ügyvédje rácáfol erre, többek között)

Ráadásul kúltúránk is a fekete színhez kapcsolja a rosszat, a gonoszt....
néhány példa:
-gyász színe
-sötét középkor
-a sötétség hercege (sátán)
stb....

A kialakult dogma miatt a szerepjátékosok ha veszélyes karaktert akarnak csinálni, feketébe öltöztetik, mert az a gonosz színe, így már a ruháival is ezt akarja érzékeltetni.... Ugyanakkor próbáljunk meg egy székely származásúval gonosz karit csináltatni (volt hozzá szerencsém)... Fehérbe öltöztette..... (náluk ez a gyász színe), és azzal magyarázta a ruházatát, hogy meggyászolja az áldozatait....

asszem, ennyi.....

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.13, 11:17

OGRF - Mindkettőre láttunk már példát, ha csak a hálivúdot nézzük... :( ...egyébként ahogy írtad is a pontelosztás miatt lehet az egész... :sherlock:

OGRF

OGRF

a Balsors

• Archívum
  • 1044 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.13, 11:01

Répa:

FTSics:

:P Ezek valóban azok... :) Mert a közmegítélésselellentétben ők is emberek... :D

FTPoison:

:) Örülök neki, hogy örülsz nekem... :D :sherlock: :( :D

Amúgy mi van azzal aki állati szép, és ártatlannak látszik mint a maszülett bárány, közben meg / hogy egy kevésbé kultúrembernek tartott előadó szavaival éljek / "gonosz mint rák"?

Vagy az ellenkezője, a brutális szörny aki már maga a megtestesült vérengzés, közben meg a légynek sem tudna ártani?

LPZ.

Poison

Poison

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 740 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.12, 21:56

OFF

Jéé, itt van OGRF! :D :) :) :P :) :D

Vagy én voltam az, aki eltűnt...? :P :(

Hozzászólásom ennyi lett volna, fogalmam sincs, miről beszéltek, csak megörültem... :D

Na jó, megnézzük... :sherlock:

ON

Hát, sztem itt is az összhang a lényeg. Lehet vki állati szép úgy, hogy sugárizk belőle a veszély... Ez hívják (is) pl. 'démoninak'... :)

üdv!

Sics

Sics

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.12, 21:37

Üdv !

Lordmiky írta OGRF úrnak:
> ... Te azon szerencsések közé tartozol,