Ugrás tartalomhoz

Fotó

DHJ - Budapest

• Válasz írásához lépj be
984 hozzászólás érkezett eddig

gergo85

gergo85

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.07, 23:21

Szia,

Jó rég volt már...
A DHJ 1 és DHJ 2 képeit itt érheted el: www.smaragd.tttweb.hu/kepek
De szívesen elküldöm DVD-n az összes DHJ kép és videó anyagát, ha kéred.

Üdv,
Gergő
(Alyr)

Üdv!

A korábbi Dartonita Hadijátékok képei megvannak valahol a neten? Régen a debreceni dartonita honlapról vezetett oda link (ez volt a smaragd.ttweb.akármi, ha jól emlékszem)...

Nosztalgiáztam volna egy keveset, de hát nem találtam semmit!

Kerecsen

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.13, 18:26

Üdv!

A korábbi Dartonita Hadijátékok képei megvannak valahol a neten? Régen a debreceni dartonita honlapról vezetett oda link (ez volt a smaragd.ttweb.akármi, ha jól emlékszem)...

Nosztalgiáztam volna egy keveset, de hát nem találtam semmit!

Kerecsen

Belzenrupper_Mordred

Belzenrupper_Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 276 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.31, 18:48

jobbulást Hektor!

még látjuk egymást azért szeptemberben?

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 364 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.28, 09:25

Hello

Sajnálom a DHJ-t, de a fontos, hogy minnél előbb sikerüljün rendbe jönnöd!!! Gyógyulj meg, hogy ismét kergethessük egymást fakardokkal.

csatlakozom az elottem szolohoz......a gyogyulas es az egészséged többet ér nekünk,nekem minthogy 1 év 1 jateka miatt szovodményekkel bajlodjal a kesobbiekben.....

Ettol fuggetlenul koszonom,koszonjuk a jatekra keszulok neveben is hogy ennyi energiat es lelkesedest vittetek bele testi épségeteket nemkimélve....!

Ajvé......talalkozunk nexxxtttt jatekon..!!

coolwater

coolwater

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.27, 08:54

Hello

Sajnálom a DHJ-t, de a fontos, hogy minnél előbb sikerüljün rendbe jönnöd!!! Gyógyulj meg, hogy ismét kergethessük egymást fakardokkal.

Hektor

Hektor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.27, 08:46

Sziasztok!

Nem kertelek, a közepébe vágok. Sajnos kénytelenek vagyunk az idei DHJ-t ismét lemondani, ezúttal nem csúsztatni tovább, hanem erre az évre biztosan lemondani. Azt hiszem ezúttal már én tartozok magyarázattal, és valamennyit mindenképpen fel kell fednem az egészségi állapotom felől, hogy ne érezzétek átverve magatokat.
Az első időpont előtt egy autóbalesetem volt, amit után nem tudtam a játékon megjelenni, néhány hete pedig egy szemsérülésem következett be, egy íjjal lőttek szemen. Azt hittem képes leszek megszervezni így is a DHJ-t, de a héten kiderült, hogy sokkal komplikáltabb a sérülés. Nem tudom megtenni, hogy ott legyek. Azok, akik pedig ott tudnának lenni nem merik bevállalni, mert mindannyian attól tartunk, hogy a színvonal messze elmaradna attól, amit eddig tudtunk produkálni. Nem szeretnénk azt, hogy megbánjátok, hogy eljötettek. Ezért inkább így most a rajt előtt állunk meg, és kérjük ezúttal ismét az elnézéseteket.
Természetesen akik elküdlték a nevezési díjukat keressenek meg emailben (kosa.sandor@gmail.com), és ott megbeszéljük a nevezési díjak azonnali visszaküldését.

Hektor

Hektor

Hektor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.24, 14:35

Magi:

Igen, persze, holnap egy eljutási segédlet is felkerül, és a péntek délutáni találkozó helye, ideje Zsámbékon. A csapatokat a pontos hátterükkel, és instrukcióikkal a kirendelt szervezők fogják tájékoztatni. A szabálykönyv marad, kivéve az itt forumon taglalt módosításokkal. Ha valami nem lenne egyértelmű a csapat szervezőjét kell kérdezni.

Hektor

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 364 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.24, 13:41

Hali.....

akkor meheta hetvege?...marad a legutolso verzioju szabálykonyv?.....

Hektor

Hektor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.12, 19:11

Sziasztok!

Annyit felejtettem még el leírni hogy jelentkezni mától már lehet, egészen aug. 25.-ig. Onnantól kezdve viszont már csak helyszínen. Természetesen helyszínen való jelentkezésre is van lehetőség.

Hektor

Hektor

Hektor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.11, 22:23

Sziasztok!

Újra itt, újra munkára készen, folytatódjon a 2009-es DHJ előkészületei. Elnézést kérek a heteken át tartó hallgatásért, Metosz kifejtette az okát, de ettől még elnézést kérek. Térjünk is rá a lényegre. Csúsztatva egy hónapot, de megrendezzük a DHJ-t 2009-ben.
Az időpont továbbra is aug. 28-29-30. Sajnos a 29-e munkanap, erre érdemes odafigyelni. A helyszín marad Zsámbékon.
Még a héten kijön a szabályrendszer javított verziója. A történet már teljesen készen van hála a szervező kollégák eddigi munkájának. Szinte mindennel készen vagyunk, csak a játékosok jelentkezését várjuk, és a játék előtti történéseket kell lefolytatnunk majd az In-es forumokon.
Az In-es forumok a honlapról a héten elérhetővé vállnak. Kérek ezért mindenkit hogy újra küldje el jelentkezését vagy U2U-n, vagy emailen. Mindenkinek válaszolni fogok azonnal, a jelentkezésben legyen benne melyk csapatba jelentkezik. A forumokon mindenki regisztráljon, és az admin pedig egyből rakja majd be a megfelelő titkos topic jogosultságaiba. A topicocban elindul a háttérinfok közlése, és egy minimális kis előjáték.

A visszajelzésem után pedig kérek minden játékost, hogy a részvételi díjat is küldjétek el, mert nagyon nagy segítség számunkra, hisz ez az első játék amit nem itt helyben szervezünk, és sok előkészületet igényel. Nekünk könnyítitek meg a szervezést. Előre is köszönöm. Az egyszerűség kedvéjért bankszámlaszámot is megadok, oda is lehet utalni. Tüntessétek fel majd az emailes jelentkezésben hogy milyen formában fogtok fizetni.

Postai: Kósa Sándor 4026 Debrecen Hortobágy utca 5. 8\48

Számlaszám: Kósa Sándor 11773384-01014147

Kérdéseiteket pedig nyugodtan írjátok meg.

Hektor

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 364 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.23, 08:28

Mivel a Sanyi bizonyos szerencsétlenségek folytán (egy nem túl jó kimenetelű baleset)

Reeeee..................

Jobbulast akkor marad az augusztus végi idopont.....

Aloha... :sor: Mgx

coolwater

coolwater

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.16, 13:05

Hello

Először is jobbulást Hektornak.

Másodszor: a hozzám hasonlók ugyan nem hagyják magukat eltántorítani, de szólok, hogy Augusztus 29 tudomásom szerint munkanap, így az érintetteknek tessék két nap szabit betáblázni a dhj-ra :)

c.

Decado_Arkel

Decado_Arkel

Szőke herceg

• Fórumita
  • 1288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.16, 08:46

Üdv !

Hector : jobbulást !

Mgbg : köszönjük, hogy átvetted a stafétabotot.

Személy szerint az időpont eltolása nekem még jól is jött, így el tudok jönni a játékra :)

mgbg

mgbg

Don Kartács

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.16, 07:34

Sziasztok!

A jelentkezéseket továbbra is az eddigi módon, a topikban szereplő címre lehet küldeni. Ha egy kicsit késik a visszajelzés nem kell megijedni. Még pár napig szerintem biztos nem adminisztrál Hektor. De augusztus végéig lesz ideje feldolgozni. :)

tetsujiro

tetsujiro

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.15, 13:56

És kinél lehet jelentkezni?
Én hétfőn elküldtem a jelentkezésemet Hektornak arra a címre, amit ebben a topicban adott meg, de nem érkezett rá válasz.
Már értem miért. Jobbulást Hektor!

mgbg

mgbg

Don Kartács

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.15, 07:28

Sziasztok!

Mivel a Sanyi bizonyos szerencsétlenségek folytán (egy nem túl jó kimenetelű baleset) nem tud jelen lenni, ezért engem kért meg, hogy megtegyek néhány bejelentést a játék kapcsán.

Mindjárt a legfontosabb, hogy most már biztos, hogy az időpont csúszni fog! Az nyári szezon "utolsó dobásaként" 2009. augusztus 28-30-ra. Reméljük ezzel senkinek nem okozunk nagyobb kellemetlenséget, bár tudom, hogy a szabadságok elcsúsztatása, átszervezése nem egyszerű dolog. De talán nem megoldhatatlan.

A változtatásnak több oka is van. Egyrészt az előjelentkezettek kevés száma, ami annyira még nem is lett volna riasztó, hisz mostanában ez szinte már tendencia, Másrészt most erre még rájött Hektor balesete, így úgy éreztük, hogy az eredeti időpontban, 100%-kal semmiképp nem fog menni.

Addig is csiszolódhat a szabályrendszer, reméljük nem lesznek további hátráltató tényezők és mindenkit egy remek -DHJ színvonalú- játékon láthatunk vendégül... :D

Köszi a figyelmet!

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 364 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 09:32

Hello

Emberek mi újság? Marha nagy a csend. Csak én mennék má' nagyon jáccani, vagy mi van?

Nahhh en is elmegyek addig "nyaralni" ...mááár csak odafent a fennsikon talalkozunk....!

Aloha.....mgx

avengir

avengir

Az Aranybéka

• Fórumita
  • 184 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 15:18

július 15.-ig kell előjelentkezni; a játék időpontja:

2009. július 24-26. 2009-es DHJ Budapesttől 30km-re Zsámbékon 3 nap

és előjelentkezés végéig reméljük jön egy javított szab. rendszer.

LordTiburon

LordTiburon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 14:58

Vagyunk még ezzel páran... Jó lenne némi infó, mert közel van már a játék ideje...

coolwater

coolwater

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 07:30

Hello

Emberek mi újság? Marha nagy a csend. Csak én mennék má' nagyon jáccani, vagy mi van?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]