Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mechwarriors Lounge

• Válasz írásához lépj be
864 hozzászólás érkezett eddig

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 10:14

A mechfactory fórumában vagy a Battletech levelező listán valószínűleg több életet találsz, mint itt. :)

A mechfactory fórumát néztem, de kb ugyanolyan halottnak tűnik mint itt. A levelez ő listát nem ismerem. Mondjuk vagy 15 éve nem használtam levelező listát semmire. :D

A Facebook csoportban van a legnagyobb élet talán, úgyhogy elsősorban oda posztoltam. Csak gondoltam kiírom ide is.

Még pár hét, és akkor jobban tudom aktiválni magam Battletech témában.

kunadam

kunadam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 945 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.19, 14:50

A mechfactory fórumában vagy a Battletech levelező listán valószínűleg több életet találsz, mint itt. :)

Listán sem volt túl sok élet mostanság.

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6711 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.10, 22:53

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.09.30, 14:25

Sziasztok,

Páran (főleg kezdők), most pénteken 17:00-től lent leszünk a HammerTime-ban, ismerkedni a rendszerrel. Ha valakinek van kedve az csatlakozzon. :)

Kanalasgem

Kanalasgem

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1021 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.06, 12:34

Sziasztok!

Eladó egy zsír új Battletech: Total Warfare. 6000 HUF
Bp személyes átvétellel
Jelentkezni PM-ben.

Üdv: KGem

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6711 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 19:24

BT verseny, ha vkit érdekel.

FPSZ

FPSZ

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.12, 10:45

Eladóak az alábbi eredeti, fém, festetlen classic battletech minik a Ral-Parthás ár -25% ért.

Akuma
Blackjack BJ2-0
Cestus (Boxer)
Crab
Emperor
Falconer
Heavy LRM carrier
Huron Warrior
Jackal
Kanazuchi Battle Armour (4 db)
Legionnaire
Light SRM carrier (2 db)
Mauler
Pillager
Salamander
Shootist
Tokugawa Heavy tank (2 db)
Toyama

Csere is érdekelne ha valakinek megvannak az alábbi mech-ek. Ha megvannak és nem szeretnél cserélni akkor is keress nyugodtan, biztos meg tudunk egyezni. :)

Cossack
Nexus
Valkyrie
Legacy
Ha otoko
Hammer
Hussar
Cerberus
Starslayer
Stealth
Duan Gung
Talon
Stinger
Lancelot
Helios

Üdv:
Szaka

Kanalasgem

Kanalasgem

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1021 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.14, 10:54

Sziasztok!

CBT új alapdoboz reális áron történő közös rendelésére szerveztünk csoportot.

akit érdekel a közös rendelősdi, dobjon mailt a jokiralyKUKUCgmailPontcom-ra, felveszem mailgroupba.

KGém

Zelfor

Zelfor

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.04, 21:42

Szerbusztok.

Van pár Mech Warrior figurám, de sajnos nem igazán vagyok otthon ebben a játékban. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ezeket, hogy lehetne eladni, vagy milyen fórum foglalkozik ilyenekkel?
Kettőt kiemelve:
Solitude Atlas
Audrey Stalking Spider

Előre is köszönöm a válaszokat.

FPSZ

FPSZ

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.10, 09:57

Eladó eredeti festetlen, összerakatlan teljesen új állapotú classic battletech fém figurák.
Ral-Partha ár Forint(330) Én adom
Legionnaire 5,5 1815 1400
Raijin II 5,5 1815 1400
Mauler 5,95 1963,5 1600
Crab 3,95 1303,5 1100
Huron Warrior 4,95 1633,5 1300
Pillager 4,95 1633,5 1300
Akuma 4,95 1633,5 1300
Salamander 4,95 1633,5 1300
Shootist 4,5 1485 1200
Jackal 4,25 1402,5 1200
Toyama 4,5 1485 1200
Champion 4,95 1633,5 1300
Emperor 4,95 1633,5 1300
Blackjack BJ2-0 4,5 1485 1200
Falconer 4,5 1485 1200
Thunderbolt 4,95 1633,5 1300
Cestus 5,5 1815 1500
Mongoose 3,5 1155 900
Dervish 55 4,5 1200
Heavy LRM carrier 4,75 1567,5 1300
Light SRM carrier (2 db) 5,25 1732,5 1400
Tokugawa Heavy tank (2 db) 4,95 1633,5 1300
Kanazuchi Battle Armour (4 db) 2,95 973,5 800

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.01, 21:15

Boldog Új Évet mindenkinek!

Az évet egy jó hírrel kezdem: az overhaul után újra megnyitott a Mech Factory! Immár teljes gőzzel üzemel az oldal egy kisebb-nagyobb ráncfelvarráson átesett motorral.
Ami maradt: minden tartalom, minden eddig meglevő mech, hozzászólások, hírek, felhasználók...gyak. semmi nem lett törölve
Ami új:
Ez a lista iszonyú hosszú, és én sem emlékszem már mindenre. De azért megpróbálom felsorolni:
- Kétnyelvű interfész
Ez elég fontos feature, ugyanis jelenleg a Factory minden nem regisztrált, vagy már regisztrált userhez megpróbál angolul beszélni. Ha szeretnétek, hogy deafult-ban magyar tartalmat adjon, akkor az új control panelben át kell állítani a preferenciákat. Ez egyébként érdemes is, mivel a magyar tartalom a világleírásokat kivéve sokkal jobb :D
- Új tartalmak
Amikor betöltöttem mindent, rájöttem, hogy sok minden van, amit frissíteni kéne, javítani kéne, esetleg meg kéne keresni az angol eredetít, és így tovább. Szerencsére most már olyan forrásaink vannak, amelyek révén copy-paste jelleggel is kerülhetnek fel anyagok. Van egy új hír és content készítő alrendszer, amely révén fel lehet rakni akár nektek is tartalmakat - ennek révén viszont én is sokkal gyorsabban tudok haladni. Lett ennek megfelelően némi újdonság a klános és szférás történelemben, amely révén immár 3067-ig komplett anyagunk van. (Jó, lehetnek kisebb inkonzisztenciák, de azért alapvetően ez a helyzet) Kialakításra került egy új technológiai rész, ahova egy csomó új leírás került fel; sőt, a support vehicle-öknél, de az összes többi járműkategóriánál is bele lehet botlani új szövegekbe. Az új cuccok kizárólag angolul vannak meg...innen kezdve szabad a gazda ha valaki fordítói babérokra tör.
- új gépkeresési alternatívák
A site fel lett vértezni némi cross-drill funkcióval is. Azaz ha megjelenik egy gép, akkor a TR áttekintő szövegében (kb. az overview tetejéig) rá lehet szinte minden adatra kattintani. Ennek révén azonnali faction search-re is lehetőség van, de kereshettek pl. 5-ös walk-ú gépekre, vagy akár egy adott gyártó által összetákolt típusokra is.Yeah :)
- Több kép a gépek mellett
Ez egy elég friss dolog, mivel tegnap készült el. Ha a rendszer több képet érzékel egy adott típushoz, akkor felrak egy oldalválasztót, és lehet válogatni a képek között. Erre az új TR-ek miatt van szükség: a 3050,39,55,58 revised edition-ök egy csomó új képet hoztak be meglevő géptípusokhoz. A 3050 már készen is van, de egyelőre csak kép szintén. (lsd. majd a következő levélben)
- 3075 és TR Vehicles
Régi adósság volt, mert ezeket a projekteket elegensan félbehagytuk a hmp-gyártók hiánya miatt. Vettem egy naaaagy levegőt, és két nap alatt (helyesebben kétszer kb. 4 óra alatt) összeraktam a TR3075 maradék felét (age of war gépek) és a TR vehicles maradékát. Most minden fent van, még a nyavajás industrial mechek is, bár ezeket nagyon megutáltam a végére.
-Új galéria
Megkapta az oldal is a psigallery motort, amelyet a saját galériámban évek óta használok. A versenyes gépek is bekerültek a galériába, akárcsak a minik és néhány újabb kép.
- Új Roster editor
A régi roster editort kissé átírtam. A legfőbb módosítás a rosterek menthetősége lett. Előre szólok, hogy nagy rosterek esetén lehetnek gondok az oldallal, amelyet egyelőre nem tudok megoldani, mert rajtam kívül álló ügy: az rpg oppardon lfg.hu jelenlegi policy-ja nem engedi túl nagy méretű post csomagok feladását az admin area-n kívül. Utóbbit viszont jelszóval védik. Cannot be helped; ha sok ilyen gond lesz, akkor megpróbálok majd egyezkedni, bár szerintem most is be tud nyelvi kb. csillagnyi, vagy binary-nyi méretű rostereket moderált méretű leírássa
- Új menüstruktúra
Az alkalmazások bekerültek egy saját Application nevű menübe. Roster editor, névgenerátor (nem csak battletech-hez, hanem bármihez!), Map Editor, Alphastrike, de még a factionlist is ide került. VAn most már egy Community nevű menüpontunk, amelyben a hírek, a control panel, a felhasználók közötti interakciós ügyek, és persze a championship-es dolgok (igen, a roster is) került. A fórum linkje, a be és kijelentkezés, és az u2u messaging felkerült a fejléc fölötti csíkba. Itt van egy RSS csatorna lehetősége is, aki szereti, feedburneren keresztül.
- Facebook
Nem kerültük el a divathullámot, és van a MF-ek egy facebook oldala is. Lájkoljatok :)
- Új hírek
Kétnyelvű. Kommentelhető. Szép :D (vagy sem, ízlés dolga) Mindenesetre most már talán komolyan vehető ez a rész is. Hozzáteszem, hogy mechwarrior szinten már bárki adhat fel hírt és tartalmat, amely ha átmegy az elbíráláson, akkor aktiválásrta kerül.
- Komment lehetőség
Ez teljesen újraírásra került. Gyak. minden tartalom kommentelhető. Használjátok gyakran :)
- Felhasználói profil.
A Control panelen (a fejlécben pl. a kis i betűt ábrázoló gombról érhető el) lehet beállítani a profil adatait (van egy pár új információs ügy, lehet leírást írni magatokról, és változtatható a képernyőn megjelenő név is), és avatart is be lehet állítani.

Huh... kb. ennyi. Mivel hivatalosan hónap közepéig még béta üzemmód van, ezért lehetnek hibák, amelyeket kérek szépen jelenteni.

FPSZ

FPSZ

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.03, 08:03

Eladó festetlen, összerakatlan classic battletech figurák ral-partha-s ár alatt. Érdeklődni privátban, esetleg csere is érdekel más battletech figurákra.
Heavy LRM carrier
Light SRM carrier (2 darab)
Raijin II
Mauler
Crockett
Fafnir
Legionnaire
Warhammer 8D

Szaka

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.27, 21:09

Mire gondolsz pontosan? Ismertető a könyvekről, vagy csak egy kronológiai sorrend? Mondjuk egyik sem készült mostanság, tehát tényleg kéne valami.

kunadam

kunadam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 945 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.23, 14:54

Mikor volt utoljára valami hosszabb lélegzetű leírás a megjelent könyvekről? Ha nem volt lassan esedékes lenne.

gorugrany

gorugrany

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 630 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.04, 18:24

Sziasztok!

Mecheket keresek.

Csak eredeti fém érdekel és az is csak a classic range, tehát Dark Age nem.
Ajánlatokat itt, privátban kérnék.

Z

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.06.27, 12:54

Eladó két forráskötet

1716 - Mechwarrior's guide to Solaris VII
http://www.sarna.net/wiki/MechWarrior'..._to_Solaris_VII
Irányár: 2000 Ft
Állapot: Nyomtatási hiba az első és nyolcadik oldalon, egyébként jó.

1712 - Shattered sphere
http://www.sarna.net/wiki/Shattered_Sphere
Irányár: 3000 Ft
Állapot: Borító átlagos, oldalak jó.

Kérdéseket, ajánlatokat küldjétek U2U-ban.

Mr_Nemo

Mr_Nemo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 924 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.23, 07:25

Sziasztok!

Eladó könyveim:

Battletech
- Kerenszkij vére trilógia (3 könyv)
- Jáde főnix trilógia (3 könyv)
- Farkastörvény
- Veszélyes feladat
- Született harcosok
- Sötét ármány
- Csillagok ura
- A klánok alkonya sorozat (8 könyv)
- Harcos trilógia (3 könyv)
- Határvidék farkasai
- Mennydörgés

Mechwarrior
- Szellemháború
- Fegyverbe
- A hatalom romjai
- A menny csöndje
- Igazság és árnyak

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6711 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.12.21, 18:20

Csak a próba kedvéért ide is felteszem:

TRO 3026, 3050
FM Pheriphery, Draconis Combine, Mercenaries
Sourcebook: Explorer Corps, Inner Sphere
Mech Warrior: Giulde to Solaris VII, Royalti and Rogues, Null Set, Living Legends
Maximum Tech

TRO-k 1500Ft/db, többi 2000/db.
Találtam még egy régi Introductory Rule Set füzetet, azt viheti aki nagyobb tételt (8-10K HUF) vesz.

És nem, nem szállok ki, csak nincs hely polcon, ezeket meg már 6-8 éve ki sem nyitottam.

Endrosz

Endrosz

Kicsicsillag

• Fórumita
  • 875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.08, 01:15

Végkiárusítás. :nemertem:

CITYTECH doboz + Battletech Master Rules (Revised)
8000 Ft
A doboz tartalma hiánytalan, sőt a figurák le lettek alapozva feketével (meg kicsit pingálva arannyal).
A könyv tökéletes állapotban van.

MINIK: Lightray, Barghest, Zeus, Penetrator
2500 Ft
(+ráadás alapozó és pár festék)

MAP SET COMPILATION 1 (24 térkép)
4000 Ft

Érdeklődni:
evélben endrosz@gmail.com
30/392-31-35

A lefoglalt holmikat egy héten belül vegyétek át, különben újra meghirdetem/odaadom a második jelentkezőnek.

_Lombardo (NPC/NJK)

_Lombardo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.01.07, 14:22

Sziasztok!

Eladó két forráskötet és egy TR...

1716 - Mechwarrior's guide to Solaris VII
http://www.sarna.net/wiki/MechWarrior'..._to_Solaris_VII
Irányár: 2000 Ft
Állapot: Nyomtatási hiba az első és nyolcadik oldalon, egyébként jó.

1712 - Shattered sphere
http://www.sarna.net/wiki/Shattered_Sphere
Irányár: 3000 Ft
Állapot: Jó.

8621 - Technical readout: 3058
http://www.sarna.net/wiki/Technical_Readout:_3058
Irányár: 2000 Ft.
Állapot: Jó.

Akkor is írjatok nyugodtan, ha az ár túl magas. Átvétel nekem elsősorban Budapesten az Őrs Vezér Téri Sugár üzletközpontban felelne meg munkaidőben (8:00-tól 17:00-ig). Kérdéseket, ajánlatokat küldjétek U2U-ban.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]