Ugrás tartalomhoz

Fotó

Lúzerfordulatok lexikona

• Zárt téma Téma lezárva
400 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 22:21

Spoiler

sracok...
zokog a szivem, hogy a hajdan szebb es szinvonalasabb napokat latott flame forumot ezzel a szinvonallal tiporjatok sarba.
pitianer, izzadsagszagu es legfokepp stilustalanul gagyi amit errefele flame gyanant muveltek.

nem erdemlitek meg ezt a flameforumot.
gyurjatok iq-ra, szinvonalra aztan par honap mulva kiserleti jelleggel meglatjuk sikerult-e fejlodni.

tovabbi boldog nyarat.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6637 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 22:12

kérdés: nem kéne tán ignorálni ezt a Tadeusz/Önmester kettőst(?) és kész? :felvon:

kezd a dolog ellaposodni, asszem... :sor:

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 21:21

Vita? :sor:

SM, u2u ment, a témából meg kiszálltam.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 21:00

"második nicket csinált mert az első elavult"

Mitől avul el egy nick? :sor:

ui: Kezd egyre magasabb színvonalat elérni a vita...

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 20:52

Te meg egy kis szürke seggluk vagy és másodnick is... csak éppen a zavarosban halászva.

:felvon: :dilis: :ok: :sor: BAZDMEG, ekkora gerendát... Hangyányit érzek különbséget a "valakit már kétszer kibannoltak a f***ságai miatt" és a "második nicket csinált mert az első elavult" között. :aboci: Mennyél haza és gyüjtögesd a kibannolt nickjeidet szépen.

_Önmester (NPC/NJK)

_Önmester (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.20, 20:43

Tadeusz, nagyon izzadtságszagú a postod, miért nem gyakorolsz még egy kicsit? Ezzel a szöveggel esetleg a chat.hu-n még talán TALÁN menő lehetsz, de itt csak szénné égeted magad. Ez az eröltetett "dobogós" játékod olyan szar, hogy az hiheteetlen. Amúgy a u2u-hoz miért nem tudtál érdemben válaszolni? Anyukád eltiltott a géptől? Netán szobafogság?
Azt hiszem itt befejeztem.
Még gyerek vagy.
Tejszagod van.

Y

Te meg egy kis szürke seggluk vagy és másodnick is... csak éppen a zavarosban halászva. :sor:

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 20:32

Ja-ja, bár most hogy tudom, hogy mi a "sportriporter", már annyira nem is nevetséges... Amit nem töröltek, azon még röhögtem is :sor:

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 20:00

nemhogy örülnétek, hogy az uborka-szezon sem eseménytelen... :sor:

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 19:45

Nagyon utakozik a gyerek, szar lehet, ha senki sem játszik veled, de biztos, hogy mások baszogatása az unalom legjobb levezetése? Nem dughatná esetleg a fejét a wc-kagylóba, és húzhatná magára tartály tartalmát? Biztos szórakoztató, rafting kicsiben, és még az agyamra sem megy vele.

Bepe, bitte! Régebben kisebb f***huszárok is hamarabb ki lettek már bannolva, ez másodnickes is, sérteget is, hülye is, f***ér' tartjuk, rontja a színvonalat!

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 18:49

6. Ne etesd a trollt.

Lloth

Lloth

a Pókkirálynő

• Archívum
  • 1109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 16:50

Vagy vásároljon mosómedvét. :D

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 16:28

Ha unatkozik, akkor vetközzön le és vigyázzon a ruhájára. Elég szánalmas amit művel. És unalmas.
Y

Akelir

Akelir

DCI Judge Level 2

• Moderátor
  • 3710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 15:57

(OFF)Szerintem nem kéne tovább etetni, az ACSD-je már így is biztosra vehető, és még csak nem is vicces. Szerintem.(/OFF)

(OFF)Szerintem is, ezt már ő sem gondolhatja komolyan. Valakinek azt írta u2u-ban, hogy az egész cirkuszt az elejétől kezdve, azért csinálta, mert unatkozott. Ehhez nehéz mit hozzáfűzni, és tulajdonképp olyan egetverően sokmindenen nem változtat.(/OFF)

Lloth

Lloth

a Pókkirálynő

• Archívum
  • 1109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 14:46

(OFF)Szerintem nem kéne tovább etetni, az ACSD-je már így is biztosra vehető, és még csak nem is vicces. Szerintem.(/OFF)

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 14:43

Tadeusz, nagyon izzadtságszagú a postod, miért nem gyakorolsz még egy kicsit? Ezzel a szöveggel esetleg a chat.hu-n még talán TALÁN menő lehetsz, de itt csak szénné égeted magad. Ez az eröltetett "dobogós" játékod olyan szar, hogy az hiheteetlen. Amúgy a u2u-hoz miért nem tudtál érdemben válaszolni? Anyukád eltiltott a géptől? Netán szobafogság?
Azt hiszem itt befejeztem.
Még gyerek vagy.
Tejszagod van.

Y

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 14:33

Pont jó helyre írtál Tadeusz (lásd: szalagcím). Így legalább nem kell ide bemásoljuk a hülyeségeidet. Ellenben még mindig nem értelek, hogy mi a Jóistenért nem veszed észre magadat. Már huszonegynehány szavazatot zsebeltél be a ACSD-n, és még mindig pörögsz, mint majom farkán a stanecli. Javasolom gyors lehiggadásodat, mert ez minden csak nem humoros és jópofa. Mert, oké, hogy szépen lehúzol itt mindenkit, aki szembe jön, csak épp értelme nincs. Csak magadat égeted le. Ajánlanám figyelmedbe jelen fórumok ideiglenes elhagyását, míg mindenki (te is) lenyugszik.

Örvendtem.

_Tadeusz (NPC/NJK)

_Tadeusz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.20, 14:11

Hmmm...Olyan U2U-t kaptam, amiből sokat megtanultam. Megtudtam például, hogy ki is győzött a legutóbb.

Tisztelt hallgatóim!

Játékosainktól a legtorokszorítóbb és vastagbéllazítóbb pillanatban váltunk el.

Az előző futamot sajnos egy metsző sípszó szakította meg.
Lefújták rútul, de hát ez érthető.
:D :D :D :D :D :)
A dobogó harmadik fokára így is felcsámpázhatott szeretett barátunk, a kíváló és rafinált Shadowguard. A szájából előcsillanó nyálcsík mellett kaméleon-nyelv sípot fúj vidáman. A második fokon Yahel áll méltósággal a hóna alatt egy óriási köteg salátává olvasott Wod könyv. Néhány a pelenkájából is kilóg.
A dobogó csúcsán Kalandvadász áll, aki egy hamisítatlan paprikajancsi lelkesedésével hajlong és rázza spriccoló, frecsegő pezsgőjét. ;)

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.20, 08:02

(OFF)Alfdam: hagyjad, a sértettség beszél belőle. Párszor már kibannolták a gyereket, és szolidaritást érez a társadalom hozzá hasonlóan kitaszított "helikopter" egyedeivel. :D :D (/OFF)

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 22:54

Kemény, mint a vídia. Szerintem már most le lehet zárni a szavazást! :D

(OFF)Szerintem várjunk még. Hátha sikerül neki rekordot dönteni. és engem még mulattat is :D (/OFF)

Alfdam

Alfdam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 21:17

Tadeusz
Azért szavazok rá, mert ő az egyetlen aki tényleg mulattatott, a többi izzadságszagú nyák-majommal ellentétben, akik riposztolni kívántak, de csak lágyék-harapásra volt tehetségük.

Mindig van egy nagyobb hal!
Önmester arra is rá tudott kontrázni, amire nem hittem volna, hogy lehetséges! :D

Már-már grat...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]