Ugrás tartalomhoz

Fotó

Lúzerfordulatok lexikona

• Zárt téma Téma lezárva
400 hozzászólás érkezett eddig

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 19:52

Kemény, mint a vídia. Szerintem már most le lehet zárni a szavazást! :D

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 15:54

shadowguard

Mert ő észrevette magát. A kis ügyes. Az okos fiú.

Meg, hogy én is éljek az istenadta szavazati jogommal. No!

Ez jó volt, mikor megláttam leestem a székről. :D

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 15:21

Húha, vigyázz Vadász, Tadeusz gyerek ultrakemény u2uban, de utána érdemben nem tud hozzátenni semmit. :)

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 15:09

(OFF)
2. tanulj meg gondolkodni
(/OFF)

:) Te kitől tanultál? Megvan még a tankönyved? :)

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 10:20

6. Ne etesd a trollt.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 09:58

(OFF) Sajnos a jórészéről lemaradtam, de egy javaslatom volna Tadeusz "barátunknak". És hogy véletlen se látszódjak gyávának, itt teszem, és nem u2uban, mint az korábban szokásom volt (nem egy embernek adtam már tanácsot arra, hogy hogyan igyekezzen beilleszkedni).
nos a tanácsok:
1. tanulj meg TÜRELMESEN OLVASNI
2. tanulj meg gondolkodni
3. tanulj meg értelmezni mások írását, és belegondolni, hogy esetleg nem téged akarnak támadni
4. tanulj meg úgy válaszolni, hogy ne sérts meg másokat azonnal
5. ha ezek nem mennek, tedd meg azt a szívességet, hogy elhúzol a picsába (már bocs' )...(/OFF)

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 07:23

(OFF)Tadeusz, te vagy ziron?(/OFF)

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.19, 07:20

Tadeusz:

(OFF)Komolyan mondom te rosszabb vagy mint az Isaura.
Az is unalmas, vontatott, de legalább ki lehetett kapcsolni! :)

Mondd csak, ha a fórum elkezd pénzt gyüjteni hogy kiszabadítsanak a szellemi nyomortelepről, megígéred, hogy jó leszel, és elkussolsz? :)(/OFF)

Peace and happiness!

_Tadeusz (NPC/NJK)

_Tadeusz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.18, 22:22

(OFF)U2U indult mert az olyan titokzatos. (/OFF)

Módosította Tadeusz: 2007.06.18, 22:23

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.18, 21:41

Akkor én kérdeznék, de frankón vitázási kedv nélkül - remélem ez nem baj. Engem egyetlen dolog érdekel, amire komoly választ keresek, talán te tudsz segíteni - ha nem, akkor sem lesz belőle vita.

Szóval.

Mi abban a jó, hogy bemegyek egy társaságba, és mindenkit kiosztok, leoltok és megmondom neki a frankót, aztán angolosan távozom? Úgy értem, "friss húsként" mi a jó abban, ha megmutathatod valahol, hogy f***agyerek vagy - függetlenül attól hogy tényleg az vagy-e vagy sem?

Komolyan érdekel ennek a miértje, és nem mondom hogy ezzel baj van, csak nem értem, miért érzik néhányan szükségét.

Előre is köszönöm a választ,

vadász

ps. elnézést a "flémer nagykutyáktól", de frankón megőrülök a kíváncsiságtól...

_Tadeusz (NPC/NJK)

_Tadeusz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.18, 20:28

Én vagyok Tadeusz! :)

Szívesen válaszolok minden kérdésre én magam. :)

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 22:32

Ki ez a tadeusz, mit követett el? Nem követtem nyomon ténykedését.

De úgy látom mások ténykedését sem követed :aboci: ...kb 8-9 hozzászólással ezelőtt le van írva, hogy mit csinált.

Módosította Sertorius Messalla: 2007.06.16, 22:33

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.16, 21:37

Tulajdonképpen mi ez az egész baromság :P Ki ez a tadeusz, mit követett el? Nem követtem nyomon ténykedését.

Yahel

Yahel

UFO seeker

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 17:05

Hm Tadeusz barátunk engem is emgtalált U2Uban, és "gyáva senki"-nek titulált, mert én nem szóltam neki vissza adott helyzetben. Nos, adott helyzetben nem visszaszóltam, hanem közöltem vele, hogy ne fárassz, és hagytam a francba. Eme laza ténykedését megleshetitek a Wod könyvek topikban. Ott még nem irritált annyira a stílusa, mint későbbiekben.

sword

sword

dartonita

• Archívum
  • 399 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 17:03

(OFF)Eeehh... tényleg megérte volna ébren maradni... :gyagya:
Azt a gyógyszeres bigyót meg lehet, tényleg nem kellett volna beszólni neki, de időnként nekem is eldurran az agyam. :)

sword(/OFF)

Lloth

Lloth

a Pókkirálynő

• Archívum
  • 1109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 13:42

Valószínűleg akkor engem is elhordhatott mindennek, mert magam is igyekeztem tudtára adni, hogy talán túlpörgi a dolgot. (Valami olyasmit írtam, hogy ez a topic túlérzékennyé teszi az embereket.) Na, sebaj, bár ha tényleg olyan vicces volt kár, hogy nem láttam.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 12:57

Üdv!

Mint legutolsó áldozata Tadeusz kirohanásának, bátorkodtam felkeresni u2u-ban, hogy végülis mi a baja (természetesen még mindig teljesen normális hangnemben). Nos, a válasz lehangoló volt, és még most is remeg a kezem ha belegondolok. Viszont a u2u-k tartalmának megjelenítése amennyire én tudom ütközik az etikettel, így azt nem írom le, csak ha érdekli a többséget, ugyanis a válasz talán ártalmatlannak lett szánva, engem mégis mélységesen felháborított, sokkal jobban, mint az, hogy az aláírásába írta Tadeusz azokat a baromságokat rólam (ugyanis egy kedves barátommal az írásain röhögtünk aznap este :) ). Egyetlen szó, s mégis örökre elásta magát nálam, örök időkre szóló ignore átkot szórtam rá, egyszerűen elérte azzal a 10 betűből álló, félvállról odadobott szavacskával azt, hogy ne tekintsem épelméjűnek. Tehát, szeretnétek tudni? Csak egy szó az egész, de legalábbis számomra sokkoló volt.

U.i.: Feltételezhetően hamarosan ha meglátja, hogy mit írtam megint elkezdi, de nem érdekel egyszerűen ilyen nincs. Sok flame-t láttam amióta regisztráltam ide, de azokban általában láttam az okot, az értelmet, vagy legalább valamit, amivel meg lehetett magyarázni az esetleges kirohanásokat. Még ha csak tessék-lássék módon is.

Módosította Aemaeth: 2007.06.13, 12:59

Akelir

Akelir

DCI Judge Level 2

• Moderátor
  • 3710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 12:52

Ahhoz képest, hogy mindenki a szánalmas, szokásos, megint egy idióta, nem túl frappáns jelzőkkel illeti ezt a Tadeuszt, azért nem kevesen pörögnek a dolgon kigúvatt szemmel, posztot nem sajnálva. Azt gondolná az ember, hogy ami szánalmas meg nem túl izgalmas arra mindenki magasról kakil. Itt most a többség vagy önmagának is hazudik, vagy sokan a szánalmas dolgokra vannak rápörögve (Lásd: Akelir, aki még meg is jegyezte a dolgokat egész pontosan és le is írta egy elég hosszú posztban.)
:gyagya:
Fura. Láthatóan a legtöbben viccesnek tartják az efféle barmokat és jól is szórakoznak rajta, de mégsem ezt mondják, hanem azt, hogy szánalmas meg unalmas. :gyagya:
Nem flémelni akarok, csak volt egy ilyen véleményem a történtekről. Amúgy télleg jó lehetett ez a Tadeusz-projekt.

Kinek hogy jön le egy ilyen produkció, én a magam részéről nagyon jól szórakoztam rajta :gyagya: Épp amikor lapos kezdett volna lenni, elfáradt a géniusz, így a csúcson hagyta abba :)

Amúgy igazad van, de a "szánalmas" bizonyos szinten nagyon is szórakoztató :gyagya:

Klambo

Klambo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 503 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 12:45

Ahhoz képest, hogy mindenki a szánalmas, szokásos, megint egy idióta, nem túl frappáns jelzőkkel illeti ezt a Tadeuszt, azért nem kevesen pörögnek a dolgon kigúvatt szemmel, posztot nem sajnálva. Azt gondolná az ember, hogy ami szánalmas meg nem túl izgalmas arra mindenki magasról kakil. Itt most a többség vagy önmagának is hazudik, vagy sokan a szánalmas dolgokra vannak rápörögve (Lásd: Akelir, aki még meg is jegyezte a dolgokat egész pontosan és le is írta egy elég hosszú posztban.)
:)
Fura. Láthatóan a legtöbben viccesnek tartják az efféle barmokat és jól is szórakoznak rajta, de mégsem ezt mondják, hanem azt, hogy szánalmas meg unalmas. :gyagya:
Nem flémelni akarok, csak volt egy ilyen véleményem a történtekről. Amúgy télleg jó lehetett ez a Tadeusz-projekt.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.13, 11:38

Úgy érzem szükség van egy Gyors Reagálású Birodalmi Emlékezet egységre, akik az ilyen nagyreményű inkubátorszökevények hozzászólásait archiválják.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]